روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

پدرام جان یکی یه سوالی ازت پرسیده بود:

پدرام جان تو این مدل 2032 نمیشه کاری کرد که کابل pc رو در نیاری بعد 360 رو هم بزنی یعنی همش با هم وصل باشه

و جوابشو اینطوری دادی:

فکر کنم پشتش یه پورت DVI هم هست که می تونی سیم بزنی بهش و سوئیچ کنی.من این قابلیت رو شنیدن 1931Bw داشت.این هم مطمئنا داره...;)
منظورت از اون سیم چی بود ؟ منظورت این بود که می تونیم کابل HDMI to DVI بگیریم و از وردی DVI استفاده کنیم ؟ میشه یه کمی بیشتر توضیح بدی ؟:blushing:
شاید به جای کابل VGA برم.. HDMI to DVI رو بگیرم..

پدرام جان یکی یه سوالی ازت پرسیده بود:

و جوابشو اینطوری دادی:

منظورت از اون سیم چی بود ؟ منظورت این بود که می تونیم کابل HDMI to DVI بگیریم و از وردی DVI استفاده کنیم ؟ میشه یه کمی بیشتر توضیح بدی ؟:blushing:
شاید به جای کابل VGA برم.. HDMI to DVI رو بگیرم..

من پورت های پشت این مانیتور رو ندیدم.اما اگر 1 پورت DVI داشته باشه و یه پورت آنالوگ.اون موقع PC توی آنالوگ زده میشه و XBox رو با کابل HDMI To Dvi به مانیتور وصل می کنی و با سوئیچ تصاویر رو جا به جا می کنی.من شنیده بودم 1931Bw و مدل های بالاتر این امکان رو دارن...

من پورت های پشت این مانیتور رو ندیدم.اما اگر 1 پورت DVI داشته باشه و یه پورت آنالوگ.اون موقع PC توی آنالوگ زده میشه و XBox رو با کابل HDMI To Dvi به مانیتور وصل می کنی و با سوئیچ تصاویر رو جا به جا می کنی.من شنیده بودم 1931Bw و مدل های بالاتر این امکان رو دارن...
چقدر زود جواب میدی.. دمت گرم..
مطمئنا بعد از خرید 360 ، فی الفور میرم سراغ خرید مانیتور...

آقا اگه كابل vga بخري بايد كابل HDMI TO DVI هم بخري يا نه چون مانيتور من 17 lcd هست و يه پورت DVI ويه پورت analog .

شما الان مانیتورت از پورت Analog استفاده می کنه فکر کنم.یه کابل HDMI To DVI بخر که بتونی بین 2 تا تصویر سوئیچ کنی.
البته می تونی کابل VGA هم بخری اما خوب HDMI To DVI کیفیت بهتری رو میده(البته به چشم قابل تشخیص نیست).

پدرام جان ممنون قبلا از پورت آنالوگ استفاده ميكردم ولي الان از ديجيتال استفاده ميكنم البته ميتونم از همون آنالوگ براي case استفاده كنم يعني ديگه الان يه كابل HDMI To DVI بخرم ديگه لازم نيست كابل vga بخرم درسته.

پدرام جان ممنون قبلا از پورت آنالوگ استفاده ميكردم ولي الان از ديجيتال استفاده ميكنم البته ميتونم از همون آنالوگ براي case استفاده كنم يعني ديگه الان يه كابل HDMI To DVI بخرم ديگه لازم نيست كابل vga بخرم درسته.

خیر.وقتی یکی از این 2 کابل رو بخری اون یکی لازم به خریدش نیست.

کابل HDMI To DVI فکر کنم بگیری بهتر باشه... ;)

کابل HDMI To DVI رو میشه برا پلی 3 هم بکار برد ؟

بله فکر می کنم از همین میشه استفاده کرد.این هم تصویرش :

shdmidvi1_550.jpg

پدرام جان .. الان رفتم چند تا صفحه تو تاپیک پلی 3 خوندم.. یه سوال برام پیش اومد ..
کابل مانیتور 2032 به کارت گرافیکم وصل میشه ؟ :confused: عکسشو دفعه پیش گذاشتم.. کارت گرافیکم 5500FX هستش..

و دیگه اینکه:
منظور از ساپورت پروفایل کابل HDMI to DVI چیه ؟
یکی پرسیده بود: پروفایل 1.3 رو ساپورت می‌کنه ؟!
این یعنی چی ؟ مگه اینجور کابل ها مدل خاصی هم دارن.. ؟

آخرین ویرایش:
پدرام جان .. الان رفتم چند تا صفحه تو تاپیک پلی 3 خوندم.. یه سوال برام پیش اومد ..
کابل مانیتور 2032 به کارت گرافیکم وصل میشه ؟ :confused: عکسشو دفعه پیش گذاشتم.. کارت گرافیکم 5500FX هستش..

و دیگه اینکه:
منظور از ساپورت پروفایل کابل HDMI to DVI چیه ؟
یکی پرسیده بود: پروفایل 1.3 رو ساپورت می‌کنه ؟!
این یعنی چی ؟ مگه اینجور کابل ها مدل خاصی هم دارن.. ؟

پورت های Elite فکر می کنم می گفتن ورژن 1.2 از HDMI رو ساپورت می کنه در صورتی که الان 1.3 رایج هست.منظور این بوده احتمال زیاد.

2032Bw هم یه کابل از پشتش می خوره به کارت گرافیکت که تصویر رو نشون بده دیگه... ;)

پورت های Elite فکر می کنم می گفتن ورژن 1.2 از HDMI رو ساپورت می کنه در صورتی که الان 1.3 رایج هست.منظور این بوده احتمال زیاد.
خب اگه مثلا 1.3 باشه الیت ساپورتش نمی کنه ؟:confused:

2032Bw هم یه کابل از پشتش می خوره به کارت گرافیکت که تصویر رو نشون بده دیگه...
نه.. منظورم این بود که کارت گرافیک ها از لحاظ ورودی کابل مانیتور تفاوتی با هم ندارن ؟:blushing:

مرسی...

سلام.
من این اولین پستم تو این سایت هست.یه لطفی بکنید راهنمایی کنید

مونیتور من یه عدد F700P ال جی هست تمام این 103 صفحه رو خوندم و تا اینجای قصه! رسیدم که با کابل VGA هم صدا هم تصویر کار میکنه و مشکلی نداره و...با تبدیل هم ردیف میشه و...

ولی نمیدونم این یه تیکه قصه چرا نامفهومه!!;)

1-کابل HDMI to DVI اصلا به مدل مونیتور من یعنی F700P نمیخوره یا میخوره؟؟

2-اگر بخوره میشه استفاده کرد ؟ تکلیف صدا چی میشه؟ یکم توضیح دادین ولی گنگ هست...اگه ممکنه یکم بهتر و بیشتر توضیح بدین...

ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or