رسمی: همکاری استودیوی Kojima Productions با ایکس باکس جهت ساخت بازی جدید

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
همان‌طور که از مدت‌ها پیش شایعه شده بود، Xbox Game Studios با هیدئو کوجیما و تیم خود برای ساخت یک بازی جدید با محوریت تکنولوژی کلاود، وارد همکاری شده است. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

همکاری Xbox و کوجیما

این شایعه بالاخره در رویداد اخیر ایکس باکس و بتسدا به‌صورت رسمی تأیید شد. با اینکه استودیوی Kojima Productions هیچگونه تریلری را از این پروژه به نمایش در نیاورد، اما هیدئو کوجیما، خالق بازی‌های متال گیر در رویداد حاضر شد و توضیحات کوتاهی را در مورد این همکاری ارائه داد.

او گفت: «بله، این عنوانی است که همیشه خواستار ساخت آن بوده‌ام. یک بازی کاملا جدید که تاکنون کسی مشابه آن را ندیده و تجربه نکرده است. من زمان زیادی را برای روزی که بتوانم بالاخره ساخت آن را آغاز کنم، منتظر مانده‌ام. با تکنولوژی‌های پیشرو مایکروسافت در زمینه کلاود و تغییراتی که روند صنعت بازی شاهد هستیم، اکنون برایم ممکن شده است تا خود را به چالش بکشم و این ایده هرگز دیده نشده را به واقعیت تبدیل کنم. ممکن است انجام این کار زمان زیادی ببرد، اما از بابت همکاری با Xbox Game Studios مشتاقم. امیدوارم تا در آینده اخبار هیجان‌انگیزی را به گوش شما برسانم!»

شایعات مختلفی در مورد پروژه‌های در دست ساخت کوجیما وجود دارند، اما به‌نظر می‌رسد برای دیدن آن‌ها همچنان باید زمان بیشتری را منتظر بمانیم. اما شما در مورد همکاری کوجیما پروداکشنز با ایکس باکس چه فکر می‌کنید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

Silvio dante

کاربر سایت
Jun 11, 2022
52
آره حاجی، اصلا اینا که هیچی، حتی امثال میاموتو و ویل رایت و جردن مکنر و سید میر و ساکاگوچی و گیب نوئل و .... و کلا هیچ بازیسازی جز ۱۰ تای اول نیست.
رتبه ۱ تا ۱۰ فقط برای استاد میکامی اعظم هستش B-) بقیه از ۱۱ شمرده میشن...
حالا ولی جدی میکامی با اویل4 جاودانه شد
یعنی واقعا اگر رتبه 1 هم بهش بدن بی راه نیست
خدایی توی کل تاریخ انتاگونیستی مثل نمسیس داریم؟

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,232
حالا ولی جدی میکامی با اویل4 جاودانه شد
یعنی واقعا اگر رتبه 1 هم بهش بدن بی راه نیست
خدایی توی کل تاریخ انتاگونیستی مثل نمسیس داریم؟
انتاگونیست خفن که تا دلت بخواد داریم، ولی نمسیس چه ربطی به میکامی داره؟ :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,295
نام
مــاکــان
یه چهار تا دونه از کسایی که در این فروم کوجیما رو تا سطح خدا بالا بردن به ما نشان بده تا ما هم با این موجودات خیالی آشنا بشیم:D فقط اکانتهای فیک و معلوم الحال رو بی زحمت وسط نکش
کاری به باقی مسایل ندارم ولی من دقیقا یادم میاد که دوران MGS4 چه قبلش و چه بعدش بخاطر انحصاری بودن بطور خیلی زیادی ایشون تبلیغ میشد ، که خب طبیعی هم هست.
فن ها همیشه از این ویژگیها استفاده میکنن.
این مورد استاد هم از همون دوران به ایشون خطاب میشه ، چیز جدیدی نیست.
تا قبل DS جداً و بعد از اون گاها به شوخی به ایشون استاد میگیم ، هممون.
==========
اینجا یک زمانی به جواد یرلی هم "ابر استاد" میگفتیم اگه یادت باشه:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,353
نام
محمد
اصلا کوجیما جلف و ضایعه ترین بازیساز ممکن هم باشه، دیگه کارنامه و اثار ماندگارش خدایی غیر قابل چشمپوشیه!
من خودم با اینکه عاشق بازی های MGS اش هستم، ازش انتقاداتی دارم، با اینحال جدا از بازیساز های کار درسته!:D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,741
نام
مراد حلیمی
نه اتفاقا استاد میازاکی بازیسازی هست که تو ژانرهای مختلف بازی ساخته و شاهکار هم شده.حالا کی اصلا این را آورده قاتی کله گنده ها!هر کی 4 تا بازی خوب ساخت که نمیره تو ده تا و پنج تا و اینا

کن لوین با اون غولیش من هنوز میترسم بگم تو ده تاس. دراکمن و کیج و بارلاگ و..... هم همین وضعیت را دارن.اونام زوده برای این صحبت ها که بخوان جز کله گنده های صنعت باشند

کوجیما بازیساز بزرگی هست ولی بزرگتر از اون داریم تو صنعت

وسلام

ابر استاد میازاکی

View attachment 261635

View attachment 261636
حالا این تاپیک چه ربطی به میازاکی داره اصلا که هی به این بیچاره تیکه میندازی؟😂
خوشت نمیاد ازش اوکی اصن فحش خواستی بده بهش، ایشون کس و کار ما نیس که ناراحت بشیم ولی حداقل پست مرتبط بزنید.

اگر مثه دوستمون Holy Diver جنبه بحث کردن دارین که اوکی صحبت کنیم وگرنه از این شاخه به اون شاخه پریدن و نوشتن پست های پر از نیش و کنایه و تیکه چیزی به ارزش حرفاتون اضافه نمیکنه که هیچ خیلی هم نتیجه برعکسی داره

.

Silvio dante

کاربر سایت
Jun 11, 2022
52
انتاگونیست خفن که تا دلت بخواد داریم، ولی نمسیس چه ربطی به میکامی داره؟ :D
تا الان فکر میکردم همه کاره اویل3 میکامی بوده
یه سرچ زدم دیدم کارگردان هم حتی میکامی نبوده
بلاخره ما نمسیس رو از میکامی داریم یا نه؟😂😂😂
ایده اصلی نمسیس کاره کی بوده؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
تا الان فکر میکردم همه کاره اویل3 میکامی بوده
یه سرچ زدم دیدم کارگردان هم حتی میکامی نبوده
بلاخره ما نمسیس رو از میکامی داریم یا نه؟😂😂😂
ایده اصلی نمسیس کاره کی بوده؟
میکامی تهیه کننده پروژه بوده و قرار نبود رزیدنت 3 عنوان اصلی باشه و فقط قرار بوده یه اسپین آف باشه که تو فاصله کمی تا انتشار عنوان اصلی میشه و به محتوای بازی حدود 30 دقیقه افزایش پیدا میکنه
Aoyama explained. Mikami, who had very little active involvement in the game’s creative elements but oversaw the project from a distance as producer, further explained that

• Like
Reactions: Silvio dante

Silvio dante

کاربر سایت
Jun 11, 2022
52
میکامی تهیه کننده پروژه بوده و قرار نبود رزیدنت 3 عنوان اصلی باشه و فقط قرار بوده یه اسپین آف باشه که تو فاصله کمی تا انتشار عنوان اصلی میشه و به محتوای بازی حدود 30 دقیقه افزایش پیدا میکنه
طراحی باس های مریضی مثل نمسیس معلوم نیس کار کی بوده؟

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
این همه گفتیم کوجیما نباید با مایکروسافت همکاری کنه و هرکی سر و کارش با مایکروسافت افتاده به چخ رفته، گفتید نه این حرفا همش چرت و پرته و ما فن بوی هستیم. بفرمایید، اینم از کوجیما. به محض همکاری با مایکروسافت از بازیسازی خارج و تروریست شد. دیروز برای اعتراض به تصمیمات فیل اسپنسر زد شینزو آبه رو ترور کرد :(

Untitled-4.jpg

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
این همه گفتیم کوجیما نباید با مایکروسافت همکاری کنه و هرکی سر و کارش با مایکروسافت افتاده به چخ رفته، گفتید نه این حرفا همش چرت و پرته و ما فن بوی هستیم. بفرمایید، اینم از کوجیما. به محض همکاری با مایکروسافت از بازیسازی خارج و تروریست شد. دیروز برای اعتراض به تصمیمات فیل اسپنسر زد شینزو آبه رو ترور کرد :(

View attachment 263154

ازش بیشتر انتظار داشتم خداییش =((
تو سی سال بازی مخفی کاری ساختی مرد
نباید تو اولین اقدام ترور، دستگیرت می کردن :-<
(البته اگه این اولین اقدام ترورش باشه >:)>:))

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
ازش بیشتر انتظار داشتم خداییش =((
تو سی سال بازی مخفی کاری ساختی مرد
نباید تو اولین اقدام ترور، دستگیرت می کردن :-<
(البته اگه این اولین اقدام ترورش باشه >:)>:))

مخفی کارهاشم همیشه مشکل داشت، مخصوصا تو مگس 5 به سمت اکشن و شوتر شدن میرفت. اینجا هم استاد نشون داد خواسته قلبیش در واقع یه چیز اکشن تو مایه های Doom ـه. با شات گان هم زده ترور کرده نامرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر