راه اندازی گیم نت

Skor_pion

کاربر سایت
Apr 20, 2018
9
سلام خدمت دوستان
دوستان میخوام ی کلوب ps4 و xbox one راه اندازی کنم
میخواستم ببینم نظر شما دوستان چیه؟؟؟
به نظرتون جواب میده که سرمایه رو تو این کار بخوابونم؟؟؟
تو شهرمون گیم نت و کلوب هست ولی یا تعداد کنسول ها کمه یا سیستم ها کم و قدیمیه
حالا به نظرتون با شرایط الان که خیلی ها کنسول و سیستم تو خونه دارن ارزش داره ی همچین کاری راه بندازم؟؟؟

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
سلام خدمت دوستان
دوستان میخوام ی کلوب ps4 و xbox one راه اندازی کنم
میخواستم ببینم نظر شما دوستان چیه؟؟؟
به نظرتون جواب میده که سرمایه رو تو این کار بخوابونم؟؟؟
تو شهرمون گیم نت و کلوب هست ولی یا تعداد کنسول ها کمه یا سیستم ها کم و قدیمیه
حالا به نظرتون با شرایط الان که خیلی ها کنسول و سیستم تو خونه دارن ارزش داره ی همچین کاری راه بندازم؟؟؟
سلام.
ببنید دوست خوبم اولین نکته برای اینکار باید مغازه توی یک محله یا خیابانی باشه که بچه ها بتونن راحت بهش برن و شلوغ هم باشه.
اگه این مورد بالا رو بتونید رعایت کنید , شغل بسیار سودآوری هست و به این فکر نکنید که همه کنسول دارن , یا بطور مثال آنلاین بازی میکنن.
اون لذتی که کلوپ داره هیچوقت توی خونه و آنلاین جبران نمیشه!...
اگه سرمایه اش رو دارید از همین الان بفکرش باید چون تابستون نزدیک هست و اوج شلوغی و حتی بتونید توی این 3ماه هزینه ای که کرده بودید رو برگردونید...

Skor_pion

کاربر سایت
Apr 20, 2018
9
سلام.
ببنید دوست خوبم اولین نکته برای اینکار باید مغازه توی یک محله یا خیابانی باشه که بچه ها بتونن راحت بهش برن و شلوغ هم باشه.
اگه این مورد بالا رو بتونید رعایت کنید , شغل بسیار سودآوری هست و به این فکر نکنید که همه کنسول دارن , یا بطور مثال آنلاین بازی میکنن.
اون لذتی که کلوپ داره هیچوقت توی خونه و آنلاین جبران نمیشه!...
اگه سرمایه اش رو دارید از همین الان بفکرش باید چون تابستون نزدیک هست و اوج شلوغی و حتی بتونید توی این 3ماه هزینه ای که کرده بودید رو برگردونید...

ممنون از راهنمایت دوست عزیز
واسه شروع میخوام فعلا فقط ۱۵ تا ps4 بیارم
که هم بشه بازی های تکی رو باهاش انجام داد هم بازی های شبکه مثل cod , rainbow six

redbilly

کاربر سایت
Sep 17, 2021
15
نام
عماد
با سلام و عرض ارادت خدمت تمام دوستای گل فروم همون طور که مشخصه قصد راه اندازی گیم سنتر رو دارم در یکی از شهرستان های مازندران را دارم و بودجم هم فعلا 180 میلیون تومان است

خدمت شما عرض کنم قصد من اینه که با این 180 میلیون خرج بوفه و یخچال و دستگاه PS4 و xobox one s و تلویزیون کنیم . ( مغازه خودم دارم 140 متر هست تقریبا نزدیک مرکز شهر هست ولی زیر زمینه )

حالا سوال هایی که از شما عزیزان و واردان در این حوضه میخواستم بپرسم اینه :

1 . چه تعداد دستگاه خریداری بشود با توجه به بودجه و چه مدلی و اینکه نو تهیه شود یا کارکرده ؟

2 . تلویزیون نو تهیه شود یا کارکرده و اینکه چه سایزی و چه رزولوشنی ؟

3 . مبل راحتی چه طور با چه قیمتی بگیرم خوبه ؟

4 . به نظر شما علاوه بر PS4 آیا سرگرمی دیگری میتونه وجود داشته باشه که قرار بدم مثلا بیلیارد ؟

5 . درآمد میانگینی که یه گیم سنتر به جیب میزنه چنده ؟

6 . آیا اینکار فعلا عاقلانه هست یا نه و اینکه آیا کار بهتری میشه کرد با 180 تومن که بتونی هرماه درآمدش رو برداری ؟

7 . و درنهایت اگه بخوام گیم سنتر بزنم چه پیشنهاد هایی دارید و راهنمایی که بتونه کمک کنه درآمدش بیشتر بشه و گیم سنتر محبوبی بشه به عنوان مثال چه دکوراسیونی داشته باشه و یا استیکرهای گیمینگ و ...

ممنون میشم بنده حقیر رو در این مورد راهنمایی بفرمایید تا هرچه سریع تر اقدامات لازم رو انجام بدم

یا علی

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,394
نام
مهدی یوسفی اصیل
با سلام و عرض ارادت خدمت تمام دوستای گل فروم همون طور که مشخصه قصد راه اندازی گیم سنتر رو دارم در یکی از شهرستان های مازندران را دارم و بودجم هم فعلا 180 میلیون تومان است

خدمت شما عرض کنم قصد من اینه که با این 180 میلیون خرج بوفه و یخچال و دستگاه PS4 و xobox one s و تلویزیون کنیم . ( مغازه خودم دارم 140 متر هست تقریبا نزدیک مرکز شهر هست ولی زیر زمینه )

حالا سوال هایی که از شما عزیزان و واردان در این حوضه میخواستم بپرسم اینه :

1 . چه تعداد دستگاه خریداری بشود با توجه به بودجه و چه مدلی و اینکه نو تهیه شود یا کارکرده ؟

2 . تلویزیون نو تهیه شود یا کارکرده و اینکه چه سایزی و چه رزولوشنی ؟

3 . مبل راحتی چه طور با چه قیمتی بگیرم خوبه ؟

4 . به نظر شما علاوه بر PS4 آیا سرگرمی دیگری میتونه وجود داشته باشه که قرار بدم مثلا بیلیارد ؟

5 . درآمد میانگینی که یه گیم سنتر به جیب میزنه چنده ؟

6 . آیا اینکار فعلا عاقلانه هست یا نه و اینکه آیا کار بهتری میشه کرد با 180 تومن که بتونی هرماه درآمدش رو برداری ؟

7 . و درنهایت اگه بخوام گیم سنتر بزنم چه پیشنهاد هایی دارید و راهنمایی که بتونه کمک کنه درآمدش بیشتر بشه و گیم سنتر محبوبی بشه به عنوان مثال چه دکوراسیونی داشته باشه و یا استیکرهای گیمینگ و ...

ممنون میشم بنده حقیر رو در این مورد راهنمایی بفرمایید تا هرچه سریع تر اقدامات لازم رو انجام بدم

