رفع مشکل اتصال به PlayStation Network (تذکر، پست اول را بخوانید)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
عنوان تاپیک رو مشاهده فرمودید ؟ : رفع مشکل اتصال به PlayStation Network
رضا پرسید کسی تو کانکت شدن مشکل داره ، منم گفتم نه PSN هیچ مشکلی نداره و اکثر بچه ها راحت میان و بازی میکنن .
شما حرف من رو نقل قول می کنی جوابه رضا رو، بعد می دی!:confused:

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
سلام
اگه DNS IP ها رو اتوماتیک بزاریم سرعت کم تر میشه؟

mah10vi

کاربر سایت
Oct 15, 2008
385
نام
مارکوس
مثل اینکه باز به psn کانکت نمیشه:(. کسی هست که نتونه کانکت بشه؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
ظاهراً بعضی از چیزها رو زود به زود فراموش میکنید، همین یک ماه پیش بودش که اخطار دادم

باز دوباره شروع کردید، یعنی قراره هر وقت خبری بشه و دسترسی به PSN قطع بشه، باید بیایید در هر دوره با پست های بی ربط که حاوی مزه پراکنی و اعتراضات بی فایده در این تاپیک، تاپیک را خراب و منحرف کنید، در نهایت تاریخ تعیین کنید برای گردهمایی بعدی...!!

اگر قصد دارید هر دوره چنین کنید، از همین الان بگید تا دسترسی شما رو به صورت دائم به انجمن قطع کنیم تا دوره ی بعدی نباشید و چیزی نگویید.
فرقی هم ندارد چه کاربر با سابقه ی طولانی باشید و چه کاربر یک روزه، کلید آگاه سازی از تخلف اعضا در کنار هر پستی قرار دارد
گزارش بدید تا ببنید چطور با کاربری که توهین می کند، رفتار خواهد شد، نه وقتی خودتان مشارکت می کند و دامن میزنید

این تاپیک فقط برای رفع مشکلات فنی در PSN می باشد و فقط در همین زمینه فعالیت می کند، اگر راه حل مشکل و یا درخواست کمک برای رفع مشکلات PSN دارید، پست بزنید. در غیر این صورت و دیدن حرف ها و گفته های بی فایده با توجه به دو اخطار قبلی و تذکر پست اول، دسترسی شما به انجمن قطع خواهد شد.

تمام پست های نامربوط دو صفحه ی اخیر پاک شد

آخرین ویرایش:

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
آخه خلیل جان شما حرفی رو تکرار میکنی که درست نیست! شما همش میگی راه حل!!! کو راه حلت؟؟ من الان نمیتونم به PSN وصل شم و دلیلش هم مشخصه! مودم هم Wireless هست و با چیزایی که تو این تاپیک گفته شده هم به نتیجه نرسیدم
حالا شما میگی ما نگیم اینجا که پورت ها رو بستن به خاطر ترسی که هست و شما هم تقریبا همین ترس رو دارین از F**** شدن؟؟
باشه نمیگیم چون درست میگی شما جاش اینجا نیس

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
آخه خلیل جان شما حرفی رو تکرار میکنی که درست نیست! شما همش میگی راه حل!!! کو راه حلت؟؟ من الان نمیتونم به PSN وصل شم و دلیلش هم مشخصه! مودم هم Wireless هست و با چیزایی که تو این تاپیک گفته شده هم به نتیجه نرسیدم
حالا شما میگی ما نگیم اینجا که پورت ها رو بستن به خاطر ترسی که هست و شما هم تقریبا همین ترس رو دارین از F**** شدن؟؟
خیلی ببخشید ولی فکر کنم شما منظور ایشون رو نفهمیدید , شما خودتون تو پستتون گفتید دلیلش مشخصه , پس چرا ما باید شاهد پست های بی مورد باشیم؟ از قدیم گفتند : "چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است؟"
حالا بگذریم من حق رو به شما میدم در مورد کار های دولت و ... , ولی انصافا ربطی به این تاپیک داره ؟ و نیازی به پست های بی مورد داره؟

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد

شما نتونستی به PSN وصل بشی یا نتونستی PS3 رو به اینترنت وصل کنی؟
من هم PS3 رو Wireless وصل کردم به اینترنت و هیچ مشکلی ندارم!
شما مدل Modemـت رو بگو و بگو دقیقا مشکلت کجاست 100% میتونیم کمکت کنیم.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل

متاسفانه هنوز آداب اشتراک گذاری اطلاعات را یاد گرفتید

هیچ کس این موضوع رو ممنوع نکرده
اگر شخصی در ارتباط با PSN به مشکل برخورد کند و با مطرح کردن آن با کمک اعضا راه حلی برای مشکل خود پیدا کند و بعداً راه حل مشکل خود را به اشتراگ بگذارد تا سایر اعضا در آینده به خواندن صفحات تاپیک به دنبال راه حل مشکل خود باشند

با این رفتاری که در تاپیک اعضا انجام می دهند این تاپیک هیچگاه تاپیک مرجع نخواهد شد.

برای اون مشکل عمومی هم هر وقت راه حلی پیدا شد (بعید میدانم) خود اعضای اصلی تاپیک اطلاعات ان را قرار میدند.
صحبت کردن در مورد مشکل و راه حل مشکل از نظر فنی و منطقی هیچ مشکلی ندارند و هیچ کسی آنرا ممنوع نکرده است.

ترس از فیل تر، یعنی واقعاً یک انسان فقط برای ترس از عاقبت کاری آنرا انجام نمیده. یعنی اگر ترس وجود نداشته باشد، انسان هر کاری که دلش بخواهد باید انجام دهد.

شعور و شخصیت یک انسان حکم می کند که همیشه منطقی فکر و عمل کند و به شخصیت و حریم دیگران احترام بگذارد
دلیل نمی شود به شخصت شما توهین شده بیایید و به دیگران توهین کنید.

Blood Wars
این سایت، یک سایت بازی هستش و از اسم اون کاملاً معلوم هستش و این تاپیک نیز هدف آن مشخص است.
اگر هر کسی عقده و یا کمبودی دارد دلیل نمی شود که در این سایت خود را تخلیه کنید، بفرمایید یک وبلاگ بزنید و یا در فروم سایت های دیگر ابراز احساسات کنید

خدا رو شکر دوستان مشکل فارسی خواندن هم پیدا کردند

این تاپیک فقط برای رفع مشکلات فنی در PSN می باشد و فقط در همین زمینه فعالیت می کند.
اگر راه حل مشکل و یا درخواست کمک برای رفع مشکلات PSN خود دارید دارید، پست بزنید. در غیر این صورت و دیدن حرف ها و پست های بی مربوط و کشیده تاپیک به حاشیه ی اینکه چرا و به چه دلیل PSN قطع شده (قطع دسترسی پورت ها در داخل کشور) ممنوع می باشد و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

تاکید میکنم هر گونه حاشیه، حتی نقل کردن و ادامه دادن موضوع روشن این تاپیک، باعث پاک شدن پست هایتان می شود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر