رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2017 از نگاه کاربران بازیسنتر

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
WpCiZwF1.png
سلام به همه‌ی کاربران بازیسنتر. اگه یادتون باشه پارسال با هم مورد انتظار‌ترین بازی سال از نظر کاربران بازیسنتر رو به سبک Neogaf انتخاب کردیم. امسال یکم زودتر از سال گذشته و همزمان با Neogaf رای‌گیری رو آغاز می‌‌کنیم که همه بتونن شرکت کنن.
دوستان لطفا توجه کنید که این رای‌گیری برای انتخاب بهترین بازی یا پیش‌بینی بهترین بازی سال آینده نیست و خیلی راحت به هر بازی که بیشتر منتظرش هستید رای بدید.
هدف از این رای‌گیری آشنا شدن با میزان محبوبیت بازی و همینطور آشنا شدن با بازیهای سال آینده هستش. سال گذشته خیلی ‌از ما با بازیهایی آشنا شدیم که حتی اسمشون هم نشنیده بودیم اما افراد دیگه‌ای به صورت جدی اون بازی رو دنبال می‌کردن. سعی کنید در مورد بازیهای دیگه‌ اطلاعات کسب کنید و با سلیقه‌ی افراد دیگه و سبک‌های مختلف آشنا بشید. همینطور سعی کنید این رای‌گیری رو به عنوان یه مسابقه و رقابت بین بازیهای شرکت محبوبتون و بقیه نبینید و واقعا چیزی رو که بهش علاقه دارید انتخاب کنید.

راهنمای شرکت در رای‌گیری:
1. می‌توانید تا حداکثر 10 بازی را انتخاب کنید.
2. لیست را به گونه‌ای بنویسید که ترتیب آن مشخص باشد.
3. هر بازی فقط می‌تواند یکبار در لیست ذکر شود.
4. همه‌ی بازیهای لیست باید برای عرضه در سال 2017 تایید شده باشند.
5. اگر عنوان جدیدی تا پایان رای‌گیری معرفی شود و یا تاریخ عرضه‌ی عنوانی برای 2017 مشخص شود، می‌توانید از آن در لیست خود استفاده کنید.
6. رای‌گیری در روز آخر دسامبر به پایان می‌رسد و قبل از آن می‌توانید لیست خود را ویرایش کنید.
7. توصیه می‌شود کمی درباره‌ی انتخاب‌های خود توضیح دهید و حتی تعدادی عنوان را خارج از لیست معرفی کنید.
8. خیلی راحت می‌توانید در مورد انتخاب دیگران به بحث و تبادل نظر بپردازید لطفا سعی کنید از ترول و بحث‌های کلیشه‌ای خودداری کنید تا یک رای‌گیری سالم و به دور از درگیری لفظی رو شاهد باشیم.

نحوه‌ی تقسیم امتیازها:
بازی اول: 4 امتیاز
بازی دوم: 3 امتیاز
بازی سوم: 3 امتیاز
بازی چهارم: 2 امتیاز
بازی پنجم: 2 امتیاز
بازی ششم: 2 امتیاز
بازی هفتم: 1 امتیاز
بازی هشتم: 1 امتیاز
بازی نهم: 1 امتیاز
بازی دهم: 1 امتیاز

بازیهای غیرقابل‌قبول:
1. دموها
2. DLCها (عناوین Standalone مثل Uncharted: The Lost Legacy قابل انتخاب هستند)
3. عناوینی که برای 2017 تایید نشده‌اند مثل:Kingdom Hearts III - God of War - Detroit: Become Human - WiLD - Spider-man - Cyberpunk 2077 و ...
4. عناوینی که بصورت رسمی معرفی نشده‌اند مثل Call of Duty جدید و Mario‌ جدید و ...

منبع بازیهای سال 2017: (لطفا حتما قبل از رای‌گیری این لیست رو مشاهده کنید چون ممکنه در مورد بعضی از بازیها حضور ذهن نداشته باشید)
2017 in video gaming - Wikipedia
Release dates: every game confirmed for 2016 and 2017
تاپیک و برندگان سال گذشته‌ی بازیسنتر: (اگه پارسال شرکت کرده بودید یه نگاهی به لیست خودتون بندازید ببینید که چندتاشون تاخیر خوردن :D:|)
رای گیری مورد انتظارترین بازی 2016 از نگاه کاربران بازیسنتر

اگه سوال یا ابهامی در مورد نحوه‌ی برگزاری و انجام رای‌گیری دارید حتما بپرسید...

=======================================================

"نتایج موردانتظارترین بازی‌های 2017 از نگاه کاربران بازیسنتر"
نتایج رای‌گیری

"لیست کامل امتیازات"
Red Dead Redemption 2 | 315
Mass Effect: Andromeda | 182
Horizon: Zero Dawn | 161
Resident Evil 7 | 115
Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy | 98
Uncharted: The Lost Legacy | 88
Prey | 83
Persona 5 | 70
Nier: Automata | 66
Nioh | 45
Gran Turismo Sport | 45
Scalebound | 40
The Legend of Zelda: Breath of the Wild | 37
Ghost Recon: Wildlands | 36
Tekken 7 | 33
Gravity Rush 2 | 29
Cuphead | 25
For Honor | 23
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom | 22
Outlast 2 | 21
Halo Wars 2 | 21
Yakuza 0 | 19
Syberia 3 | 19
Sea of Thieves | 17
Torment: Tides of Numenera | 13
Kingdom Come: Deliverance | 13
South Park: The Fractured But Whole | 12
Warhammer 40,000: Dawn of War III | 12
Vampyr | 11
Shenmue III | 11
Final Fantasy XII: The Zodiac Age | 9
Yakuza: Kiwami | 8
Hellblade: Senua's Sacrifice | 8
Sniper Elite 4 | 8
Kingdom Hearts HD 2.8 | 8
Danganronpa V3: Killing Harmony | 7
Yooka Laylee | 7
Divinity Original Sin 2 | 7
Injustice 2 | 7
Marvel Vs. Capcom: Infinite | 6
Little Nightmares | 5
Ace Combat 7 | 5
Sonic Mania | 5
Metal Gear: Survive | 5
State of Decay 2 | 4
Finding Paradise | 4
Lords of the Fallen 2 | 4
Call of Cthulhu | 4
Pyre | 3
Agents of Mayhem | 3
Bulletstorm: Full Clip Edition | 3
Full Throttle Remastered | 3
Nex Machina | 3
Tales of Berseria | 3
Crackdown 3 | 3
Root Double: Before Crime * After Days | 2
Guardian of Galaxy: Telltale Games Series | 2
Wipeout: Omega Collection | 2
Sniper: Ghost Warrior 3 | 2
Digimon World: Next Order | 2
Berserk and the band of the Hawk | 2
Tokyo Xanadu | 1
Valkyria Revolution | 1
Shadow Warrior 2 | 1
Hatsune Miku: Project DIVA Future Tone | 1
ELEX | 1
Sundered | 1
Star Citizen | 1
Absolver | 1
What Remains of Edith Finch | 1
Lego City Undercover | 1

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
جایی رسما تایید نشده که امسال میاد:-"

چرا شد. SE اعلام کرد برای 2017 چه برنامه هایی داره. از جمله اون کالکشن ها و .... یکیش هم عرضه اپیزود اول FFVIIR بود.

علیرضا بیا FFVIIR رو جهت جبران مافات بکن شماره اول!:D

• Like
Reactions: FUTURE

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
چرا شد. SE اعلام کرد برای 2017 چه برنامه هایی داره. از جمله اون کالکشن ها و .... یکیش هم عرضه اپیزود اول FFVIIR بود.

اون کالکشن‌ها و... همش در حد شایعس. من هر جا رو دیدم به عنوان شایعه بهش پرداخته بودن. مثل این:
Rumor: Final Fantasy 7 Remake Ep 1, FF Collection Releasing in 2017
راستی این FF VII R بدبخت رو به سه قسمت غیرمساوی تقسیمش کردن دیگه، :D سالهای بعد هنوز واسه قسمت‌های بعدیش شانس هست که بیاد توی لیست :D حالا اگه همین قسمت اول نره واسه 2018 :D

• Like
Reactions: Cloud Strife

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad

ماکان اون شایعه ای بود که احتمال قوی بودنش فقط بود...
وگرنه نه نومورا نه اسکوئر تایید نکردن...
حالا فکر کنم یک ماه دیگه قراره یه مراسمی برگزار بشه... که قراره توش برنامه هاشون رو برای تولد بگن...

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
خب نتایج موردانتظارترین‌های NeoGAF هم منتشر شد و لیستشون خیلی جالب دراومده. Zelda فقط با 7 امتیاز بیشتر نسبت به Persona 5، اول شده :D لیستشون به این ترتیبه:

1. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
2. Persona 5
3. Horizon: Zero Dawn
4. Red Dead: Redemption 2
5. Mass Effect: Andromeda
6. NieR Automata
7. Nioh
8. Resident Evil VII
9. Gravity Rush 2
10. Ni no Kuni II
11. Yooka-Laylee
12. South Park
13. Prey
14. Uncharted: The Lost Legacy
15. Danganronpa V3
16. Yakuza 0
17. FF XII
18. Marvel Vs. Capcom Infinite
19. Sonic Mania
20. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
NeoGAF's Most Anticipated Games of 2017
کلا لیستشون چنتا نکته‌ی جالب داره که اصلا پیشبینی نمی‌کردم. اول اینکه فکر می‌کردم P5 با قاصله اول بشه.
یا مثلا فکر نمی‌کردم Danganronpa از Yakuza 0 بیشتر رای بیاره! :D همینطور 9ام شدن Gravity Rush 2 خیلی جالب بود و امیدوارم فروشش هم خوب از آب دربیاد :-bd
این 20 ام شدن Crash هم ناامید کنندس... مثل اینکه ما خیلی بیشتر از اونا واسه بازی هیجان زده‌ایم :D
NieR هم ترکونده و نسبت به پارسال خیلی پیشرفت داشته! توی هر دوتا لیست جزو Top 10 هستش. فکر کنم پارسال اینجا فقط 2-3 نفر به بازی رای داده بودن! :|:D
خبری از Ghost Recon و For Honor هم نیست! مثل اینکه Gaf یوبی رو تحریم کرده! :D
کلا لیست جالبیه و همینجا بهتون اطمینان میدم حداقل 30 درصد این لیست تاخیر میخوره میره واسه 2018 :D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
ملت اونجا از اقصی نقاط دنیان و سلیقه هاشون متفاوته
نه طبیعی هم هست چون راکستار جز یک تیزر 30 ثانیه ای اونم دو ماه پیش چیز خاصی نشون نداده و یک پاییز 2017 که خیلیا شک دارن اون تاریخ بیاد وگرنه انقدر فن بیس قوی داره که راحت اول بشه تو نظرسنجی

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خب نتایج موردانتظارترین‌های NeoGAF هم منتشر شد و لیستشون خیلی جالب دراومده. Zelda فقط با 7 امتیاز بیشتر نسبت به Persona 5، اول شده :D لیستشون به این ترتیبه:

2. Persona 5
6. NieR Automata
7. Nioh
8. Resident Evil VII
9. Gravity Rush 2
10. Ni no Kuni II
11. Yooka-Laylee
12. South Park
13. Prey
15. Danganronpa V3
16. Yakuza 0
17. FF XII
19. Sonic Mania
کلا لیستشون چنتا نکته‌ی جالب داره که اصلا پیشبینی نمی‌کردم. اول اینکه فکر می‌کردم P5 با قاصله اول بشه.
یا مثلا فکر نمی‌کردم Danganronpa از Yakuza 0 بیشتر رای بیاره! :D همینطور 9ام شدن Gravity Rush 2 خیلی جالب بود و امیدوارم فروشش هم خوب از آب دربیاد :-bd
این 20 ام شدن Crash هم ناامید کنندس... مثل اینکه ما خیلی بیشتر از اونا واسه بازی هیجان زده‌ایم :D
NieR هم ترکونده و نسبت به پارسال خیلی پیشرفت داشته! توی هر دوتا لیست جزو Top 10 هستش. فکر کنم پارسال اینجا فقط 2-3 نفر به بازی رای داده بودن! :|:D
کلا لیست جالبیه و همینجا بهتون اطمینان میدم حداقل 30 درصد این لیست تاخیر میخوره میره واسه 2018 :D

در مورد پرسونا حق خوری شد .... حقش مسلما اولی بود امسال ...

در مورد گروایتی راش بزرگ عشق است ... اونم با اون سیستم تبلیغات مضخرف و احمقانه سونی واقعا بازی با خوب بودن و خلاقانه و جذاب بودن خودش مهرش رو به دل گیمرا انداخته و هیچ هایپ کاذب و الکی پشتش نیست . امیدوارم فروش به میلیون برسه که سونی روی بستن پرونده بازی تجدید نظر بکنه ...

Ffxii رو هم شدیدا عشق است ... یه ریسمتر بازی ۱۱ سال پیش که هیچ تبلیغاتی نداشته ... فقط یه تریلر دو یه خبر دادن که ما داریم میسازیم این رو .... این طور مورد توجه گیمرا قرار گرفته خیلی حرفه .... برخلاف اون ادعا ها که xii اصلا هیچ محبوبیتی نداشته به فن ها و گیمرا.
اینم امیدوارم خوب بفروشه که ایتو رو از موبایل فروشی برگردونن تو استودیو
تازه اگه سیستم امتیازی نبود و فقط تعداد نفرات شمارش میشد قطعا هم gr و هم ffxii رتبه بالاتری داشتن .
کلا مورد انتظارای گاف امسال که به من شذید چسبید ... دم کاربرای با فهم و شعورشون گرم .
از ۱۰ تا بازی اول ۶ تاش ژاپنیه ..دمشون گرم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FUTURE

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224

2. Persona 5
6. NieR Automata
7. Nioh
8. Resident Evil VII
9. Gravity Rush 2
10. Ni no Kuni II
11. Yooka-Laylee
12. South Park
13. Prey
15. Danganronpa V3
16. Yakuza 0
17. FF XII
19. Sonic Mania
خدارو شکر زلدا اونور ترکونده :D لیست های اینور برای منی که بازیه اولم زلداست خیلی زجرآور بود :D سر جمع تو لیست 3-4 نفر بود فکر کنم ...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین

2. Persona 5
6. NieR Automata
7. Nioh
8. Resident Evil VII
9. Gravity Rush 2
10. Ni no Kuni II
11. Yooka-Laylee
12. South Park
13. Prey
15. Danganronpa V3
16. Yakuza 0
17. FF XII
19. Sonic Mania
این جماعت GAF کلا ژاپنی بازن!:-" وگرنه اصلا نمیتونم هضم کنم RDR2 اول نشه:-"، حالا برا خودمم اول نبود:-"، ولی آخرش میبینیم تو فروش میترکونه، همه بازی میکنند، همه کف میکنند و ...!:-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
نه طبیعی هم هست چون راکستار جز یک تیزر 30 ثانیه ای اونم دو ماه پیش چیز خاصی نشون نداده و یک پاییز 2017 که خیلیا شک دارن اون تاریخ بیاد وگرنه انقدر فن بیس قوی داره که راحت اول بشه تو نظرسنجی
خوب مگه باقی بازیا ندارن .. تازه زلدا انحصاری یه کنسول شکست خورده ...و یه کنسول منتشر نشده است و هنوز برای مردم انقدر محبوبه ... همچنین پرسونا هم انحصاریه . همین تریلر ۳۰ ثانیه ای باعث شد تو لیست بازی سنتر با اختلاف دو برابر باقی بازیا اول شه . اگه مردم این عقیده رو داشتن که بازی منتشر نمیشه که همین جایگاه چهارمم نصیبش نمیشد . فقط مسیله دیگه اینه که ۳ بازی دیگه هایپ و انگیزه بیشتری پشتشونه . قضیه فقط سلیقه است.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
PS4 - 19 (8 exclusives)
XB1 - 8 (0 exclusive)
PC - 8 (0 exclusive)
SWN - 1 (1 exclusive)
WiiU - 1 (1 exclusive)
PS3 - 1 (0 exclusive)
Vita - 1 (0 exclusive)

فعلا ... تا e3 بعضی انحصاریا روی پلتفرمای دیگه عرضه میشه یا نه . بازیایی که تاریخ عرضه ندارن مثل days gone و gow کی میان ... ممکنه انسال خفن تر اینیم که هست بشه برای ps4 ... واقعا هر کی هم هنوز نگرفته باید دست به کار بشه دیگه .

و jrpg هم مثل که قرار نیست به این زودیا بمیره

• Like
Reactions: benjohn

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
jrpg هم مثل که قرار نیست به این زودیا بمیره
هیچ وقت نمی میره. درسته تو ایران طرفدار کم داره(تازه فروم بازیسنتر خوبه. بقیه جاها که کلا هیچی)، اما خودت میدونی که برای پرسونا، تیلز و... چه سر و دستی میشکنند بقیه دنیا.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
PS4 - 19 (8 exclusives)
XB1 - 8 (0 exclusive)
PC - 8 (0 exclusive)
SWN - 1 (1 exclusive)
WiiU - 1 (1 exclusive)
PS3 - 1 (0 exclusive)
Vita - 1 (0 exclusive)

فعلا ... تا e3 بعضی انحصاریا روی پلتفرمای دیگه عرضه میشه یا نه . بازیایی که تاریخ عرضه ندارن مثل days gone و gow کی میان ... ممکنه انسال خفن تر اینیم که هست بشه برای ps4 ... واقعا هر کی هم هنوز نگرفته باید دست به کار بشه دیگه .

و jrpg هم مثل که قرار نیست به این زودیا بمیره

فعلا که روز به روز محبوبیت JRPG توی دنیا داره بیشتر می شه
خیلی از عناوینی که قبلا برای غرب نمیومدن الان دارن میان
حتی JRPG ها روی PC هم دارن منتشر می شن

• Like
Reactions: sadegh93

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر