رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2017 از نگاه کاربران بازیسنتر

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
WpCiZwF1.png
سلام به همه‌ی کاربران بازیسنتر. اگه یادتون باشه پارسال با هم مورد انتظار‌ترین بازی سال از نظر کاربران بازیسنتر رو به سبک Neogaf انتخاب کردیم. امسال یکم زودتر از سال گذشته و همزمان با Neogaf رای‌گیری رو آغاز می‌‌کنیم که همه بتونن شرکت کنن.
دوستان لطفا توجه کنید که این رای‌گیری برای انتخاب بهترین بازی یا پیش‌بینی بهترین بازی سال آینده نیست و خیلی راحت به هر بازی که بیشتر منتظرش هستید رای بدید.
هدف از این رای‌گیری آشنا شدن با میزان محبوبیت بازی و همینطور آشنا شدن با بازیهای سال آینده هستش. سال گذشته خیلی ‌از ما با بازیهایی آشنا شدیم که حتی اسمشون هم نشنیده بودیم اما افراد دیگه‌ای به صورت جدی اون بازی رو دنبال می‌کردن. سعی کنید در مورد بازیهای دیگه‌ اطلاعات کسب کنید و با سلیقه‌ی افراد دیگه و سبک‌های مختلف آشنا بشید. همینطور سعی کنید این رای‌گیری رو به عنوان یه مسابقه و رقابت بین بازیهای شرکت محبوبتون و بقیه نبینید و واقعا چیزی رو که بهش علاقه دارید انتخاب کنید.

راهنمای شرکت در رای‌گیری:
1. می‌توانید تا حداکثر 10 بازی را انتخاب کنید.
2. لیست را به گونه‌ای بنویسید که ترتیب آن مشخص باشد.
3. هر بازی فقط می‌تواند یکبار در لیست ذکر شود.
4. همه‌ی بازیهای لیست باید برای عرضه در سال 2017 تایید شده باشند.
5. اگر عنوان جدیدی تا پایان رای‌گیری معرفی شود و یا تاریخ عرضه‌ی عنوانی برای 2017 مشخص شود، می‌توانید از آن در لیست خود استفاده کنید.
6. رای‌گیری در روز آخر دسامبر به پایان می‌رسد و قبل از آن می‌توانید لیست خود را ویرایش کنید.
7. توصیه می‌شود کمی درباره‌ی انتخاب‌های خود توضیح دهید و حتی تعدادی عنوان را خارج از لیست معرفی کنید.
8. خیلی راحت می‌توانید در مورد انتخاب دیگران به بحث و تبادل نظر بپردازید لطفا سعی کنید از ترول و بحث‌های کلیشه‌ای خودداری کنید تا یک رای‌گیری سالم و به دور از درگیری لفظی رو شاهد باشیم.

نحوه‌ی تقسیم امتیازها:
بازی اول: 4 امتیاز
بازی دوم: 3 امتیاز
بازی سوم: 3 امتیاز
بازی چهارم: 2 امتیاز
بازی پنجم: 2 امتیاز
بازی ششم: 2 امتیاز
بازی هفتم: 1 امتیاز
بازی هشتم: 1 امتیاز
بازی نهم: 1 امتیاز
بازی دهم: 1 امتیاز

بازیهای غیرقابل‌قبول:
1. دموها
2. DLCها (عناوین Standalone مثل Uncharted: The Lost Legacy قابل انتخاب هستند)
3. عناوینی که برای 2017 تایید نشده‌اند مثل:Kingdom Hearts III - God of War - Detroit: Become Human - WiLD - Spider-man - Cyberpunk 2077 و ...
4. عناوینی که بصورت رسمی معرفی نشده‌اند مثل Call of Duty جدید و Mario‌ جدید و ...

منبع بازیهای سال 2017: (لطفا حتما قبل از رای‌گیری این لیست رو مشاهده کنید چون ممکنه در مورد بعضی از بازیها حضور ذهن نداشته باشید)
2017 in video gaming - Wikipedia
Release dates: every game confirmed for 2016 and 2017
تاپیک و برندگان سال گذشته‌ی بازیسنتر: (اگه پارسال شرکت کرده بودید یه نگاهی به لیست خودتون بندازید ببینید که چندتاشون تاخیر خوردن :D:|)
رای گیری مورد انتظارترین بازی 2016 از نگاه کاربران بازیسنتر

اگه سوال یا ابهامی در مورد نحوه‌ی برگزاری و انجام رای‌گیری دارید حتما بپرسید...

=======================================================

"نتایج موردانتظارترین بازی‌های 2017 از نگاه کاربران بازیسنتر"
نتایج رای‌گیری

"لیست کامل امتیازات"
Red Dead Redemption 2 | 315
Mass Effect: Andromeda | 182
Horizon: Zero Dawn | 161
Resident Evil 7 | 115
Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy | 98
Uncharted: The Lost Legacy | 88
Prey | 83
Persona 5 | 70
Nier: Automata | 66
Nioh | 45
Gran Turismo Sport | 45
Scalebound | 40
The Legend of Zelda: Breath of the Wild | 37
Ghost Recon: Wildlands | 36
Tekken 7 | 33
Gravity Rush 2 | 29
Cuphead | 25
For Honor | 23
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom | 22
Outlast 2 | 21
Halo Wars 2 | 21
Yakuza 0 | 19
Syberia 3 | 19
Sea of Thieves | 17
Torment: Tides of Numenera | 13
Kingdom Come: Deliverance | 13
South Park: The Fractured But Whole | 12
Warhammer 40,000: Dawn of War III | 12
Vampyr | 11
Shenmue III | 11
Final Fantasy XII: The Zodiac Age | 9
Yakuza: Kiwami | 8
Hellblade: Senua's Sacrifice | 8
Sniper Elite 4 | 8
Kingdom Hearts HD 2.8 | 8
Danganronpa V3: Killing Harmony | 7
Yooka Laylee | 7
Divinity Original Sin 2 | 7
Injustice 2 | 7
Marvel Vs. Capcom: Infinite | 6
Little Nightmares | 5
Ace Combat 7 | 5
Sonic Mania | 5
Metal Gear: Survive | 5
State of Decay 2 | 4
Finding Paradise | 4
Lords of the Fallen 2 | 4
Call of Cthulhu | 4
Pyre | 3
Agents of Mayhem | 3
Bulletstorm: Full Clip Edition | 3
Full Throttle Remastered | 3
Nex Machina | 3
Tales of Berseria | 3
Crackdown 3 | 3
Root Double: Before Crime * After Days | 2
Guardian of Galaxy: Telltale Games Series | 2
Wipeout: Omega Collection | 2
Sniper: Ghost Warrior 3 | 2
Digimon World: Next Order | 2
Berserk and the band of the Hawk | 2
Tokyo Xanadu | 1
Valkyria Revolution | 1
Shadow Warrior 2 | 1
Hatsune Miku: Project DIVA Future Tone | 1
ELEX | 1
Sundered | 1
Star Citizen | 1
Absolver | 1
What Remains of Edith Finch | 1
Lego City Undercover | 1

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
خب بالاخره چند تا بازی از لیست مورد انتظار هامون خارج شد و عرضه شدن ffxv.... tlg... u4
و جا رو باز کردن

Final fantasy xii
Gravity rush 2
Persona 5
Horizon
Tekken 7
Re7
Mass effect
Nier
Crash bandicoot
Ni no kuni

... خوب rdr و gow جاشون تو لیست خالیه ... چون ۹۹ درصد امسال خبری ازشون نمیشه .. حتی اگرم بشه تاخیر میخوره ...
از لیست سال پیشم فقط ۴ تاش عرضه شد و باقیه دایورت شدن به 2017 .

Gravity rush ۲ مورد انتظار ترین بازی امسالم بود ... که ناگه یادم افتاد ریمستر سلطان قلبم امسال میاد

آخرین ویرایش:

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,112
نام
آرمان
1. Red Dead Redemption 2
2. Persona 5
3. Horizon Zero Dawn
4. Nier: Automata
5. Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
6. Mass Effect: Andromeda
7. Gran Turismo Sport
8. Nioh
9. Resident Evil 7: Biohazard
10. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

البته مورد انتظار ترین بازیم DLC جدید آنچارتده که قبول نیست متاسفانه ! :D

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
  1. Nier Automata
  2. Bulletstorm Fullclip Edition
  3. Agents of Mayhem
  4. Yooka-Laylee
  5. Persona 5
  6. Horizon Zero Down
  7. Crash Trilogy Remastered
  8. Gravity Rush 2
  9. Final Fantasy 7
  10. Pyre (با Prey اشتباه گرفته نشود)
به بعضی بازیها مثل Sonic جدید و GTSport امیدوار نیستم ولی خدا کنه اشتباه کرده باشم :)
ممنون

آخرین ویرایش:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
2017 برای من سال پرباری نیست.عناوین عالیی عرضه میشن. اما تقریبا برای هیچکدوم هایپ نیستم. مگه اینکه ریمیک 7 عرضه بشه که اونم هم تاریخ انتشارش هم کیفیتش به شدت نامعلومه.
به هر حال اینم از لیست من :
10.Dawn of War III(رلیک بیاد داون اف وار جدید معرفی کنه و بعد تو لیست بازی های مورد انتظار ادم نباشه؟:/ :D )
9.Nioh(از عناوین عهد عتیق:D که این همه سال داشت خاک می خورد و ازش خبری نبود.بازی پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به یه اثر ارزشمند داره.با این حال سابقه سازندگان بازی ادم را به شدت در مورد موفقیتش به شک میندازه.علی ای حال امیدوارم بازی خوبی بشه.)
8.For Honor(کلیت بازی همون چیزیه که من از بچگی می خواستم.:D تنها مشکل بازی هم به نظرم محدود بودن به ۳ تا گروه هست.واقعا امیدوارم بازی موفقی بشه،اما ته دلم به شک شک دارم.:/)
7.RDR 2(این نیاز به تعریف داره؟:D )
6.Persona 5(تنها jrpg تضمین شده این روزا.:D این روز ها که فاینال فانتزی داره هر روز افول می کنه،عناوینی مثل پرسونا می تونند تا حدی جاش را پر کنند.امسال هم قسمت 15 ام به شدت کمتر از انتظارات ظاهر شد و خاطره بدی برام به جا گذاشت.امیدوارم پرسونا بتونه این خاطره را تو ذهنم کم رنگ کنه)
5.Final Fantasy XII:The Zodiac Age(ادم فن فاینال فانتزی باشه و تو لیستش یه عنوان از این سری نذاره؟:/ :D ریمستر شاهکار 12 .امیدوارم اینم مثل پرسونا بتونه خاطره بد افتضاح قسمت ۱۵ ام را از ذهنم پاک کنه.)
4.Nier:Automata(قسمت اول از عناوین کالت زمان خودش بود.اینم میزنه بازی خوبی باشه.)
3.Kingdom Hearts HDs(اینا سه تا بازین.:/ یعنی همین سه تا ورشکستم می کنن سال بعد.:/ :D.اما خب هم عناوین فوق العاده ای اند و هم امادم میکنن برای قسمت سوم.:D)
2.Horizon:Zero Dawn(به عنوان یکی از فن های قدیمی گریلا گیمز،به شدت از بازی خوشم اومده.امیدوارم فیل نشه.نمایش ها به اندازه کافی خوب بودن تاحالا.اما خب،خیلی از بازی ها نمایش هاشون این نسل خوب بودن اما خود بازی...
در هر حال انتظار دارم که هورایزن حداقل یه بازی خیلی خوب باشه.انتظار متایی بین 85-90 را هم ازش دارم.هر چند یکم خوشبینانه هست.)
1.Torment:Tides of Numenera(ادامه بهترین نقش افرینی تاریخ یعنی Planscape:Torment که بعد از 18 سال داره میاد.Early Access اش را تجربه کردم و واقعا راضیم.یه نقش افرینی کلاسیک به تمام معنا.خدا پدر برایان فارگو را بیامرزه :D داره یه سری از قدیمی ترین شاهکار ها را زنده می کنه.)

یک سری شایعات هم مبنی بر عرضه قسمت اول FF7R و همچنین پک کامل عناوین قبلی سری هم هست(به مناسبت ۳۰ سالگی سری) که اگه واقعیت داشته باشه،با اختلاف در صدر لیست مورد انتظار ترین هام قرار میگیرن.:D

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا
بعد از مدت ها یک topic خوب ...
خب لیس من :
1- Mass Effect : Andromeda
تریلر اخیری که گیم پلی بازی رو نشون میداد یکم نا امیدم کرد ولی هنوزم مورد انتظارترین بازی برای منه .
2-Prey
تریلر اخیر فوق العاده بود ، Arkane داره کم کم به یکی از بزرگان این صنعت تبدیل میشه .
3-Torment : Tides Of Numenera
امیدوارم تبدیل به بهترین crpg تاریخ بازی های ویدئویی بشه .
4- Read Dead Redemption 2

- - - - - - - -
البته بیشتر از این که منتظر عرضه ی این بازی ها باشم ، منتظر تجربه بازی های خوبی هستم که عرضه شدن ولی هنوز وقت نکردم بازی کنم :
1- Dishonored 2
2- XCOM 2
3- Tyranny
4- Deus Ex : Mankind Devided

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
تقریبا میشه گفت سال پیش تمام بازی های مورد انتظار من بسیار عالی عمل کردند . به خصوص مورد انتظار ترینم که UNCHARTED 4 بود کولاک کرد .

امسالم لیست من احتمالا سال خوبی رو برام به ارمغان بیاره .

1-RED DEAD REDEMPTION 2
2-HORIZON ZERO DAWN
3-UNCHARTED LOST LEGACY
4-MASS EFFECT
5-RESIDENT EVIL 7
6-NIER : AUTOMATA
7-PERSONA 5
8-GT SPORT
9-CRASH BANDICOOT N
10- NI NO KUNI II

خیلی احساس خوبی داره وقتی این لیست رو مینویسی ، چون 50% لیست من بازی های شرقی (اشغال :D ) هستش .

نمیدونم چجوری NIER رو بالاتر از PERSONA نوشتم ولی خب نوشتم چون واقعا خس بسیار خوبی بهش دارم و منتظر فرصتم سریع دموش رو بازی کنم .

توی لیستم میتونست DESTINY 2 و یا هر DLC جدیدی که میخواد براش بیاد باشه ولی بعد از RISE OF IRON بی اعتماد شدم مقداری . ولی خب منتظر تریلر و اطلاعات میمونم .

احتمال داره DETROIT هم امسال عرضه بشه که اگر عرضه بشه جاش با NI NO عوض میشه :D .

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
هاهاها خیلی هایپ شدم .. پرسونا ۵ ... تو gaf .. تاپیک رو به اتیش کشیده ...\m/
اونم در حضور هیولایی مثل مس افکت , rdr و زلدا و و و و ...:D>:D<
Stand for the new king of jrpg

The king of the jrpg
The king of the jrpg

His reign be long

^:)^^:)^

این ویتا خدا بیامرز هیچ دستاوردی نداشت, تو بولد کردن پرسونا نقش مهمی داشت.

گراویتی راش هم به طرز باور نکردنی حضور پر رنگی داشته\:D/ ... این سونی اگه شعور داشته باشه ..ریمستر رو برای ژانویه پلاز میکنه تو غرب .. که نداره...:-B:-B
امیدوارم یه فروش خرکی ۱.۵-۲ میلیونی بکنه .. تا هی نگن این اخرین شمارشه و خلاص[-o<
........
Final fantasy xii هم فراتر از انتظارم بود . فکر نمیکردم یه ریمستر اینقدر خواهان داشته باشه.
به قول این یارو
My favourite Final Fantasy remastered with trophies? Take my money SE.

البته یه حرکت هوشمندانه از اسکوار بوده .. اکثرا تو غرب زودیاک سیستم رو تجربه نکردن و ایرادی که به گیم پلی ۱۲ بود این بود که کلاس های متفاوت نداره و ایفای نقش کارکتر ها رو تو گیم پلی کمرنگ کرده ( که من یکی این مشکل رو نداشتم ... من عاشق این بود که دست همه گروه یه zodiac spear بدم و برم شکار) برای همین امیدوارم بشه تو ریمستر نسخه معمولی رو هم بازی کرد .

امسال میگفتن سال شاخی برای بازی های ژاپنی بوده .. ولی به سال دیگه نگاه کنیم .. یه سونامی عظیم از نقش افرینی های ژاپنی در پیش رومونه
حتی تو باقی سبک ها هم ناشرین و استودی های ژاپنی خیلی دست پرن

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
دوستان Uncharted: The Lost Legacy رو میتونید انتخاب کنید چون هم Standalone هست و هم اینکه بصورت فیزیکی هم عرضه میشه. توی GAF هم همین روال پیش گرفته شده.
اگه دقت کنید توی لیست Wikipediaیی که توی پست اول هم گذاشتم U: TLL هستش...
هر کی می‌خواد به لیستش اضافه‌ کنه پستش رو ویرایش کنه. رای‌ها تا آخرین روز دسامبر شمارش نمیشن پس تا اون موقع می‌تونید لیستتون رو ویرایش کنید.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
واقعا انتخاب برام سخته که بین GTS و RDR2 یکی رو انتخاب کنم ولی

1. RDR2
2. Gt Sports
3. Uncharted lost legacy
4. Horizon Zero Dawn
5. Syberia III
6. Crash N'Sane Trilogy
7. به انتخاب خودتون پر کنید
8. Nier
9. ندارم
10 نداریم دیگه آقو

بازی زیاده منتها سعی کردم فقط اونایی رو بنویسم که واقعا هایپم نه اینکه صرفا خوشم بیاد. وگرنه مس افکت و RE VII و .... هم هستن که متظرم براشون ولی حالا خیلی هم مهم نیستن

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
بقیه رو نمیدونم ولی براي من يكي هيچ بازي به جز P5 امسال دیگه برام اهميت نداره.بازی بعد این همه مدت، قراره واقعا منتشر بشه!
الان كاربرايي Neogaf كه نسخه ي ژاپني P5 رو بازي كردند تقریبا همشون از بازي فقط تعريف كردند.اينا گفتند بازي به قدري عاليه كه نسخه هاي قبلي از همه نظر در مقابل اين بازي ضعيف به نظر ميرسه
حالا این که پرسونا 5 از نظر گیم پلی و گرافیک از نسخه های بازی خیلی بهتر باشه مسلما معلومه،ولی این که میگند داستان،شخصیت ها و موسیقی P5 در این حد از نسخه های قبلی بهتر باشه،کم چیزی نیستش.مخصوصا موقعی که این سه تا مورد جز قوی ترین نکات مثبت پرسونا 2,3,4 شناخته میشند.
الان بزنم به تخته هم اکثر کاربرای Neogaf دارند برای بازی مورد انتظارترین سال 2017 به پرسونا 5 رای میدند:x>:D<

P.S:جالبيش هم اين جاست از زمان معرفي بازي(٢٠١٣) تا به الان،P5 توي هر سال مورد انتظار ترين Neogaf جز ١٠ تاي اول بوده:))
براي سال ٢٠١٤ رتبه ي ٨ گرفته،براي ٢٠١٥ رتبه ي ٦،براي ٢٠١٦ هم رتبه ي دوم.ايم طرز امتياز دادن كاربراي Neogaf به P5 اين جوري ادامه داشته باشه،بازي امسال رتبه ي اول رو ميگيره>:D<

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر