ریمستر عنوان Vanquish لو رفت!

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
123943

فروشگاه مایکروسافت به تازگی یک نسخه ریمستر از عنوان نوآورانه و محبوب Vanquish را برای Xbox One لیست کرده است. انتظار می‌رود این عنوان برای PS4 نیز ریمستر شده باشد.
تاریخ عرضه این عنوان در فروشگاه مایکروسافت، 18 فوریه‌ی 2020 ذکر شده است. از جمله ویژگی‌های این ریمستر، به اجرای 4K و 60 فریم بر ثانیه بر روی Xbox One X می‌توان اشاره کرد.
Vanquish عنوانی قابل توجه و خلاقانه از استاد شینجی میکامی و استدیوی پلاتینیوم گیمز بود که در اکتبر سال 2010 برای Xbox 360 و PS3 عرضه شد.
شاید ریمستر شدن ناگهانی این عنوان، نشانه‌ای از بازگشت این سری در آینده‌ای نه چندان دور باشد!

The hit sci-fi shooter returns. An overpopulated Earth suffocating under limited resources looks to Providence, the solar-powered space colony for support. When Providence is suddenly taken over by a mutinous group and its technology used to devastate cities, it’s up to a specially trained unit of space marines to reclaim the colony.
Equipped with BLADE, the experimental weapon system that can scan, copy, and save up to three existing weapons, space DARPA agent Sam Gideon must infiltrate Providence, defeat legions of future-tech foes, and disable the energy transmitter threatening life on Earth.
Key Features
  • 4K graphics at 60 frames per second available for Xbox One X
  • Remastered for the first time on Xbox One

Vanquish remaster announcement leaked - Gematsu

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
بایونتا رو که داریم... لعنتی ها نمیخواد ریمستر کنید، همون ونکوئیش رو بدید رو سوییچ فقط :D

• Like
Reactions: Arima Kishou

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
بایونتا رو که داریم... لعنتی ها نمیخواد ریمستر کنید، همون ونکوئیش رو بدید رو سوییچ فقط :D
سوییچ‌دارا هیچوقت قانع نمیشن...تا ابد قراره این Port Begging ادامه داشته باشه :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
سوییچ‌دارا هیچوقت قانع نمیشن...تا ابد قراره این Port Begging ادامه داشته باشه :D

پس چی؟! :D

هر چیز ممکنی از کل تاریخ باید رو سوییچ پورت شه... حتی بازی های گیم بوی و گیم بوی ادونس
از ابسولوتلی (Absolutely) همه چی حمایت میشه >:)>:)

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
من کم پیش میاد یه بازی دوبار برم
ولی اینو سه بار رفتم
این بازی داستانش تعطیله ولی گیم پلیش خداست
مخصو صا حالت اسلوموشنش بی نظیره
کاش شماره دوم این بازی عرضه بشه
وچقدر حیف که بایونتا انحصاری شد برای نینتندو

riden.17

کاربر سایت
Jul 25, 2012
272
نام
محمد
کاش vanquish رو ریمیک میکردن.
حیف همچین بازی که از سمت گیمرها کمتر مورد توجه قرار گرفت.
نسل قبل gears of war و این بازی چند گام بازی های action shooter را رو به جلو بردن.
امیدوارم این حرکتی باشه برای ساخت نسخه بعدی

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
من زمانی که 360 داشتم و یه خز گیمری بیش نبودم بایونتا رو گرفتم ولی تقریبا میشه گفت جلو نرفتمش اصلا با سبک هک اند اسلش اشنایی نداشتم و ونکوییش رو هم یه بار تا اخر رفتم ولی خیلی مذخرف باز یش کردم الان که بزرگ تر شدم تازه پی بردم که چه ظلمی به خودم کردم خبر خوبی هم بود دیگه لازم نیست نسخه ps3 رو بگیرم اگر خدا بخواد xbox one میگیرم رو اون دلی از عذا درمیارم

• Like
Reactions: blak

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر