روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

با سلام . دوستان من خیلی گشتم ولی این مبدل دو سر ماده برای VGA رو پیدا نکردم . خودم سوکت هاشو خریدم درست کردم . تقریبا فکر میکنم درسته ! چون مونیتور میره رو Standby و اون ارور No signal میره تا اینجا مشکلی نیست ولی وقتی کنسول رو روشن میکنم مونیتور روشن نمیشه ! به نظرتون چیکار کنم ؟!
ممکنه مبدل رو اشتباهی درست کرده باشم ؟
باتشکر.

ببخشید که وقتتون رو می گیرم یک سوالی برام پیش اومده و از این قرار است:
مانیتور من از اون مانیتورهایی است که کابل Vga از اون جدا نمی شه (lg f700p).خوب یک دستگاهی یا چیزی هست که بتونم هم به xbox 360 وصل کنم هم به کیس کامپیوترم ،هر وقت خواستم بازی کنم هر وقت خواستم بدون خاموش xbox به ویندوز برم و با کامپیوتر کار کنم یعنی بتونم به هر دو سوئیچ کنم اگه ممکنه قیمت اون دستگاه ومارکی که بهتره برام بگید:blushing:

سلام من یک تلویزیون سونی 52 اینچ LCD دارم میخواستم ببینم اگه بهش XBOX 360 وصل کنم مشکلی براش پیش نمیاد؟؟
اخه شنیدم تصویرش به مرور زمان بد میشه!!
نه عزیز اینا شایعاتی هستند که افرادی که اطلاعاتی از تلویزیون ندارند میگن و کاملا اشتباهه:cool: (قصد توهین به کسی ندارم)

ببخشید که وقتتون رو می گیرم یک سوالی برام پیش اومده و از این قرار است:
مانیتور من از اون مانیتورهایی است که کابل Vga از اون جدا نمی شه (lg f700p).خوب یک دستگاهی یا چیزی هست که بتونم هم به xbox 360 وصل کنم هم به کیس کامپیوترم ،هر وقت خواستم بازی کنم هر وقت خواستم بدون خاموش xbox به ویندوز برم و با کامپیوتر کار کنم یعنی بتونم به هر دو سوئیچ کنم اگه ممکنه قیمت اون دستگاه ومارکی که بهتره برام بگید:blushing:
حداقل سرفه ای دادی فغانی کنید من لنگ جوابم سوالم هستم اگه هم جوابشو نمی دونید بگید نمی دونید حداقل خیالم راحت بشه که منو تحویل می گیرید و سوال منو خوندید:blushing:
و گرنه:((
اگه دیدید من دارم توی هر گیم زود به زود Game over می شم تقصیر شماهاست دیگه چون منو افسرده کردید:hurted1:

سلام دوستان من یه کابل گرفتم برای 360 به مانیتور LG L1752S روز اول خوب بود فقط نوشته ها سایه داشت و کمی تار بود بعد روز دوم خط های برفکی ریز توی صفحه از بالا به پایین عبور میکنند میخواستم بببینم کسی این مشکلو داشته ؟ یا راه حلی براش داره؟ رزولوشن 1280X1024 هم آخرشه.
کابل هم جعبش پایینش XBOX زده توی دایره سفید.

سلام دوستان مانيتور من سامسونگ t220p هست روي چه رزوليشني بدم بهتره و تنظيمات ديگش رو روي چي بزارم ولي نميدونم چرا روي 1080*1920 ميزارم نوشته ها از صفحه خارج ميشه
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

دوست عزیز اکگه از اچ دی ام ای استفاده نمیکنید و تبدیل عادی استفاده میکنید با دکمه تنظیم خود مانیتور میتونید درستش کنید دکمه تنظیم خودکار رو میگم بزنید خودش تنظیم میکنه بزارید هم روی همون 1900*1080 من خودمم دارم خیلی کیفیت توپی داره

دوستان وقتی که رزلوشن دستگاه رو تغییر میدیم مثلاً از 720P میزاریم رو 1080P میپرشه فرکانس 50mhz مناسب هست یا نه این فرکانس قضیش چیه و چی مناسب هستش و چجوری میشه تنظیم کرد؟

من يه مانيتور ال سي دي وايد ال جي 1952s دارم مي خوام وصلش بكنم به ايكس باكس .فقط اسپيكرهام ورودي صداندارن .مي تونم با هدستي كه روي اليت هست صداروداشته باشم؟
اگرميشه لطفا تنظيماتش رو ميگيد؟
ممنونم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or