شایعه رونمایی از Fallout 4 در VGX 2014

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
fallout4_082112_640p_medium.jpg

برطبق توییت جدید Geoff Keighley امکان دارد که شماره چهارم از سری بازی های Fallout در VGX 2014 رونمایی شود. در این توییت این طور آمده است:
در حال برنامه ریزی برای شبی بزرگ به همراه بانوانی که از سوی بتسدا برنامه اجرا می کنند
البته هیچ گونه اسمی از Fallout 4 در این توییت نیامده و این فقط یک حدس و شایعه می باشد و امکان دارد که نسخه جدید و بازسازی شده DOOM و یا هر چیز دیگری مد نظر ایشان باشد و یا حتی The Elder Scrolls VI
:x
به هرحال بتسدا سابقه خوبی در رونمایی عناوین خود در این مراسم دارد و اگر یادتان باشد شماره پنجم "کتیبه های باستانی" نیز در سال 2010 و در همین
مراسم رونمایی شد و در E3 2011 تریلر گیم پلی از این عنوان منتشر شد و به همین دلیل می توان انتظار رونمایی از The Elder Scrolls VI را نیز داشت.
بر طبق همین عادت اگر Fallout 4 در این مراسم رونمایی شود به احتمال زیاد شاهد تریلری از گیم پلی این عنوان در E3 2015 خواهیم بود و در نتیجه پاییز یا زمستان 2015 نیز موعد انتشار رسمی Fallout 4 یا هر چیز دیگری می باشد.
Great night planning with the ladies who run Bethesda. You are missed @DCDeacon pic.twitter.com/pWHrD80p8Z
— Geoff Keighley (@geoffkeighley) October 25, 2014

من بی گناهم آقا، با من کاری نداشته باشید:d

Fallout 4 VGX 2014 reveal rumors kick into overdrive

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
عنوان تاپیک رو دیدم یه لحظه سکته کردم :d
تیزر تریلر هم نخواستیم،فقط بیان لوگوی بازی رو نشون بدن بسه :d
+
2015 همینجوری سال مرگ هست،Fallout 4 هم برا 2015 معرفی بشه میشه 2008v2 :| :d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
این ترکیب معرفی تو VGA اومدنش 11 ماه بعد تو نوامبر سال بعد رو که برا TES V زدن حسابی هم جواب داد ، انجام دادن مجددش برا FALLOUT 4 که خود من مدت ها پیش ، پیش بینی نموده بودم :p :d
به همراه بانوانی که از سوی بتسدا برنامه اجرا می کنند
ولی این حرف که به این بازی نمیخوره :-?

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
احتمالا با حضور این بانوان می خوان Fallout Parody رو معرفی کنن :-?
یا هم Fallout vs Dance Central

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
همراه بانوانی که از سوی بتسدا برنامه اجرا می کنند :|

خدا کنه FallOut Remastered هم بدن که 3 و نیو وگاس رو نسل هشتی کنیم .

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
يعنى اگه معرفى بشه و 2015 عرضه شه ، من 2015 رو پرستش ميكنم :bighug:
پروردگار داره مياد ...

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
فرقی نمیکنه این بازی TES VI باشه یا 4 Fallout مهم اینه که شاهد رونمایی Bullshit جدیدی از بتسدا هستیم :-&

svarph

کاربر سایت
Feb 5, 2014
17
یعنی کلا نام بتزدا را که آدم میشنوه قلبش می ایسته چه برسه شنیدن اسم بازیش ....خیلی از بهترین بازیایی که بازی کرده بودم از بازی های بتزدا بودند مثل
Dishonored
Fallout 3
Wolfenstein The New Order
Rage
و....
امیدوارم قسمت دوم یکی از این بازی ها معرفی بشه...:cry:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
فرقی نمیکنه این بازی TES VI باشه یا 4 Fallout مهم اینه که شاهد رونمایی Bullshit جدیدی از بتسدا هستیم :-&
شما بازی های Bethesda game studios رو تا حالا بازی کردی؟
Morrowind,Oblivion,fallout 3,Skyrim..... همشون بازی های فوق العاده ای بودن،کدومشون بازی بدی بوده که این بازی معرفی شنده هم قراره bullshit باشه؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی

الان میام سراغت ...

i-will-find-you-and-i-will-kill-you-gif.gif

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
از اونجایی که هر سری بر اساس سیستم پایه ی ماد شده TES زمان خودش مثل اینکه قراره ساخته شه میتونیم شاهد اینا باشیم:

استفاده از دو اصلحه هم زمان (دو صلاح کمری یا شاتگان یا نارنجک و...) و به همراهش دشمنان وحشی تر.
وجود یه آیتم کلیدی مثل فندک یا یچیزی شبیهش (به خاطر پر قدرت بودن زبان برنامه نویسی Skyrim که اسمش پاپیروس بود فکر کنم) و یچیزی که جای شاوت رو بگیره.
سایه های پیشرفته تر (اگه هدفشون نسل جدید باشه باید کلی وقت رو سیستم نور پردازی گذاشته باشن)
سیستم تله گذاری شبیه جادو های اسکایریم که تله میزاشت رو زمین.
و وجود احتمالی موتور و ماشین هایی که کار میکنن و میشه باهاشون درایوبای کرد!
و یک جایگزین حتمی برای اژدها ها (اژدهایان؟!) مثلاً یه موجود پرنده یا شاید رباط و ماشین های پرنده!

البته اینا فقط پیشبینی های من بر اساس اخلاق بثسدا هست!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر