راهنمای خرید پلی استیشن 3

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
خوب درحال حاضر هزینه کپی خورکردن با برد کبری چقدر درمیاد؟
ربطی به فریمویر دستگاه نداره؟

کسی که فریمور بالایی داره و نرم افزاری نمیتونه میره و کبرا اودی میزنه.
قیمتش هم 270 تومن میشه(ایرج شاپ و مرتضی رحمانی).

hrt777

کاربر سایت
Dec 19, 2013
16
من ايكس باكس دارم ميخواستن ps3 بگيرم ، ولي شناختب ندارم از هر كسيم مي پرسم يه چيزي ميگه .

در كل fat بهتره يا اسليم ؟

از كجا بفهم كپي خور هست يا نه ؟

يه fat گيرم اومده ٨٠ گيگ ورژن ٣.٥٥ اورجينال قيمت ٧٠٠

يه اسليم هم گيرم اومده ١٦٠ گيگ كپي خور قيمت ١،١٠٠

كدوم بهتره هزينه كنم ؟

اصلاً ارزش داره ايكس باكس رو بدم كاركرده ps3 بگيرم ؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
با سلام خدمت همه دوستان
وقتشه که کم کم به گروه ps3 داران ایران بپیوندم :-D

خب
طبق معمول به راهنمایی دوستان نیاز دارم
دو تا از تاپیک ها و تعدادی از پست های اونا رو خوندم ولی نشد که جواب سوالام رو بگیرم ( البته بعضی رو گرفتم مثل اینکه اسلیم از فت بهتره)

من XBOX 360 دارم و PS3 رو فقط واسه بازیهای انحصاری اون میخوام ( کی نمی خواد !!)

سوال1 - به نظرتون PS3 نو بخرم یا دسته دوم؟
سوال2- چه مدلی بخرم؟ اسلیم یا سوپر اسلیم؟
سوال3 - کپی خور بخرم یا اورجینال؟

من حدود 24 تا بازی انحصاریه که میخوام بازی کنم. در ضمن قصد فروش دوباره کنسول رو هم ندارم چون کنسول هام رو آرشیو میکنم. از طرفی دلم میخواد راحت بتونم آنلاین بازی کنم و از طرف دیگه بازیهای اورجینال واقعا گرونه ولی این قدرت رو دارم که فقط ماهی 1 یا دو تا بازی بخرم حالا یا نو یا دسته دوم. با این اوصاف به نظرتون اورجینال بهتر نیست بگیرم که مشکل لایو نداشته باشم ؟ سوپر اسلیم رو به اسلیم ترجیح میدید یا فرقی نمیکنه؟

آخرین ویرایش:

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
سوال.
1.ps3 fat بخرم یا ps3 slim ؟
2.هردوش کپی خور هستش یا نه؟
3.حافظه داخلی بالا لازمه بگیرم یا حافظه کم هم کافیه؟مثلا fat 40gb

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
سوال.

1-از نظر مصرف برق اسلیم بهتره.
2-بستگی به فریمور اولیه کنسول داره(البته اگه بالا بود هم هک میشه ولی با کبرا اودی).
3-حافظه پایین 80 خوبه(چون حجیم ترین بازی رو میتونی روش بری ولی روی 40 نمیتونی).

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
دوستان من میخوام Xbox رو بفروشم یه PS3 بخرم . میخواستم بدونم کنسول هر کپیخوری باشه میشه بدون بن شدن انلاین بازی کرد ؟!
اگه زود تر جواب بدید ممنون میشم چون امروز شاید برم برای خرید

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
میگم منهنوز مطمئن نشدم که با آپدیت 4.43 هم میشه به راحتی آنلاین بازی کرد یا نه! تو پست اول نوشته نمیشه! تو یک کلام میشه به راحتی با آخرین آپدیت اکثر بازیها رو به راحتی انلاین بازی کرد یا نه !؟

ممنون

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
من ايكس باكس دارم ميخواستن ps3 بگيرم ، ولي شناختب ندارم از هر كسيم مي پرسم يه چيزي ميگه .

در كل fat بهتره يا اسليم ؟

از كجا بفهم كپي خور هست يا نه ؟

يه fat گيرم اومده ٨٠ گيگ ورژن ٣.٥٥ اورجينال قيمت ٧٠٠

يه اسليم هم گيرم اومده ١٦٠ گيگ كپي خور قيمت ١،١٠٠

كدوم بهتره هزينه كنم ؟

اصلاً ارزش داره ايكس باكس رو بدم كاركرده ps3 بگيرم ؟

هم Fat خوبه و هم Slim ولی توی Slim مصرف برق پایین تره.فکر نکنید slimبخرید اره دیگه بازی ها با کیفیت و گرافیک بیش تری اجرا میشند.
شما ببین ps3 خریدی میخوای کپور خور استفاده کنی یا اورجینال.اورجینال برای کسی هست که میخواد انلاین بزنه و بازی اوریجنال میخره کپی خور هم کسی که میخواد حالت داستانی بره
شما اگر Fat رو بخری و بخوای کپی خورش کنی باید حدود 200 تومن پول بدی تا برات کپی خور کنند.
روی x360 یه سری بازی های انحصاری هست که روی ps3 نیست و برعکس.به نظرم شما بازی های انحصاری ps3 رو امتحان کنی مطمینم که برای خرید کنسول ps4 بیشتر راغب میشی

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

سوال.
1_هیچ فرقی نداره بالا هم توضیح دادم فقط مصرف برق اما چون slim جدیدتره همه ترجیح میدند slim بخرند
2_بعله فقط باید ببینی میشه کپی خور کرد یا نه.کنسول رو میشه هم نرم افزاری و هم سخت افزاری کپی خور کرد.
3_حافظه متوسط 80 گیگ کافیه شما ببین مثلا هارد 500 گیگ میگیری بنداز روش ولی ببین به کارت میاد؟

دوستان من میخوام Xbox رو بفروشم یه PS3 بخرم . میخواستم بدونم کنسول هر کپیخوری باشه میشه بدون بن شدن انلاین بازی کرد ؟!
اگه زود تر جواب بدید ممنون میشم چون امروز شاید برم برای خرید
کنسول کپی خور باشه بعله میشه انلاین بازی کرد تا زمانی که سونی شناسایی نکنه شناسایی کنه بن و باید بری از این ایدی جایگزین ها بخری

میگم منهنوز مطمئن نشدم که با آپدیت 4.43 هم میشه به راحتی آنلاین بازی کرد یا نه! تو پست اول نوشته نمیشه! تو یک کلام میشه به راحتی با آخرین آپدیت اکثر بازیها رو به راحتی انلاین بازی کرد یا نه !؟

ممنون

اخرین اپدیت کنسول منظورته؟شما کنسول رو اپدیت کن برو انلاین بازی کن.تموم

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
1_هیچ فرقی نداره بالا هم توضیح دادم فقط مصرف برق اما چون slim جدیدتره همه ترجیح میدند slim بخرند
2_بعله فقط باید ببینی میشه کپی خور کرد یا نه.کنسول رو میشه هم نرم افزاری و هم سخت افزاری کپی خور کرد.
3_حافظه متوسط 80 گیگ کافیه شما ببین مثلا هارد 500 گیگ میگیری بنداز روش ولی ببین به کارت میاد؟

کنسول کپی خور باشه بعله میشه انلاین بازی کرد تا زمانی که سونی شناسایی نکنه شناسایی کنه بن و باید بری از این ایدی جایگزین ها بخری

اخرین اپدیت کنسول منظورته؟شما کنسول رو اپدیت کن برو انلاین بازی کن.تموم

از چه طریقی ممکنه شناسایی کنه؟ نوع بازی یا گشت ماهیانه یا .. و کلا ریسکش تا چه حده ؟ الان خودت آنلاین راحت بازی میکنی ؟ بچه های ایرانی هم پاکار هستن اونجا ؟

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
از چه طریقی ممکنه شناسایی کنه؟ نوع بازی یا گشت ماهیانه یا .. و کلا ریسکش تا چه حده ؟ الان خودت آنلاین راحت بازی میکنی ؟ بچه های ایرانی هم پاکار هستن اونجا ؟

بنده خودم اورجینال باز بودم و تا وقتی که توسنتم بازی اورجینال خریدم و انلاین میزدم و خلاصه رفتم دانشگاه دیگه حال و حصوله اورجینال زدن نداشتم.ریسکش کمه نترس
ببین وقتی کنسول رو هک میکنی باید همش در اخبار اپدیت ها باشی و مثلا اپدیتی اومد کنسول هک شده رو اپدیت نکنی تا ببینی که چند نفری که اپدیت کردند براشون مشکلی پیش اومده یا نه؟مثلا یکی از بچه ها تاپیک زده کسانی که هک کبری دارند یعنی سخت افزاری هک کبری ریختند دستگاهشون رو اپدیت نکنند چون بازی های کپی و غیر کپی دیگه اجرا نمیشه.
اره باو راحت میشه انلاین زد با دستگاه کپی هم انلاین میزنند اما تند تند اخبار رو دنبال میکنند و اگر بن شدند باید برند یه اکانت جدید بخرند و بدند کسی براشون اکانت رو روی سرور جایگزین کنه و بازی کنند تا وقتی که بن نشند.
بعله هستند هنوز خیلی ها ps3 دارند و اینکه برای ps3 هنوز که هنوزه کلی بازی میاد.فکر نکنید دورانش تموم شده

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
سلام به همه دوستان
من تو فكر خريد يه ps3 افتادم ولي هيچي ازش نميدونم ممنون ميشم راهنمايم كنين كه چه مدلي خوبه و قيمتش چنده چجور بازيهايي رو به شكل كپي خور اجرا ميكنه؟بازي هاي اركيد رو هم اجرا ميكنه؟ - هك سخت افزار بهتره يا نرم افزاري؟
انلاينم نميرم

آخرین ویرایش:

!warning

کاربر سایت
Feb 22, 2014
21
سلام به همه دوستان
من تو فكر خريد يه ps3 افتادم ولي هيچي ازش نميدونم ممنون ميشم راهنمايم كنين كه چه مدلي خوبه و قيمتش چنده چجور بازيهايي رو به شكل كپي خور اجرا ميكنه؟بازي هاي اركيد رو هم اجرا ميكنه؟ - هك سخت افزار بهتره يا نرم افزاري؟
انلاينم نميرم
سلام دوست عزیز ps3 slim 160 بهترینشه قیمتش هم 950 تومانه ولی بخوای کپی خور کنی و بازی و ... بریزی حدود 1400 تومان میشه بازی ارکید اجرا نمیکنه هک سخت افزاری بهتره انلاینم بازی نکن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر