(رای گیری) بهترین شخصیت زن بازیها - لطفآ پست اول تاپیک خوانده شود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
شخصیت Elena Fisher -Uncharted هم واسه لیست نهایی کاندیدا شد.
احتمالا تا 2 روز دیگه نظر سنجی اصلی رو تو یه تاپیک جدید میزنم.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
عشق من violet از بازی فوق العاده velvet assassin

از هر لحاظ فوق العاده بود !!!

شخصیت پردازی
قدرت بدنی
اخلاق
زیبایی:-*
خوش اندامی;)

اگر یک همچین ... تو ایران پیدا می کردم ، حتما باهاش ازدو.. می کردم;):d:x
بازی فوق العاده ؟! منظورت همون فاجعه ساله پیشه ؟ بیخیال بابا ... به چه بازی هایی میگین فوق العاده ...
بعد شما اگر ممکنه بیا شخصیت پردازی رو برای من تعریف کن . چون شاید تازگی ها شخصیت پردازی توی 3ک3ی بودن و یا مورفین زدن خلاصه میشه !

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
Bayonetta :x:>:d
Trip هم واقعا باحال بود3>

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
Jill Valentine
Ada Wong
Yuna
Leliana
Morigan
Nina Wiliams
Lady Sylvanas
Lady Vashj

Galaxy-Member

کاربر سایت
Sep 18, 2010
66
عشق من violet از بازی فوق العاده velvet assassin

از هر لحاظ فوق العاده بود !!!

شخصیت پردازی
قدرت بدنی
اخلاق
زیبایی:-*
خوش اندامی;)

اگر یک همچین ... تو ایران پیدا می کردم ، حتما باهاش ازدو.. می کردم;):d:x

اگه یه همچین چیزی که میگی بود من نمیزاشتم به تو برسه :d
البته قدرت بدنیش رو حذف کن .....

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
چرا کسی به the boss رای نمی ده؟یعنی دوستان اینهمه پروگیمر اند که بهترین بازی عمرشون velvet assassin بوده و بهترین شخصیت مونث هم از نظرشون شخصیت اصلی این بازیه؟:))
اگه به قدرت بدنی باشه که the boss کل شخصیت مونث دیگه رو حریفه...در ضمن کلا شخصیت های مونث جوری لطیفن که آزار خاصی ندارند:) ولی the boss...
به هر حال از همه لحاظ که فکرش رو بکنید the boss بهترین شخصیت مونثه...
توصیه هم می شه قبل از رای دادن خوب فکر کنید و اگه هم چیزی از بازی و شخصیت پردازی نمی دونید پست ندید:)
ضمنا احیانا مشکلی در رابطه با جنس مخالف دارید به روانپزشک مراجعه کنید و خودتون رو خالی کنید نه اینجا:)

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
چرا کسی به the boss رای نمی ده؟یعنی دوستان اینهمه پروگیمر اند که بهترین بازی عمرشون velvet assassin بوده و بهترین شخصیت مونث هم از نظرشون شخصیت اصلی این بازیه؟:))
اگه به قدرت بدنی باشه که the boss کل شخصیت مونث دیگه رو حریفه...در ضمن کلا شخصیت های مونث جوری لطیفن که آزار خاصی ندارند:) ولی the boss...
توصیه هم می شه قبل از رای دادن خوب فکر کنید و اگه هم چیزی از بازی و شخصیت پردازی نمی دونید پست ندید:)
ضمنا احیانا مشکلی در رابطه با جنس مخالف دارید به روانپزشک مراجعه کنید و خودتون رو خالی کنید نه اینجا:)
The Boss میره تو نظر سنجی.
فردا (الان که فرداست):d، عصر یا شب لیست نهاییرو میگم و بعد با بسته شدن این تاپیک، تاپیک اصلی افتتاح میشه.

TimeShifts

کاربر سایت
May 1, 2010
46
ببخشید آقای گیمر الزمان

من نه دوست داشتم کسی را تحریک کنم ، نه به کسی توحین کنم
فقط نظر خودم را نوشتم
به نظر من violet بهترین شخصیت مونث تمام بازیهاست
نمی دونستم دوستان تعریف کردن از یک شخصیت زن را اینگونه ... .
اون دوستمون هم که گفته بودن مرفین و 3ک30 بودن ویولت جان ایراد داره !!!! خوب ایرادش چیه ؟ مگر تو gta ، sabouter و این همه بازی دیگه کارهای بدتر از این نمی کنند !؟؟؟
من خودم را پروگیمر نمی دونم ولی بهتره بدونید که روزی 2 الی 4 ساعت بازی می کنم و تغریبا تمامی عناوین مطرح چند سال گذشته را بازی کرده ام.
این هم نمونه اش

به امید روزی که یاد بگیریم به نظر دیگران احترام بگذاریم.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سهیل جان اینجا هر کسی نظرشو میده و بهتره به نظر دیگران احترام گذاشته بشه.
تا حلا هم Violet 4 تا رای آورده و من چون به نظر دیگران احترام میزارم اسم Violet میره واسه نظر سنجی، همچنین شخصیت Madison Paige از بازی Heavy Rain هم 4 تا رای آورده که با وجود اینکه جدید هست ولی میره تو نظر سنجی.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
دوستان اسم 20 شخصیت منتخب برای انتخاب محبوبترین شخصیت زن مشخص شد که تو لیست زیر میارم.
فقط لطفا دیگه نظر ندین چون حساب نمیشه.
به یکی از ناظمین یا مدیران هم اعلام میکنم که تاپیک رو قفل کنه.

لیست منتخب از این قرار هست:

Lara Croft - Tomb Raider
Faith Connors - Mirror's Edge
Morrigan - Dragon Age
Kate Walker - Syberia
Alyx Vance - Half-Life
Bayonetta - Bayonetta
Nariko - Heavenly Sword
Rayne - BloodRayne
Mona Sax - Max Payne
Sara Kerrigan - StarCraft
Jill Valentine - Resident Evil
Ada Wang - Resident Evil 4
The Boss - Metal Gear Solid
Lightning - Final Fantasy XIII
Elena Fisher - Uncharted
Lady - Devil May Cry
Aerith - Final Fantasy VII
Nina Williams - Tekken
Madison Paige - Heavy Rain
Violet - Velvet Assassin

نکته: هیچ گونه اعتراضی در رابطه با شخصیتهای منتخب وارد نیست، لطفا کسی به لیست نهایی اعتراض نکنه. فقط احیانن اگر کسی نظر خاصی در رابطه با شخصیتهای منتخب داره بهم پیام خصوصی بده (اعتراض نه، فقط نظر).

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
لیست خوبی شده . تقریبا همه ی خوبا هستن . جز شخصیت آخر که کلا ارزش لیست رو پایین آورده مشکل دیگه ای نداره :D !

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
لیست خوبی شده . تقریبا همه ی خوبا هستن . جز شخصیت آخر که کلا ارزش لیست رو پایین آورده مشکل دیگه ای نداره :D !
من که گفتم باید به نظرها احترام گذاشت و چون Violet تا حالا 4 تا رای آورده به همین خاطر میره تو نظر سنجی.;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر