جدید ترین اخبار سخت افزار و نرم افزار بازار PC

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,029
نام
Ali
اوکی ویدئو رو دوباره نگاه کردم تا مطمعن بشم خانوم سو دقیقا گفت مشخصات نشون داده شده مال کدوم نسخه از سری 6000 هست ، سه بار اسم سری 6000 رو اورد ولی نگفت این بنچمارک ها متعلق به کدوم نسخه هست
با فرض اینکه فریم ریت ها مربوط به نسخه 21 یعنی قوی ترین نسخه سری 6000 باشه
درمقابل 3080 چطور هست این کارت ؟

172185

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,029
نام
Ali
تا وقتی برای dlss کاری نکنه amd به درد عمش میخوره !
یک نکته ای که اول بگم ، اگر کسی میخواد های اند بازی کنه و محدودیت بودجه اصلا نداره منتظر بنچمارک 3080s بمونه
ولی اگر کسی میخواد های اند بازی کنه و قیمت هم براش مهمه به نظرم صبر کنه تا amd کنفرانس سری 6000 رو برگزار کنه تا دقیق مشخص بشه چی به چیه

Dlssهم همونطور که گفتم ظاهرا amd برنامه مشابهی رو براش داره ، باید تا کنفرانس سری 6000 صبر کرد

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
تا وقتی برای dlss کاری نکنه amd به درد عمش میخوره !

طبق این اعداد یه 10% از 3080 ضعیف تره اما باید ببینیم تست های عمومی چی میگه

اگر مرد بود تست time spy و پورت رویال میزد

تست time spy extreme میگرفت ببینیم واقعا چند مرده حلاجه چون مرحله به مرحله گیم تست بگیرن تست معتبر نیست.
اما تری دی مارک یه جاست و قابل اعتماد.

اگر این اعداد رو اعلام کرده من میگم حدود 10% سریعتر از 2080ti همونی که قبلا اعلام شده بود

توی doom eternal و بازی های شیدر اینتنس حدود 30% از 3080 عقب میوفته

ریتریسینگ هم که نشون ندادن

port royal
عیارشو میگیره ببینیم تو rt چکار کرده

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کاسب های حلال خوری هستند.

مستقیم از خارج بگیری ارزانتر تمام می شود. کسی اونور داشته باشی

دارم اما 2 تا نکته هست کرونا هست مرزها بسته گارانتی داخلی دیگه نداری پست هم به ایران حتی بسته هست ضمن اینکه کلیم گمرگ بعدش اذیت می کنه پول می گیره.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
2020-10-08_21-31-37.jpg

amd تست من در آوردی کم نمیده. و نمیشه هم ببا اینا گفت چقدر اختلاف هست. چون فریم ریت و محاسبه همه با هم یکسان یست چون کل بازی رو مد نظر کسی قرار نمیده.
ولی اگر کسی میخواد های اند بازی کنه و قیمت هم براش مهمه به نظرم صبر کنه تا amd کنفرانس سری 6000 رو برگزار کنه تا دقیق مشخص بشه چی به چیه

Dlssهم همونطور که گفتم ظاهرا amd برنامه مشابهی رو براش داره ، باید تا کنفرانس سری 6000 صبر کرد
amd یه fidelity fx معرفی کرده و تو ds هم استفاده کرده بخوبی dlss عمل نکرد از لحاظ پرفورمنس ولی تا 25 درصد بهبود رو داشت.
2020-10-08_21-55-39.jpg

آخرین ویرایش:

Gwynbleidd

کاربر سایت
Sep 9, 2015
300
amd تست من در آوردی کم نمیده. و نمیشه هم ببا اینا گفت چقدر اختلاف هست. چون فریم ریت و محاسبه همه با هم یکسان یست چون کل بازی رو مد نظر کسی قرار نمیده.

amd یه fidelity fx معرفی کرده و تو ds هم استفاده کرده بخوبی dlss عمل نکرد از لحاظ پرفورمنس ولی تا 25 درصد بهبود رو داشت.

FidelityFX
19-1080.5b662991.jpg

DLSS
18-1080.f1b67520.jpg

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
FidelityFX
19-1080.5b662991.jpg

DLSS
18-1080.f1b67520.jpg

fidelity مثل dlss نیست و صرفا یه اپ اسکیل هست.و مثل dlss نیست که نیاز به rtx کارت داشته باشه.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
دارم اما 2 تا نکته هست کرونا هست مرزها بسته گارانتی داخلی دیگه نداری پست هم به ایران حتی بسته هست ضمن اینکه کلیم گمرگ بعدش اذیت می کنه پول می گیره.
طرف با خودش داخل چمدان بزاره بیاره مشکلی نیست .

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
طرف با خودش داخل چمدان بزاره بیاره مشکلی نیست .
کارتونشو نیاوردن بچه ها مشکلی نبوده.
ولی اگه با کارتن میاری جوری بیار که مصرف شده به نظر بیاد و نو نباشه
در کارتن باز باشه. یکی از بچه ها میگفت کارتونشو یه ذره مچاله کرده. بستگی به مامورت داره اگه گیر نباشهمشکلی اصلا نیست
ولی اگه گیر باشه باید ثابت کنی مصرف کننده ای و دسته دومه.

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر