رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در Xbox Live

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
سلام و با عرض تشکر بابت تاپیک و آموزشهای بسیار جامع و کاملتون .

من 3 تا سوال داشتم.. چون جدیدا میخوام xbox بگیرم.

1. کلا این سوال زیاد تکرار شد و جواب قطعی دریافت نشد. انهم اینه که اگه یه بازی unknown یا kerion باشه و با تغییر SS , DMI درایوش به درجه 1 ارتقا پیدا کنه، آیا همون ارزش درجه 1 رو داره یا نه. چون بسیاری از ورژن هایی که برای دانلود موجوده در اصل ixtreme 360 Drive نبوده و با Inject به درجه 1 تبدیل شده و نمیشه فهمید که آیا واقعا درجه 1 هست یا با Inject درجه 1 شده. به نظرم این سوال بسیار مهمه. لطفا یک جواب قطعی و کامل بدید.

2. با خوندن این 12 صفحه اونم دوبار بالاحره متوجه نشدیم که اگه یک بازی Wave 2 یا قبل باشه مثل TopSpin3 باید چکار کنیم.. جون معمولا این بازی ها kerion و SSV1 هستن و یکی از دوستان گفته بود که Drive ی که برای RIP در بازی های قبل از Wave3 استفاده شده و همچنین ورژن SS برای این بازی ها اهمیت نداره و میشه راحت تو Live بازی کرد.

3. آیا هارد کرک شده در مقایسه با هارد اوریجینال xbox میتونه تو بن شدن تاثیر داشته باشه؟

با تشکر

1: اگر صفحات قبل رو مطالعه کنید، در همین مورد صحبت کردم. در نهایت این سوال باید بگم که بله میشه بازی های که ارزش پایینی در Stealth Patch دارند رو ترمیم و به SSv2 ارتقاء داد. با این کار بازی به درجه یک میرسه.

2: ببنید در مورد SSv1 ای که توسط درایوهای 360 و درایوهای کرئون ساخته میشه واقعاً تا الان نتوسنتم اختلاف قطعی و همیشگی بینشون پیدا کنم (هنوز دارم روش کار میکنم) و به نحوی میتوان گفت که SSv1 توی این دو روش RiP یکسان هست و از طرفی با این تفکر میشه گفت مهم نیست بازی Wave1 و Wave2 توسط چه درایوی RiP شده.

ولی

ولی با نگاهی به نقل های C4eva کمی این موضوع پیچیده میشه

c4eva: ss v1 created using a 360 drive is fine, kreon is not
c4eva: ssv1 from a 360 drive is good!
c4eva: kreon:wave1 ,wave 2 ok, but 360 drive is always best​

نقل میگه که، SSv1 ای که توسط درایوهای 360 درست بشه عالیه، ولی کرئون نــــه! (برای بازی های Wave3 به بالا)
SSv1 ساخته شده توسط درایوهای 360 همیشه خوب هست
SSv1 درایو کرئون برای بازی های Wave1 و Wave2 "اوکی" هست ولی همیشه درایوهای 360 بهترین هستش

این ولی باعث میشه که در کار یک احتمال خوب و عالی در این دو روش RiP برای بازی های Wave1 و Wave2 بوجود بیاد.

به زودی قراره مطلب جدیدی تهیه کنم که بهتر از این مطلب شفاف سازی صورت گرفته و موارد ساده تر و بهتر نوشته خواهد شد.

3: این سوال هیچ ربطی به این بخش نداره، در تاپیک همه چیز درباره XBOX LIVE باید اینطور سوال ها رو بپرسید.
هارد های هک شده ی 120 60 20 تا الان برای مایکروسافت اینطور که از اطلاعات موجود بر می آید قابل شناسایی نبوده و باعث بن کسی نشده ولی فقط برای هارد های 250 گیگ که چون در BanWave Nov 2009 با شرایط خاص خودشون، باعث Ban شدن تعدادی کنسول شد.

سلام
من امشب با Geow2 یه سرچ کردم دیدم هیچکس نبود . اومدم FM3 بازی کنم , یکی منو دعوت کرد .
دیسکfmدرآوردم بعد دیسک گیرز گذاشتم . دیسکو نخوند (حالتی که درایور کپی خور نیست ) , هر کاری کردم نخوند تا دوباره FM گذاشتم تا درایور بهوش اومد , بعدش گیرز گداشتم مثل آدم خوند ...
حالا با این داستانهایی که پیش اومد من بن می شم ؟
دیسکهام همه ok درایورهم lt !

اجرا شدن و یا نشدن بازی اخــه چه ربطی به بن شدن کنسول داره
شما باید مشکل رو فقط در چهار چیز ببنید
1: دیسک مشکل داره، مثل مشکل سرعت رایت، کثبف بودن، کیفیت media دیسک
2: مشکل از سوی درایو باشه، یک لحظه پاسخ دهی خوبی نداشته، لنز حال به هر دلیلی نتونسته دیسک رو بخونه و از این قبیل موارد
3: مشکلات Firmware درایو باشه که ممکنه چنین مشکلی رو پیش بیاره بخصوص در LT که بعضی از کاربران چنین مشکلی، که در آپدیت LT 1.1 این مشکل حل شده
4: مواردی خارج از این سه مورد

دیگه چنین سوالاتی رو اینجا ارسال نکنید، تاپیک مشکلات و یا همه چیز در مورد XBOX LIVE برای چنین مواردی ایجاد شدند

آخرین ویرایش:

NanoNima

کاربر سایت
Jan 17, 2008
33
خلیل جان از جوابتون خیلی متشکرم..

ولی میخواستم برداشت خودم رو نصبت به اون نقل بگم شاید جالب باشه.

c4eva: ss v1 created using a 360 drive is fine, kreon is not
c4eva: ssv1 from a 360 drive is good!
c4eva: kreon:wave1 ,wave 2 ok, but 360 drive is always best

به نظر من نقل میگه که برای بازی های Wave 3 به بالا SSV1 ساخته شده توسط 360Drive خوب و kreon قابل قبول نیست.

در قسمت دوم هم دوباره روی حرفش تاکید کرده. چون از کلمه Fine استفاده کرده بود و این شاید باعث برداشت غلط میشد، اون رو با Good تعویض کرد.

و در قسمت سوم داره راجع به بازی های Wave 1 , Wave 2 صحبا میکنه و میگه که بر خلاف بازی های Wave3 به بالا، بازی های RIP شده با Kreon در این دسته OK هستند ولی همیشه 360Drive ها بهترند.

نکته اینجاست که خط اول نقل رو نباید با خط سوم قاطی کنیم ، چون راجع به دو دسته بازی متفاوت هست.

شرمنده که حرفهاتون رو تکرار کردم. با تشکر

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
به نظر من نقل میگه که برای بازی های Wave 3 به بالا SSV1 ساخته شده توسط 360Drive خوب و kreon قابل قبول نیست.

بله، در این موردی که گفتید، حق با شما هستش، چون من نقل ها رو کنار هم قرار دادم باعث اشتباه در این پست شد.
الان که داشتم اصل IRC Chat ای که از C4eva هست رو نگاه میکردم

ratodopar> even new games are ssv1
<+c4eva> ssv1 from a 360 drive is good!
<+c4eva> kreon:wave1 ,wave 2 ok, but 360 drive is always best​

برای Wave3 به بالا هم که مشخص هست که SSv1 kreon مناسب نیست.

P.S
اون یک خط نقل رو در پست بالا شفاف تر کردم

آخرین ویرایش:

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام . اول اینجا تشکر میکنم از آقا خلیل در رابطه با راهنمایی هایی که برای LT کردن دستگاه کردند و آموزش های خوب و عالی و جامعی که در سایت قرار دادن ممنون . دستگاه من ixtreme 1.61 بود تغییر دادم به ixtreme LT 1.1

یه سوال هم داشتم من این برنامه ای که در سایت قرار دادین برای گرفتن Image از بازیهای ایکس باکس برنامه رو میخوام باز کنم ارور میده باز نمیشه . مشکلی نداره من با برنامه Nero از بازی Image بگیرم و بازی رو اصلاح کنم مثلا اصلاح قرمزی PFI , Video Partition ؟

*** من این کار رو انجام دادن در بازی MW2 با Nero از بازی Image گرفتم و PFI , video رو فیکس کردم سبز شد ولی ورژن SSV بازی که شما گفتید آخری هستش مدل Kreon با اینکه دو تا مورد رو فیکس کردم با وجود Kreon نمیشه با خیال راحت آنلاین بازی کرد ؟

راهی وجود نداره Kreon رو هم درست کنیم ؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
سلام . اول اینجا تشکر میکنم از آقا خلیل در رابطه با راهنمایی هایی که برای LT کردن دستگاه کردند و آموزش های خوب و عالی و جامعی که در سایت قرار دادن ممنون . دستگاه من ixtreme 1.61 بود تغییر دادم به ixtreme LT 1.1

یه سوال هم داشتم من این برنامه ای که در سایت قرار دادین برای گرفتن Image از بازیهای ایکس باکس برنامه رو میخوام باز کنم ارور میده باز نمیشه . مشکلی نداره من با برنامه Nero از بازی Image بگیرم و بازی رو اصلاح کنم مثلا اصلاح قرمزی PFI , Video Partition ؟

*** من این کار رو انجام دادن در بازی MW2 با Nero از بازی Image گرفتم و PFI , video رو فیکس کردم سبز شد ولی ورژن SSV بازی که شما گفتید آخری هستش مدل Kreon با اینکه دو تا مورد رو فیکس کردم با وجود Kreon نمیشه با خیال راحت آنلاین بازی کرد ؟

راهی وجود نداره Kreon رو هم درست کنیم ؟

برای حل مشکل اجرای برنامه XBC به انتهای این مطلب مراجعه کنید http://www.bazicenter.com/downloads/2

در مورد تغییر SSv هم به پست دوم صفحه اول همین تاپیک بروید توضیحات کافی رو قرار دادم

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
من امشب ميخوام live اين يکی دستگاه جديدم رو راه بندازم.....
تا الان هم هيچ توجهی به نکات امنيتی ديسک هم نداشتم.....حالا با ساخته يه پرفايل جديد واسه live که فقط بازی های با پچ امنيتی رو تو اون و بازی کنم حل ميشه قضيه ?
اگه حتی يکم هم خطر داره بگين ها

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام آقا من یک بازی دارم که وقتی چک میکنم این نتیجه را میده آیا میشه با این لایو رفت یا نه
z3lwu1eaz05pcf18q1rh.jpg

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
سلام استاد خلیل من یه اشتباهی انجام دادم قبلا بازی MODERN WARFE 2 را که دیسکش برای لایو مشکل داشت روی هارد کنسولم نصب کرده بودم و حالا از طریق آموزش شما دیسک دارای امنیت در لایو رو ساختم الان 2 یا 3 روز است که دارم بااین دیسکی که ساختم لایو بازی می کنم البته با یه پروفایل جدید . فقط آیا من باید ایمیج قبلی را که از دیسک بی امنیت روی هارد داشتم باید پاک می کردم یا اینکه لازم به اینکار نبوده و آیا ماکروسافت دیسک را چک می کنه یا هارد رو ؟؟؟؟؟؟ ممنون

mohamad_Reza

کاربر سایت
May 1, 2009
41
نام
محمد
سلام.
من بعد از از دریافت فایل Video_E2FA3A26.iso و قرار دادنش در فولدر StealthFiles ارور زیر رو دریافت میکنم و فایل پاک میشه. اشکال از کجاست؟؟

بازی= Fifa world cup 2010

ERROR: Video_E2FA3A26.iso appears to be invalid! AutoFix was aborted!
AutoFix Failed!

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا من هی پست میدم کسی جوا ب نمیده خودم پیداش میکنم (البته میدونم چون عکس گزاشتم جواب ندادید حذفش کنید ) ولی یک سول آرقا من همه چیز را چک کردم و اون ایمیج را باید از اول رایت کنم

ولی یک سوال دارم اینکه من یک Cod Mw2 دارم که همه چیزش درست هست Sv2 هست ولی با Fw.v1.0.0.ریپ شده که فکر کنم همون Korean هست حالا این میتونه باعث بن شدن بشه اگر آره فکر نکنم راهی باشه چون هیچ جایی ندیدم نوع ریپ بازی را بنویسن

mehrdad7110

کاربر سایت
Jul 6, 2009
3
ببخشید من اولین باره که از این برنامه استفاده می کنم
می خواستم بدونم درست انجام شده الان می شه با این بازی انلاین بازی کرد؟
این بازی call of duty 4 هستش
34dlysi.jpg

آخرین ویرایش:

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
سلام به تمامی دوستان و اقا خلیل من یه چند تا سوال داشتم من توی قزوینم و کنسول x360 رو دادم روش فرمور LT اون اخرین نسخش رو ریختن و بعدش بهشون گفتم بازی GEARS OF WAR و اسپیلینتر سل جدید رو بدن باهاش برم توی لایو گفتن بری در عرض یک هفته بن میشی
خواستم بپرسم که من میخوام بازی بخرم باهاش برم توی لایو میخوام ببینم باید چه نوع دیسکی بخرم مثلا باید چه نوعی باشه و از کجا بخرم ممنون میشم دقیق راهنماییم کنید
من هم X360 دست دوم هست و نمیدونم بن شده یا نشده راهی هست که بشه راحت فهمید؟؟
ممنون سپاس گزارم

آخرین ویرایش:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
من یه مشکل خیلی عجیب دارم.
وقتی می خواستم یکی از بازی هامو فیکس کنم گفت نیاز به Video_E2FA3A26 من این برنامه رو دانلود کردم.اکسترکت کردم و در فوادر StealthFiles ریختم.بعد خواستم بازی مو فیکس کنم که این خطا رو داد.نکته ی جالب اینه که بعدش Video_E2FA3A26 از StealthFiles به کل پاک شد.

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
من xbc م کار نميکنه.....يعنی وقتی رو گزينه read ميزنم بعد ميگم که مثلاً رو دسکتاپ save کن، دکمه save رو که ميزنم هيچ کاری نميکنه و برنامه هم هنگ نميکنه و ميشه هی پشته سر هم save رو زد.....چيکار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر