راک استار باز هم جلوی شبیه سازی rdr روی pc را گرفت

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
در گذشته بارها کاربران تصمیم گرفتند که rdr و محیط آن را به روی pc بیاورند از rdr بر روی gta v و iv
که تمامشان به خاطر اینکه راک استار اجازه نداد تمام پروژه های فوق کنسل شد
حال ،در جدیدتریمن اقدام کمپانی راک استار .جلوی کاربرانی که قصد داشتند ریمستری از rdr را توسط xenia و rpcs3 بر روی pc ارائه دهند را گرفت
کاربر DamnedDev مانند کاربران قبلی که قصد داشتند پروژه های اینچنینی را بر روی pc بیاورند اعلام نکرد که چرا پروژه را کنسل کرده است و لی مانند همان کاربران اعلام کرده که راک استار در ایمیلی دستور پایان پروژه را داده است.
او میگوید که از این اتفاق خوشحال نیست و در ویدیوهای آتی توضیح خواهد داد.
هنوز ویدیویی در دست نیست ولی او میگوید آنها به من هشدار داده اند و نمیتوانم بیشتر از این اطلاعاتی بدهم و همه شما میدانید چه رخ داده و اگر بخواهم برخلاف خواسته آنها رفتار کنم ،آنها مرا اذیت خواهند کرد.
او همچنین گفت که "رسانه ها" عمدتاً مقصر دستور توقف کار هستند. سایتها ماهیت واقعی پروژه را نادرست نشان می دهند.
او همچنین اظهار کرده که راک استار به ایمیل ،آدرس ،شماره تلفن او و خانواده اش دسترسی پیدا کرده و قصد آزار و اذیت او را دارند
البته عنوان شده که هیچ حکم قضایی در کار نیست و تنها نماینده قانونی درخواست توقف را داشته است
منبع

ویدیویی از نسخه ریمستر شده

عکسهای پروژه کنسل شده توسط شرکت منحوس راک استار

GeshY65HUrXce4QPDapy7X-650-80.jpg ojTmbFWMGBsozkQfPHCXjW-650-80.jpg yU9PombwbYT3SDKxPC6tVW-650-80.jpg

Last edited by a moderator:

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
یه بحث دیگه هم هست که یه سری دوستان انگار متوجه نمیشن
من شخصا با مقوله منتشر نشدن رد دد رو pc مشکل ندارم
ولی با بستن هرگونه پروژه مرتبط با ماد و شبیه ساز مشکل دارم به عنوان یه برنامه نویس خیلی دوست دارم فایلای کنسول و بازی ها رو عوض کنم یا دیباگ کنم یا...

حالا باز بگید یه وسیله جور کن برو بازیشو بکن

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
یه لانچر هم ارزش این حرف ها رو هم نداره

بازم تو موضوع فرق نداره وقتی یه شرکتی بخواد جلو پایرت بازیش رو بگیره بشه ملعون
الان این خبر ربطش به پایرت بازیش چیه!؟ توضیح بدین ممنون می شم

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285

از نظر اینا هرکسی بازیشو رو لانچر و مینی یخچال اینا نده کثیف و فاسد و دزده
واقعا تعصب و افراطی بودن به کجاها میره گاهی مغز آدم سوت میکشه8-|

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα

شما با کی کار داری لانچر کی کشک چی ؟؟؟ کی حرف لانچر پیش کشید ؟!
یـ شرکت باید محصول رو بده بیرون مثل بچه آدم مشتری مداری کنه اونوقت میبینه چجوری بقیه بهش احترام میزارن و محصولش رو میخرن ! شما هروقت ثابت کردی پایرسی باعث کمتر فروخته شدن یـ بازی میشه میتونی از اون شرکت تو استفاده DRM دفاع کنی کسایی که بازی رو پایرت میکنن ته تهش بازی رو نمیخرن هر وقت کرک شد میرن پایرت میکنن این وسط کسایی که پول بازی رو قانونی دادن نقره داغ میشن در مورد این قضه RDR هم شما میدونی شبیه ساز و ساخت ماد هیچ ربطی به پایرسی نداره ؟ الان کی به خاطر قفل و پایرسی به راکستار گفته ملعون ؟

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
1,979
نام
روزبه
الان این خبر ربطش به پایرت بازیش چیه!؟ توضیح بدین ممنون می شم

اون پایرت ‌که گفتم 90 درصد برا pcگیمر ها اینجا صدق میکنه

برا خبر که بالاتر توضیح دادم به هر دلیلی راک استار با این قضیه مخالفه چرا باید بشه ملعون چون به هر دلیلی مخالفه

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
1,979
نام
روزبه
شما با کی کار داری لانچر کی کشک چی ؟؟؟ کی حرف لانچر پیش کشید ؟!
یـ شرکت باید محصول رو بده بیرون مثل بچه آدم مشتری مداری کنه اونوقت میبینه چجوری بقیه بهش احترام میزارن و محصولش رو میخرن ! شما هروقت ثابت کردی پایرسی باعث کمتر فروخته شدن یـ بازی میشه میتونی از اون شرکت تو استفاده DRM دفاع کنی کسایی که بازی رو پایرت میکنن ته تهش بازی رو نمیخرن هر وقت کرک شد میرن پایرت میکنن این وسط کسایی که پول بازی رو قانونی دادن نقره داغ میشن در مورد این قضه RDR هم شما میدونی شبیه ساز و ساخت ماد هیچ ربطی به پایرسی نداره ؟ الان کی به خاطر قفل و پایرسی به راکستار گفته ملعون ؟

الان بحث مشتری مداری شد

راک استار که تو این قضیه خدا رو شکر سرش بالاس از پشتبانی ها بلند مدتی که از GTA ONLINEداشت مشخصه که بازی رو به حال خودش رها نکرد از اون طرف تو بخش خرید درون برنامه ای گیمر برا پیشرفت مجبور به خرید بکنه نداره

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
الان بحث مشتری مداری شد

راک استار که تو این قضیه خدا رو شکر سرش بالاس از پشتبانی ها بلند مدتی که از GTA ONLINEداشت مشخصه که بازی رو به حال خودش رها نکرد از اون طرف تو بخش خرید درون برنامه ای گیمر برا پیشرفت مجبور به خرید بکنه نداره
عالی پس بیزحمت کاری هم به سازنده های ماد که به جایی آزار نمیرسونن هم نداشته باشه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار

آخه موضوع این تاپیک لانچر هم نیست ، کاش بود ، پایرته!
بعد در دفاع از پایرت میگن چرا کمپانی ها لوت باکس و اسکین میدن =))=))=))=))

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
آخه موضوع این تاپیک لانچر هم نیست ، کاش بود ، پایرته!
بعد در دفاع از پایرت میگن چرا کمپانی ها لوت باکس و اسکین میدن =))=))=))=))
موضوع تاپیک یه ماد گرافیکیه (برای xenia و rpcs3)که راک استار جلوشو گرفته وجود این ماد هم اسیبی به راکستار نمی زد چون هنوز خیلی مونده تا این بازی رو کامپیوتر بی مشکل اجرا شه ولی مثلا یه سال دیگه این ماد به کار میاد(البته راکستار قبلا جلو کلی ماد دیگه هم گرفته)

بعدم کلی اگر مادها نبودند خیلی پبشرفتا تو صنعت کنیم رخ نمی داد دوتا و کانتر ماد بودند مثلا
بعدم ماد گرافیکی واسه اینه که یه بازی قدیمی رو شما بتونی با گرافیک افزایش یافته بازی کنی
این پروژه ماد گرافیکیه

حالا با تمام این توضیحات بیاین بگین از کجای کار راکستار دارید دفاع می کنید؟؟؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
موضوع تاپیک یه ماد گرافیکیه (برای xenia و rpcs3)که راک استار جلوشو گرفته وجود این ماد هم اسیبی به راکستار نمی زد چون هنوز خیلی مونده تا این بازی رو کامپیوتر بی مشکل اجرا شه ولی مثلا یه سال دیگه این ماد به کار میاد(البته راکستار قبلا جلو کلی ماد دیگه هم گرفته)

بعدم کلی اگر مادها نبودند خیلی پبشرفتا تو صنعت کنیم رخ نمی داد دوتا و کانتر ماد بودند مثلا
بعدم ماد گرافیکی واسه اینه که یه بازی قدیمی رو شما بتونی با گرافیک افزایش یافته بازی کنی
این پروژه ماد گرافیکیه

حالا با تمام این توضیحات بیاین بگین از کجای کار راکستار دارید دفاع می کنید؟؟؟
از اینکه باید حتما به خاطر چندا اسکین پول بارشون کنه تا بلکه با آرامش خاطر از سازنده مورد علاقشون حمایت کنن مظلوم سازنده :(:(

<Professional>

کاربر سایت
Dec 16, 2012
184
از نظر اینا هرکسی بازیشو رو لانچر و مینی یخچال اینا نده کثیف و فاسد و دزده
واقعا تعصب و افراطی بودن به کجاها میره گاهی مغز آدم سوت میکشه8-|
این دوستمون فقط کنسول خودشو "کنسول" می‌دونه و پلتفرمای بقیه رو "مینی یخچال" و ... بعد در مورد تعصب و افراطی بودن می‌گه! با جمله‌ی دوم داری خودتو ترول می‌کنی! :-"
_______________________________________________________________________________________

شبیه‌ساز هیچ ربطی به پایرسی نداره. تو سایت همه‌ی شبیه‌سازا عیناً جزو قوانینشونه که بازی رو باید اوریجینال بخری و بعد از ROMـش برای شبیه‌‌ساز استفاده کنی، موقع دانلود شبیه‌سازم باید بپذیری قوانینشو! حالا یه عده فقط دور و بریای خودشونو دیدن که پایرت می‌کنن دلیل بر این نیست که کل دنیا همینه!

به شخصه با اینکه PS3رو نگه داشتم و هنوزم استفاده می‌کنم ترجیح می‌دم هر بازی ای که امکانش هستو رو PC با RPCS3 برم. حالا اینکه یه عده مخالفن یا امکان استفادشو ندارن یا تاحالا یه بازی رو روی کنسول و شبیه‌ساز همزمان تجربه نکردن تفاوتو ببینن... رزولوشن Upscale شده و AA بهتر به کنار، می‌تونی از هدست و کنترلر مورد علاقتم استفاده کنی جای محدود بودن به چندتا آپشن قدیمی.... بازیتم روی PC موندگار میشه و می‌تونی تا 100 سال دیگه که کنسولای نسل 7 و قدیمی تر وجود نداشتن راحت بازی کنی. کلاً حتی اگه PC گیمینگ هم ندارید باید خوشحال باشید بازی Emulate بشه روش!

Take-Two هم الان جزو منفورترین ناشراست از نظر میلک کردن! به خاطر اینکه مبادا از یه عده بعد 9 سال (!) نتونه پول بگیره زده کل پروژه رو منهدم کرده! بعد اینجا از این ناشر مظلوم دفاع می‌کنن. :))

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
کارش طبق قانون هیچ مشکلی نداره داشتن rdr رو پیسی پایرت حساب میشه
ولی این بازی دیگه فروشی نداره و هیچ لزومی نداشته زحمت یه عده رو خراب کنن
دقیقا خود راکستار اینکارو کرده یا T2 ؟

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
کارش طبق قانون هیچ مشکلی نداره داشتن rdr رو پیسی پایرت حساب میشه
ولی این بازی دیگه فروشی نداره و هیچ لزومی نداشته زحمت یه عده رو خراب کنن
دقیقا خود راکستار اینکارو کرده یا T2 ؟
دامپ کردن یه بازی رو هر پلتفرمی پایرت محسوب نمیشه
اگر بازی رو خریده باشی

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
با اینکه طرفدار چهار آتیشه کومباتم ولی ندرلرم هم یکبار جلو پروژه MK1 HD رو گرفت.چهار پنج سال پیش هم جلو شبیه ساز MK VS DC رو گرفت.کلا کمپانیها از این مسخره بازیا دارن دیگه.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
من با انتشار بازی روی پی سی مشکلی ندارم.
از اول هم صحبت من سر انتشار فقط یه بازی نبود.
کلا اگر کسی منو بشناسه میدونه همیشه نظرم بیشتر بر مولتی پلتفرم بوده.
اگر هم جایی ترول و یا صحبتی بوده دیگه با این سن برای من بعضی وقتا هم بحث ها فقط جنبه فان و وقت پر کنی دارن.
ولی بازم چیزی که هنوز بهش معتقدم اینه که امتیاز و یا صاحب اثر تصمیم گیرنده و اختیار تام تولید خودش رو داره.
حالا هر چقدر هم مربوط به قدیم باشه. و هر چقدر هم شیره ش رو کشیده باشه.
مگر شما میتونید فیلم ها و یا موسیقی ها رو بر این استدلال که قدیمی هستن و میلک شدن و صاحبش دیگه سودش رو کرده در اختیار داشته باشین.
و یا به کسی بگین حالا که تو توی فلان پروژه سود کردی و پول به اندازه کافی در اوردی ما بتونیم ازش رایگان استفاده کنیم.
راکستار یا تیتو رو میتونم مثل یه فرد میلیاردری فرض کنم که دلش نمیخواد حتی یه پنی هم خیرات کنه و این از لحاظ قانونی بودن هیچ ایرادی نداره.
حالا اکر بخوایم از دید good guy بودن بهش نگاه کنیم طرف اصلا کار درستی نکرده.
ولی در مسئله صاحب اختیار بودن اینی که طرف بازیش مربوط به ده سال پیش باشه و یا مربوط به یه ماه پیش کارش به نظر من هیچ فرقی نداره.

• Like
Reactions: BehzaDG and delta05

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر