رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در Xbox Live

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من نتیجه ی چک کردن همه ی دیسک هام این هست.فکر کنم میگه امن نیست.درسته؟باید چیکار کنم؟
7788494d0cb9.png
fb76cff97aaf.png
میگه که iso بازی خیلی کمه
احتمالا بازیهاتو 97% میخری.آره؟بخاطر همین نمیشناستشون

نه.من تاحالا یه بار هم 97% نخریدم.

آخرین ویرایش:

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
اگه بازی اورجینال بگیرم بخوام انلاین بازی کنم باز بن میشم؟

دستگاهم التی 3 هستش

بازی اوریجینال هیچ خطری نداره . نیازی هم به تهیه اوریجینال نیست با تهیه بازی های Burner Max و Full Stealth می تونید با خیال راحت بازی کنین .

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
full stealth??????
این که با حرف قبلیت در تناقضه.هوووم؟

شما اینو بخون اونجاهاش هم که پر رنگ شده با دقت بخون ! :

Here is a scan of an unpatched XGD3 title that I ripped myself. I know the DMI/XEX/SS etc are perfect however it shows in the database that it's unverified.

Now I'm kinda tired of seeing so many people who get their panties in a twist over this as they seem to think their image is bad or that it is not stealth or that it will get them banned etc etc. All it means that it is unverified against the database. Note the word "unverified".

Putting it simply - its unverified. I'm not sure what other word could be used - surely a person isn't that dumb to not know what unverified means ?

The abgx360 database isn't the be all and end all of patches. You may find hundreds of different DMI/SS data for each type of game. It simply means that your own DMI/XEX/SS isn't in the database, it doesn't mean that what you have doesn't work. I know for a fact mine works perfectly well as I ripped it myself using 0800 v3. It just so happens that I didn't upload my version of patches to the abgx360 database. That's all it means - nothing else so if you are panicking, stop being a worrywart and pull yourself together

دیتابیس ABGX همه SS و DMI و XEX ها رو نداره ، نمی دونم چند بار بگم دیگه :-s
Unverified بودن در ABGX هم نشانه Full Stealth نبودن نیست نشانه نبودن اون اطلاعات در دیتابیسه . بازی فقط در صورت Blank بودن هر کدوم از این اطلاعات Full Stealth نیست .

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
شما اینو بخون اونجاهاش هم که پر رنگ شده با دقت بخون ! :

Here is a scan of an unpatched XGD3 title that I ripped myself. I know the DMI/XEX/SS etc are perfect however it shows in the database that it's unverified.

Now I'm kinda tired of seeing so many people who get their panties in a twist over this as they seem to think their image is bad or that it is not stealth or that it will get them banned etc etc. All it means that it is unverified against the database. Note the word "unverified".

Putting it simply - its unverified. I'm not sure what other word could be used - surely a person isn't that dumb to not know what unverified means ?

The abgx360 database isn't the be all and end all of patches. You may find hundreds of different DMI/SS data for each type of game. It simply means that your own DMI/XEX/SS isn't in the database, it doesn't mean that what you have doesn't work. I know for a fact mine works perfectly well as I ripped it myself using 0800 v3. It just so happens that I didn't upload my version of patches to the abgx360 database. That's all it means - nothing else so if you are panicking, stop being a worrywart and pull yourself together

دیتابیس ABGX همه SS و DMI و XEX ها رو نداره ، نمی دونم چند بار بگم دیگه :-s
Unverified بودن در ABGX هم نشانه Full Stealth نبودن نیست نشانه نبودن اون اطلاعات در دیتابیسه . بازی فقط در صورت Blank بودن هر کدوم از این اطلاعات Full Stealth نیست .

پس لان واسه من هم مشکلی نیست؟
من نتیجه ی چک کردن همه ی دیسک هام این هست.
7788494d0cb9.png
fb76cff97aaf.png

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
پس لان واسه من هم مشکلی نیست؟
من نتیجه ی چک کردن همه ی دیسک هام این هست.
7788494d0cb9.png
fb76cff97aaf.png

نه اون مسئله در مورد زرد شدن SS و DMI هستن نه این . دیسک های شما به احتمال خیلی زیاد 97 درصد هستن و به علت نداشتن بخشی از بازی تمام CIV Check های مربوط به دیسک های XDG3 را Fail می کنند و امنیت لایوشون در واقع صفره ، این دیسک ها گاهی اوقات در حالت آفلاین هم موجب Flag شدن کنسولتون میشن .
احتمال خیلی کمی هم وجود داره که درایوتون مشکل داشته باشه و بهتره محض احتیاط این دیسک ها رو با یه درایو دیگه چک کنید . اگه باز هم همین نتایج رو دریافت کردن دیسک ها 97 درصد هستن .

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
نه اون مسئله در مورد زرد شدن SS و DMI هستن نه این . دیسک های شما به احتمال خیلی زیاد 97 درصد هستن و به علت نداشتن بخشی از بازی تمام CIV Check های مربوط به دیسک های XDG3 را Fail می کنند و امنیت لایوشون در واقع صفره ، این دیسک ها گاهی اوقات در حالت آفلاین هم موجب Flag شدن کنسولتون میشن .
احتمال خیلی کمی هم وجود داره که درایوتون مشکل داشته باشه و بهتره محض احتیاط این دیسک ها رو با یه درایو دیگه چک کنید . اگه باز هم همین نتایج رو دریافت کردن دیسک ها 97 درصد هستن .

نه دیسکهام 97 نیستند.من تاحالا یه بار هم 97% نخریدم.کلا بازی ها رو هم از تو هارد اجرا میکنم.بابت هر بازی هم 8_9 تومان میدم.از اون لحاظ مطمعنم.اخه هیلو و COD لایو هم بازی میکنم.
شاید به قول شما از درایو لب تابم باشه مشکل.
من رو باش که دلم خوش بود حالا که بازی هارو LT3 میخرم،دیگه خطر بن شدن ندارم:(

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
نه دیسکهام 97 نیستند.من تاحالا یه بار هم 97% نخریدم.کلا بازی ها رو هم از تو هارد اجرا میکنم.بابت هر بازی هم 8_9 تومان میدم.از اون لحاظ مطمعنم.اخه هیلو و COD لایو هم بازی میکنم.
شاید به قول شما از درایو لب تابم باشه مشکل.
من رو باش که دلم خوش بود حالا که بازی هارو LT3 میخرم،دیگه خطر بن شدن ندارم:(

به جایی که ازش خرید می کنین اعتماد دارین ؟ ممکنه دیسک 97 درصد رو به نام برنرمکس بهتون داده باشه . اجرا شدن از روی هارد هم چندان ملاک نیست ، من چند تا بازی 97 درصد داشتم که هم روی هارد نصب می شدن هم درست اجرا می شدن . شک دارم مشکل از درایوتون باشه .

آقا abg واسه دیسک هیلو 4 برنر مکس اینو داد :
19700789247289559993.png

یعنی امن نیست؟!؟!؟

احتمالا ایراد از درایوتونه . یکی از دوستان من دقیقا همین ریپورت رو دریافت کرد درایوش هم مثل شما سونی بود ولی بعد من براش چک کردم بازیش درست بود . با یه درایو دیگه امتحان کنین .

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام دوستان من یک عقیده ای دارم که شاید غلط باشه به نظر من 97 ها رو اگه بادقت زیاد به خط رایتشون نگاه کنید میشه از burner تشخیص داد چون برنر همش روشن تر شده ولی 97 جا داره

یک سوال:layer break چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر