رونمایی کنسول خانگی جدید نینتندو در E3

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
عجب چیزی شده این zelda hd . حتما ببینید. گرافیکش خیلی خداس , البته فانتزیه

برای بزرگ کردن تصویر روی آن کلیک کنید

تریلر:

SD

• Like
Reactions: Captain Bl4ck3

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
2- توی این عکس ها نشون داده که با قلم داره کار میکنه:
این یعنی صفحش خازنی نیست یا اینکه قلم مخصوص صفحه های خازنیه؟ (البته نشنیده بودم صفحه های خازنی(حرارتی) قلم داشته باشه)
برای تاچهای خازنی قلمهای مخصوصی تو بازار هست ولی این به نظر می یاد مثل 3DS مقاومتی هست

معلومه که خازنی نیست ولی دقت فوق العاده بالایی داره همون جور که DS , 3DS دارن به شکلی که از خیلی از صفحه نمایش های خازنی هم جلو میزنه
البته اینا رو من از خودم نمی گم بلکه کسایی که تست کردن گفتن
این دیگه از اون حرفا بود!!!!!!!!!!
کجای تاچ DS از خازنی های تو بازار بهتر ؟ من ایپاد تاچ . گوشی X6 . X8 . HD2 و اصلا به پای هیچ کدومشون نمی رسید
حتی به پای diamond 2 هم که مقاومتی هست نمی رسید
البته شاید از خازنی هایی مثل کوربی که تو بازار ایران 150 تومن قیمت دارن بهتر باشه نه دیگه اینقدر بزرگنمایی بکنید
اگر کسی با خازنی درست و حسابی کار نکنه قطعا این تاچ ها براش خیلی مناسب هست

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دیشب تو یکی از کانالهایه اسمش رو نبر که اخبار به زبانه فارسی پخش میکنن
مجری داشت با مسئوله قرفه نینتندو صحبت میکرد و طرف گفت که کنسول هنوز مراحله طراحی رو
سپری میکنه و دلیله این هم که تو E3 به نمایش گذاشته شده این بوده که نظرها و پیشنهادات و انتقادهای
مخاطبین رو بدونن
و تاکید کرد امکانه اینکه هر نوع تغییری رو شاهد باشیم بعید نیست
فکر میکنم هم خیلی تغییر توش خواهیم دید و هم به این زودی ها تو بازار نبینیمش:d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این دیگه از اون حرفا بود!!!!!!!!!!
کجای تاچ DS از خازنی های تو بازار بهتر ؟ من ایپاد تاچ . گوشی X6 . X8 . HD2 و اصلا به پای هیچ کدومشون نمی رسید
حتی به پای diamond 2 هم که مقاومتی هست نمی رسید
البته شاید از خازنی هایی مثل کوربی که تو بازار ایران 150 تومن قیمت دارن بهتر باشه نه دیگه اینقدر بزرگنمایی بکنید
اگر کسی با خازنی درست و حسابی کار نکنه قطعا این تاچ ها براش خیلی مناسب هست
من اصلا با صفحه DS کار نکردم ولی دو تا نقد از اکسپریا پلی خوندم اونم از دو تا سایت معتبر ( گیم تریلر و Engadget)که گفته بودن تاچ این موبایل به DS نمی رسه. البته باید توجه کنی که یه صفحه مقاومتی رو باید فشار داد که کاری انجام بده ولی خازنی با یه لمس کوچیک باید عکس العمل نشون بده( به احتمال زیاد با این دید نتیجه گیری کردن و الا مشخصا خازنی عکس العمل سریعتری داره نسبت به مقاومتی چون نیاز به فشار دادن صفحه نداره)
این همونیه که تو کنفرانس نینتندو نشون دادن ؟
آره ولی توی کنفرانس خیلی سریع نشون داده شد ولی توی این قشنگ تو محیط می چرخه و گردش شب و روز رو نشون میده

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
من اصلا با صفحه DS کار نکردم ولی دو تا نقد از اکسپریا پلی خوندم اونم از دو تا سایت معتبر ( گیم تریلر و Engadget)که گفته بودن تاچ این موبایل به DS نمی رسه. البته باید توجه کنی که یه صفحه مقاومتی رو باید فشار داد که کاری انجام بده ولی خازنی با یه لمس کوچیک باید عکس العمل نشون بده( به احتمال زیاد با این دید نتیجه گیری کردن و الا مشخصا خازنی عکس العمل سریعتری داره نسبت به مقاومتی چون نیاز به فشار دادن صفحه نداره)

نمی دونم والا بر چه اساس همچین حرفی زد اون سایت
ولی با مدل قبلیش یعنی X10 که کار کردم تاچ خوبی داشت و نباید تاچ اکسپریا پلی هم از X10 بدتر باشه
شاید تاچشرو بر اساس لوازم همردش و هم قیمتش مقایسه کرد و به تنه این حرف و دربارش زد :d

• Like
Reactions: Captain Bl4ck3

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
تصاویر جدید حال کنید :d:d

پشت دستگاه رو نگاه کنید همه چیزش شبیه wii هست حتی سنسور مثل wii هست ولی فکر نکنم سنسورش جز بازیهای wii برای جای دیگه کابرد داشته باشه فقط یه hdmi اضافه شده ولی قدرت cpu و gpu تا بازی روش اجرا نشه نمیشه گفت چطوری هست ولی باین دمو دیروز که دیدم فکر کنم قدرت خوبی داشته باشه

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
از نظر قیافه خیلی شبیه Wii هست و ظاهرا که باز نیاز به یه آداپتور داره واسه وصل کردن به اینترنت هست که احتمال زیاد وایرلس داره
در کل عجیب منتظرم که توی توکیو یه ماریو یا زلدا مخصوص این کنسول ببینم که البته احتمالش کمه ولی خوب باز میشه امیدوار بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر