راهنما بازی ها wii

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
معماهاش واقعا جالبن، وقتي حلشون ميكني واقعا بهت حال ميده! اما قبول دارم يه جاهايي خسته كننده ميشن. واسه همين يه سرچ بزن the legend of zelda: twilight princess walktrough كه آموزش قدم به قدم بازيه. البته بايد انگليسيت يه خرده قوي باشه.
جاهايي كه گير ميكني اعصابت خور ميشه واقعا به كار مياد...

واسه بازي wii هم بهترين سايت اينه:
www.wiiiso.com
البته فايل هاش تورنت هستن و بايد برنامه ي utorrent يا bittorrent رو داشته باشي. ولي خيلي سايت كامليه و همه ي بازيا رو داره...

Sent from my iPhone using Tapatalk

تورنت که راحت نیست دانلود ازش همش قطع و وصل میشه تازه شرایطی داره که میشه کامل ازش دانلود کرد.....منظورم اینه که مثلا لینک مستقیم بازیهاش رو بشه دانلود کرد
مثلا سایت www.[B]emuparadise[/B].me یا coolrom.com اکثر بازی های کنسول ها رو میشه با لینک مستقیم ازش دانلود کرد ولی متاسفانه بازی های وی رو نداره.

arian.r

کاربر سایت
Feb 5, 2015
67
تورنت که راحت نیست دانلود ازش همش قطع و وصل میشه تازه شرایطی داره که میشه کامل ازش دانلود کرد.....منظورم اینه که مثلا لینک مستقیم بازیهاش رو بشه دانلود کرد
مثلا سایت www.[B]emuparadise[/B].me یا coolrom.com اکثر بازی های کنسول ها رو میشه با لینک مستقیم ازش دانلود کرد ولی متاسفانه بازی های وی رو نداره.

سايت emuparadaise بازياي وي داره، اما تو فرومش هست و خيلي دنگ و فنگ داره.
بعدشم كي گفته تورنت قطع و وصلي داره؟
بستگي به سايتش داره...
سرعتش يه مقدار از لينك مستقيم ها كمتر هست به خاطر تعداد متغير peer ها.
اين سايتي كه معرفي كردم سرعتش ثابت و خوبه به خاطر تعداد بالاي peer ها.
فايلي هم كه دانلود ميكني، مطمئنه...

Sent from my iPhone using Tapatalk

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
20140928_132030-1024x576.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو یه دنیای شاد وقشنگه فقط اونهایی که دارن میدونن:x

اقا احسان ممنون از عکسات این وی چجوریه :d

درسته منصور جان واقعا گل گفتی :x - بقول من دنیا نینتندو رنگارنگه برعکس کنسول ها کمپانی ها دیگه که بازی هاشون اکثرا سیاهیو تاریکیو پلیدیو کشتن انسانو خون فواره زدنه

مغز یا همون ذهن فرق انسان و حیوانه - ما انسانیم با حیوانات فرق داریم مثل شیر ها و ..... که فقط کارشون جنگیدن و کشتاره

این عکس ها زیاد دارم اینا کاستوم کردن کنسول ها هستن :d از مراحل ساده اش که چاپ کردن عکسی که دوست داری و چسبوندن روی کنسول شروع میشه تا تغییر case کنسول

mansoor21

کاربر سایت
Apr 4, 2015
31
درسته منصور جان واقعا گل گفتی :x - بقول من دنیا نینتندو رنگارنگه برعکس کنسول ها کمپانی ها دیگه که بازی هاشون اکثرا سیاهیو تاریکیو پلیدیو کشتن انسانو خون فواره زدنه

مغز یا همون ذهن فرق انسان و حیوانه - ما انسانیم با حیوانات فرق داریم مثل شیر ها و ..... که فقط کارشون جنگیدن و کشتاره

این عکس ها زیاد دارم اینا کاستوم کردن کنسول ها هستن :d از مراحل ساده اش که چاپ کردن عکسی که دوست داری و چسبوندن روی کنسول شروع میشه تا تغییر case کنسول

اره دقیقا مثل کارتونهای کلاسیک وتکرار نشدنی زمان ما با اون حسش که در ذهن همه باقی مونده امروزه انیمیشنهابا رنگ ولعاب فناوری سه بعدی وحتی 3dمیخوان که مخاطب رو به عمق داستان ببرند وبااین همه اکثرا موفق نیستند به عنوان تجربه بازیهای wiiمثل انیمیشنهای کلاسیک هستند وهمون حس رو دارن.
گفتم انیمیشن دوستانی که به انیمه های ژاپنی علاقه دارند جدیدا انیمیشن(افسانه ارسلان) رو درمورد سرزمین پارس ساختند توصیه میکنم که ببینید درمورد نقدش هنوز زوده درکل تعقیراتی رودرداستان برای جذابیت بیشتر شاهد هستیم ولی در کل باید عرض کنم (به غمخوارگی چون سرانگشت من. نخارد کس اندر جهان پشت من) اینم لینک دانلود:افسانه ارسلان - Arslan Senki (زیرنویس فارسی)

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
چه عالی - تجربیاتت از هر بازی که انجام دادی بگو تا یکمی استفاده کنیم

با چه بازی بیشتر حال کردی؟ بیشتر چه سبک بازیا رو میپسندی؟

سلام. من دیر به دیر سر می زنم به سایت. راستش بازی های پلتفرمر مثل ماریو خیلی خوبن همچنین بازی های نقش آفرینی ژاپنی مثل همون زنو بلید یا بازی های اکشن ماجرایی مثل زلدا که گیم پلیشون واقعا عالیه. توی اینا هم با همه شون حال کردم نمی تونم یکی رو انتخاب کنم. ولی زلدا واقعا توی داستان و گیم پلی بی نظیره

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اره دقیقا مثل کارتونهای کلاسیک وتکرار نشدنی زمان ما با اون حسش که در ذهن همه باقی مونده امروزه انیمیشنهابا رنگ ولعاب فناوری سه بعدی وحتی 3dمیخوان که مخاطب رو به عمق داستان ببرند وبااین همه اکثرا موفق نیستند به عنوان تجربه بازیهای wiiمثل انیمیشنهای کلاسیک هستند وهمون حس رو دارن.
گفتم انیمیشن دوستانی که به انیمه های ژاپنی علاقه دارند جدیدا انیمیشن(افسانه ارسلان) رو درمورد سرزمین پارس ساختند توصیه میکنم که ببینید درمورد نقدش هنوز زوده درکل تعقیراتی رودرداستان برای جذابیت بیشتر شاهد هستیم ولی در کل باید عرض کنم (به غمخوارگی چون سرانگشت من. نخارد کس اندر جهان پشت من) اینم لینک دانلود:افسانه ارسلان - Arslan Senki (زیرنویس فارسی)

درسته منصور جان حق باتوه باهات موافقم

مرسی عزیز

سلام. من دیر به دیر سر می زنم به سایت. راستش بازی های پلتفرمر مثل ماریو خیلی خوبن همچنین بازی های نقش آفرینی ژاپنی مثل همون زنو بلید یا بازی های اکشن ماجرایی مثل زلدا که گیم پلیشون واقعا عالیه. توی اینا هم با همه شون حال کردم نمی تونم یکی رو انتخاب کنم. ولی زلدا واقعا توی داستان و گیم پلی بی نظیره

ممنون داداش

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
تعریف ای بازی رو خیلی شنیدم
اگه میشه احسان یه توضیحی بده:d

فیتال فریم یکی از بهترین و معروفترین بازی ها ژانر وحشته

نسخه 2 این بازی برای اکثر کنسول ها نسل شیش اومد مثل PS2 و ....... بعد نسخه مخصوص WII هم تو نسل هفت عرضه شد که کیفیت بازی خیلی افزایش داده بودن و بازی بهتر شد

تا اینکه نسخه 4 این بازی که یکی از بهترین ها این سری بازی ها هست رو انحصاری WII عرضه کردن

نسخه 4 بازی فقط برای ریجن J اومد که میشه با پچ کردن انگلیسی بازیش کرد

Fatal Frame IV (Wii) News, Reviews, Trailer & Screenshots

خیلی از بازی ها ترسناک نسل هفت انحصاری WII شدن

mansoor21

کاربر سایت
Apr 4, 2015
31
اقا احسان این بازی sin & punishment 2 که معرفی کردین عجب گیم پلی داره عالیه درسته خیلی گرافیکش بالا نیست اما باور کنید برام جزابیتش به اندازه بازیgow3 هست که اونم تازه بازی کردم پیشنهاد میکنم که حتما بازیش کنید واونایی که wii ندارن سخت افزار پایینش رو با هم نسلی هاش ملاک قرار ندن اگه هدف بازی وسرگرمی باشه هیچ کنسولی به پاش نمیرسه باور کنید چون من اکثرشون رو داشتم الانم ps3دارم وباکامپیوتر بازیهای پرجزییات وسنگین رو بازی کردم ولی هیچکدام به wii نمیشن فقط اگر سطح توقع ازگرافیک رو پایین بیاریم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر