راهنمای خرید و کپی‌خور کردن Wii در ایران

music

کاربر سایت
Jul 31, 2006
113
نام
armin
از کجا ميتونم بفهمم که دستگاه کدوم يکی از ايناس d2a d2b d2d؟
لازمه حتماً باز بشه ؟
اگه چيپ اي هست که بهتر از اينا باشه و تو ايران نيست بگيد - ميتونم بگم برام بفرستن .
براي نسبم مشکلی نيست - يه خورده اين ور اون ور ميگردم - يه جوری نسبش ميکنم .
متأسفانه خودم کرمّه اين کارام .
يعنی از بچگی بودم .
تقريباً هيچ وسيله ای تا شعاع 1 کيلو متريم نيست که باز نشده باشه . lol

Aryan_sh.1369

کاربر سایت
Apr 17, 2008
58
سلام
ببخشید بچه ها ولی بنظرم اونایی که سوال دارن اصلا پست های قبلی رو کامل نمی خونن یا توجه نمی کنن ...
آقا علیرضا اگه صفحه ی قبلی رو می خوندید آقا اشکان جوابتونو کاملا واضح داده !
شما تنها نیستید خیلیا همین طورند ...
قصد بی احترامی به کسی رو ندارم یه وقت سوء تفاهم نشه .
دوستان اگه به پست های قبلی توجه کنن زودتر جوابشون رو می گیرن تا اینکه کلی وقت بزارند و همون مطالب رو دوباره بپرسند .;)

music

کاربر سایت
Jul 31, 2006
113
نام
armin
اگه با منی - من خوندم صفحه قبلو - :-ss
ولی سؤالم چيزه ديگی بود -
اگه چيپ اي هست که بهتر از چيپ هاي مجود تو بازار ايران باشه بگين که از جای ديگه بخرم .
و اين که از کجا ميشه فهميد دستگاه d2a هست يا چيزه ديگه .

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام دوست عزیز اگه منظورت منم که میدونم هست اقا اشکان در جواب سوال خود من گفتن اما من یه فروشگاه می خوام که دوستان بگن و مطمئن باشه قیمت و مد چی÷ش هم خوب باشه ودوستان ازش خرید کرده باشن چون دیدم اطلاعات بچه های اینجا بالاست ÷رسیدم
با تشکر

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
اگر زرنگ باشی و تیز من یگانه رو پیشنهاد میکنم باید زبون بریزی و پرو باشی که سرت کلاه نره اونجا از همجا ارزون تر میتونی پیدا کنی 400 تومان uc
در حال حاضر تقریبا تمام Wii های موجود در بازار از چیپ d2ckey استفاده میکنن که چیپ خوبی هست و هیچ مشکلی نداره
برای فهمیدنش هم باید رنج سریال کنسول که روی جعبه نوشته بالا باشه(شرمنده عدد رو دقیق یادم نیست ممنون میشم یک نفر این عدد رو بگه)
وست و پرتو جای مطمعنی هستن ولی خوب گرون میدن
توپ خونه هم داره اونجا هم میتونی گیر بیاری

آخرین ویرایش:

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
دوستان من با عرض تأسف باید بگم که تصمیم گرفتم Wii مو بفروشم، و به جاش یه 360 بخرم. جدیداً بازی های Wii جذبم نمی کنه، وقتی DMC4 رو روی کامپیوتر بازی کردم احساس کردم چقدر دلم برای بازی های اینجوری تنگ شده و دیدم که Wii منو راضی نمی کنه، این بود که خواستم بگم که Wiiمو می فروشم یا با Xbox 360 عوض می کنم، اگه از بچه های Wiiباز خودمون هم خواست حتماً حقش محفوظه

Aryan_sh.1369

کاربر سایت
Apr 17, 2008
58
من خودم تابستون پارسال دستگاه j رو از توپ خونه خریدم 318 :cool: ولی اسم مغازش یادم نیست .
اون پاساژ بزرگه که سر نبشه ، طبقه همکف ، آخرین مغازه سمت راست

music

کاربر سایت
Jul 31, 2006
113
نام
armin
تا جایی که خودم فهميدم - فکر کنم d2c باشه .
اگه بخوام d2ckey نصب کنم . کسی ميدونه که اين مدل تقلبی داره يا نه ؟
فردا ميرم توپخونه بخرم که خودم نصب کنم - کسی جایی رو ميشناسه که اموزشه نصب گذشته باشه ؟
و اگه دارين آدرس مغازه خاصی که چيپ رو داشته باشه .
و رنج قيمت اش ؟

Luis Figo

کاربر سایت
Jun 30, 2007
72
دیروز Wii گرفتم (UC) ولی هنوز نتونستم ازش استفاده کنم! حتما متوجه شدید به چه دلیل؟ دوشاخه به پریز برق نمیخوره! تبدیلشم نمیدونم از کجا تهیه کنم! تو رو خدا هر کی داره یا میتونه برام تهیه کنه PM بده هزینشم هر چی بشه پرداخت میکنم فقط هر چه زودتر خواهشا!!
:((

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
دیروز Wii گرفتم (UC) ولی هنوز نتونستم ازش استفاده کنم! حتما متوجه شدید به چه دلیل؟ دوشاخه به پریز برق نمیخوره! تبدیلشم نمیدونم از کجا تهیه کنم! تو رو خدا هر کی داره یا میتونه برام تهیه کنه PM بده هزینشم هر چی بشه پرداخت میکنم فقط هر چه زودتر خواهشا!!
تبدیل؟؟؟:eek::eek:این جوری نیست که!!!;)
شما باید برین از وست گیم یا پرتو یه اداپتور 220 ولت بگیرین یا یه تراس 110 به 220 که من همون اداپتور رو پیشنهاد میکنم (خیلی بهتر)
اداپتور موجود در Wii uc 110v هست و برق 110 میگیره برای همین باید این کارو کنید
..............................................................................................................................................
تا جایی که خودم فهميدم - فکر کنم d2c باشه .
اگه بخوام d2ckey نصب کنم . کسی ميدونه که اين مدل تقلبی داره يا نه ؟
فردا ميرم توپخونه بخرم که خودم نصب کنم - کسی جایی رو ميشناسه که اموزشه نصب گذشته باشه ؟
و اگه دارين آدرس مغازه خاصی که چيپ رو داشته باشه .
و رنج قيمت اش ؟

خشبختانه d2ckey تقلبی نداره راستشو بخوای نمیدونم کجا دارن
چیپ wiikey که 30 تومان بود فکر میکنم این هم همون حدودا باشه برای نصب هم یا ببر پرتو یا نکس جن این کارشون درسته;)
هزینه نصب هم 10 تومان بود چند ماه پیش (اگر الان گرون نکرده باشن خوبه:-")
و در اخر بهت پیشنهاد میکنم خودت این کارو نکنی چون این چیپ خیلی سیم برای لحیم میخواد(یک وقت خدایی نکرده بلایی که سر من اومد سر شما نیاد)
برای درک سختی کار 2 تا عکس از این چیپ که رو wii نصب میزارم
2007.10.26.d2ckey(pins)-lr.JPG

2007.10.26.d2ckey-lr.JPG

آخرین ویرایش:

music

کاربر سایت
Jul 31, 2006
113
نام
armin
منم که الان دارم فکر ميکنم - احساس ميکنم پشيمون شدم :))
ميشه آدرس پرتو و نکس جن رو يکی بنويسه؟
مرسی.
دستگاه ماله برادرمه - اگه ماله خودم بود مطمئناً خودم اين کارارو ميکردم .

rezaxp

کاربر سایت
Jul 27, 2006
240
نام
Reza

مبارک باشه ...

از کجا خریدی ؟
چرا همون جا تگفتی تبدیل هم بهت بده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر