رونمایی از کاور GTA V در این ماه

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
qvelb7luivmiitn6u94w.png

Rockstar وعده داده است که box art رسمی Grand Theft Auto V را بزودی به نمایش درآورد. در پست Rockstar Newswire اعلام شده است که شرکت Rockstar وعده داده است در این ماه از کاور رسمی بازی رونمایی کند همچنین جزئیات زیادی از بازی Grand Theft Auto V که شامل artwork‌ها و کاور بازی می‌شود را نمایش دهد.
Rockstar همه artwork‌ها و همچنین screenshot همراه با تریلر‌های بازی Grand Theft Auto V را یک صفحه اختصاصی رونمایی کند.
همچنین می‌توانید همه screenshot‌ها بازی را در صفحه گالری Grand Theft Auto V wiki سایت IGN مشاهده کنید.

Grand Theft Auto V بهار امسال برای Xbox 360 و PlayStation 3 منتشر می‌شود. مصاحبه Dan Houser از Rockstar با سایت IGN را می‌توانید در این صفحه بخوانید.

Grand Theft Auto V Box Art Reveal Coming This Month - IGN

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
در کنار این کار این عمل فرخنده لطفا تاریخ انتشار بازی را هم رونمایی کنید :| :D

+ :d جون مادرت بگو نسخه ی PC کی میاد ، فقط نگو که 1 سال بعد یا 6 ماه بعد بگو 1 یا 2 یا 3 ماه بعد نسخه ی کنسولی :((:d

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
+ :d جون مادرت بگو نسخه ی PC کی میاد ، فقط نگو که 1 سال بعد یا 6 ماه بعد بگو 1 یا 2 یا 3 ماه بعد نسخه ی کنسولی :((:d

فعلا خبری از نسخه PC نخواهد بود...

PC بازا فعلا دلشون رو به نسخه PC این بازی خوش نکنن ، راکستار خودش این مطلب رو اعلام کرده

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
فعلا خبری از نسخه PC نخواهد بود...

PC بازا فعلا دلشون رو به نسخه PC این بازی خوش نکنن ، راکستار خودش این مطلب رو اعلام کرده
حالا شما بلایی سرت میاد اگه این بازی رو PC هم میاد یدفعه اینطور غیرتی شدی؟:D

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
مگه نسخه PC همزمان با کنسول نیس ؟ واای چه شود :D

PCباز ها منتظر اسپویل هامون باشید :D
این روز ها دیگه همه یک xbox یا ps رو تو خونشون دارن،خیالت راحت تو ایران بازی رو 10 روز قبل عرضه همه تموم کردن

آخرین ویرایش:

Black Flag

کاربر سایت
Jan 1, 2013
96
نام
Penguine
احتمالا همزمان با رونمایی از کاور و با توجه به آغاز تبلیغات راکستار برای این بازی یک تریلر همزمان با رونمایی از کاور بازی میاد که تو اون تاریخ انتشار بازی هم اعلام میشه. من فکر کنم هفته اول فروردین GTA V بیاد و فکر کنم همین الان هم ساخت بازی رو راکستار تموم کرده و داره ایرادات بازی رو بر طرف می کنه.

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
حالا شما بلایی سرت میاد اگه این بازی رو PC هم میاد یدفعه اینطور غیرتی شدی؟:D

بحث غیرت نیست دوست عزیز

مطلبی که از طرف راکستار بوده رو خدمت دوستان عرض کردم

پدر بنده نه تو مایکروسافت و نه تو سونی سهام داره که بیام واسه کنسول اا غیرت به خرج بدم، حقیقت رو عنوان کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر