رویای بازی کردن

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام
بچه هایی اینجا رویا پردازی میکنن
یه سوال
چند سالتونه شماها
چون رویا پردازی به اقتضای سنین 15 تا هیفدست
یه نصیحت از من به شما
هیچ رویایی دست نیافتنی نیست

قربونت برم بنده خودم 21 سالمه آدم بدون رویا یعنی باید بره بمیره
هدف همیشه در زندگی همون رویاهاییست که با تحقق اهداف به واقعیت تبدیل میشه

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من آرزوم اینه که با لارا کرافت برم ماجراجویی تو اهرام مصر و جاهای قدیمی.
البته یه آرزوی دوم هم دارم مکس پین 2 با گرافیک های نسل جدید دوباره بازسازی بشه.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
من رویام اینه که بتونم FIFA10 مخصوص PS3 رو تو PC بدون دردسر بازی کنم.
یا FIFA10 مخصوص PS3 یا XboX360 رو در خود کنسول PS3 یا XboX360 با کیبرد بازی کنم.

و اما رویای دیگرم اینه که بتونم ۱۰ به ۱۰ فیفا بزنم. :p

من آرزوم اینه که با لارا کرافت برم ماجراجویی تو اهرام مصر و جاهای قدیمی.

چشم برد پیت روشن اگه بفهمه که => :punish:
بعد شما : :hurted1:

کلا شوخی بود دوست عزیز :cheesygri

اگه قول بدی فقط در حد ماجراجویی باشه و اتفاق دیگری نیوفته ایرادی نداره ! :cheesygri

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
سلام به دوستان رویاپرداز ایران زمین

راستش منم رویام اینه که کلا ایکس باکس دار بشم ! (پول ندارم دیگه ، چه کنم ؟ )
دوم اینکه یه خط ADSL داشته باشم که پول تلفن دایل آپ ندم ! (مخابراته دیگه ، این منطقه رو سوپورت نمیکنه! )
سوم اینکه وصل شم به اینترنت و یکم گیم آنلاین بازی کنم ( کلا تو عمرم بازی نکردم ! فقط در حسرت موندم ! )

چهارم هم اینکه بعد از اینکه به این رویاهام رسیدم احساس پوچی مضاعف نکنم !

*** اینو یادم رفت ، یه چوب جادویی داشته باشم بتونم تموم رویاهام رو برآورده کنم !

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,389
نام
Ali
خوب من دوست دارم تمامی بازیهای ساخته شده در جهان رو با گرافیک بازسازی شده و بهتر فقط در یک کنسول حالا هر چی باشه بتونم با خیال راحت بازی کنم.

چون از بازی رزیدنت اویل هم خیلی خوشم میاد دوست دارم یک بازی ادیت شده از تمامی ورژنهای اون با یک داستان 1000000 هزار ساعتی بازی کنم که هر چی میبری تموم نشه:biggrin1:

یه رویای دیگه هم بازی کردن GTA در حالت تمام کره زمین و حتی فضا هست که بتونی از یک کشور به کشور دیگه بری و مثلا بیای ایران و بزنی دهن این ملت و .... رو سرویس کنی و یک حمام خون واقعی درست کنی:cheesygriببین چه حالی میده از هر کی بدت میاد بیای در خونش و پدر... رو در بیاری:biggrin1:

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
یکی از رویاهام اینکه که بازی هایی که میاد زبون فارسی هم داشته باشه یا حداقل زیرنویس فارسی داشته باشه!(اینگلیسیم اینقدر هم بد نیستا یه چیزایی میفهمم ولی جمله هارو یکی درمیون میفهمی حال نمیده)
یکی دیگه هم هرچه سریعتر مافیای2 بیاد بازی کنم!!!

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
من یکی از رویا هم اینکه در BC2رنکم به 50برسه! :biggrin1:

تو کل بازیکنان BC2در نسخه پی سی فقط سه نفر رنک 50 هستند! :biggrin1:

ehsan012

کاربر سایت
Apr 5, 2010
76
نام
احسان
سلام
روياي من و داداشم اينكه يه روزي بازي استراتژي وشخص اول رو با هم قاطي كنن يعني تو حالت استراتژي هدف بدي و بعد بري شخص اول بشي بري بازي كني

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza
دوستان اکه کسی تا حالا خواب در مورد بازی دیده بگه
من خودم یکبار خواب دیدم تو رزیدنت اویل 3 هستم از پنجره ترن پریدم بیرون بعد ادم خورا به سمتم میامدن یک تابلو رو دیوار بود که افتاد (دقیقا مثل بازی)رو زمین پشتش یک شات گان بود منم اونو برداشتم و ادم خورا رو به ملکوت 7لا فرستادم ولی ناگهان از پشت 32 فقره دندان گیر کرد به گردنم و من از خواب بیدار شدم اولین خواب ترسناکه من بود که بعد از بیدار شدن مثل چیز خوشحال بودم

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
سلام
روياي من و داداشم اينكه يه روزي بازي استراتژي وشخص اول رو با هم قاطي كنن يعني تو حالت استراتژي هدف بدي و بعد بري شخص اول بشي بري بازي كني
اینجور چیزی ساخته شده فک کنم savage اینجوری باشه
رویای من اینه که یه Pikachu داشته باشم.

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
دوستان اکه کسی تا حالا خواب در مورد بازی دیده بگه
من خودم یکبار خواب دیدم تو رزیدنت اویل 3 هستم از پنجره ترن پریدم بیرون بعد ادم خورا به سمتم میامدن یک تابلو رو دیوار بود که افتاد (دقیقا مثل بازی)رو زمین پشتش یک شات گان بود منم اونو برداشتم و ادم خورا رو به ملکوت 7لا فرستادم ولی ناگهان از پشت 32 فقره دندان گیر کرد به گردنم و من از خواب بیدار شدم اولین خواب ترسناکه من بود که بعد از بیدار شدن مثل چیز خوشحال بودم
من از این خوابا زیاد دیدم یکیش که یادمه یه Multiplayer FPS بود که دوستام هم تیمی ها و دشمنا بودن البته بازی نبود بیشتر حالت جنگ واقعی رو داشت.

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
من هم دوست دارم ماکروسافت یه ناتال واسم بفرسته :laughing: شوخی!
رویام اینه که ناتل زود بیاد و Gta توش بازی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر