رسمی: همکاری استودیوی Kojima Productions با ایکس باکس جهت ساخت بازی جدید

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
همان‌طور که از مدت‌ها پیش شایعه شده بود، Xbox Game Studios با هیدئو کوجیما و تیم خود برای ساخت یک بازی جدید با محوریت تکنولوژی کلاود، وارد همکاری شده است. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

همکاری Xbox و کوجیما

این شایعه بالاخره در رویداد اخیر ایکس باکس و بتسدا به‌صورت رسمی تأیید شد. با اینکه استودیوی Kojima Productions هیچگونه تریلری را از این پروژه به نمایش در نیاورد، اما هیدئو کوجیما، خالق بازی‌های متال گیر در رویداد حاضر شد و توضیحات کوتاهی را در مورد این همکاری ارائه داد.

او گفت: «بله، این عنوانی است که همیشه خواستار ساخت آن بوده‌ام. یک بازی کاملا جدید که تاکنون کسی مشابه آن را ندیده و تجربه نکرده است. من زمان زیادی را برای روزی که بتوانم بالاخره ساخت آن را آغاز کنم، منتظر مانده‌ام. با تکنولوژی‌های پیشرو مایکروسافت در زمینه کلاود و تغییراتی که روند صنعت بازی شاهد هستیم، اکنون برایم ممکن شده است تا خود را به چالش بکشم و این ایده هرگز دیده نشده را به واقعیت تبدیل کنم. ممکن است انجام این کار زمان زیادی ببرد، اما از بابت همکاری با Xbox Game Studios مشتاقم. امیدوارم تا در آینده اخبار هیجان‌انگیزی را به گوش شما برسانم!»

شایعات مختلفی در مورد پروژه‌های در دست ساخت کوجیما وجود دارند، اما به‌نظر می‌رسد برای دیدن آن‌ها همچنان باید زمان بیشتری را منتظر بمانیم. اما شما در مورد همکاری کوجیما پروداکشنز با ایکس باکس چه فکر می‌کنید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

lomis

کاربر سایت
Aug 6, 2017
166
قطعا همکاری کوجیما با سونی قطع نمی شه.
حتی من خودم حدس می زنم در کل پروژه دث استرندیگ 2 برای سونی پروژه بزرگ تری از پروژه کلاد اش برای ماکروسافت باشه.
خوبه اکس باکس داره با بازی ساز های ژاپنی همکاری می کنه.
فقط متوجه نشدم، قراره پروژه کوجی هم در دوازده ماه اینده عرضه بشه؟ یا این یکی استثنا هست.

پ ن: خیلی به این تاپیک مرتبط نیست ولی احتمال زیادی میدم که این هفته خرید اسکوئر توسط سونی رسمی بشه. بنابرین اهمیت همکاری ماکروسافت با سگا/اتلس و باندای مشخص میشه.
کاش یه چیز دیگه بسازه....یعنی شما واقعا دث...2 رو میخواین؟

• Like
Reactions: DoReMi

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
حالا جف گراب که به طرز عجیب و مرموزی اینجا منفوره، ولی وقتی شایعه همکاری کوجیما پروداکشنز با ایکس باکس رو مطرح کرد در مورد این قضیه هم حرف زد که اگر بخوان با پلی استیشن هم همکاری کنن، اساسا این قرارداد تاثیری روش نخواهد داشت.

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
من به عمرم نه از این بشر خوشم نیومده نه از هجویاتش
نمیدونم چرا بزرگش کردن ؟
در ضمن نمیدونستم انگلیسی بلد نیست واقعا خاک بر سرش
پس تو مدارس ژاپن چی یاد میدن ؟
شک نکن بلده انگلیسی حرف بزنه ولی نمیخواد

بنظر منم زیادیی بزرگش کردن :))

lomis

کاربر سایت
Aug 6, 2017
166
بحث خواستن من نیست اخه. ساخت بازی رسما تایید شده.
رسما که تایید که نشده...اون بنده خدا نورمن ریداس گفته ...حال شاید دنباله اون بازی نباشه و ایشون اینطور فکر کرده یا نخواسته لو بده سوپرایز بمونه!!!

• Like
Reactions: Bax

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
والا من که زیاد خوشحال نشدم همون موقع که تو توییچ کنفرانس رو میدیم و رسید به استاد چون از بازی حتی یه عکسم نیست معلوم نیست بازی در چه لولی داره ساخته میشه شاید اصلا کنسل شه یا مولتی پلتفرم شه در اینده و اینکه گفت بازیه من یه بازیه کاملا جدیده و وابسته به تکنولوژی کلود که اینا هم مشخص نیست تهش چی بشه در کل خواستم بگم تا معرفی کامل دلتون رو الکی خوش نکنید

• Like
Reactions: Lastshinobi

Lastshinobi

کاربر سایت
Jun 13, 2022
29
الان يه پروژه اوردوز هست
دث استرندينگ ٢ هم كه تاييد شده
ايا اوردوز اون بازي هست كه واسه اكس باكس مياد يا چيز ديگه اي
تكليف دث ٢ هم كه مشخصه

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
کوجیما الان چندین ساله ایرلونت است . کار خاصی نکرد دث هم من که اصلا لذت نبردم در کل نمی‌دونم غیر از همون چند تا متال گیر قدیم که همش هم خوب نبود بعضی قسمت هاش خوب بود چرا این آدم اینقد گنده شده .میازاکی اومد بنیان گذاشت سبک و ژانر و عنوان که مو به تن سیخ میکنه بعد فرام سافت عین دخمه است اونوقت این استودیوش شبیه ادیسه فضایی است و هی باهاش مصاحبه میکنن و عکس میندازه و اینستا و ‌.... بابا میکامی از این خیلی مهمتر بود یا هیرونوبو ساکاگوچی یا کامیا یا خیلی دیگه همین میازاکی ببین چه کرد بعد هی دم دقیقه بله ...بله .... استاد کوجیما فلان کرد بهمان کرد ‌...pt ساخت طرف نمیدونه یک بازی بود به اسم سایلنت هیل چهار تمام پی تی از رو اون بود ‌.تو یک اتاق بودی درها باز و بسته میشد راه خروج نداشتی تو لوپ گیر کرده بودی تو ساختمان تلفن زنگ میزد ارواح میرفتن و می اومدن شبا باید کندل روشن میکردی محیط رو امن میکردی صدای گریه می امد از تو یک سوراخ در دیوار میرفتی تو سایلنت هیل و ..... متاسفانه کوجیما خیلی براش اغراق میشه .دیگه بسه کوجیما .اصلا نمیخوا کلود بسازه
بدرد خودش میخوره الان یک بودجه هنگفت میگیره بعد میکلسون رو میاره صدا ضبط میکنه تمام بودجه میشه یک فیلم سینمایی بی در و پیکر.

Lastshinobi

کاربر سایت
Jun 13, 2022
29
يك چيزي كه من در مورد كوجيما خوشم مياد اينه كه ترس از ريسك نداره
سم ليك هم تقريبا اينجوريه
ممكنه نتيجه نهايي كارشون كامل نشه اما مي تونن الهام بخش بازيسازها باشن كه يا همين ايده ها رو كامل كنن
يا باعث جرقه تو ذهنشون بشه كه از روند تكراري بيان بيرون.

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
574
يك چيزي كه من در مورد كوجيما خوشم مياد اينه كه ترس از ريسك نداره
سم ليك هم تقريبا اينجوريه
ممكنه نتيجه نهايي كارشون كامل نشه اما مي تونن الهام بخش بازيسازها باشن كه يا همين ايده ها رو كامل كنن
يا باعث جرقه تو ذهنشون بشه كه از روند تكراري بيان بيرون.
من خودم از دث خیلی خوشم آمد و یکی بهترین بازی های نسل برام بود به نظرم جو اینجا یکم کوجیما هیت هست کوجیما حداقلش اگه متال 5 و دث بزاریم کنار باز 5 شماره از یک عنوان (پیس واکر به عنوان پنجمین شماره از نظر خود کوجیما )ساختش که برای خیلی هامون خاطره ساخت در حالیکه طبق گفته خودش هیچ تمایلی به ساخت متال گیر نداشت و میخواست متال گیر سالید 1 آخرین عنوان این سری باشه و فقط به خاطره کونامی این عنوان ادامه داد حالا هم که استدیو خودش داره می خواد ریسک کنه و بازی ایده خودش باشه حتی اگه در عمل نتونه موفق بشه بسازه .به نظرم همین دث خیلی خوب بود ولی بازی جوری بود که عملا بعد از چپتر سوم تازه خودش نشون میداد با این حال همون کولبری و رسوندن باره یکجور هدفمند بود و به این دلیل من ازش لذت بردم. شاید توی شماره دوم کوجیما بازی یک پله بالاتر ببره و کاری کنه که همه از بازی لذت ببرند(کلا استفاده کلمه استاد و بالا بردن بیش حد یک شخص خوب نمی دونم ولی امثال کوجیما -میکامی - سم لیک-میازاکی - کن لوین و خیلی های دیگه کسانی هستن بازی هاشون منبع الهام اکثر بازیسازها دیگه هستش)

• Like
Reactions: Lastshinobi

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
pt ساخت طرف نمیدونه یک بازی بود به اسم سایلنت هیل چهار تمام پی تی از رو اون بود ‌.تو یک اتاق بودی درها باز و بسته میشد راه خروج نداشتی تو لوپ گیر کرده بودی تو ساختمان تلفن زنگ میزد ارواح میرفتن و می اومدن شبا باید کندل روشن میکردی محیط رو امن میکردی صدای گریه می امد از تو یک سوراخ در دیوار میرفتی تو سایلنت هیل و ..... اصلا نمیخوا کلود بسازه
عجب جنایتکاری بوده این کوجیما پس pt هم کپی بود همش :o

آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,240
عجب جنایتکاری بوده این کوجیما پس pt هم کپی بود همش :o
اصلا مدرک از این بزرگتر که در انتهای pt عبارت Silent hills نقش میبنده؟ کوجیما فک کرده اگه تهش یه S اضافه کنه دیگه کسی متوجه نمیشه که این اسم، کپی اسم یه بازی دیگه به اسم سایلنت هیل هستش. ولی خب کوجیما هوش و درایت بچه های بازیسنتر رو نادیده گرفته:> مرتیکه کپی کار و اورریتد!

sphac

کاربر سایت
Apr 24, 2021
298
کونامی چیزی میدونست که کوجیما رو پرت کرد بیرون .
تا یه بازی میسازه هزار تا خبر از بازیش میاد امیدوارم سایت بازیسنتر خبرهایی که از این اقا و بازیش میاد برای خبرهاش محدویت هایی جدیدی وضع کنه ..
نه تنها سایت بازی سنتر سایر سایت بزرگ جهانی همین کار رو کنند.

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
کونامی چیزی میدونست که کوجیما رو پرت کرد بیرون .
تا یه بازی میسازه هزار تا خبر از بازیش میاد امیدوارم سایت بازیسنتر خبرهایی که از این اقا و بازیش میاد برای خبرهاش محدویت هایی جدیدی وضع کنه ..
نه تنها سایت بازی سنتر سایر سایت بزرگ جهانی همین کار رو کنند.
نه اینا کافی نیست باید بیارن اینجا به آتیش بکشیمش[-(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر