رسانه ای کردن مشکلات اخیر اینترنت (بسته بودن پورت ها)

سال پیش واقعا خیلی خوب سر صدا شد و صدا همه در اومد ولی نمیدونم چی شد تو این دولت جدید کسی صداش درنمیاد !؟
البته واقعا خوب موقع انتخاب کردن موقع عید ، که اکثر کسی کار بار انچنانی نداره
بحث فقط گیم انلاین نیست خیلی از برنامه ها دارن از پورتکل UDP استفاده میکنن و برای اون مشکل بوجود اومد
توجه کرده باشید موقع دانلود از هاست خارجی هر از گاهی متوقف میشه و سکته میزنه باید از اول دانلود استوپ و استارت بشه !
سال پیش شرکتها هم مشکل داشتن! خیلیا تمام کارشون با اینترنته و هی قطع و وصل شدن مشکل ایجاد میکنه! الان هم نصف خرابیها تو تعطیلات بوده! بزارین یواش یواش صدای همه در میاد

دوستان چرا فاز منفی تو تایپک راه میندازین؟؟خب دلت نمیخواد اوضاع اینترنت این مملکت درست شه دلت نمیخواد

مثل گیمرهای دیگه راحت انلاین بازی کنی پرت نشی بیرون باشه نخواد ولی لطفا فاز منفی هم نده

زنگ زدم به یکی از دوستان تو ترکیه میگم وضعیت نت اونجا چطوره میگه دارم فیلم میبینم باهاش اونم تو یه محلی زندگی میکنه

که امکانات کمه...دوستان میل بزنید 2030 هم پیگیری میکنه...

وزیر جواب نمیده دوستان چرا؟ساعت خاصی باید زنگ زد؟

یه جور میگید 20:30 اشک تو چشام جمع شد
ببین حالا 20 و 30 شده الهه یاری رسان
بخدا اگه تو برنامه 20:30به این موضوع اشاره کردن من به همتون شارژ میدم آقا اینا دستاشون تو یه کاسس..مگه چاقو دست خودشو میبره؟
اینا هر چیزی که خودشون صلاح بدونن رو تو تی وی ملی بیان میکنن فقط..
بهترین راه اینه که به شبکه های فارسی زبان ماهواره ای که معروفن ایمیل بزنید بهتره

آقا من زنگ زدم با وزير حرف زدم (جدى اين شمارشه زنگ بزنى بر ميداره ٨٨١١٣٤٤٥) گفت شما اولا مطمئن شو مشكل از زيرساخت (نه ISP) بعدش با نوروزى( مدير معاونت مهندسى شبكه) تماس بگير بگو از طرف خسروى هستى زنگ زدم گفت جلسه اس فردا ٩ زنگ بزن. شمارشم اين بود فك كنم ٨٨٠٥١٢٢٠
احتملش كمه كه تكى جواب بدن از دوستانم تقاضا دارم زنگ بزنن به وزير اگرم مشكل حل نشه حداقل تو ذهنش بياد يه جماعت گيمرم داريم. لطفا يه بارم كه شده دسته جمعى عمل كنيم
خسروی معاون وزیره:دی وزیر که خط مستقیم نداره قربونش:دی

یه جور میگید 20:30 اشک تو چشام جمع شد
ببین حالا 20 و 30 شده الهه یاری رسان
بخدا اگه تو برنامه 20:30به این موضوع اشاره کردن من به همتون شارژ میدم آقا اینا دستاشون تو یه کاسس..مگه چاقو دست خودشو میبره؟
اینا هر چیزی که خودشون صلاح بدونن رو تو تی وی ملی بیان میکنن فقط..
خواهشا اسم ملی ندید به این مردم فریب ها

آقا هرکی مخالفه از تایپک بره بیرون. حالا ما جوگیر باشیم براتون چه فرقی می کنه. دوستان دونه دونه نفرستید!!!!!!!!!!!!! بذارید هماهنگ کنیم تو یه زمان مشخص. لایک کردن پست صفحه دو هم فراموش نشه!!!(اونی که ازهمه بیشتر لایک داره رو لایک کنید. تا بفهمیم چند نفریم) بازم تکرار می کنم هیچ کی حق نداره وارد بحث س ی س ی شه فش و لقد! هم ممنوعه. ما با هیچ کی دشمن نیستیم. پستای مورد دار گزارش میشن از ما گفتن بود

- - -ویرایش - - -

دوستان به خبرگزاری ها هم پیام بدید (تابناک خوبه)

یه سوال: اگه هممون یه متنو بفرستیم یه وخ فک نمی کنن یه bot داره این کارو می کنه؟

آخرین ویرایش:
بخدا من موهام سفید شده دیگه،پیر شدم کلا سر این نت **** !!! باو من زنگ میزنم ISP بخدا قد یه نخود از نت باارشون نیس.میگم من پینگم یه موقع هایی از روز به 4.2.2.4 میشه 110 یه موقع هایی از روز هم 310،پورتمو ریست کردن زنگ زدن که مشکل افت سرعت حل شد؟؟؟ !!!! میگم دوست عزیز من مشکل افت سرعت ندارم مشکل من فقط فقط پینگه با ریست کردن پورت هم حل نمیشه.میگه وقتی میتونی دانلود کنی و پیج باز کنی یعنی نتت سالمه و بقیه چیزاش به ما مربوط نمیشه و ما نمیتونیم بازی آنلاین شما رو ساپورت کنیم !!! خب میگم شما نیتونی که توو بخش فنی هستی اوون خانوم که مشکل رو به شما داد هم نمیتونه پس کی میتونه ؟؟؟!!!! میگه مشکل از ما نیس از یجا دیگس من بیش از این کاری از دستم بر نمیاد.
باو ما استعدادشو داریم،خوده بازی رو داریم،وقت بازی رو داریم،کنسول و PC داریم...یه چیز خیلی پیش پا افتاده و مسخره که همه جای دنیا درسته جز ایران رو نداریم.آخه بگو مرد حسابی،عزیز من،ما یه سرگرمی سالم داریم چرا از ما میگیریش؟؟؟ بریم مواد بزنیم توو پارک خوبه ؟؟؟!!! واقعا من با بازی کردنم میخوام امنیت کشور رو به خطر بندازم ؟؟؟؟!!!!!!

بخدا من موهام سفید شده دیگه،پیر شدم کلا سر این نت **** !!! باو من زنگ میزنم ISP بخدا قد یه نخود از نت باارشون نیس.میگم من پینگم یه موقع هایی از روز به 4.2.2.4 میشه 110 یه موقع هایی از روز هم 310،پورتمو ریست کردن زنگ زدن که مشکل افت سرعت حل شد؟؟؟ !!!! میگم دوست عزیز من مشکل افت سرعت ندارم مشکل من فقط فقط پینگه با ریست کردن پورت هم حل نمیشه.میگه وقتی میتونی دانلود کنی و پیج باز کنی یعنی نتت سالمه و بقیه چیزاش به ما مربوط نمیشه و ما نمیتونیم بازی آنلاین شما رو ساپورت کنیم !!! خب میگم شما نیتونی که توو بخش فنی هستی اوون خانوم که مشکل رو به شما داد هم نمیتونه پس کی میتونه ؟؟؟!!!! میگه مشکل از ما نیس از یجا دیگس من بیش از این کاری از دستم بر نمیاد.
باو ما استعدادشو داریم،خوده بازی رو داریم،وقت بازی رو داریم،کنسول و PC داریم...یه چیز خیلی پیش پا افتاده و مسخره که همه جای دنیا درسته جز ایران رو نداریم.آخه بگو مرد حسابی،عزیز من،ما یه سرگرمی سالم داریم چرا از ما میگیریش؟؟؟ بریم مواد بزنیم توو پارک خوبه ؟؟؟!!! واقعا من با بازی کردنم میخوام امنیت کشور رو به خطر بندازم ؟؟؟؟!!!!!!
حرف حق جواب نداره..
یجورایی هم حق با بقیه دوستانه.. مگه 8 ماه قبل تو انتخابات مسعود و با چند نفر از بچه ها جمع نشدیم به تمام خبرگزاریا میل فرستادیم... بیش از 500 600 نفر بودیم..
ولی خبری نشد شک دارم یکیشون یک بار هم اون نامه ها رو خونده باشن..
واقعا کاری ساخته نیست..

حرف حق جواب نداره..
یجورایی هم حق با بقیه دوستانه.. مگه 8 ماه قبل تو انتخابات مسعود و با چند نفر از بچه ها جمع نشدیم به تمام خبرگزاریا میل فرستادیم... بیش از 500 600 نفر بودیم..
ولی خبری نشد شک دارم یکیشون یک بار هم اون نامه ها رو خونده باشن..
واقعا کاری ساخته نیست..

داداش من میدونم حرف شما کاملا متین به نظرت من خودم نمیدونم تو چه مملکتی دارم زندگی میکنم؟؟؟بابا این مشکل همینجوری با سکوت درست نمیشه اگه سکوت کنیم بخدا تابستون زهرمارمون میشه...من از این میسوزم که هیچ یک از مسئولین ککش نگزیده من از همین میترسم...

- - -ویرایش - - -

اینم متن پیشنهادی

احتراما به استحضار جنابعالی می رساند که بنده و تعداد کثیری از کاربران شبکه ی دیتا/خدمات دهنده ی اینترنتی........ از تاریخ مورخ 7/1/93 دچار اختلالاتی در استفاده از سرویس اینترنتی/سرویسهای آنلاین/ ارتباط اینترنتی خود شده ایم که با پیگیریهای مکرر با پشتیبان ISP فوق و بررسی توسط کارشناسان ارتباطی و حرفه ای مشخص شد مشکل از تایم آوت شدن لینک ارتباطی بر روی پروتکل UDP و بعد از گذشت مدتی از برقراری ارتباط با سرورهای مختلف بروز کرده و نهایتا به قطعیهای مکرر/پیام های خطای نرم افزاری در برنامه هایی مانند سرویسهای ارتباطی/ بازیهای آنلاین و هر برنامه ای که برای کار نیاز به پورت UDP دارد منجر می شود و عملا استفاده از بسیاری از برنامه ها رو مختل یا غیر ممکن کرده است.

از آنجایی که پشتیبان خدمات دهنده ی اینترنتی ما مشکل را از سرویس دریافتی از مخابرات/زیرساخت دانسته و این مشکل برای بسیاری از دوستان در نقاط مختلف کشور و روی برنامه های یکسان و کاملا به یک شیوه رخ می دهد، (به نمایندگی از جمعی از کاربران و شهروندان مشتری خدمات) خواهشمند است نسبت به پیگیری مشکلات ما و رفع آن همراهی و ما را در داشتن خدماتی پایدار در راستای اهداف آن نهاد محترم و قولهای امیدوار کننده ی شما مبنی بر افزایش سرعت و کیفیت خدمات اینترنتی یاری نمایید.

با تشکر

هرکی میخواد بفرسته لایک کنه

داداش من میدونم حرف شما کاملا متین به نظرت من خودم نمیدونم تو چه مملکتی دارم زندگی میکنم؟؟؟بابا این مشکل همینجوری با سکوت درست نمیشه اگه سکوت کنیم بخدا تابستون زهرمارمون میشه...من از این میسوزم که هیچ یک از مسئولین ککش نگزیده من از همین میترسم...
من جوابتو دادم. چه سکوت کنیم چه سکوت نکنیم هیچ اتفاقی نمی افته ;)

والا چی بگم از طرفی حرف شمام درسته. اما هر وقت گیم اور می شی یه try again اون کنار صفحه هست. کلا من دلم روشنه اگه این دفعه بیشتر باشیم و در برابر پشتیبانیای مغز فندقی وایسیم (خدایی یه سیب زمینی مغزش از اینا بیشتره.) لااقل وضع بدتر از این نمیشه

تو عمرم فقط داشتم انرزی منفی می دادم نمیدونم ارزشش رو داره دست بکار بشم چند امضا حرفیه درست کنم بعد انجا پیشنهاد بدم یا نه :-/

والا چی بگم از طرفی حرف شمام درسته. اما هر وقت گیم اور می شی یه try again اون کنار صفحه هست. کلا من دلم روشنه اگه این دفعه بیشتر باشیم و در برابر پشتیبانیای مغز فندقی وایسیم (خدایی یه سیب زمینی مغزش از اینا بیشتره.) لااقل وضع بدتر از این نمیشه
نه رفیق نمیشه.. وقتی زنگ میزنی میگی آقا من پینگ پایین میخوام میگن دست ما نیست!! چکار میخوای بکنی؟!
اون try again ماله کشورهای دیگس.. نه کشور ما که اگه رابطه زمین و خورشید و هم کشف کنی بهت فحشم نمیدن..
بیخیالش!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or