رمز، نکات بازی ها، راهنمایی مراحل بازي هاي Psp

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
من این ها رو گیر اوردم ببین درسته یا نه خودمم دارم بازی را دانلود می کنم.

• L1, L1, R1, X, X, CIRCLE, CIRCLE, R1 - Max Armor
  • L1, L1, R1, CIRCLE, CIRCLE, X, X, R1 - Max Health
  • Up,Down,Left,Right,Triangle,Square,L1,R1 - Cloudy Weather Level
  • R1, Triangel, Triangle, Square, Square, R, L1, L1 - Decrease Wanted Level
  • L1, R1, Triangle, Square, O, X, Up, Down - Explosive Eagle
  • Up, Down, Left, Right, X, Triangle, L1, R1 - Extra Sunny Weather
  • Down, Left, Right, Square, X, R1, L1 - Foggy Weather
  • Up,Down,Left,Right,X,Square,R1,L1 - Hurricane
  • L1, L1, R1, Square,Square, Triangle, Triangle, R1 - Increase Wanted
  • Up,Down,Left,Right,O,Triangle,R1,L1 - Lots of Rain
  • Up,Down,Left,Right,Square,O,L1,R1 - Rainy Weather
  • Up,Down,Left,Right,O,X,L1,R1 - Sunny Weather
  • R1, Up, X, Down, Left, R1, X, Right - Weapon Pack 1 (Grenade, Nightstick, Pistol, Minigun, Assault Rifle, Micro SMG, Stubby Shotgun)
  • R1, Up, CIRCLE, Down, Left, R1, CIRCLE, Right - Weapon Pack 2 (Molotov Cocktail, Teaser, Dual Pistols, Flamethrower, Carbine, SMG, Dual-Barrel Shotgun)
  • R1, Up, SQUARE, Down, Left, R1, SQUARE, Right - Weapon Pack 3 (Mine, Chainsaw, Revolver, Flamethrower, Carbine, SMG, Dual-Barrel Shotgun)
  • R1, Up, TRIANGLE, Down, Left, R1, TRIANGLE, Right - Weapon Pack 4 (Flashbang, Bat, Pistol, RPG, Carbine, Micro SMG, Stubby Shotgun)
این هم راهنمایی دکمه ها برای کسایی که انگلیسی شون قوی نیست.
TRIANGLE:مثلث
SQUARE:مربع
CIRCLE:دایره
X:ضبدر
Right:راست
Left:چپ
Down:پایین
Up:بالا
R1 و L1 هم که معلومند.

توضیح مورد ها هم معلومه هر کدومو خواستین بگین اگه تونستم بگم قابلیتشو.جا زیاد می گیره.
هیج کدوم کار نکرد!!!!!:confused:

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
هیج کدوم کار نکرد!!!!!:confused:
این طوری که فهمیدم فکر کنم کد ها را باید در حین بازی بزنی و همچنین باید auto save رو disable یا همون غیر فعال بکنی .این هم نوشتش که در زیر کپی کردم.
Enter the following codes during gameplay for the desired effect. Entering codes disables Autosave.
ببین درست می شه یا نه خبر بده.

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
این طوری که فهمیدم فکر کنم کد ها را باید در حین بازی بزنی و همچنین باید auto save رو disable یا همون غیر فعال بکنی .این هم نوشتش که در زیر کپی کردم.
Enter the following codes during gameplay for the desired effect. Entering codes disables Autosave.
ببین درست می شه یا نه خبر بده.
حالا درست شد.ولی باید با 4 جهت اصلی بزنید.نه با انالوگ.
ایول داری دوسته من.

Shishlik

کاربر سایت
Sep 21, 2008
11
سلام.تو بازی گرن توریسم چه طوری میشه ماشینارو باز کرد.تو این شماره دیگه از simolation mod خبری نیست.چرا؟چطور میشه ماشینو ارتقا داد؟
ممنون.

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
GTA china town wars .

وقتی تو مرحله Kenny باید بری تو یک قایق و بری جای یک کشتی و اونجا مواد میده و پلیسا میریزن . من کشتی هاشون رو ناکار میکنم ولی اون هلی کوفتره همش منو میکوشه . چیکار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی چیت های این بازی چیه (ببخشید وقت ندارم پست های قبلی رو بخونم اگه میه یک بار دیگه واسه من بزارین اگه گزاشته بودین)

360deg

کاربر سایت
Aug 27, 2009
47
نام
masoud
سلام من چنتا سوال دارم.
1:داخل بازی GTA china town wars همش از بالا نشون میده؟ آخه این که شبیه بازی GTA 1 توی کامپیوتر هستش.دو بعدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2:داخل بازی گرند توریسمو هر دفعه تعدادی ماشین برای فروش میاره.مثلا هر دفعه 4 کمپانی .پسچرا همهی ماشینارو برا فروش نمیزاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
سلام من چنتا سوال دارم.
1:داخل بازی GTA china town wars همش از بالا نشون میده؟ آخه این که شبیه بازی GTA 1 توی کامپیوتر هستش.دو بعدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2:داخل بازی گرند توریسمو هر دفعه تعدادی ماشین برای فروش میاره.مثلا هر دفعه 4 کمپانی .پسچرا همهی ماشینارو برا فروش نمیزاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1-خوب آره ديگه!!چون از نسخه DS پورت شده بود!البته به نظر من خيلي هم خوب بود!البته هر كس يه سليقه اي داره!!
2-خوب ديگه به خاطر اينه كه لذت قسمت مسابقات مرحله اي بيشتر بشه!!چون ميگي اگه اين دفعه اين مسابقه رو ببرم چه ماشينايي واسه فروش ميان! :biggrin1:

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
کسی هست chapter 5 killzone رو بازی کرده باشه..........
همونی که وقتی دانلودش میکردی تو قسمت داستانی دو ساعت بازی اضافه میشد؟؟؟؟؟
میخواستم ببینم ادامه همون ماجرا رو نشون میده؟؟؟؟
چه جوری باید دانلودش کنم؟؟؟؟

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
ک

سلام دوستان.
من تو patapon2 مرحله ی shining star and black star موندم.همون مرحله که میری پیش یه برج بالاش یه چیزی هست.اونو که با سربازات میشکنی ستاره زرد رنگ میره جلو و ستاره ی سیاه پشت سرش!

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
سلام دوستان.
من تو patapon2 مرحله ی shining star and black star موندم.همون مرحله که میری پیش یه برج بالاش یه چیزی هست.اونو که با سربازات میشکنی ستاره زرد رنگ میره جلو و ستاره ی سیاه پشت سرش!
از راهنمایی های کاملتون خیلی ممنونم.
حالا تو یک مرحله یه نفره که همش ارتشش میاد طرف من و خودش هم یدونه ماسک میزنه رو صورتش و بعد از اون گازهای خواب آور در میاد....

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
سلام دوستان.تو بازی رچت و کلنک:لاست فرانتیر تقریبا فکر کنم آخراشم.هواپیمای skyhead درمیره منم دنبالش.ولی هرکاری میکنم از خونش کم نمیشه.آخر هم انفدر از اینور اونور ضربه میخورم منفجر میشم.
خواهشا یه راهنمایی کنید که چکار کنم؟:smile:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
سلام دوستان.تو بازی رچت و کلنک:لاست فرانتیر تقریبا فکر کنم آخراشم.هواپیمای skyhead درمیره منم دنبالش.ولی هرکاری میکنم از خونش کم نمیشه.آخر هم انفدر از اینور اونور ضربه میخورم منفجر میشم.
خواهشا یه راهنمایی کنید که چکار کنم؟:smile:
کسی نیست ما رو کمک کنه؟:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر