راهنمای تروفی های بازی The Last of Us Remastered

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
گرفتم همه رو اما گليچ شده ! 36 مونده :|

اقا من الان ميخوام از گليچ استفاده كنم ! بعد زدن chapters فقط همون درجات سختي معمولي رو مياره !!! عاديه؟ يعني برم توي بازي درست ميشه و همه تجهيزات رو ميده و از S+ تروفي هارو ميده ؟؟؟
اخه هيچ علامت + ايي بغل دستش نيست :|

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
گرفتم همه رو اما گليچ شده ! 36 مونده :|

اقا من الان ميخوام از گليچ استفاده كنم ! بعد زدن chapters فقط همون درجات سختي معمولي رو مياره !!! عاديه؟ يعني برم توي بازي درست ميشه و همه تجهيزات رو ميده و از S+ تروفي هارو ميده ؟؟؟
اخه هيچ علامت + ايي بغل دستش نيست :|
تو این بازی گلیج و باگ خیلی زیاده و هیچ اطمینانی به هیچی نیست
اون علامت + هم نشون نمیده ، اگه S+ برات باز شده برو به احتمال 99% تروفی رو میگیری

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
من الان چه كنم كه تروفي conversation هارو بهم نداد :|
كدوم يكيش گليچ شده ؟
توي NG+ ميتونم بگيرمش ؟

University رو Load کن، اون جا که یه علامت فایرفلای روی دیوار میبینی و در موردش با الی حرف میزنی ممکنه اشتباه کرده باشی.
دو تا ازون علامت ها وجود داره، فقط یکیشون حساب میشه. صفحات قبل رو بخون بچه ها اکثرن مشکلشون با همین قسمت بود.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خودم هم حدسش رو ميزدم :|
من فكر كردم بچه ها مي گن فقط سمت يكي از علامت ها برو و درباره اش حرف بزن :| علامت فايرفلاي دومي كجاست ؟؟؟

من چرا فكر مي كردم توي + همه چيزهايي رو كه از بازي اصلي داشتيم بهمون ميده :| من هيچ چيزي رو مصرف نكردم به اميد اين كه توي S+ بتونم ازشون استفاده كنم اما هيچ چيزي نيست :((
كاملا" EPIC FAIL شدم :|:d

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
خودم هم حدسش رو ميزدم :|
من فكر كردم بچه ها مي گن فقط سمت يكي از علامت ها برو و درباره اش حرف بزن :| علامت فايرفلاي دومي كجاست ؟؟؟

من چرا فكر مي كردم توي + همه چيزهايي رو كه از بازي اصلي داشتيم بهمون ميده :| من هيچ چيزي رو مصرف نكردم به اميد اين كه توي S+ بتونم ازشون استفاده كنم اما هيچ چيزي نيست :((
كاملا" EPIC FAIL شدم :|:d

توی دانشگاه یه دری هست که بسته شده، بعد شما از سمت راست وارد یه اتاقی میشی و اون طرف در بیرون میای و ژنراتور رو روشن میکنی و در رو باز میکنی.
اون دره توی یه راهرویی هست، از اون راهرو بیا بیرون، سمت چپش یه علامت فایرفلای هست، بهش نگاه کن و مکالمه رو انجام بده. همین.

NG+ هم همیشه همینجوره، اگه Ammo و این جور چیزا ذخیره میشدن که رسماً دورهای بعد سوپرمن میشدی :D فقط آپگریدهای اسلحه و جوئل باقی میمونن.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
توی دانشگاه یه دری هست که بسته شده، بعد شما از سمت راست وارد یه اتاقی میشی و اون طرف در بیرون میای و ژنراتور رو روشن میکنی و در رو باز میکنی.
اون دره توی یه راهرویی هست، از اون راهرو بیا بیرون، سمت چپش یه علامت فایرفلای هست، بهش نگاه کن و مکالمه رو انجام بده. همین.

NG+ هم همیشه همینجوره، اگه Ammo و این جور چیزا ذخیره میشدن که رسماً دورهای بعد سوپرمن میشدی :D فقط آپگریدهای اسلحه و جوئل باقی میمونن.

ژنراتور دوتا هست توي دانشگاه !
فكر كنم منظور شما اون يكي ه كه بعد از ديدن ميمون ها توي دانشگاه و اون بالا كنار 5-6 تا RUNNER هست ؟!

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
ای بابا....هی....

دوستان چرا این بازی اینقدر اذیت میکنه منو؟؟؟؟

امروز (دیروز) به دهن سرویسی تمام جک ها الی رو شنیدم ولی اچیومنت نداد.....:((سره trig کردن اون جک توی bookstore دهنم صاف شد...)....

نکنه روی +easy اچیومنت نمیده؟؟؟

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
ای بابا....هی....

دوستان چرا این بازی اینقدر اذیت میکنه منو؟؟؟؟

امروز (دیروز) به دهن سرویسی تمام جک ها الی رو شنیدم ولی اچیومنت نداد.....:((سره trig کردن اون جک توی bookstore دهنم صاف شد...)....

نکنه روی +easy اچیومنت نمیده؟؟؟

ربطی به درجه سختی نداره رفیق
تنها نکته اینه که تمامی کارهایی رو که تو پست اول گفته شده باید انجام بدی یعنی موارد دریافتی، گفتگو و... همه رو به ترتیب انجام بده میتونی بگیری

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
آقا منم سر کانورسیشن ها گیر کردم .... 36تاش رو صحبت کردم ... اون یکی رو واقعا نمیدونم چیه

بعد اون صحبت نشونه های باترفلای رو توی دانشگاه رفتم

نمیدونم کدوم مونده دیگه ... بد رو اعصابه!

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
آقا منم سر کانورسیشن ها گیر کردم .... 36تاش رو صحبت کردم ... اون یکی رو واقعا نمیدونم چیه

بعد اون صحبت نشونه های باترفلای رو توی دانشگاه رفتم

نمیدونم کدوم مونده دیگه ... بد رو اعصابه!
تو دانشگاه 2 تا علامت هست یکی مربوط به تروفیه یکی نیست باسد اونو بری اگه رفتسو نداد بدون یکی رو جا گزاشتی ولی به احتمال زیاد همونه بزای ما همون بود

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
تو دانشگاه 2 تا علامت هست یکی مربوط به تروفیه یکی نیست باسد اونو بری اگه رفتسو نداد بدون یکی رو جا گزاشتی ولی به احتمال زیاد همونه بزای ما همون بود

نه تو داتشگاه هر دوتا کانورسیشن مربوط ب فلامت فایر فلای رو گرفتم ... حسابی گیج شدم

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
لامصب خیلی حسه بدیه
پس باسد اونایی که شک داریو اول بری اگه نشد از اول

واقعا... دوباره مجبورم از اول برم .... هرکدومو نگاه میکنم توی لیست مطمئنم ک کانورسیشن رو زدم

فقط اونی ک دوستمون میگه ب عقل جن هم نمیرسه دقیق یادم نمیاد کدومه

حالا رو سوروایوال ک میرم باز باید همش رو بزنم

ولی جدا از همه این بحثا ... تروفی های بخش سینگلش خیلی چرت و مسخرست ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر