رمز، نکات بازی ها، راهنمایی مراحل بازي هاي Psp

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام , دوستان تو بازي DEAD HEAD FRED يه سري معجون هايي آدم ميگيره .... كه وقتي L رو نگه ميداريم

نشون ميده كه از هر معجون چنتا داريم .....

ميخواستم بدونم اون معجونا به چه دردي ميخورن ؟؟ ميشه ازشون استفاده كرد ؟؟ مثلا اسم يكيشون Red Juice هستش .....

ROCK LEE

کاربر سایت
Mar 19, 2009
201
نام
علي
درست صحبت مي كنم چیه چشم ديدن يك شوخي رو نداريد؟ همش دلتون مي خواد سرد و خشك باشه

اينجا؟ يكم جنبه شوخي داشته باشيد بابا اه چه قدر شما ها ..............

خيلي خوب از حالا به بعد نه پست می زارم نه مي خندم نه هم به تابيك ها سر مي زنم خودتون با اين

رفتار هاي عاقلانتون تصميم بگیرید و اين جا رو بچرخونیت به سلامت

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
ضایع میشویم!!!!
راستی بچه ها من تو بازیه pursuit force: treme justice موندم!
حدودا 4 درصد بازی رو رفتم یک مرحله هست که سوار یک موتور با یک خانوم هستم که میگه یک آتش نشان رو اسکورت کنم!
منم اینکار رو میکنم بعد از رد کردن این قسمت و تیک خوردن بقل ماموریت یک ماموریت جدید باز میشه که یک دشمن روی یک ماشین بزرگ سوار هست و به ته ریش من میخنده.تا بازی میاد دسته من میگه شما باختید!بدون اینکه 1 لحظه وقت بده.اما من اسکورت رو به خوبی انجام دادم ولی بقل ماموریت بعدی ضربدر میخوره چون اصلا من نمیتونم بازی کنم یعنی وقتی نمیده!
ببخشید یکی کمک کنه!

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستان پیشنهاد میکنم از دادن پست های اسپم جدا خودداری کنند که از طرف مدیران برخورد جدی میشه.
ممنون...

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
درست صحبت مي كنم چیه چشم ديدن يك شوخي رو نداريد؟ همش دلتون مي خواد سرد و خشك باشه

اينجا؟ يكم جنبه شوخي داشته باشيد بابا اه چه قدر شما ها ..............

خيلي خوب از حالا به بعد نه پست می زارم نه مي خندم نه هم به تابيك ها سر مي زنم خودتون با اين

رفتار هاي عاقلانتون تصميم بگیرید و اين جا رو بچرخونیت به سلامت

اگر هنوز دکمه تشکر بود.. به خاطر این قسمت قرمز شده،چند صد تشکر دریافت می کردید.
جمع کثیری از کاربران امیدوارند در این تصمیم خود پایدار بمانید.

پ.ن : انشاالله انجمن دیگری برای "دوغ" پیدا کنید :smile:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام و خسته نباشيد به همه .

دوستان يه جاي بازي ben10 protecter of earth گير كردم ....

اونجا كه اون موجود سبزه رو داريم , مثل هشت پا ميمونه , يه مرحله اي هست كه با اون موجود سبز هشت پا

بايد بپريم و تاب بخوريم و .... من يه جا تو اون مرحله گير كردم : به يه جايي ميرسيم كه همه رو ميكشيم

4تا چيزه عجيب هست كه جلو هر كدومشون ميريم كله چيزه!! ميره بالا و نور بنفش ازش در مياد ...

جلو هر كدومشون ميري همين داستانه , و از جلو هر كدومشون هم ميري كنار به همون حالت اول بر ميگردن !!

حالا بايد چيكار كنم ؟؟

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
دوستان من در چپتر 15 بازی up موندم!همونی که بچه تپوله باید یک سنگ رو ورمیداره!
یکم میریم جلو میرسم به یک میمونه،اون رو رد میکنم میرسم به یک جایی که یک دونه از این الا کنگ ها هست بعد دیگه نمیدونم چیکار کنم!یک سگ هم بالای دیوار هستش!
اونجا باید چی کار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر