رمز، نکات بازی ها، راهنمایی مراحل بازي هاي Psp

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
سلام
من توی بازی GTA Vice city stories گیر کردم. همون اولاشم . اون قسمت که باید با یک ماشین مخصوص جعبه هارو از توی warehouse بذاریم توی وانت. هر کاری می کنم سر جعبه آخری خانه منفجر می شه . یه رمزی یا سیوی بدید.
------
یه سوال:
GTA Vice city stories با GTA liberty stories فرقی داره؟
تنها راه رد کردن اون قسمت عکس العمل سریعه
بله هر کدوم یه نسخه ی متفاوت هست.

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
من تازه gta liberty city رو گرفتم ولی وقتی میرم تو بازی بازی هیچ صدایی نداره چکار کنم؟

به سلامتي اگر عشق جي تي اي هستي vice city stories هم بگير ضرر نميكني
برو تو بازي استارتو بزن برو تو قسمت audio ببين صدا ها در چه حالي است
اگه بردي بالا بازم صدا نداشت اشكال از بازي است:cool:
راستي تو نميدوني تو كربن چه جوري ميشه ماشين خريد من هيچ گزينه اي پيدا نكردم:eek:

amin_mokari

کاربر سایت
Nov 29, 2007
6
مشکل در یکی از مراحل بازی پدر خوانده

من تو جایی از بازی گیرکردم اون مرد چاق رومیکشن وما اونا رو میکشیم بعد از اینکه میام خونه بعد از اون مراحل ابی تموم میشه و تو مرحله این رو از ما میخواد extort busines to earn money
نمیدونم باید چیکار کنم حالا از شما خواهش می کنم کمکم کنید

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من نسخه pc بازي رو 2 سال پيش بازي كردم ولي هنوز يه چيزايي يادم مياد.
ماموريت شما اينه: از كسبه زور گيري كنيد تا پول بدست اوريد.

شما مثلا ميري تو يه مغازه ( مثلا ارايشكاه) و بعد بايد صاحب مغازه را تهديد كني و اگه لازم بود يه كتكي هم بهش بزني. يه خط سبز رنگ مدام در حال پر شدنه و هر چي بيشتر پر بشه اون مغازه دار ماهيانه پول بيشتري به شما خواهد داد. فقط بايد مواظب باشي كه در تهديد افراد زياده روي نكني و اون خط سبز ، قرمز نشه وگرنه پول بي پول!:clover:

saeidsalmanzadeh

کاربر سایت
Apr 27, 2008
98
بچه ها من توی لگو ایندیانا جونز موندم در مرحله pursuing the ark اونجایی که دو تا ماشین و یه موتور و یه دوچرخه هست و هی پلیس میاد که بزنتت نمی تونم چجوری اون در بزرگه که بسته هست رو باز کنم دهنم سرویس شد

mc_12_00x

کاربر سایت
Sep 17, 2008
108
نام
محمد
سلام توی بازی gof 2
یه مرحله هست که یه لیزر مانند میزنم به دیوار یه
مجسمه میاد بیرون
4 تا مجسمه اونجا هست وقتی هرکدوم رو سر جاهای مخصوصشون میزارم یه دستگاه میاد بیرون که وقتی لیزر رو بهش میزنم انعکاسش با برخورد به یه جای نا معلوم بیرون میره
یه مجسمه هست که شبیه اسبه(فکر کنم)
تو منظره دور هم یه نور رفته تو اسمون
هر کاری میکنم رد نمیشه کمک کنید
ممنون

siavash_1147

کاربر سایت
Nov 26, 2008
9
سلا
دو سوال نسبتا ضروری داشتم

1 - توی بازی pes09 مثلا میریم تو قسمت edit و یه سری بازیکن که دوس داریم میکشیم تو یه تیم .
حالا من میتونم با این تیم جدید که ساختم و بازیکنای اصلی رو پاک کردم میتونم به شکل وایرلس با یکی دیگه بازی کنم ؟

2 - لطفا طریق بازی وایرلس یا pes09 رو توضیح بدین

با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر