رونمایی کنسول خانگی جدید نینتندو در E3

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
به نظر من که wii Uدوباره انقلاب میکنه:)
نظر شما چیه دوستان؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شک نکن من که منتظر میشم تا زلدا جدیده بیاد بازی کنم بعد wii رو رد میکنم و منتظر این هلو میشیم
پیش به سوی super mario Full HD

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
این دسته است یا تخته ی گوشت:d

انصافا باید دستگاه جالبی باشد من از گیم پدش خوشم اومد با هاش میشه کار های جالبی انجام داد

خداییش این خودش کنسول دستی یا تبلت میشه کردش

iprong

کاربر سایت
May 17, 2011
114
نام
ali
من کنسولای نینتندو رو نداشتم اما بم ثابت شده نینتندو همیشه 3 4 سال جلو تره
تو بازار داغ موشن سنسور ها ویی رو عرضه کرد الانم تو بازار داغ تبلت ها وی یو رو
احسنت به این خلاقیت و تکنولوژی وقتی یه شرکت مخصوص سرگرمی دیجیتال باشه نتیجش اینه

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
دوستان الان داشتم bbc را میدیدم که شکم بر طرف شد اینجوری که شما وقتی دارین با تلویزون بازی میکنید اگه یه کسی خواست تلوزیون ببینه شما میتونید بازی را رو نمایشگر دسته ادامه بدید همچنین میتونید هم زمان تو تلوزیون از یه زاویه و از نمایشگر دستگاه تو یه زاویه ی دیگه بازی کنید و در کل اینجوری که حتی اگه tv هم نداشته باشید میتونید رو خود دسته بازی کنید حالا اینکه ججوری دستگاه بدون سیم تصویرو میده رو نمایشگر دسته چیز جالبی هست

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
من به شخصه واقعا از WII بدم میاد!
اما این دستگاهی که اینا ساختن واقعا خفنه!:D خیلی امکانات داره نمیدونم با این تجهیزات بیاد اینجا چند میشه...

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
اگر این دسته جوری باشه که وقتی دستگاه نیست بتونه مثل یه کنسول دستی عمل کنه و مدیا هم بتونه پخش کنه دیگه حرف نداره

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
ما ایرانی ها همش دنبال حرف های هیچو پو چیم ....به نظر من نینتندو برای خودش عالمیه تو ساخت کنسول :dیه کلام از ماشین عروس;)

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
نینتندو با 3ds وwii u کار خودشو تمام کرد 3ds که قیمتش 250دلار بود روز های اول خوب فروش کرد ولی یک دفعه سقوط کرد حالا اگر قیمت wii u بشه 400دلار دیگه همون روزهای اول هم نمی خرنش تازه اگه دستش هم خراب شد باید بری یک کنسول دیگه بخری کسی دیونه نیست بره به خاطر یک دسته گنده بره 400 دلار بده:d

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,988
نام
احمد
سلام علیکم و رحمت الله و برکاته

دوستان با دیدن عکس ها دو تا سوال برام پیش اومد

1- این آنالوگها چجوری کار میکنه به نظر خیلی چسبیده به دسته میاد و بالا قرار گرفته

2- توی این عکس ها نشون داده که با قلم داره کار میکنه:
این یعنی صفحش خازنی نیست یا اینکه قلم مخصوص صفحه های خازنیه؟ (البته نشنیده بودم صفحه های خازنی(حرارتی) قلم داشته باشه)

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
2- توی این عکس ها نشون داده که با قلم داره کار میکنه:
این یعنی صفحش خازنی نیست یا اینکه قلم مخصوص صفحه های خازنیه؟ (البته نشنیده بودم صفحه های خازنی(حرارتی) قلم داشته باشه)
معلومه که خازنی نیست ولی دقت فوق العاده بالایی داره همون جور که DS , 3DS دارن به شکلی که از خیلی از صفحه نمایش های خازنی هم جلو میزنه
البته اینا رو من از خودم نمی گم بلکه کسایی که تست کردن گفتن

sweet

کاربر سایت
May 15, 2011
31
نام
اردلان
وزن این دسته چند کیلو میشه ؟!! :-/
به نظر یه کم رو ارگونومی دسته بهتر کار میشد بد نبود .. آنالوگ ها داره از دسته میزنه بیرون !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر