روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

قابل توجه بچه هایی که میخوان کنسول با HTD (HDMI TO DVI وصل کنن
من وصل کردم کیفیف عالی به جرات میتونم بگم از کابل خود 360 خیلی خیلی بهتره من صدا رو با کابل Composit 3فیش خود 360 گرفتم البته کابل هایی که توی مدل کور پک ها بود
تفاوت اصلی اینجاست کابل VGA تا 1360*768 که یکی به اخر مونده هست ساپورت میکنه
ولی کابل DVI تا 1920*1080 ساپورت میکن عالی
VGA:1360*768 MAX
DVI:1920*1080 MAX
در نتیجه :
VGA=Componet
DVI=HDMI
برای چندمین بار باید بگم که HDMI همون DVI هست به اضافه صدا . یعنی :
HDMI=DVI+Audio
پس وقتی به پورت DVI وصل میکنیم ، فرقی نداره .
یعنی چی یعنی تونستی صدا بگیری خوب به ما هم بگو چه جوری راستی این مدل 2032bw ورودی hdmi داره
چقدر سوال میپرسم:blushing::cheesygri
نه نداره . از همون DVI میتونی با تبدیل HDMI به DVI استفاده کنی .
با کدوم اپدیت vga به 1080p تبدیل میشه راستی این مانیتور 2032bw این قابلیتو داره که از 1080p ساپورت کنه
نه . با 2032 میتونی 720P بگیری .
ببین من میخوام تا 2 روز دیگه یه مانیتور samsung 2032Bw بگیرم حالا میخوام بدونم با چه کابلی و چه جوری میشه بهترین کیفیتو ازش بگیرم

با HDMI به DVI .

سلام ...
از این 4 مدل کدامیک را پیشنهاد میکنید؟ اگر مدل 22 اینچ بهتری هم مدنظر دارید بگید.

SAMSUNG - 22" - 226 BW
SAMSUNG - 22" - 2232 BW

LG - 22" - L226WTQ
LG - 22" - M228WA

در ضمن LG - 22" - M228WA ورودی های AV را هم ساپورت میکنه میخواستم بدونم کیفیتش مثلا در اتصال با PS1 همانند تلویزیون هست؟ بعد تمام این مدل ها HDCP ساپورت هستند ؟ و در اتصال با PS3 و 360 مشکلی پیش نمیاد؟

سلام ...
از این 4 مدل کدامیک را پیشنهاد میکنید؟ اگر مدل 22 اینچ بهتری هم مدنظر دارید بگید.

SAMSUNG - 22" - 226 BW
SAMSUNG - 22" - 2232 BW

LG - 22" - L226WTQ
LG - 22" - M228WA

در ضمن LG - 22" - M228WA ورودی های AV را هم ساپورت میکنه میخواستم بدونم کیفیتش مثلا در اتصال با PS1 همانند تلویزیون هست؟ بعد تمام این مدل ها HDCP ساپورت هستند ؟ و در اتصال با PS3 و 360 مشکلی پیش نمیاد؟

من 2232Bw رو پیشنهاد می کنم هم شیکه و هم کیفیت خیلی خوبی داره.به نظر من LG کاراش کیفیت نداره.منظور از نظر تصویر نیست.منظور کلا سخت افزاری هست.
اینایی که معرفی کردی حامد جان بهترین های 22 اینچ هستن همگی.دیگه فکر نمی کنم بهتر از اینا توی این 2 مارک چیزی باشه ;)
کلا LG M228WA خیلی امکانات خوبی داره ولی نمیشه به LG اعتماد کرد.
توی سامسونگ ها هم من نظرم رو همون بالا گفتم.در ضمن 2232Bw سرعت پاسخگویی بهتری هم داره و زاویه دیدش هم با اون مدل LG که گفتم یکی هست.
در مورد HDCP هم من 2 تا مدل های سامسونگ رو که قبلا و الان چک کردم از HDCP کامل پشتیبانی می کنن...

بهترین انتخابت از نظر من Samsung 2232Bw می تونه باشه.البته اگر GW هم گیرت بیاد خوبه... ;)

برای چندمین بار باید بگم که HDMI همون DVI هست به اضافه صدا . یعنی :
HDMI=DVI+Audio
پس وقتی به پورت DVI وصل میکنیم ، فرقی نداره .

نه نداره . از همون DVI میتونی با تبدیل HDMI به DVI استفاده کنی .

نه . با 2032 میتونی 720P بگیری .

با HDMI به DVI .

مگه من چی گفتم من دارم میگم همونه فرقی نداره
در ضمن مقایسه من با HDMI نبود مقایسه من با کابل VGA 360 هست
پست به دقت بخون

در ضمن من 2032Bw رو پیشنهاد می کنم.
پدرام جان ممنون... پسر من امروز رفتم یه 17 شو دیدم وااااااااای چه عروسک قشنگی... اولا طرف گفت که 940bw دیگه قدیمی شده.. بهم 1931bw رو پیشنهاد کرد.. رفتم دیدم زیاد از قیافه ش خوشم نیومد اما می گفت مانیتور حرفه ای یه... قیمت 288.. خوب بود بازم.. اما من عاشق 2032bw شدم.
پدرام جان .. نمی دونم وقتی چرا عکس های خشکشو می بینم زیاد با اینجور تصاویر حال نمی کنم.. میشه یه لطفی بکنی و یه عکس زنده (مثلا کسی که با دوربین از مانیتور خودش عکس گرفته باشه) بذاری ؟ ممنون میشم..:love:

بنظر من بیخیال این 940bw شو و همون 1931bw یا 2032bw رو بگیر
940bw هم مدل اش قدیمی هست و همین که بخاطر کنتراست پایین, تصویر رو خیلی کدر نشون میده, طوری که اگه بقل یه 1931bw بزارن ادم گریه اش میگیره
بنظرم 50 تومن بیشتر بزاری و یه 1931bw بگیری خیلی بهتره
آره طرفم همینو بهم گفت.. اما اونطور که گفتم زیاد از ریختش خوشم نیومد.. مخصوصا پایه ش زیاد باحال نبود..

-----------------------
یه چند تا سوال:

1. اگه کابل HDMI to DVI تهیه کنم:
الف: می تونم با کابل composite هم صدا بگیرم ؟ چون دارم آرکید می گیرم و می دونین که توش فقط composite ه.. (اصلا فرق بین component و composite چیه ؟)
ب: از نظر کیفیت کابل مشکل نداره.. مثلا کابلش بخواد real باشه و سایه بندازه و غیره ؟
ج. قیمتش چنده ؟

2. اگه کابل VGA تهیه کنم:
1. برای مانیتور 2032bw آیا بازم نیاز به مبدل مادگی به مادگی دارم یا نه.. مستقیما می خوره به پشت مانیتور ؟

3. ممنون.;)

پدرام جان ممنون... پسر من امروز رفتم یه 17 شو دیدم وااااااااای چه عروسک قشنگی... اولا طرف گفت که 940bw دیگه قدیمی شده.. بهم 1931bw رو پیشنهاد کرد.. رفتم دیدم زیاد از قیافه ش خوشم نیومد اما می گفت مانیتور حرفه ای یه... قیمت 288.. خوب بود بازم.. اما من عاشق 2032bw شدم.
پدرام جان .. نمی دونم وقتی چرا عکس های خشکشو می بینم زیاد با اینجور تصاویر حال نمی کنم.. میشه یه لطفی بکنی و یه عکس زنده (مثلا کسی که با دوربین از مانیتور خودش عکس گرفته باشه) بذاری ؟ ممنون میشم..:love:

آره طرفم همینو بهم گفت.. اما اونطور که گفتم زیاد از ریختش خوشم نیومد.. مخصوصا پایه ش زیاد باحال نبود..

-----------------------
یه چند تا سوال:

1. اگه کابل HDMI to DVI تهیه کنم:
الف: می تونم با کابل composite هم صدا بگیرم ؟ چون دارم آرکید می گیرم و می دونین که توش فقط composite ه.. (اصلا فرق بین component و composite چیه ؟)
ب: از نظر کیفیت کابل مشکل نداره.. مثلا کابلش بخواد real باشه و سایه بندازه و غیره ؟
ج. قیمتش چنده ؟

2. اگه کابل VGA تهیه کنم:
1. برای مانیتور 2032bw آیا بازم نیاز به مبدل مادگی به مادگی دارم یا نه.. مستقیما می خوره به پشت مانیتور ؟

3. ممنون.;)

این یه فیلم از سامسونگ 2032Bw :

Code:
http://www.youtube.com/watch?v=Dj2islvgCxE&feature=related

1.می تونی با کامپوزیت هم صدا بگیری مشکلی نداره.فرق کامپوننت و کامپوزیت اینه که کامپوننت تصویر رو با کیفیت بالاتری به نمایش می گذاره...
اکثرا کابل های HDMI To DVI کیفیتشون خوب هست و مارک خاصی مثل کابل VGA فکر نمی کنم داشته باشه...قیمتش هم 25 هزار تومان به بالا باید باشه... البته من قیمت دقیقی نگفتم حدودا حساب کن...
2.نیازی به تبدیل مادگی-مادگی نداری.چون پشتش می تونی فیش رو در بیاری(فیشی که به PC وصل میشه) و فیش VGA رو بزنی... ;)

سلام اقا یک مانیتور 17 اینچ lcd LG خوب معرفی کنید که از 220 بیشتر نشه !

من سامسونگ 743Nx توی 17 اینچ ها توی این رنج قیمت پیشنهاد می کنم...

LG L1752S هم توی 17 اینچ ها مانیتور خوبیه اما من کلا سامسونگ پیشنهاد می کنم. ;)

پدرام جان تو این مدل 2032 نمیشه کاری کرد که کابل pc رو در نیاری بعد 360 رو هم بزنی یعنی همش با هم وصل باشه

فکر کنم پشتش یه پورت DVI هم هست که می تونی سیم بزنی بهش و سوئیچ کنی.من این قابلیت رو شنیدن 1931Bw داشت.این هم مطمئنا داره... ;)

پدرام جان ممنون...

اولا اون لینکی که از youtube گذاشتی (جدا از اینکه با زحمت تونستم 40 ثانیه شو ببینم. (لعنت به این دایل آپ. تا کی می خوان ما رو تو فقر نگه دارن)) نزدیک بود منو از خرید این مانیتور پشیمون کنه..
تو یه محیط کاملا تاریک که مانیتور به زحمت دیده میشد و یه فیلم مضحک در حال پخش با اندازه تصویر 16:9 عواملی بودن که دست به دست هم دادن تا یه مقدار یه جوارایی شم..:((
یه لطفی می کنی فقط یه عکس بذاری ؟ عکسی که تو یه محیط کاملا روشن و اگه لازم باشه بدون پخش چیزی گرفته شده باشه...:love:

نیازی به تبدیل مادگی-مادگی نداری.چون پشتش می تونی فیش رو در بیاری(فیشی که به PC وصل میشه) و فیش VGA رو بزنی...
پدرام جون منظورت اینه که پشت فیش مانیتور رو دربیارم ؟ این کار به مرور زمان صدمه ای به سوکتش نمیزنه ؟
آهان.. فکر کنم جوابمو بالا گرفتم..:)

پدرام جان یه سوال دیگه (شرمنده از اینکه زیاد سوال می پرسم:blushing:):

من یه مانیتور CRT 775FT دارم.. (این سوال رو به خاطر این می پرسم که شاید یخورده طول بکشه تا بتونم 2032 رو تهیه کنم)
من چند وقت پیش تو جعبه کارت گرافیکم گشتم و یه همچین چیزی رو پیدا کردم:
21d1r7p.jpg

جالب بود که با این مبدل تونستم فیش مانیتورم رو بهش وصل کنم و مثل قبل با مانیتور کار کنم..
میشه بهم بگی که این مبدل به چه منظوری بوده ؟ آیا می تونم همزمان هم کابل مانیتور و هم کابل 360 VGA رو به کیس وصل کنم و دیگه نیازی نباشه که هر لحظه کابل رو در بیارم ؟
راستی اگه بشه بعدش خللی در اجرای ویندوز و 360 ایجاد نمیشه.. منظورم اینه که کدومشون اجرا میشن ؟ ویندوز یا 360 ؟ واقعا عجیبه..
میشه یخورده موضوع رو برام روشن کنی ؟
الان می تونم به اون قسمتی که خالی شده و تو کادر قرمزه، کابل VGA 360 رو متصل کنم ؟

18p5dj.jpg

پدارم جان این کابل کارت گرافیکم به چه دردی می خوره ؟ سر و ته ش یکیه و 4 pin ه...
اصلا به کارم میاد ؟ مثلا برا اتصال مانیتور به کارت گرافیک ؟
خب با این فیش چیکار می تونم بکنم ؟:(
jsmzo6.jpg

آخرین ویرایش:
پدرام جان ممنون...

اولا اون لینکی که از youtube گذاشتی (جدا از اینکه با زحمت تونستم 40 ثانیه شو ببینم. (لعنت به این دایل آپ. تا کی می خوان ما رو تو فقر نگه دارن)) نزدیک بود منو از خرید این مانیتور پشیمون کنه..
تو یه محیط کاملا تاریک که مانیتور به زحمت دیده میشد و یه فیلم مضحک در حال پخش با اندازه تصویر 16:9 عواملی بودن که دست به دست هم دادن تا یه مقدار یه جوارایی شم..:((
یه لطفی می کنی فقط یه عکس بذاری ؟ عکسی که تو یه محیط کاملا روشن و اگه لازم باشه بدون پخش چیزی گرفته شده باشه...:love:

پدرام جون منظورت اینه که پشت فیش مانیتور رو دربیارم ؟ این کار به مرور زمان صدمه ای به سوکتش نمیزنه ؟
آهان.. فکر کنم جوابمو بالا گرفتم..:)

پدرام جان یه سوال دیگه (شرمنده از اینکه زیاد سوال می پرسم:blushing:):

من یه مانیتور CRT 775FT دارم.. (این سوال رو به خاطر این می پرسم که شاید یخورده طول بکشه تا بتونم 2032 رو تهیه کنم)
من چند وقت پیش تو جعبه کارت گرافیکم گشتم و یه همچین چیزی رو پیدا کردم:
21d1r7p.jpg

جالب بود که با این مبدل تونستم فیش مانیتورم رو بهش وصل کنم و مثل قبل با مانیتور کار کنم..
میشه بهم بگی که این مبدل به چه منظوری بوده ؟ آیا می تونم همزمان هم کابل مانیتور و هم کابل 360 VGA رو به کیس وصل کنم و دیگه نیازی نباشه که هر لحظه کابل رو در بیارم ؟
راستی اگه بشه بعدش خللی در اجرای ویندوز و 360 ایجاد نمیشه.. منظورم اینه که کدومشون اجرا میشن ؟ ویندوز یا 360 ؟ واقعا عجیبه..
میشه یخورده موضوع رو برام روشن کنی ؟
الان می تونم به اون قسمتی که خالی شده و تو کادر قرمزه، کابل VGA 360 رو متصل کنم ؟

18p5dj.jpg

پدارم جان این کابل کارت گرافیکم به چه دردی می خوره ؟ سر و ته ش یکیه و 4 pin ه...
اصلا به کارم میاد ؟ مثلا برا اتصال مانیتور به کارت گرافیک ؟
خب با این فیش چیکار می تونم بکنم ؟:(
jsmzo6.jpg

فیش پشت مانیتور باید بیرون بیاری نه پشت PC.

این هم تصویری از مانیتور :

55914.jpg

تصویر رو باید بدی به مانیتور نه به Case کامپیوترت.برای همین باید تبدیل مادگی-مادگی بخری که بتونی تصویر بگیری.البته باید یه کابل VGA برای XBox 360 بگیری.
اون کابل هم همراه همه کارت گرافیک ها هست که به درد هیچی نمی خوره.فکر کنم ورودی یا خروجی تصویر باشه...

سلام من باز اومدم:cheesygri
میشه تفاوت مدل 206BW رو با 2032 بگید

Contrast Ratio در 2032Bw بیشتر از 206Bw هست.البته نه Dynamic Contrast چون هر دوتاش 3000:1 هست.
تقریبا یکی هستن اما خوب 2032Bw شیک تر هست.;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or