یا علی
سلام روزتون بخیر
داداش مهمترین نکته اینه مغازه ات چند متره ؟
برای گیم نت باید مغازه مستطیلی گرفته بشه که بشه نهایت استفاده رو برد
تعداد دستگاه رو بنظرم پنج تا خوبه دستگاه ایکس باکس یا ps4 بودنش بسته به سلیقه گیمرهای محلتون داره ولی در کل ps4 بیشتر بازی میکنن دسته بیشتر حتما تهیه کن
تلویزیون بسته به فاصله دستگاه با گیمر داره ولی زیر ۴۳ توصیه نمیشه اگر میخوای چند سال این شغل رو داشته باشی نو بخر حتما برندش سامسونگ یا الجی بگیر هایسنس هم خوبه
مبل و راحتی سلیقه ای هستش و بسته به فضا هم هست
گیم نت با بیلیارد هم استفاده کننده اش فرق میکنه هم شرایط کاریش
توی بیلیارد قمار زیاد میشه من توصیه نمیکنم چون خدوم مخالف قمار هستم
درآمد گیم نت به موارد خیلی زیادی بستگی داره اینکه چقدر با مشتری هات خوب باشی ، ساعتی چند بگیری ، چند تا دستگاه داشته باشی ، و...ولی خب اگر ساعتی ۱۵ بزاری مشتریت خوب باشه بالای ماهی ۱۰ تومن میتونه برات بمونه منهای هزینه
داداش الان شغل های اغذیه و گیم نت بهترین هستن شغل های تعمیراتی هم این چند وقته خیلی پردرآمد شده ولی خب تخصص میخواد
بنظرم پی سی و آنلاین هم توی مغازه بزار و فقط به کنسول بسنده نکن

• Like
Reactions: redbilly

redbilly

کاربر سایت
Sep 17, 2021
15
نام
عماد
سلام روزتون بخیر
داداش مهمترین نکته اینه مغازه ات چند متره ؟
برای گیم نت باید مغازه مستطیلی گرفته بشه که بشه نهایت استفاده رو برد
تعداد دستگاه رو بنظرم پنج تا خوبه دستگاه ایکس باکس یا ps4 بودنش بسته به سلیقه گیمرهای محلتون داره ولی در کل ps4 بیشتر بازی میکنن دسته بیشتر حتما تهیه کن
تلویزیون بسته به فاصله دستگاه با گیمر داره ولی زیر ۴۳ توصیه نمیشه اگر میخوای چند سال این شغل رو داشته باشی نو بخر حتما برندش سامسونگ یا الجی بگیر هایسنس هم خوبه
مبل و راحتی سلیقه ای هستش و بسته به فضا هم هست
گیم نت با بیلیارد هم استفاده کننده اش فرق میکنه هم شرایط کاریش
توی بیلیارد قمار زیاد میشه من توصیه نمیکنم چون خدوم مخالف قمار هستم
درآمد گیم نت به موارد خیلی زیادی بستگی داره اینکه چقدر با مشتری هات خوب باشی ، ساعتی چند بگیری ، چند تا دستگاه داشته باشی ، و...ولی خب اگر ساعتی ۱۵ بزاری مشتریت خوب باشه بالای ماهی ۱۰ تومن میتونه برات بمونه منهای هزینه
داداش الان شغل های اغذیه و گیم نت بهترین هستن شغل های تعمیراتی هم این چند وقته خیلی پردرآمد شده ولی خب تخصص میخواد
بنظرم پی سی و آنلاین هم توی مغازه بزار و فقط به کنسول بسنده نکن

سلام رفیق ، 140 متره ، بودجم محدوده نمیتونم این همه دستگاه بیارم :(

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,394
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام رفیق ، 140 متره ، بودجم محدوده نمیتونم این همه دستگاه بیارم :(
شما نوشتی 180
خب 5 تا ps4 بگیری میشه چند 50
5 تا تلویزیون 43 میشه چند 35
مبلو راحتی هم بخوای بزاری میشه 20 سطح بالا گفتم تازه میتونی از این راحتی ارزونا بگیری دونه ای 1 تومنه دو نفره اش ( با این 5 )
تا اینجا نود تومن
با بقیه اش یخچال و بوفه و لوازم جانبی مثل دسته اضافه و سایر تجهیزات میتونی بگیری هم میتونی بزنی دیگه
توصیه دوستانه من چند تا pc ارزون هم ببند با گرافیک آنبرد خوب بچه ها پی سی آنلاین هم بازی کنن مثل دوتا دو کانتر شدید مشتری برات جمع میکنه
شده 4 تا پی سی هم بزاری بزار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر