رمز، نکات بازی ها، راهنمایی مراحل بازي هاي Psp

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من تو بازي crash of titan توي اپيزود 10 گير كردم . اونجا كه يه گوريل وسط هست و از اطراف اون قورباغه هاي سبز ميان . هر چي ميكشم تموم نميشن . اون گوريل رو هم نميشه كشت . كسي ميدونه چي كار بايد كرد ؟

apoosh

کاربر سایت
Jan 12, 2008
64
من در بازی tomb rider aniversary در آخر مرحله دوم ، اونجا که مدال را از معبدی که وسط آب هستش بر می داره گیر کردم. وقتی مدال را بر میداره دوتا مجسمه های بزرگ دم در که شکل اسب هستند زنده می شن و هرکاری که می کنم جونشون زیاد کم نمی شه. روش کشتنشون چیه؟

samii

کاربر سایت
Aug 11, 2007
224
نام
Samii
سلام من در بازی metal gear solid portable ops بعد از اون که مرحله بیمارستان (مرحله های اول ) را در میکنم . بعد که سرباز ها را وارد کامیون می کنم دیگه نمیدونم باید چه کار کنم .
اگه میشه راهنمایی کنید :blushing::blushing:

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
بچه ها من تو بازی metal gear solid portable ops اون مرحله که target یه کامیونست که باید باهاش کامیونای رو پل رو داغون کنی ، نمیدونم باید چی کار کنم

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من تو بازي miami vice گير كردم . يعني مرحله اول كه چند نفر رو ميكشيم كه تموم شد بعد ميره تو يه صفحه كه نقشه هست . ديگه از اون نقشه نميشه در اومد تا برم توي بازي . كسي ميدونه بايد چي كار كرد ؟

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
با سلام اون مرحله پاتاپون که دوتا گاو قهوه ایند شما باید برید جلو بعد زمین قرمز می شه نواد مذاب میاد بیرون رو چه جوری رد کنم؟

Ardalan

کاربر سایت
Mar 5, 2008
13
سلام
من تازه بازی Metal Gear Solid Digital Graphic Novel دانلود کردم بازی الان اجرا میشه ولی همش مثل کارتون و نشون میده بعدشم میره یه جایی مثل تو فضا باید چندتا حط به هم وصل کنی اصلا معلوم نیست باید چکار کنی :eek:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
من بازی Medievil - Resurrection رو که با فرمت iso هست ریختم رو PSP اما دیدم اجرا نشد.
ایمیج رو باز کردم دیدم تو محتویاتش فایل UMD_DATA.BIN نداره.
حالا از دوستان کسی میتونه این فایل رو بزاره واسه دانلود ؟
حجمش که 40-50 کیلوبایت بیشتر نیست اما به شرطی که باشه.
ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر