راهنمای خرید پلی استیشن 3

high_times360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
185
نام
محمد
سلام

میخوام یه کنسول بخرم انتخابم بین xbox 360 و ps3 هست

برام بازی با تم فانتزی . فان و ....... مهمه

بنظرتون با این سلیقه ام کدوم کنسول بهتره؟

الان ps3 که بازی کپی اجرا کنه چنده؟ دوربینش چنده؟

بازیا دوربینش چطوره؟ ارزش خرید داره؟

دادا ps3 بخر راحتم پیدا میشه از 800 تومن به بالا اسلیما و فتا ارزونتره. دوربین و موو پیدا میشه با 100 تومن 120 تومن ولی حال نمیده من گرفتم فروختم. ارزش خرید نداره. ps3 بگیری راحتی دیگه هم بازیای ps2 هم ps1 همرو میاره کلی هم بازی داره.

• Like
Reactions: bazicon

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
یعنی واقعا این ps3 انقدر بی طرفداره که یه سوالی چند روز پیش پرسیدم هیچکس نبوده که جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

انگار بی بخارن ps3 دارا بهتره برم تاپیک xbox 360 اونجا حداقل برای ادم ارزش قائل میشن

سلام

میخوام یه کنسول بخرم انتخابم بین xbox 360 و ps3 هست

برام بازی با تم فانتزی . فان و ....... مهمه

بنظرتون با این سلیقه ام کدوم کنسول بهتره؟

الان ps3 که بازی کپی اجرا کنه چنده؟ دوربینش چنده؟

بازیا دوربینش چطوره؟ ارزش خرید داره؟

اول اینکه اگر به دنبال بازی با تم فانتزی و فان میگردی همونطوری که شاید خودتم بدونی Wii تعداد زیادی بازی با این تم داره و X360 یا PS3 بازیهای با این تم دلخواه شما کمتر دارن پس اگر فقط دنبال تم فانتزی و فان هستی سمت این دوتا کنسول نرو. در ضمن چون از دوربین و کینکت سوال کردی باید بگم که بازیهای حرکتی توی این دوتا کنسول هم کمتر هست و هم کیفیت کمتری نسبت به Wii دارم.

abbas3zaar

کاربر سایت
Aug 28, 2008
10
نام
عباس
1. اگر اکبند بخرم خودم میتونم کپی خور کنم؟ چه چیزایی نیازه؟
۲. کپیخور نرم افزاری بازی های پلی ۲ و ۱ رو اجرا میکنه؟
۳. میگن بعضی از کنسولهای اکبند کپیخور نمیشن! درسته این حرف؟
۴. الان سایت دیجیکالا ۳۲۰ گیگ اسلیم رو میده حدود ۹۰۰ اگر بخرم چقدر هزینه ی کپی خور میگیرن؟
۵. در چه صورت کپیخور نرم افزاری از بین میره؟ میگن کپیخور نرم افزاری اگر از بین بره کنسول به درد نمیخوره؟
۶. اگر پلی ۳ فت بگیرمم میتونم بازیهای روز. مثل gow3 . Last of us . Gta v . Cod ghost رو بازی کنم؟ یا بهتره اسلیم بگیرم؟
۷. به مانیتور میتونم وصل کنم؟ مانیتورم hdmi نداره ها. Vga و dvi داره

Last edited by a moderator:
  • Like

sys

کاربر سایت
Jul 23, 2012
43
نام
سعيد
دوستان 3.6 کپی نرم افزاری نمیشه.درسته؟باید حتما از برد کبرا استفاده کرد؟

درسته مخصوصا اگه 3.66 باشه که دیگه اصلا راه نداره به جانه تو.
برد کبری باید بذاری که اونم مسخره بازی زیادداره.

• Like

sajad1995

کاربر سایت
Jun 4, 2014
8
سلام دوستان من میخوام. اسلیم 160 بگیرم
قیمت کبرا چنده و اگه کپی خورش کنم کلا چقدر هزینه میبره و اینکه اگه کبرا نصب کنم هارد اینترنال دستگاه از کارمیفته؟
ممنون

• Like

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
1. اگر اکبند بخرم خودم میتونم کپی خور کنم؟ چه چیزایی نیازه؟
۲. کپیخور نرم افزاری بازی های پلی ۲ و ۱ رو اجرا میکنه؟
۳. میگن بعضی از کنسولهای اکبند کپیخور نمیشن! درسته این حرف؟
۴. الان سایت دیجیکالا ۳۲۰ گیگ اسلیم رو میده حدود ۹۰۰ اگر بخرم چقدر هزینه ی کپی خور میگیرن؟
۵. در چه صورت کپیخور نرم افزاری از بین میره؟ میگن کپیخور نرم افزاری اگر از بین بره کنسول به درد نمیخوره؟
۶. اگر پلی ۳ فت بگیرمم میتونم بازیهای روز. مثل gow3 . Last of us . Gta v . Cod ghost رو بازی کنم؟ یا بهتره اسلیم بگیرم؟
۷. به مانیتور میتونم وصل کنم؟ مانیتورم hdmi نداره ها. Vga و dvi داره

1و2و3 - کنسول های آکبند بازار که فریمورشون بالای 3.60 باشه کپی خور فقط با برد کبری میشن و نرم افزاری کپیخور نمی شن
4- اونایی که توی سایت دیجی کالا هست فریمورشون بالای 3.60 هست
5- اطلاعی ندارم
6- بازیهای روز روی همه مدلی اجرا میشه و ربطی به اسلیم و فت بودن نداره
7- باید مبدل HDMI به DVI استفاده کنید

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان من میخوام. اسلیم 160 بگیرم
قیمت کبرا چنده و اگه کپی خورش کنم کلا چقدر هزینه میبره و اینکه اگه کبرا نصب کنم هارد اینترنال دستگاه از کارمیفته؟
ممنون
اگر کبری نصب کنید از هارد اینترنال نمیشه استفاده کرد و قیمتش هم بالای 250 در میاد

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
  • Like

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
دوستان عزیز امروز میخوام بریم با پسر خالم یه PS3 نو بگیره برای هدیه قبولی در امتحاناتش...

ورژن فریم ور برای کپی خور کردن باید چند باشه چون جایی که قراره ازش بخره اورجیناله کنسولاش،بعد هزینه کپی خور کردنش جدا چقدر میشه؟
ممنون میشم زودتر یکی پاسخ منو بده

• Like

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
دوستان یه توضیحی در مورد ps3 اسلیم میدید... یه فروشنده هه میگه الان توی بازار اسلیم های نو کپی خور همه ربفر هستند. تاکید هم میکنه همه شون
بعد میگه یدونه 160 گیگ غیر ریفر! در حد آک داره 1.070 دیگه فیرمویرشو سر در نمیارم. بنظرتون میارزه
این مساله ریفر بودن بیشتر اسلیم های بازار چقدر درسته؟
چجوری میشه ریفر رو از سالم تشخیص داد؟
ممکنه جعبه اورجینال باشه سریال ها هم یکسان باشن ولی کنسول ریفر شده باشد؟

matsu

کاربر سایت
Aug 6, 2014
44
سلام دوستان
منم مثل شما درگیر خرید پلی 3 هستم و سوالات زیادی در ذهنم هست. چند ویدئو در مورد دانگرید و کپی خور و... برای دانلود از سایت داخلی پیدا کردم .گفتم شاید بدرد دوستان بخوره.البته اگه صاحب تاپیک اجازه بده و خلاف قوانین سایت نباشه لینک دانلود بزارم (چون به قانون اینجا اشنا نیستم می پرسم).وگرنه اگه عمومی نمیشه لینک گذاشت هرکی خواست نامه بده خصوصی براش لینک دانلود می فرستم. حالا اجازه قرار دادن لینک با صاحب تاپیکl-)

sefidtarik

کاربر سایت
Dec 16, 2013
1
کنسول کپی خور نرم افزاری همه بازی ها رو اجرا میکنه ؟
فریمور 4.55 همه بازی ها رو اجرا میکنه ؟ یا چند درصد اجرا میکنه ؟ اخرین فیمور هک شده نرم افزاری چنده ؟
چند درصد از بازیها از روی هارد اکسترنال اجرا میشه ؟
بعضی ها بازی روی هارد کپی میکنن اینا بدون تغییر بازی ها هارد رو وصل کنی به کنسول بازی ها رو اجرا میکنه یا باید دستکاری بکنی ؟
تا چند ترا هارد اکسترنال پشتیبانی میکنه کنسول و از روش میشه مستقیم بازی اجرا کرد ؟
اینایی که بازی ها رو روی هارد کپی میکنند یه چیزایی راجب اجرا شدن و نشدن بعضی بازی ها میگن قضیه شون چیه ؟
از هاردهای usb 3 هم میشه مستقیم بازی اجرا کرد مثل usb2 ها ؟
بازی بگیرم رو هارد اکسترنال بدون دنگ و فنگ اجرا میشه یا باید با چند جور نرم افزار سر و کله زد ؟

• Like

vampire-king

کاربر سایت
Jul 23, 2014
29
با عرض سلام خدمت دوستان.
بنده میخوام دستگاه بازی بخرم و بین xbox 360 و ps3 گیر کردم و تم بازی هایی که میکنم هم مثل : tomb rider 2013 , batman : arkham origins , crysis 2 & 3 , battelfield 4 , call of duty ghost , castalvania : lord of shadow 1 & 2 و ... بازی میکنم و گرافیک برام خیلی مهمه و همچنین گیم پلی و مهم ترین مهم ترین راحتی دسته و کار کردن با دستگاه هست که اذیت نکنه و قیمت بازی های کپی اش هم مناسب باشه ... با این توضیحات .. دوستان عزیز شما کدام را پیشنهاد میکنید و حداقل قیمت هر کدام هم اگر بگید با مدل دستگاه خیلی ممنون میشم. با تشکر از تمامی دوستان و منتظر پاسخ شما هستم و در آخر یک سوال دارم و اینکه در آینده برای ps3 بازی میزنند یا با امدن ps4 ... ps3 مثل ps2 به خاطره ها میرود و دیگه هیچ بازی رو نمیزنند ؟

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
با عرض سلام خدمت دوستان.
بنده میخوام دستگاه بازی بخرم و بین xbox 360 و ps3 گیر کردم و تم بازی هایی که میکنم هم مثل : tomb rider 2013 , batman : arkham origins , crysis 2 & 3 , battelfield 4 , call of duty ghost , castalvania : lord of shadow 1 & 2 و ... بازی میکنم و گرافیک برام خیلی مهمه و همچنین گیم پلی و مهم ترین مهم ترین راحتی دسته و کار کردن با دستگاه هست که اذیت نکنه و قیمت بازی های کپی اش هم مناسب باشه ... با این توضیحات .. دوستان عزیز شما کدام را پیشنهاد میکنید و حداقل قیمت هر کدام هم اگر بگید با مدل دستگاه خیلی ممنون میشم. با تشکر از تمامی دوستان و منتظر پاسخ شما هستم و در آخر یک سوال دارم و اینکه در آینده برای ps3 بازی میزنند یا با امدن ps4 ... ps3 مثل ps2 به خاطره ها میرود و دیگه هیچ بازی رو نمیزنند ؟
خب ببینید بحث اینجا چند تا مورد هست :

مهمترین بحث کپی خور بودنه که الان PS3 اکبند کپی خور نرم افزاری نیمشه و بعد خرید PS3 باید بدید با برد کبری واستون کپی خورش کنن که 250 - 350 هزینه برداره این کار و تازه خطرناک هم هست و امکان اسیب سخت افزاری به دستگاه وجود داره . مگر اینکه شما بخوای اوریج بازی کنی که اون بحثش جداست.

در کل اکه برای کپی خور بودن میخوای کنسول بگیری بنده x360 رو بهت پیشنهاد می کنم و هنوز هم واسش انحصاری میاد . مثل FH2 یا TR . در کل کنسول بی دردسر تری هست نسبت به PS3 ضمنه اینکه دسته ی فوق العاده بهتری نسبت به DS3 داره از هر لحاظ .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر