روش تشخیص Disk های stealth

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
امروز یک نرم افزار پیدا کردم که فکر کنم بدرد همگی بخوره.

این نرم افزار کارش تشخیص رجیون و stealth بودن DVD های XBox و XBox 360 هست.

من فقط دانلودش کردم.گفتم بگذارم این جا شاید دوستان لازمشون بشه.استفاده ای ازش نکردم هنوز.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
ببخشید من یو دونه سوال دارم (واقعا یکی از گیج کننده ترین تاپیکهای این سایت همینه هرکسی یه چیزی نوشته هرکی یه چیزی میگه اصلا خیلی شلوغه (اگه اشکان بیاد یکی تاپیک درست کنه و یه کلیات و سوالات متداول از این بحث رو توی یه تاپیک دیگه بزاره خیلی خوب میشه مثل تاپیک سوالات عمومی در زمینه بن شدن از Live) بگذریم می خواستم بدونم اگه ما فریمور ixterme رو نداشته باشیم ولی با دیسکهای Stealth دار بریم Live چطوریه ؟ آیا فرقی با دیسکهای معمولی توی این حالت داره (توجه کنید که فریمور ixtream رو سیستم نصب نیست ) ;)

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
ببخشید من یو دونه سوال دارم (واقعا یکی از گیج کننده ترین تاپیکهای این سایت همینه هرکسی یه چیزی نوشته هرکی یه چیزی میگه اصلا خیلی شلوغه (اگه اشکان بیاد یکی تاپیک درست کنه و یه کلیات و سوالات متداول از این بحث رو توی یه تاپیک دیگه بزاره خیلی خوب میشه مثل تاپیک سوالات عمومی در زمینه بن شدن از Live) بگذریم می خواستم بدونم اگه ما فریمور ixterme رو نداشته باشیم ولی با دیسکهای Stealth دار بریم Live چطوریه ؟ آیا فرقی با دیسکهای معمولی توی این حالت داره (توجه کنید که فریمور ixtream رو سیستم نصب نیست ) ;)
اگه فریمور Ixtreme رو دستگاهت باشه ... ، اصلا دیسکی که stealth نباشه Run نمیشه !

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
اگه فریمور Ixtreme رو دستگاهت باشه ... ، اصلا دیسکی که stealth نباشه Run نمیشه !
پس علیرضا Ixtreme اگه روی سیستم نصب نباشه مشکلی نیست چون که الان بچه ها اکثرا دارن دیسک هارو با همین Software هایی که بچه ها گذاشتن چک می کنن پس دیگه نیازی به Ixtreme نیست چون این نرم افزارها نشون میده که دیسکشون Stealth هست یا نه .

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
پس علیرضا Ixtreme اگه روی سیستم نصب نباشه مشکلی نیست چون که الان بچه ها اکثرا دارن دیسک هارو با همین Software هایی که بچه ها گذاشتن چک می کنن پس دیگه نیازی به Ixtreme نیست چون این نرم افزارها نشون میده که دیسکشون Stealth هست یا نه .
بله ديگه اون فريمور كارش همون كاريه كه برنامه هاي چك ديسك انجام ميدن تقريبا ! شما برنامه ي XDVDMulleter آخرين ورژنش رو بگير و بعد ديسك ها رو چك كن ! بايد همه تيك ها زده شده باشه !

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
از شما كسي بازيهاي استمپري مالزي رو چك كرده ببينه استيلث هست يا نه؟
من درايوم بنكيو هست وixteremi v 1.2 روش نصب هست
بازي داركنس رو كه مالزي با مارك پلي باكس هست رو با xbcچك كردم، استيلث بود.اين xbc درست كار ميكنه واستيلث رو درست تشخيص ميده؟

fereydoon

کاربر سایت
Mar 25, 2007
130
از شما كسي بازيهاي استمپري مالزي رو چك كرده ببينه استيلث هست يا نه؟
من درايوم بنكيو هست وixteremi v 1.2 روش نصب هست
بازي داركنس رو كه مالزي با مارك پلي باكس هست رو با xbcچك كردم، استيلث بود.اين xbc درست كار ميكنه واستيلث رو درست تشخيص ميده؟

با سلام
فریم ویر Ixterem امتحان خودش رو در بن شدن اخیر پس داد و من بخاطر همین اعتماد که خود فریم ویر متوجه میشه که دیسک full stealth هست یا نه BAN شدم . به کلیه اعضای فروم توصیه می کنم قبل از هر کاری اولا دیسکها رو خودشون چک کنند و از بابت فول استیلث بودن دیسک بازی و از اون مهمتر از بابت good kaeron ripبودن Security Sector در دیسک مطمئن بشن . برای این منظور به این تاپیک که آقا اشکان کاملا زحمت توضیح دادن مطلب و ارائه لینکهای لازم رو کشیدن مراجعه کنید :

http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=10063

در خصوص دیسکهای استمپری یا مالزی با هلوگرام پلی باکس هم توصیه می کنم از اینها استفاده نکنی چون آمار خطاهای سکتورها در هنگام رایت در این دیسکها زیاد و باعث ضعیف شدن چشم کنسول شما در مدت زمانی کمتر از شش ماه میشه و از لحاظ مسئله stealth بودن هم من دو تا از دیسکهای خودم که استمپری هستندرو تست کردم یکی rainbowsix vegas که سالم بود اما halo 3 مشکل bad kaeron rip داشت و مسلما باعث BAN شدن شما میشه .

موفق باشید
فریدون

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
در خصوص دیسکهای استمپری یا مالزی با هلوگرام پلی باکس هم توصیه می کنم از اینها استفاده نکنی چون آمار خطاهای سکتورها در هنگام رایت در این دیسکها زیاد و باعث ضعیف شدن چشم کنسول شما در مدت زمانی کمتر از شش ماه میشه
منم یک BurnOut : Revenge داشت پک PlayBox ! :D پس بگو چرا بن خوره مون ردیف شدها ...:)
منظورت از چشم کنسول ، همون لنزش بود دیگه ؟ :D تنها فرق آدم و کنسول همینه ؛ اگر نزدیک TV بشینی چشمات استاد میشه ولی اگر دیسک آشغال به خورد کنسولمون بدیم لنزش ... :D
بن شدن ممدرضا هم بشه تبریک میگم و همچنین ورودش به کلاب بن شدگان ! :D
ظاهرا" بینش رو کاملا برای کنکور ساپورت کردی که اینقدر خوب جملاتش رو به زبان گیم برمی گردونی !:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر