رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در Xbox Live

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
برنامه abgx با این ورژنی که هست ارور نمیده.
بیشتر منظورم ssv2 با توجه به این جمله که جناب Lich King 'گفته :

"در ضمن این مسئله SSv2 برای بازی های wave 3 به بالا مهمه، برای بازی هایی مثل GeOW2 که wave 2 هستن اصلاً مهم نیست که با چی rip شدن."

فقط که ss2 نیست شما اول باید حتما دیسکت Stealth Patch باشه و ارور بد کرون هم نده

dante2008

کاربر سایت
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
این نتیجه تست geow2 با برنامه هست. حالا با این دیسک میشه بازی کرد یا نه؟ ممنون
http://stashbox.org/918071/a.html

بازی شما مشخص نیست که توسط چه درایوری تهیه شده

شما میتونی فایل dmi , ssv از سایت abgx360 دانلود کنید بعد به ایمج بازی اضافه کنید و دوباره بازی را رایت کنید. مشکلتون حل میشه (من خودم همین کار انجام دادم )

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
بازی شما مشخص نیست که توسط چه درایوری تهیه شده

شما میتونی فایل dmi , ssv از سایت abgx360 دانلود کنید بعد به ایمج بازی اضافه کنید و دوباره بازی را رایت کنید. مشکلتون حل میشه (من خودم همین کار انجام دادم )
پس این جمله چیه که آقای Lich King گفته:
"در ضمن این مسئله SSv2 برای بازی های wave 3 به بالا مهمه، برای بازی هایی مثل GeOW2 که wave 2 هستن اصلاً مهم نیست که با چی rip شدن."

dante2008

کاربر سایت
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
پس این جمله چیه که آقای Lich King گفته:

برای اطمینان بیشتر شما ssv2 بکنید. من وقتی کهssv2 فایل ازسایتabgx گرفتم به ایمیج بازی

اضافه کردم هم drive 360 شد و هم ssv2 شد :thumbsup:

باز به خود شما بستگی داره میتونی بازی را fix کنی بازی کنی

یا همون دیسک بازی که داری باهاش بازی کنی

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
این نتیجه تست geow2 با برنامه هست. حالا با این دیسک میشه بازی کرد یا نه؟ ممنون
http://stashbox.org/918071/a.html

نه دیسک شما مشکلی نداره مال من هم این شکلیه فقط اگر بتونی به SS2 ارتقاع بدی خیالت راحت تره

برای اینکه اگه دیسک مشکل داشت مشکلش رفع شه باید dvd writer داشت ؟ :confused:
چون من ندارم پرسیدم :biggrin1:

آره دیگه باید ایمیج رو درست کنی و از اول بر روی دیسک رایت کنی.

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام دوستان من میخوام بازی MODERN WARFE 2 را تو لایو بازی کنم طبق آموزش نیز عمل کردم ولی هر کاری می کنم وضعیت SS و Looksvalid DMIمی زنه لطفا راهنمایی بفرمایید چکار کنم آیا با این وضعیت میشه تو لایو رفت؟ اینم دوتا عکس از نتیجه کار
http://www.coffeup.com/images/2g0c5z9fs3eh1v8fi.jpg
http://www.coffeup.com/images/luihypbgwxn2bjnuqiqx.jpg

عنوان سبز Look svalid به معنی تایید و سالم بودن بررسی اون بخش هست که برای SS و DMI همیشه باید مشاهده کنید.

اگر خطای زرد و یا قرمز مشاهده کردید اون وقت دیسک مشکل داره، در نهایت دیسک شما سالم هست و امنیت کافی رو برای بازی کردن در میخط XBL رو دارد.

amingp

کاربر سایت
Feb 27, 2010
138
یه سوال داشتم خلیل جان چرا آموزش اضافه کردن ssv2 و dmi و ... را با خود abgx360 ندادی راحت تره که.
آیا اشکالی داره چون من از خود abgx360 برای اد کردن ssv2 و dmi و ... به iso استفاده می کنم؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
یه سوال داشتم خلیل جان چرا آموزش اضافه کردن ssv2 و dmi و ... را با خود abgx360 ندادی راحت تره که.
آیا اشکالی داره چون من از خود abgx360 برای اد کردن ssv2 و dmi و ... به iso استفاده می کنم؟

http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=928253&postcount=22

P.S
یک توضیح کوچیک هم بدم که اگر از ورژن abgx360 1.0.2 و یا نسخه MOD AEtH استفاده می کنید، برای اینکه Manually Patch برنامه صورت بگیره، میتوانید در TAB Options گزینه ی Verify if Stealth passes رو غیر فعال کنید و همچنین در TAB Manually Patch گزینه ی Patch even if stealth passes رو فعال کرده و فایل های مورد نظر (DMI SS) رو انتخاب کنید و در نهایت برروی Launch بزنید تا ترمیم صورت بگیره.

آخرین ویرایش:

NanoNima

کاربر سایت
Jan 17, 2008
33
سلام و با عرض تشکر بابت تاپیک و آموزشهای بسیار جامع و کاملتون .

من 3 تا سوال داشتم.. چون جدیدا میخوام xbox بگیرم.

1. کلا این سوال زیاد تکرار شد و جواب قطعی دریافت نشد. انهم اینه که اگه یه بازی unknown یا kerion باشه و با تغییر SS , DMI درایوش به درجه 1 ارتقا پیدا کنه، آیا همون ارزش درجه 1 رو داره یا نه. چون بسیاری از ورژن هایی که برای دانلود موجوده در اصل ixtreme 360 Drive نبوده و با Inject به درجه 1 تبدیل شده و نمیشه فهمید که آیا واقعا درجه 1 هست یا با Inject درجه 1 شده. به نظرم این سوال بسیار مهمه. لطفا یک جواب قطعی و کامل بدید.

2. با خوندن این 12 صفحه اونم دوبار بالاحره متوجه نشدیم که اگه یک بازی Wave 2 یا قبل باشه مثل TopSpin3 باید چکار کنیم.. جون معمولا این بازی ها kerion و SSV1 هستن و یکی از دوستان گفته بود که Drive ی که برای RIP در بازی های قبل از Wave3 استفاده شده و همچنین ورژن SS برای این بازی ها اهمیت نداره و میشه راحت تو Live بازی کرد.

3. آیا هارد کرک شده در مقایسه با هارد اوریجینال xbox میتونه تو بن شدن تاثیر داشته باشه؟

با تشکر

آخرین ویرایش:

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
سلام
من امشب با Geow2 یه سرچ کردم دیدم هیچکس نبود . اومدم FM3 بازی کنم , یکی منو دعوت کرد .
دیسکfmدرآوردم بعد دیسک گیرز گذاشتم . دیسکو نخوند (حالتی که درایور کپی خور نیست ) , هر کاری کردم نخوند تا دوباره FM گذاشتم تا درایور بهوش اومد , بعدش گیرز گداشتم مثل آدم خوند ...
حالا با این داستانهایی که پیش اومد من بن می شم ؟
دیسکهام همه ok درایورهم lt !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر