راهنمای قدم به قدم بازی call of duty4

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
سلام من بازی call of duty 4 تو اون مرحله ای که ی تانک تو ی جای مرداب ماننده و از ساختمان روبرویی تیربار بی وقفه شلیک میکنه گیر کردم نمیتونم ردش کنم.یکی همش میگه حمایت هوایی.
لطفه کمکم کنید
سلام
روبروی همون ساختمون که ازش بهت شلیک میکنن روبروش سمت چپ بغل فنس توری یه نقطه زرد رنگ هست که باید بری روی اون نقطه وایسیو کلید F رو بزنی تا دو هلیکوپتر اپاچی بیادو ساختمونو زیر اتیش بگیرا بعد بری سمت تانک M1A2 ابریمز تا مرحله به پایان برسه

amir xboxi

کاربر سایت
Jun 15, 2012
36
نام
امیر حسین
تو مرحله ی اول یه اچیومنت هست و اونم اینه که باید اون جایی که تارگت ها رو باید بزنی رو کم تر از 20 ثانیه بری. من مردم ولی نتونستم کمتر از 20 ثانیه رکورد بزنم و آخرین رکوردم 23 ثانیه بوده و حالا دستم خشک شده و حرکت نمیکنه. اگه کسی میتونه کمک بکنه یا یه راهی به من بده. ممنون میشم
از طرف:amir xboxi

kianoushred

کاربر سایت
Jul 18, 2012
7
نام
Kianoush
سلام دوستان روز بخير
شايد باورتون نشه اما من بخاطر Call of duty4 عضو شدم :d
آقا من گير كردم اساسي
تو اون قسمت كه هلي كوپتر سقوط كرد كاپيتان بينوا مصدوم شد
من F زدم گذاشتم رو دوشم/ حالا دقيقا چكار كنم؟ بايد برم جايي؟
بايد برم سمت همون دايره زرده تو نقشه؟
بابا اين روساي بيشعور خيلي زيادن نميدونم بايد مخفيانه برم يا بزنم تو قلب دشمن:))
راستي بعد اين بازم مرحله هست؟
بابا من تو اين گير كردم واي به حال بقيه
اگه كمكم كنين ممنون ميشم البته من خنگم يكم واضح بگين
قربون همتون

tiny4

کاربر سایت
Jun 27, 2012
18
نام
mohammad
سلام دوستان روز بخير
شايد باورتون نشه اما من بخاطر Call of duty4 عضو شدم :d
آقا من گير كردم اساسي
تو اون قسمت كه هلي كوپتر سقوط كرد كاپيتان بينوا مصدوم شد
من F زدم گذاشتم رو دوشم/ حالا دقيقا چكار كنم؟ بايد برم جايي؟
بايد برم سمت همون دايره زرده تو نقشه؟
بابا اين روساي بيشعور خيلي زيادن نميدونم بايد مخفيانه برم يا بزنم تو قلب دشمن:))
راستي بعد اين بازم مرحله هست؟
بابا من تو اين گير كردم واي به حال بقيه
اگه كمكم كنين ممنون ميشم البته من خنگم يكم واضح بگين
قربون همتون

دوست عزیز تو تا هلی کوپتر سقوط میکنه کاپیتان برداری به راحت ادامه بعدی و وقتی دشمن بهت حمله میکنه کاپیتان باید پشت دیوار یا راه پله ها بزاری که بهش تیر نخوره وخودت دشمن را بکشی وحواست به کاپیتان باشد که نمیره ویه ساختمان پشت همون جایی که هلکوپتر باید از پنجره بری تو وهمون راه ادامه بدی وبعد از این هم بازم مرحله است

kianoushred

کاربر سایت
Jul 18, 2012
7
نام
Kianoush
دوست عزیز تو تا هلی کوپتر سقوط میکنه کاپیتان برداری به راحت ادامه بعدی و وقتی دشمن بهت حمله میکنه کاپیتان باید پشت دیوار یا راه پله ها بزاری که بهش تیر نخوره وخودت دشمن را بکشی وحواست به کاپیتان باشد که نمیره ویه ساختمان پشت همون جایی که هلکوپتر باید از پنجره بری تو وهمون راه ادامه بدی وبعد از این هم بازم مرحله است

دستت درد نكنه مرسي

kianoushred

کاربر سایت
Jul 18, 2012
7
نام
Kianoush
بازم سلام
مرحله چرخ و فلك رو رد كردم
حالا مرحله بعدش تانك ها رو زدم حالا 3 4 دقيقه وقت داده كه برسم به هلي كوپتر
بابا خيلي سخته خيلي آدم دارن اونا.
تازه 10 تا نيرو كمكي هواپيما هم دارم. بايد چجوري ردش كنم؟
به نظرتون 3 4 دقيقه كم نيست؟ شايد من حواسم به وقت نبوده!

tiny4

کاربر سایت
Jun 27, 2012
18
نام
mohammad
بازم سلام
مرحله چرخ و فلك رو رد كردم
حالا مرحله بعدش تانك ها رو زدم حالا 3 4 دقيقه وقت داده كه برسم به هلي كوپتر
بابا خيلي سخته خيلي آدم دارن اونا.
تازه 10 تا نيرو كمكي هواپيما هم دارم. بايد چجوري ردش كنم؟
به نظرتون 3 4 دقيقه كم نيست؟ شايد من حواسم به وقت نبوده!

سلام دوست عزیز میشه یکم دقیق تر بگی کجایی تا یادم بیاد وکمکت بکنم اخه خیلی وقته این بازی نکردم:confused:

kianoushred

کاربر سایت
Jul 18, 2012
7
نام
Kianoush
سلام دوست عزیز میشه یکم دقیق تر بگی کجایی تا یادم بیاد وکمکت بکنم اخه خیلی وقته این بازی نکردم:confused:

خداييش خودمم نفهميدم :d
نگا مرحله اي كه اولش خيلي ها حمله ميكنن بايد بري تو اون ميخانه يا رستوران بمب ها رو منفجر كني بعد ميريم سمت يه طويله يا بازوكا بر ميداري بايد 3تا تانك رو بزني بعد از اينكه تانك ها زدم يه وقت بهم ميده كه برم سمت هلي كوپتر و از اونجا فرار كنم تقريبا 190 متر هم باهام فاصله داره
دشمنا بي صاحاب مثه مور و ملخ ميان

ae1378

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1
سلام من تو اون مر حله ای که اسنایپ داری گیر کردم وقتی هلی کوپتر را با اسنایپ می زنم و سقوت می کنه و من دو ستمو ور می دارم به جایی که در نقشه علامت داره می رم وچند تا دشمن هم می کشم ولی هیچ راهی به اون علامت نیست حتی وقتی به طبقه ی دوم یک ساختمان هم می رم چرخ و فلک رو می بینم ولی هیچ راهی نیست :((چی کار کنم خواهش میکنم بگین دارم دیوونه می شم

tiny4

کاربر سایت
Jun 27, 2012
18
نام
mohammad
سلام من تو اون مر حله ای که اسنایپ داری گیر کردم وقتی هلی کوپتر را با اسنایپ می زنم و سقوت می کنه و من دو ستمو ور می دارم به جایی که در نقشه علامت داره می رم وچند تا دشمن هم می کشم ولی هیچ راهی به اون علامت نیست حتی وقتی به طبقه ی دوم یک ساختمان هم می رم چرخ و فلک رو می بینم ولی هیچ راهی نیست :((چی کار کنم خواهش میکنم بگین دارم دیوونه می شم

1-سلام دوس عزیز شما ان مرحله را میگد که خودتون با اسنایپ بالای یه ساختمانید که باید یکی را بکشید که بعد که میکشیدش هلی کوپتر میاد
2- یا اون مرحله که فرمانده هلی کوپتر میزنه و هلی کوپترروی فرمانده میفته :confused:

اگه اون شماره 1 بعد از این که هلکوپتر زدید باید سریع دنبال فرمانده تون برید وبا طناب از ساختمان پایین بیاید قبل از اینکه ساختمان منفجر بشه وبعد مثل مور ملخ بهت سرباز های دشمن حمله میکنندوشما باید همه را بکشید و از اونجا خارج شوید
شماره 2-باید فر مانده تون بردارید ویک ساختمان پشت همون جایی که هلی کوپتر سوقط کرد است وارد ساختمان میشود و داخل هون ساختمان باید برید تا راه خروج را از طرف دیگه پیدا کنید فقط بیخودی اونجا که یه محوطه بزرگ است نرید چون راه خروج از این طرف نیست:laughing:

kianoushred

کاربر سایت
Jul 18, 2012
7
نام
Kianoush
آقا من 4 رو تموم كردم 5 هم تموم كردم
اون مرحله كه گفتم تو آذربايجانه بايد از اون وسط بزني بري البته بايد از جنگنده ها هم كمك بگيري كه بيشتر دشمنا بزنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر