رونمایی از کاور GTA V در این ماه

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
qvelb7luivmiitn6u94w.png

Rockstar وعده داده است که box art رسمی Grand Theft Auto V را بزودی به نمایش درآورد. در پست Rockstar Newswire اعلام شده است که شرکت Rockstar وعده داده است در این ماه از کاور رسمی بازی رونمایی کند همچنین جزئیات زیادی از بازی Grand Theft Auto V که شامل artwork‌ها و کاور بازی می‌شود را نمایش دهد.
Rockstar همه artwork‌ها و همچنین screenshot همراه با تریلر‌های بازی Grand Theft Auto V را یک صفحه اختصاصی رونمایی کند.
همچنین می‌توانید همه screenshot‌ها بازی را در صفحه گالری Grand Theft Auto V wiki سایت IGN مشاهده کنید.

Grand Theft Auto V بهار امسال برای Xbox 360 و PlayStation 3 منتشر می‌شود. مصاحبه Dan Houser از Rockstar با سایت IGN را می‌توانید در این صفحه بخوانید.

Grand Theft Auto V Box Art Reveal Coming This Month - IGN

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
برای من که فرقی نمی کنه من که کلی عقب افتادم یعنی امروز ب دستمم برسه سال دیگه بازیش می کنم همون بهتر که فعلا نیاد .الان 20 تا بازی تاپ اون گوشس تو درایو نرفته. فشار زندگی رو ببنید
همش بخاطر skyrim هست بد بختم کرده فکر کنم یک سال شد باش زندگی کردم و ادامه داره هنوز :D

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
داداشم مث اینکه نفست از جای گرم در میاد ها?!!!!!
نه شما هم اگه دوتا بازی نگیری فقط واسه ی این که بازی که فنش هستی رو بگیری میتونی ادیشنش رو هم بخری من نفسم از مرده هم سرد تره :d
نکته دوم این که gta با همه ی بازی ها فرق داره و پول واسه بازیش می ارزه

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
بحث غیرت نیست دوست عزیز

مطلبی که از طرف راکستار بوده رو خدمت دوستان عرض کردم

پدر بنده نه تو مایکروسافت و نه تو سونی سهام داره که بیام واسه کنسول اا غیرت به خرج بدم، حقیقت رو عنوان کردم
میدونم.ولی چنان شما جدی گفتید ترسیدم:-s:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر