ریجن ALL یعنی "همه!" یا "1"؟؟

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
سلام به دوستان،، بحث ریجن احتمالا بارها در انجمن توضیح داده شده و این تاپیک شاید تکراری باشد ولی فکر میکنم این مشکل من و بسیاری از دوستان در مورد
ریجن ALL باشد که در ظاهر به نظر میرسد که یعنی هر اکانتی در این دیسک بازی اجرا و دی ال سی های هر استوری به این بازی میخورد! ولی در عمل مثل اینکه اینطور نیست!
من دیروز با اکانت انگلیس که ریجن 2 حساب میشود وارد استور انگلیس شدم و dlc difinative Edition رو که مربوط به بازی شداو توم رایدر هست خریدم ولی متاسفانه علی رقم اینکه دیسک بازی من ریجن آل بود ولی دی ال سی نه در اکانت آمریکا و نه در اکانت امارات و نه در اکانت اینگلیس که داشتم روی کنسول اجرا نشد!
بنابر این اگر این نتیجه گیری درست باشد که ریجن "ALL" درحقیقت ریجن یک هست پ اجرا نشدن دی ال سی منطقی به نظر میرسد
به نظر دوستان آیا با تعویض دیسک بازی به ریجن 2 آیا میشود دی ال سی را نصب کرد؟ احتمالا تمام تروفیها و سیو گیمها از بین خواهد رفت و مجدد باید بازی را از ابتدا برم:((
درضمن دوستانی که احتمالا این نسخه از بازی توم رایدر را خریداری کرده اند آیا تمام 7 دی ال سی روی بازی دانلود میشود؟
با سپاس

• Like
Reactions: Bizhanl

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ریجن ال همون یک هست، برای خرید dlc باید اکانتی که ازش دانلود میکنید هم ریجن اون بازی یا اون اکانت که ازش بازیو خریدید باشه، میتونید یه اکانت هم ریجن بازی مورد نظرتون بسازید Active as primary بزنید dlc هارو ازش بخرید و دانلود کنید بعد توی اکانت اصلیتون بازی کنید، ضمنا نیاز به زدن تاپیک جداگانه نیست توی این تاپیک هر سوالی بپرسید سریع جواب میدن، بعله دیسک ریجن 2 بذارید درست میشه
هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
ریجن ال همون یک هست، برای خرید dlc باید اکانتی که ازش دانلود میکنید هم ریجن اون بازی یا اون اکانت که ازش بازیو خریدید باشه، میتونید یه اکانت هم ریجن بازی مورد نظرتون بسازید Active as primary بزنید dlc هارو ازش بخرید و دانلود کنید بعد توی اکانت اصلیتون بازی کنید، ضمنا نیاز به زدن تاپیک جداگانه نیست توی این تاپیک هر سوالی بپرسید سریع جواب میدن، بعله دیسک ریجن 2 بذارید درست میشه
هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]
آها.. با عرض معذرت... ولی یه مشکلی هست این دی ال سی فقط روی استور انگلیس بود و 50 درصد آف خورده بود روی استورهای دیگه قیمتش بالابود در ضمن من با اکانت 1 هم رفتم نصب نشد!!

• Like

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آها.. با عرض معذرت... ولی یه مشکلی هست این دی ال سی فقط روی استور انگلیس بود و 50 درصد آف خورده بود روی استورهای دیگه قیمتش بالابود در ضمن من با اکانت 1 هم رفتم نصب نشد!!
باید هم ریجن دیسک یا اگه دیجیتالی خریدی هم ریجن اون اکانتی باشه که بازی ازش خریدی
ربطی به اکانت خودت یا بقیه اکانتها نداره

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
بنده مطمین نیستم ولی فکر کنم ریجن all همون ریجن 1 هست فقط بجای اینکه بازی رو در کشور های امریکایی به صورت جدا جدا منتشر کنن مثل ریجن 1 امریکا و کانادا و مکزیک بجاش میزنن ریجن ال تو همه این کشورا به یه شکل منتشر میکنن

• Like

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
all اکثرن 1 هستند ولی من دوتا دیسک گرفتم از تایلند که پشتش هر دو all بود ولی با زبون شرقی!
فقظم تو استور ریجن 3 تونسنم کد هاشونو وارد کنم.

• Like

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
به نظر دوستان آیا با تعویض دیسک بازی به ریجن 2 آیا میشود دی ال سی را نصب کرد؟
احتمالا تمام تروفیها و سیو گیمها از بین خواهد رفت و مجدد باید بازی را از ابتدا برم:((
بله.
متاسفانه بله.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر