رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2017 از نگاه کاربران بازیسنتر

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
WpCiZwF1.png
سلام به همه‌ی کاربران بازیسنتر. اگه یادتون باشه پارسال با هم مورد انتظار‌ترین بازی سال از نظر کاربران بازیسنتر رو به سبک Neogaf انتخاب کردیم. امسال یکم زودتر از سال گذشته و همزمان با Neogaf رای‌گیری رو آغاز می‌‌کنیم که همه بتونن شرکت کنن.
دوستان لطفا توجه کنید که این رای‌گیری برای انتخاب بهترین بازی یا پیش‌بینی بهترین بازی سال آینده نیست و خیلی راحت به هر بازی که بیشتر منتظرش هستید رای بدید.
هدف از این رای‌گیری آشنا شدن با میزان محبوبیت بازی و همینطور آشنا شدن با بازیهای سال آینده هستش. سال گذشته خیلی ‌از ما با بازیهایی آشنا شدیم که حتی اسمشون هم نشنیده بودیم اما افراد دیگه‌ای به صورت جدی اون بازی رو دنبال می‌کردن. سعی کنید در مورد بازیهای دیگه‌ اطلاعات کسب کنید و با سلیقه‌ی افراد دیگه و سبک‌های مختلف آشنا بشید. همینطور سعی کنید این رای‌گیری رو به عنوان یه مسابقه و رقابت بین بازیهای شرکت محبوبتون و بقیه نبینید و واقعا چیزی رو که بهش علاقه دارید انتخاب کنید.

راهنمای شرکت در رای‌گیری:
1. می‌توانید تا حداکثر 10 بازی را انتخاب کنید.
2. لیست را به گونه‌ای بنویسید که ترتیب آن مشخص باشد.
3. هر بازی فقط می‌تواند یکبار در لیست ذکر شود.
4. همه‌ی بازیهای لیست باید برای عرضه در سال 2017 تایید شده باشند.
5. اگر عنوان جدیدی تا پایان رای‌گیری معرفی شود و یا تاریخ عرضه‌ی عنوانی برای 2017 مشخص شود، می‌توانید از آن در لیست خود استفاده کنید.
6. رای‌گیری در روز آخر دسامبر به پایان می‌رسد و قبل از آن می‌توانید لیست خود را ویرایش کنید.
7. توصیه می‌شود کمی درباره‌ی انتخاب‌های خود توضیح دهید و حتی تعدادی عنوان را خارج از لیست معرفی کنید.
8. خیلی راحت می‌توانید در مورد انتخاب دیگران به بحث و تبادل نظر بپردازید لطفا سعی کنید از ترول و بحث‌های کلیشه‌ای خودداری کنید تا یک رای‌گیری سالم و به دور از درگیری لفظی رو شاهد باشیم.

نحوه‌ی تقسیم امتیازها:
بازی اول: 4 امتیاز
بازی دوم: 3 امتیاز
بازی سوم: 3 امتیاز
بازی چهارم: 2 امتیاز
بازی پنجم: 2 امتیاز
بازی ششم: 2 امتیاز
بازی هفتم: 1 امتیاز
بازی هشتم: 1 امتیاز
بازی نهم: 1 امتیاز
بازی دهم: 1 امتیاز

بازیهای غیرقابل‌قبول:
1. دموها
2. DLCها (عناوین Standalone مثل Uncharted: The Lost Legacy قابل انتخاب هستند)
3. عناوینی که برای 2017 تایید نشده‌اند مثل:Kingdom Hearts III - God of War - Detroit: Become Human - WiLD - Spider-man - Cyberpunk 2077 و ...
4. عناوینی که بصورت رسمی معرفی نشده‌اند مثل Call of Duty جدید و Mario‌ جدید و ...

منبع بازیهای سال 2017: (لطفا حتما قبل از رای‌گیری این لیست رو مشاهده کنید چون ممکنه در مورد بعضی از بازیها حضور ذهن نداشته باشید)
2017 in video gaming - Wikipedia
Release dates: every game confirmed for 2016 and 2017
تاپیک و برندگان سال گذشته‌ی بازیسنتر: (اگه پارسال شرکت کرده بودید یه نگاهی به لیست خودتون بندازید ببینید که چندتاشون تاخیر خوردن :D:|)
رای گیری مورد انتظارترین بازی 2016 از نگاه کاربران بازیسنتر

اگه سوال یا ابهامی در مورد نحوه‌ی برگزاری و انجام رای‌گیری دارید حتما بپرسید...

=======================================================

"نتایج موردانتظارترین بازی‌های 2017 از نگاه کاربران بازیسنتر"
نتایج رای‌گیری

"لیست کامل امتیازات"
Red Dead Redemption 2 | 315
Mass Effect: Andromeda | 182
Horizon: Zero Dawn | 161
Resident Evil 7 | 115
Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy | 98
Uncharted: The Lost Legacy | 88
Prey | 83
Persona 5 | 70
Nier: Automata | 66
Nioh | 45
Gran Turismo Sport | 45
Scalebound | 40
The Legend of Zelda: Breath of the Wild | 37
Ghost Recon: Wildlands | 36
Tekken 7 | 33
Gravity Rush 2 | 29
Cuphead | 25
For Honor | 23
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom | 22
Outlast 2 | 21
Halo Wars 2 | 21
Yakuza 0 | 19
Syberia 3 | 19
Sea of Thieves | 17
Torment: Tides of Numenera | 13
Kingdom Come: Deliverance | 13
South Park: The Fractured But Whole | 12
Warhammer 40,000: Dawn of War III | 12
Vampyr | 11
Shenmue III | 11
Final Fantasy XII: The Zodiac Age | 9
Yakuza: Kiwami | 8
Hellblade: Senua's Sacrifice | 8
Sniper Elite 4 | 8
Kingdom Hearts HD 2.8 | 8
Danganronpa V3: Killing Harmony | 7
Yooka Laylee | 7
Divinity Original Sin 2 | 7
Injustice 2 | 7
Marvel Vs. Capcom: Infinite | 6
Little Nightmares | 5
Ace Combat 7 | 5
Sonic Mania | 5
Metal Gear: Survive | 5
State of Decay 2 | 4
Finding Paradise | 4
Lords of the Fallen 2 | 4
Call of Cthulhu | 4
Pyre | 3
Agents of Mayhem | 3
Bulletstorm: Full Clip Edition | 3
Full Throttle Remastered | 3
Nex Machina | 3
Tales of Berseria | 3
Crackdown 3 | 3
Root Double: Before Crime * After Days | 2
Guardian of Galaxy: Telltale Games Series | 2
Wipeout: Omega Collection | 2
Sniper: Ghost Warrior 3 | 2
Digimon World: Next Order | 2
Berserk and the band of the Hawk | 2
Tokyo Xanadu | 1
Valkyria Revolution | 1
Shadow Warrior 2 | 1
Hatsune Miku: Project DIVA Future Tone | 1
ELEX | 1
Sundered | 1
Star Citizen | 1
Absolver | 1
What Remains of Edith Finch | 1
Lego City Undercover | 1

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد
10. Resident Evil 7
من هنوز روی این بازی شک دارم، نمیدونم میتونه همون حس و حال همیشگی RE رو القا کنه یا نه. در هر صورت امیدوارم بازی موفق باشه.

9. Halo Wars 2
این بازی رو واسه CG هاش هم که شده باید بازی کرد! خارج از شوخی به نظرم CA توان ساخت یه عنوان عالی از دنیای هیلو رو داره.

8. Ghost Recon: Wildlands
بازی های یوبی سافت تو این نسل نوسان زیادی داشتن، به عنوان یکی از طرفدارهای GR خیلی به این شماره امید دارم، ولی نمایش E3 امسال یه مقدار نگران کننده بود.

7. Detroit: Become Human
دقیق نمیدونم 2017 بیاد یا نه ولی فکر کنم امسال عرضه بشه. در هر صورت بازی های دیوید کیج دقیقا مطابق سلیقه من هستن، امیدوارم دوباره یه تجربه خفن مثل Indigo Prophecy یا Heavy Rain رو شاهد باشیم.

6. Gwent: The Witcher Card Game
بعد از بازی کردن بتا به این نتیجه رسیدم که این بازی زیادی خوبه! نسخه کامل قراره امکانات خیلی بیشتری داشته باشه، CDPR نشون داده که میشه رو کیفیت بازی هاش شرط بندی کرد!

5. Cuphead
چند سال منتظرم این بازی بیاد، هر سال هم تاخیر میخوره. دیگه اگه بخواد سال 2017 هم نیاد به این نتیجه میرسم که بازی رو کنسل کردن lol

4. Sea of Thieves
نمایش های بازی خیلی خوب بودن، فکر اینکه با دوستان میشد زد به دل دریا و کشف گنج و جزیره های ناشناخته واقعا لذت بخشه. Rare فرصت این رو داره که به روزهای طلاییش برگرده.

3. Red Dead Redemption 2
اطلاعات زیادی از RDR2 نیومده ولی اسم بازی و سازنده کافیه تا مطمئن باشیم با یکی از بهترین تجربه های نسل روبرو هستیم.

2. Mass Effect: Andromeda
از نمایش TGA خیلی خوشم اومد، به نظر میاد که BioWare صرفا نیومده یه دنباله تکراری از شماره های قبلی بسازه و میخواد سعی کنه که یه فضای تازه برای سری به وجود بیاره.

1. Scalebound
استاد کامیا هر چی بسازه ما ندیده قبولش داریم! نمایش GC پارسال واقعا عالی بود، اطلاعات کلی هم که از بازی اومده خیلی امیدوار کننده هست. حس میکنم کامیا میدونه من چی دوست دارم و داره همون رو برام میسازه lol

پ.ن: Cyberpunk و God of War هم خیلی بعید میدونم 2017 عرضه بشن وگرنه قطعا تو لیست بودن.

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
1-The Legend of Zelda : Breath of the Wild
2-Red Dead Redemption 2
3-Gwent : The Wither Card Game
4-Persona 5
5-Ni Nu Kuni 2
6-Crash Bandicoot N.Sane Trilogy
7-Nier
8-Resident Evil 7
9-Ghost Recon Wild Lands
10-Dawn of War 3
سال قبل هم اولین انتخابم زلدا بود :D ایشالله که میترکونه :D
شدیدا هم دوست دارم Gwent زودتر بیاد ، خود ویچر رو ول کرده بودم فقط Gwent میزدم :D تنها بازی ایه که امیدوارم بتونه از شدت اعتیاد من به HearthStone کم کنه :D

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
1- Finding Paradise (ادامه To the Moon)
2- Gwent: The Wither Card Game
3- از اینجا به بعد چیزی مد نظرم نیست، لیستای بقیه رو می بینم اضافه می کنم بهش:D

• Like
Reactions: Oakenshield

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
1. horizon: zero dawn
2.crash : nsane trilogy
3. red dead redemption 2
4. resident evil vii
5. granturismo sport
6. detroit: become human
7. outlast 2
8. what remains of edith finch
9. mass effect: andromeda
10. prey

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
1- Prey
بازی بعدی Arkane که توضیح نمیخواد!
2- Ghost Recon Wildlands
یه شوتر نظامی Open World تو یه محیط عالی و کلی امکانات برای انجام مراحل. خیلی هم عالی.:D
3- Red Dead Redemption 2
بازی بعدی Rockstar هم توضیح نمیخواد!
4- Warhammer 40000 Dawn of War 3
واسه ما عاشقان RTS این از واجباته.:D
5- Mount & Blade II Bannerlord
همینکه میتونی خودت داستان خودتو خلق کنی باعث میشه این بازی تو لیست قرار بگیره.
6- Mass Effect Andromeda
این یه مقدار نگران کنندست! بازی به سمث Inquisition رفته و از قبلی های خودش فاصله ظاهرا گرفته که نگران کننده هست ولی به هر حال انسان به امید زنده هست!
7- Vampyr
دونتنود سازنده بازی ثابت کرده (به من حداقل) که استودیوی خلاق و آینده داری هست و من هم طبیعتا منتظر بازی بعدیشون.
8- Resident Evil 7
تو رو خدا نا امیدمون نکن کپکام![-o<
9- Uncharted The Lost Legacy
توضیح میخواد؟!
10- Halo Wars 2
همون قضیه عاشقان RTS و این حرفها.
-------------------------------------------------------
جا داره از عناوینی هم نام ببرم که قراره 2017 بیان ولی جاشون نشد تو لیست یا هنوز معلوم نیست 2017 بیان و یا اینکه اصلا معرفی نشدن هنوز ولی ممکنه برای همین 2017 تو E3 معرفی بشن!
- Cyberpunk 2077
مگه میشه CD PROJEKT RED بازی بسازه و براش انتظار نکشید؟
- Gwent The Witcher Card Game
- Detroit Become Human
- Sniper Elite 4
- Star Wars Battlefront 2
واسه منی که عاشق Star Wars هستم و خبر اینکه بازی بخش تکنفره هم داره این بازی رو برام خواستنی میکنه.
- For Honor
نگرانم ناامیدم کنه ولی خب!
- Next Assassins Creed Game
کلا عاشق ستینگ تاریخی سری آساسینز کرید بودم و این بازی هم مثل فبلی ها براش هایپم با اینکه حتی معرفی هم نشده ولی خب خود یوبی گفته در دست ساخته.
- Next Middle Earth Game
دیگه 3 سال گذشته وقتشه دیگه شماره جدیدش معرفی بشه!
- Next Splinter Cell Game
اگه کسی از دوستداران مخفی کاری باشه مطمئنا برای معرفی ای بازی لحظه شماری میکنه.
- Next Metro Game
من به شخصه عاشق 2 شماره قبلی بازی بودم مخصوصا فضاسازی بی نظیرشون 4 سال هم که گذشته و فکر کنم دیگه وقتشه.
-------------------------------------------------------
یه رویا پردازی خفن هم اگه بکنم میتونم بگم امیدوارم مایکروسافت Age of Empires رو احیا بکنه.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
1. واقعا برای هیچکدوم از بازی ها زیاد هیجان زده نیستم. پس جایگاه یک رو به هیچکدوم نمیدیم:-"
2. Persona 5
اصلا از وجود همچون بازی ای اطلاع نداشتنم تا اینکه تریلر بازی رو بطور اتفاقی دیدم(E3) و بعد در موردش رفتم خوندم و بشدت از فلسفه ی نهفته ی تو بازی خوشم اومد.
3. Cuphead
تم بی نظیر بازی ، بی نظیری خاصی رو به این بازی بی نظیر داده که بنظرم بی نظیره :D
4. Horizon Zero Down
5. Red Dead Redemption 2
6. Mass Effect Andromeda
7. Ghost Recon: Wild Lands
8. Crash Bandicoot N.Sane Trilogy
9. For Honor
10. Resident Evil 7

رزیدنت اویل جایگاهش باید بالاتر از رده ی دهم باشه اما تغییر زاویه ی دوربین انتظارم رو از بازی بشدت اورده پایین. بنظرم در بهترین حالت یه بازی خیلی عالی که رزیدنت اویل نیست بشه.

آخرین ویرایش:
  • Like

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
ماشالله ایرانی های Made in Japan هم کم نیستن چه بازی هایی طرفدار دارن که من به شخصه اسمشم نشنیدم ..
1- Red Dead 2
چون چیزی ازش مشخص نیست جز یک عکس 6 نفره نمیشه فعلا چیز زیادی گفت
2- Crash Trilogy
کرش هم سالهاست منتظرشم چی بهتر از ریمستر سه گانه
3- RE7
هر چی باشه اسمش ابهت داره هنوز اویل نمایش و پیش نمایش سایت ها هم ازش مثبت بوده امید داریم خلاصه بهش
4- Scalebound
بازی های کامیا همیشه قوی بودن ببینیم این چی میشه

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
1. Persona 5 | فک کنم چهارمین سالیه که موردانتظارترینمه :| کلا هیچی ندارم بگم هر چی بود رو سالهای قبل گفتم و دیگه کلا نمی‌خوام درباره‌ی بازی حرف بزنم! اصلا اگه یکی اومد ازم بپرسه P5 میدونی چیه، کاملا تکذیب می‌کنم :D فقط اینو بگم که سال 2017 واسه من قراره به 2 بخش تقسیم بشه! یکی قبل از عرضه P5 یکی بعدش :D (البته فک کنم اینو یه بار واسه سال 2016 هم گفتم! :|)

2. Prey | واسم مهم نیست این اون بازی‌ای که کنسل شد نیست و ربطی به اون Prey نداره! تا حالا هر چی از بازی دیدم فوق‌العاده بوده و شدیدا منو جذب خودش کرده. بنظرم Arkane واسه خودش یه سبک و امضایی تعریف کرده که اگه کسی بازی رو بدون دونستن سازندش ببینه، خیلی راحت میتونه بفهمه که این کار بر و بچه ‌های Arkane هستش! :D
3. Crash Bandicoot: N-sane Trilogy | خاطره‌انگیزترین بازیهای من دوباره دارن بصورت تقریبا دست‌نخورده و با رنگ‌ و لعاب جدید برمی‌گردن. مطمئنم بالای 100 ساعت از سال 2017 من قراره پای این بازی و 100 درصد کردنش صرف بشه.
4. Resident Evil 7 | ایده‌آل ترین چیزی که من از RE می‌خواستم. یه رویکرد جدید با المان‌های آشنا و جذاب نسخه‌های قدیمی. از دموی بازی راضی بودم و پیش‌نمایش‌ها خیلی مثبت و امیدوارکننده‌ان. دوستانی که هنوز نمی‌دونن این نسخه قضیه‌ش چیه و فک می‌کنن بازی اصلا RE نیست، پیشنهاد می‌کنم پیش‌نمایش‌های سایت‌های مختلف رو یه نگاهی بندازن یا حداقل دموی کامل بازی رو تجربه کنن.
5. Gravity Rush 2 | دوباره با Kat، Raven و Dusty قراره روی هوا معلق بشیم و کنترل جاذبه رو به دست بگیریم :x کلا حس و حال Gravity Rush واسه من توی این موزیک نهفتس! :D اگه نسخه‌ی قبلی رو بازی کردید پیشنهاد می‌کنم حتما دانلود کنید، یکی از OSTهای فوق‌العاده‌ی نسخه‌ی قبله.
6. Horizon: Zero Dawn | یکی از بزرگترین بازیهایی که سال دیگه عرضه میشه و از هر نظر نگاش کنی امیدوار کنندست. به نظرم اگه موفق بشه خیلی راحت می‌تونه به عنوان یه سری به کارش ادامه بده و به پرچمدار جدید سونی تبدیل بشه.
7. Uncharted: The Lost Legacy
8. Mass Effect: Andromeda
9. Nioh
10. Little Nightmares

چنتا دیگه بازی هم هستن که توی لیست جا نشدن ولی به نظرم ارزش نام بردن دارن:
Vampyr
The Legend of Zelda: Breath of The wild
Danganronpa V3: Killing Harmony
Nier: Automata
Outlast 2
Yakuza 0 (هیچ تجربه‌ای از این سری ندارم و شدیدا منتظرم که بالاخره وارد دنیای بازی بشم!!)
South Park: The Fractured But whole
Cuphead
و... :D
یه چنتا بازی مستقل فوق‌العاده هم زیر نظرم دارم که بعدا اگه وقت شد میام معرفیشون می‌کنم :D
فقط علی ای کاش نظرسنجی هم میزاشتی:D. البته میدونم روی چه حساب الان قرار ندادی ولی خب میزاشتی کار راحتتر میشد:p:).
ممنون که شرکت کردی! :D نمیشه که واسه اینهمه بازی نظرسنجی گذاشت! فک نکنم راه دیگه‌ای غیر از رای‌گیری باشه. البته پیشنهاد خوبی داشتی استقبال میشه :D

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
1. mass effect andromeda
2. ni-oh
3. Horizon zero dawn
4. red dead redemption 2
5. shenmue 3
6. Resident evil 7
7. syberia 3
8. Neir:automata
9. uncharted lost legacy
10. south park fractured butt whole
نمیدونم آیا فاینال فانتزی 7 ریمیک 2017 میاد یا نه واسه همین نزاشتم. وگرنه قطعا انتخاب اولم بود.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر