رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در Xbox Live

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
دوستان من سوالاتی دارم اگر جواب بدید ممنون میشم
اولی مربوط به Assassins Creed Brotherhood ـه
اون جاهایی که فلش قرمز زدم اول اینکه چرا دیگه wave بازی رو نشون نمیده
دوم اینکه چرا اون جا راجع به AP25 زرد نوشته آیا مشکلی هست ؟؟؟؟ چون اون پایین AP25 رو OK داده

دومی مربوط به Call of Duty Black Ops ـه این بازی این Error ها رو میده و دو فایل PFI و Patch Video رو میخواد تو قسمت Verify ABGX دیدم این بازی رو زده Wave 6 و اون رو Download و Patch کردم ولی درست نشد چه کار کنم این بازی Wave چنده ؟؟؟؟ و اینکه PFI اصل رو از کجا گیر بیارم

در مورد سوال اولتون هیچ مشکلی نیست و این فقط به این خاطره که نشون بده این بازی دارای قفل امنیتی ap 2.5 هست و باید برای اجرای آن LT+ داشته باشین یا از روش آپدیت 3 دیسک استفاده کنین.
در مورد سوال دوم هم بعد از اینکه از بازی ایمیج گرفتین autofix threshold را روی level3 قرار بدید باید درست شه.(لازم هم نیست چیزی دانلود شه!)
در مورد wave هم تو نسخه ی جدید Abgx360 (1.0.5) نشون نمیده و باید از قسمت video crc ببینید

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
در مورد سوال اولتون هیچ مشکلی نیست و این فقط به این خاطره که نشون بده این بازی دارای قفل امنیتی ap 2.5 هست و باید برای اجرای آن LT+ داشته باشین یا از روش آپدیت 3 دیسک استفاده کنین.
در مورد سوال دوم هم بعد از اینکه از بازی ایمیج گرفتین autofix threshold را روی level3 قرار بدید باید درست شه.(لازم هم نیست چیزی دانلود شه!)
در مورد wave هم تو نسخه ی جدید Abgx360 (1.0.5) نشون نمیده و باید از قسمت video crc ببینید

TNX
راجع به AP25 فقط Assassins ـه که این رو میزنه بازی های AP25 دیگه مثل Call of Duty نمیزنه چرا ؟؟؟؟

در مورد COD این کار رو کردم انگار از این Patch شده بهWave پایین هاست درست نشد

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
من رو Level 3 گذاشتم درست شد گزینه Verify if Stealth Passes هم باید Active باشه

همه چیز Green و OK ـه اما تو پست اول نوشنه حتی اگر درست بشه هم ارزش نداره چرا ؟؟؟؟ و آیا درسته واقعا ارزش نداره ؟؟؟؟

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی

همه چیز Green و OK ـه اما تو پست اول نوشنه حتی اگر درست بشه هم ارزش نداره چرا ؟؟؟؟ و آیا درسته واقعا ارزش نداره ؟؟؟؟

اگه منظورت Wave بازی هست بهتره که یه سورس دیگه تهیه کنی مطمئن تره!

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351

تغییر Wave بازی به Wave اصلی ارزش ندارند و خرید مجدد بازی از فروشگاه های مطمئن انتخابی بهتری می باشد.
بشخصه فکر می کنم منظور دوستمون به صرفه بودن این روش برای همگان هست ، وگرنه خودم اینکارو کردم و آلان هم کاملا راحت دارم تو لایو بازی می کنم و فعلا هم بن نشدم . شما خودشو ناراحت نکن ! از کجا میدونی فروشگاه هم همینکارو نکرده باشه !؟
کلا وقتی همه چیز Ok هست ، شما خیالت راحت باشه . این نظر و تجربه شخصی من هست .
موفق باشید

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
کسی نبود مارو راهنمایی کنه؟؟؟:(

دوست عزیز متاسفانه یعنی این بازی هنوز توسط abgx تایید و در دیتابیس سایت قرار نگرفته شما اگر بازیت قدیمیه میتونی تو این قسمت http://abgx360.net/verified.php سایت سرچ کنی ببینی کدوم ورژن(منظور مقادیر XEX CRC و MEDIA ID) از بازیی که شما داری تایید شده همونو دوباره تهیه کنی (فروشگاهای اینترنتی توصیه میشه) اگر هم بازیت جدیده(مثل NFS:Shift 2) باید صبر کنی تا ریلیز رسمی بشه تا توسط سایت تایید بشه

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
ببخشید یه سوال دارم:
من یه بازی دارم که دقیقا http://pics9.com/images/33346866226734775975.jpg این مشکل رو داره به علاوه مشکل splitvid .بازی من توی یه جایی گیر میکنه و کنسول هم هنگ میکنه.
میخواستم ببینم ایا مشکل از اینهاس یا نه اینها فقط برای لایو هستن و مشکل از جای دیگه اس.

آخرین ویرایش:

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
تو پست اول هم گفته شده این مشکل از سورس بازی و فایل دانلودیه که مشکل داره که اصلا نباید باهاش به لایو وصل شد در کل بازی مشکل داره

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
با سلام دوستان گرامي من بازيو با abgx V1.0.5 چك كردم ولي در مقابل سايز بازي عبارت splitvid رو نمي نويسه ولي اخر كار اينو چك ميكنه و اين عبارت رو ميده الان splitvid مشكل داره يا نه؟
8r7cehtowc84eaapprtb.jpg

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
دوستان الان این بازی cod:bo منه که چک کردم.این ارور به خاطر فعال شدن ap2.5 ه؟به قول دوستان پچ شده نیست؟(هماهنگ با LT+ نیست؟)
اینو چجوری باید پچ کنم تو پست اول که نیست.

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
دوستان الان این بازی cod:bo منه که چک کردم.این ارور به خاطر فعال شدن ap2.5 ه؟به قول دوستان پچ شده نیست؟(هماهنگ با LT+ نیست؟)
اینو چجوری باید پچ کنم تو پست اول که نیست.
دوست عزيز منم دقيقا همين مشكل رو داشتم اول از همه از ديسك بازي ايميج بگير و بعد ايميج رو با همين abgx360 چك كن و autofix رو بذار روي level 2 خودش درست ميكنه;)
اگه این کارو کنم دیگه کنسول بعد از گذاشتن بازی فریز نمیشه ؟
نه اين مشكل سياه شدن صفحه و فريز شدن فقط به خاطر همينه اين پيغامو داد حله
jo69qha43ucnhdqpbq03.bmp

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: li@

mohammad6599

کاربر سایت
Jul 15, 2009
17
سلام دوستان من ایکس باکسم ال تی پلاسه همیشه ام بازیام پچ شده است منتها یکبار همین دیروز تصادفا دی وی دی مورتال کمبات که پچ شده نبود رو حدود یک دقیقه در محیط لایو بازی کردم البته با خود بازی وارد محیط لایو و بازی آنلاین نشدم بلکه پروفایلم پروفایل لایو بود من هم حواسم نبود فکر کردم آن نیستم بازیو گذاشتم یک دقیقه ای بخش تک نفر رو بازی کردم تا فهمیدم ایک باکس آنلاینه خاموشش کردم بنظرتون حالا فلگ شدم؟چند درصد احتمالش هست؟آخه شاید بخوام ایکس باکس رو به رفیقم بفروشم و نمیخوام در حقش نامردی شه چون اون حتما میخواد از لایوش استفاده کنه و اگه من فلگ شدم باید بهش بگم و قیمت رو خیلی پایین تر بیارم
لطفا کمکم کنید:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر