راک استار باز هم جلوی شبیه سازی rdr روی pc را گرفت

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
در گذشته بارها کاربران تصمیم گرفتند که rdr و محیط آن را به روی pc بیاورند از rdr بر روی gta v و iv
که تمامشان به خاطر اینکه راک استار اجازه نداد تمام پروژه های فوق کنسل شد
حال ،در جدیدتریمن اقدام کمپانی راک استار .جلوی کاربرانی که قصد داشتند ریمستری از rdr را توسط xenia و rpcs3 بر روی pc ارائه دهند را گرفت
کاربر DamnedDev مانند کاربران قبلی که قصد داشتند پروژه های اینچنینی را بر روی pc بیاورند اعلام نکرد که چرا پروژه را کنسل کرده است و لی مانند همان کاربران اعلام کرده که راک استار در ایمیلی دستور پایان پروژه را داده است.
او میگوید که از این اتفاق خوشحال نیست و در ویدیوهای آتی توضیح خواهد داد.
هنوز ویدیویی در دست نیست ولی او میگوید آنها به من هشدار داده اند و نمیتوانم بیشتر از این اطلاعاتی بدهم و همه شما میدانید چه رخ داده و اگر بخواهم برخلاف خواسته آنها رفتار کنم ،آنها مرا اذیت خواهند کرد.
او همچنین گفت که "رسانه ها" عمدتاً مقصر دستور توقف کار هستند. سایتها ماهیت واقعی پروژه را نادرست نشان می دهند.
او همچنین اظهار کرده که راک استار به ایمیل ،آدرس ،شماره تلفن او و خانواده اش دسترسی پیدا کرده و قصد آزار و اذیت او را دارند
البته عنوان شده که هیچ حکم قضایی در کار نیست و تنها نماینده قانونی درخواست توقف را داشته است
منبع

ویدیویی از نسخه ریمستر شده

عکسهای پروژه کنسل شده توسط شرکت منحوس راک استار

GeshY65HUrXce4QPDapy7X-650-80.jpg ojTmbFWMGBsozkQfPHCXjW-650-80.jpg yU9PombwbYT3SDKxPC6tVW-650-80.jpg

Last edited by a moderator:

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
من صحبتی در مورد بازاریابی و سبک فروش و درآمد شرکت ها نداشتم.
فقط حرفم اینه که صاحب اثر(حالا فیلم یا موسیقی و یا بازی) میتونه هرطوری که دلش میخواد در موردش تصمیم بگیره.
خب فن هاشم هر جور دوست داشته باشن می تونند بابت این تصمیما فحش بدن بهش

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
اصلا فاز شما رو درک نمیکنم. هر کسی مخالف شما و بازی ها و پلتفرمی که دوست دارین عمل کنه حتی اگر صاحب اون باشه میشه ادم بده و منفور.
الان از دید شما متوجه شدم که انحصاری و اینا هم ظلمه و همه استودیو های انحصاری منفورن.
الان سونی اگر بیاد جلو rpcs3 رو بگیره منفوره چون فروش کنسول و بازیشو کرده (خودم ps3 دارم ولی واسم rpcs3 خیلی مهمه)
الان مگه rdr1 داره فروش می ره که جلو این پروژه رو گرفتن
یا بیاد مثل آدم بگه قراره واسه pc بعد 10 سال بیاد یا خفه شه بذاره ملت کارشونو بکنن

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,795
نام
حامد
خب فن هاشم هر جور دوست داشته باشن می تونند بابت این تصمیما فحش بدن بهش
جالبه اونی که فن بوده باشه بعد ده سال حتما تا الان اون بازی رو بازی کرده.
اونی هم که دلش میخواد مفته بازی کنه :p هم نباید اسم خودش رو فن بذاره چه برسه به این که بخواد فحش بده.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اصلا فاز شما رو درک نمیکنم. هر کسی مخالف شما و بازی ها و پلتفرمی که دوست دارین عمل کنه حتی اگر صاحب اون باشه میشه ادم بده و منفور.
الان از دید شما متوجه شدم که انحصاری و اینا هم ظلمه و همه استودیو های انحصاری منفورن.
شما میگیری حرف من رو یا نه ؟ قانون کپی رایت توی این لول از سخت گیری ینی فحش به فن بیس (اینجا PC گیمر ها) !!! نه جدا میخوام بدونم الان دقیقا چی از کمپانی مادر کم میشید اگه چند نفر این این پروژه استفاده میکردن ؟ هی میگید سونی سونی ولی سونی کی اومده جلوی پروژه فن مید رو گرفته ؟ اصلا من کاری به انحصاری دادن سونی دارم کی هی پای اون رو وسط میکشید ؟ T2 تو این ضمینه یکی از سخت گیر ترین کمپانی ها هستش و سخت گیریش هم حال بهم زنه بازم میگم اگه اومد یـ زمونی IP های خودش رو به گند کشید میاید بگید IP خودش هر کاری خواست میوتنه بکنه ؟ نه جدا این چه منطقیه ؟؟؟ بالاتر لینک گذاشتم کپمانیی به بزرگی دیزنی جلو یـ پدر رو واسه استفاده کرد اسم و برند اسپایدر من سر قبر بچش گرفته این فقط یـ مثال که کمپانی عملا به پشمش هم نیست فن بیس بازی باز حالا بیاد دفاع کنید میگم تا این تفکر هست هیچ کمانیی غمی نداره .....

البته اگه اون کمپانی شما ازش بدت بیاد سریع ریست ارا و توییت فلان میازی ولی سر Borderlands 3 ما ندیدیم اصلا چیزی بگی به اون گند کاری که برای نسخه نقدها دراوردن نه توییتی بیاری نه اشاره ای بکنی
برو بهتر بگرد چیزای زیادی گیرت میاد :-?

• Like
Reactions: rahyarpaul

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
الان سونی اگر بیاد جلو rpcs3 رو بگیره منفوره چون فروش کنسول و بازیشو کرده (خودم ps3 دارم ولی واسم rpcs3 خیلی مهمه)
یا بیاد مثل آدم بگه قراره واسه pc بعد 10 سال بیاد یا خفه شه بذاره ملت کارشونو بکنن
الان برای من توضیح بده وقتی PS3 کپی خور داری ، شبیه سازی که با معماری PS3 (بخاطر پرداش موازی) در بازیهای مختلف کلی مشکل روی PC درست می کنه و هسته های CPU رو به چالش می کشه ، چرا برات بودنش انقدر مهمه ؟ یا PS3 نداری ! یا اگه داری دوس داری زجر بکشی :D
بعد از 10 سال هنوز میتونی روی PS3ت بازیش کنیا :))

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,422
یه تیتری زدی که از صد کیلومتری ملت میان بازدید میکنن :D
این کارشون فقط درصورتی توجیه منطقی داره که در حال ساخت ریمستر RDR باشن
وگرنه هیچ دلیلی نداشته جلو اینا رو بگیرن، کمپانی کنسول ساز که نیستن بگیم میخوان سیستمشون فروش بره
مثل این میمونه بتزدا بیاد ماد های گرافیکی اسکایریم رو غیر قانونی کنه :-"

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
الان برای من توضیح بده وقتی PS3 کپی خور داری ، شبیه سازی که با معماری PS3 (بخاطر پرداش موازی) در بازیهای مختلف کلی مشکل روی PC درست می کنه و هسته های CPU رو به چالش می کشه ، چرا برات بودنش انقدر مهمه ؟ یا PS3 نداری ! یا اگه داری دوس داری زجر بکشی :D
بعد از 10 سال هنوز میتونی روی PS3ت بازیش کنیا :))
این قضیه جدایی اینکه ربطی به اینکه "طرف میخواد کجا بازی کنه و دوست داره زجر بکشه و ربطی به بقیه نداره" اینه که فن بیس رو صرفا فقط کیسه پول نبینه بزاره فن بیسی که بهش وفاداره کار خودش رو بکنه نه به کسی آزار میرسونه نه چیزی بازم میگم چرا این پروژه به این کوچیکی باید خار بشه بره تو چشای کمپانیی به بزرگی T2 ؟

• Like
Reactions: rahyarpaul

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,795
نام
حامد
شما میگیری حرف من رو یا نه ؟ قانون کپی رایت توی این لول از سخت گیری ینی فحش به فن بیس (اینجا PC گیمر ها) !!! نه جدا میخوام بدونم الان دقیقا چی از کمپانی مادر کم میشید اگه چند نفر این این پروژه استفاده میکردن ؟ هی میگید سونی سونی ولی سونی کی اومده جلوی پروژه فن مید رو گرفته ؟ اصلا من کاری به انحصاری دادن سونی دارم کی هی پای اون رو وسط میکشید ؟ T2 تو این ضمینه یکی از سخت گیر ترین کمپانی ها هستش و سخت گیریش هم حال بهم زنه بازم میگم اگه اومد یـ زمونی IP های خودش رو به گند کشید میاید بگید IP خودش هر کاری خواست میوتنه بکنه ؟ نه جدا این چه منطقیه ؟؟؟ بالاتر لینک گذاشتم کپمانیی به بزرگی دیزنی جلو یـ پدر رو واسه استفاده کرد اسم و برند اسپایدر من سر قبر بچش گرفته این فقط یـ مثال که کمپانی عملا به پشمش هم نیست فن بیس بازی باز حالا بیاد دفاع کنید میگم تا این تفکر هست هیچ کمانیی غمی نداره .....

برو بهتر بگرد چیزای زیادی گیرت میاد :-?
صحبت اینجاست که چند درصد از فن ها و مخاطبین این مجموعه در انتظار این نسخه روی pc بودن؟ 10 درصد؟ 5درصد؟ 1 درصد؟
دیگه استفاده از کلماتی مثل منفور و اینا غیر از اینکه نفرت شخصی داشته باشه معنایی نداره.
حالا شرکت هایی مثل یوبی و یا ea جدای از فروش بالایی که دارن درصد زیادی از مخاطبانش به سیاست هاش اعتراض دارن.
ولی معترضین به سیاست های شرکت راکستار در بین مخاطبانش اونقدر زیاد نیستن.

• Like
Reactions: BehzaDG

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,241
دوستان کلا با کانسپت شبیه سازها انگار آشنا نیستن فقط میخوان به زور از سهام کمپانی محبوبشون دفاع بکنن. وجود شبیه ساز ها سالهاست که بر روی پی سی جریان داره و همه کنسول ها و بازیهای قدیمی تر هم به همین واسطه بعد حتی ۲۰ سال قابل بازی هستن. شبیه سازها یکی از بهترین ابزارها برای زنده نگه داشتن بازیهای قدیمی هستش. ۲۰ سال دیگه ممکنه گیرآوردن ps3 یا 360 کار خیلی سختی بشه برای rdr بازی کردن ولی با یه شبیه ساز همیشه این بازی برای همه نسلهای بعد ما زنده میمونه.همین الان هم کلی بازی در تاریخ هست که اگه شبیه سازها نبودن ممکن بود دیگه هیچوقت قابل بازی نباشن یا اینکه خیلی سخت بشه بهشون دسترسی پیدا کرد. پس قبل اینکه جوگیرانه نظر بدید و پای پایرسی و حق خالق اثر!! رو بکشید وسط، یکم به هدف ساخت این شبیه سازها و اون legacy که از خودشون به جا میزارن بیشتر توجه فرمایید. rdr هم تافته جدا بافته نیست که بخواد جلوش گرفته بشه و اول آخر باید بشه با شبیه سازها اجراش کرد. بخصوص وقتی یکی داره وقت و هزینه اضافی از جیبش میزاره برای اینکه یه نسخه بهترش رو برای دسترسی عموم ایجاد بکنه.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,422
این قضیه جدایی اینکه ربطی به اینکه "طرف میخواد کجا بازی کنه و دوست داره زجر بکشه و ربطی به بقیه نداره" اینه که فن بیس رو صرفا فقط کیسه پول نبینه بزاره فن بیسی که بهش وفاداره کار خودش رو بکنه نه به کسی آزار میرسونه نه چیزی بازم میگم چرا این پروژه به این کوچیکی باید خار بشه بره تو چشای کمپانیی به بزرگی T2 ؟

بعضیا این مساله ساده رو متوجه نمیشن که کسایی که این پروژه ها رو انجام میدن لنگ یه کنسول ساده نیستن و هزینه ای که برا پروژه میکنن خیلی بیشتر از یه 360 یا ps3 است
اینا صرفا دارن کاری که دوست دارن رو انجام میدن و حالا راکستار بی دلیل اومده کاسه کوزه رو شکونده

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
اونکه هر کی هر جایی دوس داره میتونه بازی کنه ، ولی اینکه بحث شبیه ساز رو بچسبونی به PS3 و از اهمیتش سخن گفته بشه ، کلا گوشش بازه :D، در مورد اینکه بیاد روی PC کسی از این بابت مشکلی نداره ! دارین دوستان ؟ کاربرا میگن این حق کمپانیه که در این مورد تصمیم بگیره نه فنها ، وگرنه از فردا همه میتونن جمع بشن تمام بازیهای قدیمی رو ریمستر کنن ! ، هیچ آزاری هم ندارن !! ولی خب تصمیم گیرنده اونها نیستن .

• Like
Reactions: delta05 and BehzaDG

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,422
10 درصد؟ 5درصد؟ 1 درصد؟

فک کنم چهل پنجاه درصد
کی دلش نمیخواد RDR رو با گرافیک بهتر و موس و کیبورد داشته باشه
و اینکه بقیه دنیا مث اینجا نیست کسی لنگ یه کنسول قدیمی بمونه مث پول تو جیبی هست براشون
مطمئن باش کسی اگه بخواد میتونه PS3 بگیره راحت، بحث فقط سر کیفیت تجربه بازی هست

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
اول از @LiFE iS 5TrAnG3 ممنونم که تو این چند ساعت جواب چند نفر رو داد
ولیجواب همه رو همینجا میدم چون تعداد کنسول بازهایی که ریختن اینجا زیاده،دیگه نقلو قول نمیکنم
تیتر مشکلی نداره ، مدتهاست که راک استار داره ظلم میکنه به pc .بدون اطلاع فقط فکر میکنید مشکل عرضه یا عدم عرضه rdr هست ،واقعا که سطحی نگر و بی اطلاع هستید
در مورد gta v مدهای بی شماری رو راک استار جلوشو گرفت یه مدت دسترسی openiv رو بست و بعد هم با کم کردن یکسری از قابلیتهاش اجازه داد ،دوباره اجرا بشه
راک استار قابلیت pc رو داره جلوشو میگیره تا یکسری از کنسول گیمرها خوشحال بشن و بعد همین مدها رو با عنوان dlc و هزار چیز و میز دیگه بده بهتون.
شرکتهایی که حتی از مد بازیشون پشتیبانی نمیکنه ،نمیان جلوی مدها رو بگیرن چون میدونن این قابلیت pc هست
اسکایریم تا الان چند ده ماد داستانی گرفته ،این قابلیت pc هست
_______
منفور است ،چون جلوی هر چیز که به rdr ربط دارد را میگیرد الان ماد iv رو v هست و کلی مد محیط دیگر.
اگر میخواهد عین آدمیزاد عرضه کند ،اگر نه چکار مادسازی pc دارد.
همین الان برای rdr روی xenia ماد ساخته ولی راک استار به این فرد گیر داده و هر وقت مادی میسازد ،به سرعت جلوشو میگیره
کمی فکرتان را باز کنید و سطحی نگر نباشید.چون بزرگترین آسیب را خود گیمرها دارند با این فن بازیهای نابخردانه به گیم میزنند و به خاطر یه اسکین ساده یا اسلحه که باید مجانی در اختیار قرار داده شود چندین دلار پول میگیرند .در حالی که تمام اینها چچند ماد ساده هست

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
صحبت اینجاست که چند درصد از فن ها و مخاطبین این مجموعه در انتظار این نسخه روی pc بودن؟ 10 درصد؟ 5درصد؟ 1 درصد؟
دیگه استفاده از کلماتی مثل منفور و اینا غیر از اینکه نفرت شخصی داشته باشه معنایی نداره.
حالا شرکت هایی مثل یوبی و یا ea جدای از فروش بالایی که دارن درصد زیادی از مخاطبانش به سیاست هاش اعتراض دارن.
ولی معترضین به سیاست های شرکت راکستار در بین مخاطبانش اونقدر زیاد نیستن.
شما بگو اصلا یک نفر !!! نکته رو نمیگیری الان بحث سیاست هست بحث مشتری مداری هست ! اینجا همه چون صرفا کنسول گیمیر هستن با این موارد اشنایی ندارن صرفا یـ دیسک میزاری داخل کنسول و الی آخر یـ PC گیمری باشی که با این چیزا اشنا باشی قشنگ متوجه حرف هام میشید مورد دیگه اینکه هم هزار بار گفتم T2 باز شما میای میگی راکستار ؟؟؟ کاری به تیتر و خبر نداشته باش پستای من رو قشنگ میخونی ؟ دارم میگم T2 پاش بیوفته از EA هم بدتره و اینجا قشنگ پشت موفقیت های راکاستار قایم شده T2 از طرفی کلی آزادی به میده به راکستار چون میدونه معدن طلا هست و نباید بهش فشار بیاره این صرفا برا بخش داستانیش صدق میکنه بخش انلاین قضیش خیلی فرق میکنه ! شما میگی اعتراضی نیست به بازی هاش ؟

screenshot-www.reddit.com-2019.09.10-16_49_02.png

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
آقا شما یه زمین خالی داشته باشی چند سال سراغشم نرفته باشی ،یکی بیاد توش خونه بسازه ، بگه تو که این زمین به دردت نمی‌خورد ولش کرده بودی ! چی کارش میکنی!!! (حرفشم منطقه)
حرفای خنده‌دار چیه میزنید :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر