راهنمای خرید و کپی‌خور کردن Wii در ایران

PiPPiN

کاربر سایت
Apr 4, 2007
65
درمورد region-free بودن بازیهای GameCube من دچار شک شدم چون ظاهرا بازیهای NTSC مربوط به GC راحت روی PAL اجرا میشه اما برعکسش اگر هم شدنی باشه به این راحتی نیست. لااقل این لیست که اینطور نشون میده:
http://modyawii.tehskeen.com/mod-comparison.html
----
راستی cyclowiz سایت جدید داره:
http://www.cyclopswiz.com/
به علاوه forum:
http://www.teamcyclops.com/forum/
----
۲ روز تا تاریخ احتمالی ارائه‌ی بروزرسانی Wiikey!

vandad

کاربر سایت
Jul 17, 2006
299
بله میشه
شما بهتره از همونجا هم مدچیپ wiikey که بهترینه رو بگیری
با این مدچیپ فری ریجیون میشه و دیگه هیچ مشکلی نیست
برای نصب مدچیپ هم مغازه و اشخاص زیادی هستند

• Like
Reactions: che-jaleb

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
بله میشه
برای نصب مدچیپ هم مغازه و اشخاص زیادی هستند

فکر بدی نیست البته اگر اونجا گیر بیاره ومطمئنن بعد از خرید مدچیپ اولین کسی روکه میبینه پلیس امریکاست که بخاطر کپی رایت دست گیرش می کنن در ضمن همه بچه ها میدونند که wiikey الان بهترین نیست لطفاَ راهنمایی کنید نه چاه نمایی

Catdog

کاربر سایت
Aug 18, 2006
211
نام
امیر
فکر بدی نیست البته اگر اونجا گیر بیاره ومطمئنن بعد از خرید مدچیپ اولین کسی روکه میبینه پلیس امریکاست که بخاطر کپی رایت دست گیرش می کنن در ضمن همه بچه ها میدونند که wiikey الان بهترین نیست لطفاَ راهنمایی کنید نه چاه نمایی
کی گفته خرید مدچیپ تو امریکا جرمه؟ تا اونجایی که من میدونم حتی داشتن بازی کپی هم در صورتی که اصلشو داشته باشید جرم نیست. البته فکر کنم فقط مجاز به داشتن یه بکاپ از بازی هستید.
کاملا ریجن فری میکنه یا نصفه نیمه هست اینم؟

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
والا اون wiikey که من میگم تاحالا بهترینه و رو دستش هنوز نیومده ( از چند منبع بزرگ پرسیدم )
70 درصد رو هم فری میکنه

دوست عزیز من قصد توحین کردن به منابع شمارو نداشتم وندارم اما در مورد فری کردن باید بگم که الان تقریباَ تمامی مدچیپ های جدید 70 درصد فری می کنند ودر مورد بهترین بودن wiikey هم در همین سایت بحث شده بود که در بازیهای گیم کیوب ضعف صدا دارد

vandad

کاربر سایت
Jul 17, 2006
299
بچه ها من دارم یک wii با مدچیپ wiikey میگیرم
قیمتش هم 450 تومن هست
j هم هست یعنی ژاپنیه :D
خوبه یا نه ؟
راستی یک سوال دیگه
آیا میشه با این کنسول فیلم دی وی دی و mp3 دید یا امکانات اضافی بیشتری داره یا نه ؟

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
سلام دوستان کسی خبر داره انگلیس چنده به داییم بگم برام بفرسته ... بهش زنگ زدم گفتم بهم گفت اونجا همه چی گرونه اما گفت قیمت میگیره اما میدونم نمیگیره پس ممنون میشم بهم یه قیمت بده کسی ببینم ارزش داره بفرسته یا نه ممنون میشم یه کمکی بکنید ... و یه توضیح در مورد مود چیپ که چند مدل داره و با هم چه فرقی میکنن :confused: :love:

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
450 یه کمی گرونه اما متناسب.
یه مشکل اساسی داره این J ها اونهم اینه که تمامی منو ها ژاپنی هستند حالا نمیدونم میشه با هک انگلیسی شون کرد یا نه.
میشه MP3 رو گوش کرد اما در حالت عادی نمیشه فیلم رو از روی دیسک نگاه کرد (از روی SD Card آسونه) مگه این که با یه روش هک چپ اندر قیچی یه آینه روی لنز سوار بشه (یا یه همچین چیزی درست یادم نیست) چون دیسک ها اطلاعاتشون برعکس Write شده (برای Privacy ) و مثلا اگه شما دیسک رو بزارید تو DVD ROM کامپیونرتون نمیتونه دیسک رو بخونه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر