راهنمای مراحل Crysis

Amir.Hossein.021

کاربر سایت
May 18, 2016
1
با سلام

من تو مرحله ای یه مرحله گیر کردم اگه میشه راه نمایی کنید الان میگم کدوم مرحله
یه مرحله ای تو بازی هست که یه پالایشگاه بزرگیه که بالاش یه برج مراقبت هستش من رفتم تو و همه ی ادم هاش رو کشتم حالا بازی میگه باید برم داخل یه اتاق فکنم اسانسور هستش ولی مشکل این جاس که هیچ راهی برای رفتن به این اتاق پیدا نکرده البته یه راه خودش داره و لی رفته بالا دورش هم چالس نمیشه با پرش رفت اون جا

m.az

کاربر سایت
Aug 8, 2016
1
سلام.من تو مرحله 2 موندم:((:((:((اونجایی که یه تفنگ بزرگ بدون تیر بت میده باید از یه جاده که توش مین هستش بری.من مینارا خنثی میکنم بعد به یه لاشه قطار که میرسم میبازم.تورو خدا راهنمایی کنید

landan

کاربر سایت
Nov 23, 2016
1
من کرایسیسو تموم کردم ، کاری بود در خدمتم ...

سلام ،
من دیروز کرایسیسو تموم کردم اگه مشکلی بود در خدمتم . :
سلام.من تو یه دریجه ای هستم که معلقم ویخبندان یه شبحی رو میکشم ولی راه خروج رو بیدا نمیکنم ایمیلمkayvan.nosrati1886@gmail.com

majid222

کاربر سایت
Jan 7, 2017
3
سلام. بعد از اون مرحله که گرانشی وجود نداره و توی هوا معلق می شی وارد مرحله یخی شدم. مقداری جلو تر رفتم و با یه موجود فضایی بزرگ و تعدادی موجود کوچیک تر از خودش مواجه شدم. یه شمارنده گرد می آد رو صفحه که کم و زیاد می شه و اونقد کم می شه که به صفر می رسه و شکست می خورم. باید چطوری اونجا رو رد کنم؟ ممنون می شم اگه دوستان راهنمایی کنن.

hadi gholizade

کاربر سایت
Jul 16, 2016
20
من کرایسیسو تموم کردم ، کاری بود در خدمتم ...

سلام ،
من دیروز کرایسیسو تموم کردم اگه مشکلی بود در خدمتم . :cheesygri
سلام میشه بگین مرحله ای که میگه باید کابل هایسایپرت روی دیوارو با استفاده از لباست قطع کنی چیکار باید بکنم. لطفا کمک کنین

hasanmazaheri

کاربر سایت
Feb 9, 2017
2
سلام من تو یه مرحله کرایسیس1 گیرکردم خواهشا کمک کنید.
اون مرحله که یه هواپیما داری باید حدایتش کنی؟!
من با حواپیما همه غولارو کشتم ام وقتی میخام به سمت حدف دومم برم طوفان میاد و کنترل حواپیما از دستم خارج میشه و به زمین میخوره و میترکه.
:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?
لطفا اگه کسی میدونه واضح برام توضیح بده.ممنون.:think:

hasanmazaheri

کاربر سایت
Feb 9, 2017
2
سلام. بعد از اون مرحله که گرانشی وجود نداره و توی هوا معلق می شی وارد مرحله یخی شدم. مقداری جلو تر رفتم و با یه موجود فضایی بزرگ و تعدادی موجود کوچیک تر از خودش مواجه شدم. یه شمارنده گرد می آد رو صفحه که کم و زیاد می شه و اونقد کم می شه که به صفر می رسه و شکست می خورم. باید چطوری اونجا رو رد کنم؟ ممنون می شم اگه دوستان راهنمایی کنن.

داداش باید دوستتو که اسمش سایکو ببری کنار اتش تا گرم بشه و خطه پر شه . تو نمیخاد کاری کنی . فقط برو بچسب به اتش (جوری که خونت کم نشه)بعد اونم میاد و خط پر میشه و باید سریع بری سمت نشونت .
هروقت خط خالی شد همین کارو بکن.

majid222

کاربر سایت
Jan 7, 2017
3
سلام من تو یه مرحله کرایسیس1 گیرکردم خواهشا کمک کنید.
اون مرحله که یه هواپیما داری باید حدایتش کنی؟!
من با حواپیما همه غولارو کشتم ام وقتی میخام به سمت حدف دومم برم طوفان میاد و کنترل حواپیما از دستم خارج میشه و به زمین میخوره و میترکه.
:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?
لطفا اگه کسی میدونه واضح برام توضیح بده.ممنون.

مکان هایی هست در مسیری که داری طی می کنی، که داره گردباد می آد. در مسیر حرکتت به سمت جلو نباید وارد اون گردبادها بشی و ازشون فاصله بگیری. درضمن یک کره یخی بزرگ هم وجود داره در اون حوالی که باید مراقب باشی وارد اون کره یخی نشی. ضمننن برای اینکه بتونی از تیررس اون غولها خارج بشی باید همیشه دستت روی دکمه W (حرکت به جلو) باشه.

majid222

کاربر سایت
Jan 7, 2017
3
داداش باید دوستتو که اسمش سایکو ببری کنار اتش تا گرم بشه و خطه پر شه . تو نمیخاد کاری کنی . فقط برو بچسب به اتش (جوری که خونت کم نشه)بعد اونم میاد و خط پر میشه و باید سریع بری سمت نشونت .
هروقت خط خالی شد همین کارو بکن.
دمت گرم ردش کردم

Shayan0012

کاربر سایت
Jun 27, 2017
2
سلام و خسته نباشید به همه دست اندر کاران سایت انجمن سنتر
اقا من یه جای کریسیس ۱گیر کردم که اسانسور خراب میشه و من میفتم پایین و میرم جلو تر و یخ میزنم و رو هوامعلقم اما میتونم حرکت کنم ولی نمیدونم باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید کلی طول کشید ثبت نام کنم و اینو بهتون بگم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر