راهنمای تروفی های بازی The Last of Us Remastered

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
دوستانی که سره جک کتابخونه گیرن بعد از کشتن آدما دستی بازی رو سیو کنید اگر جک رو نگفت رو باره لود کنید همون طبقه ی بالا اسپان می شید + همه ی دشمنا هم مردن......

یه 4-5 بار با همین سیو و لود امتحان کنید اگر نشد دوباره restart encounter بزنید دشمنارو بکشید بازم نگفت همون سیو و لود برا من همین روش جواب داد ولی فعلا که تروفی رو نگرفتم ... نمی دونم چرا .....

با اینکه همه ی جوک هارو توی یه بار بازی کردن بهم گفته ولی نداد نمیدونم چشه......

راستی یه نکته ی دیگه در مورد جک کتابخونه اینکه حالا حتما نباید کنار اون بشکه ی دم خروجی باشید برای من کنار اونیکی بشکه که دورش 2-3 تا تشک تخت هست گفت.....

+

برای روش سیو و لود دستی بعد از هربار لود کردن زیاد وای نستید 2-3 دیقه(حالا 4 دیقه هم وایسادید بد نیست) بودید و نگفت دوباره لود کنید......

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
بازی پلات شد ...

ممنون از تمامی عزیزانی که زحمت کشیدن راهنما رو تهیه و تنظیم کردن و همچنین دوستانی که حین بازی راهنمایی کردن منو ... واقعا زحمت کشیدین ... بازی واقعا زیبا بو د و احساسی ... داغونم کرد لامصب

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
دوستان پایه اید یه سری کلیپ speedrun خصوصا برای درجه سختی grounded بسازیم بزاریم سر در تاپیک ؟؟؟؟

کلیپ بیشتر برای جا های ناجور مثل زیرزمین هتل .......

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
همونطور که فردین گفت روزهای هفته زیر باید کامل بشن ماموریتایی که بهت محول میشه .

Week 6, Day 1
Week 8, Day 2
Week 10, Day 3
Week 11, Day 6
Week 12, Day 4

حالا تو این روزا اول یک پیغام برات میاد که 100% ریسک داره بعد یک جدول میده که پر از گزینست و قابل انتخاب . فقط تو این روزای 100% این سه تایی که میگم انتخاب کن . excution ، down و mark enemy . خیلی راحتن . حالا خوب گوش کن . توی روزهای متفرقه دیگه هم همین پیغاما میاد ولی یا با 60% ریسک یا اصلا امتیاز مثبت بهت میده و کنارش منفی نخورده . به هیچ عنوان اون 3 تایی که نام بردمو تو این روزا انتخاب نکن . چون اول اینکه اونها تعدادی دارن و بعد از کامپلیت شدنشون مثلا توی 2 تا ماموریت 100% بسته میشنو مجبوری بری سراغ یک گزینه دیگه . اونموقع کارت خیلی سخت میشه . پس انتخاب اینا رو فقط بزار برای ماموریت 100% . و اینکه مهم نیست که ماموریتای 60%تو کامل کنی چون کلونات یکم کم میشه و دوباره راحت بدستشون میاری . ماموریتای + رو که اصلا بیخیال شو . برای ماموریتای 60%ت اسلحه ای که بیشتر باهاش شلیک میکنیو انتخاب کن . توی جدوله هست عکس اسلحتو کشیده . مهمم نیست کاملش کنی .

حالا 3 روز بهت فرصت میده توی ماموریتای 100% که تعدادی رو که برات نشون داده کامپلیت کنی . حتما باید کامپلیت کنی وگرنه روز از نوع روزی از نوع . برای mark نشونه بگیر با اسلحت روی دشمن بعد آنالوگ سمت راستی رو فشار بده داخل تا مارک بشه . خیلی راحته . excution که باید بکشی که مث آب خوردنه . down هم که وقتی 4 دستو پا رو زمین میشن بهت نمره میده . توی 3 روز اول با 8 تاست . بعد کامپلیت شدن . میره روی 16 تا اگه اشتباه نکنم برای لول بعدیت . ودر آخر روی 28 تا . یعنی 3 تا ماموریت 100% رو به همین راحتی رد کردی . این که قفل شد برو روی down .

اگه دیدی توی روز آخر و دقایق آخر نمیتونی تعداد خواسته شده رو بگیری سریع دکمه ps رو نگه دار کلا خارج شو از بازی . با دکمه option خارج نشی که کلوناتو میکشه .

این از این .

فرقی نمیکنه اول با هانتر بری یا فایر فلای . به هر حال باید جفتشونو تا هفته 12 بری . تروفی اولو که گرفتی دومی رو انتخاب کن ولی موقع انتخابش توی دور دوم حواست جمع باشه چون بعد انتخاب دیگه قابل تعویض نیست تا وقتی کهخ کلونات بمیرن یا به هفته آخر برسی .

حالا آپ میکنم ویدئوی بازیمو بعدا بهت میگم ببین .

پایین سمت چپ شماره امتیازات زده .

هر کسی رو که میکشی یک وسیله آبی رنگ روش میاد حتما بگیر تا سلاحهات و امتیازات کلونت آپگرید بشه . اگه به حد نصابشم نرسیدی اشکال نداره بازی خودتو بکن

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خوب بالاخره پروژه S+ و تروفي گرفتنش تموم و شد خدارو شكر اين گليچ بود و گرنه بايد دوباره از اول S+ رو شروع مي كردم:|:d
حالا همه چي رو گرفتم به جز اين اپگريد اسلحه :| بايد از اول شروع كنم براي اپگريد كردن اسلحه ها ؟ يعني خوب تا يه جاهايي كه اصلا" فايده نداره چون هيچ PART ايي نيست و هيچ جاي تعميري نيست !
ميشه چپتر سلكت كرد روي NEW GAME + و از مرحله خاصي رفت جلو ؟ من حدود 150 تا ديگه PART مي خوام
يكي يه محل خوب هم بگه براي پارت جمع كردن :d

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
دوستانی که سره جک کتابخونه گیرن بعد از کشتن آدما دستی بازی رو سیو کنید اگر جک رو نگفت رو باره لود کنید همون طبقه ی بالا اسپان می شید + همه ی دشمنا هم مردن......

یه 4-5 بار با همین سیو و لود امتحان کنید اگر نشد دوباره restart encounter بزنید دشمنارو بکشید بازم نگفت همون سیو و لود برا من همین روش جواب داد ولی فعلا که تروفی رو نگرفتم ... نمی دونم چرا .....

با اینکه همه ی جوک هارو توی یه بار بازی کردن بهم گفته ولی نداد نمیدونم چشه......

راستی یه نکته ی دیگه در مورد جک کتابخونه اینکه حالا حتما نباید کنار اون بشکه ی دم خروجی باشید برای من کنار اونیکی بشکه که دورش 2-3 تا تشک تخت هست گفت.....

+

برای روش سیو و لود دستی بعد از هربار لود کردن زیاد وای نستید 2-3 دیقه(حالا 4 دیقه هم وایسادید بد نیست) بودید و نگفت دوباره لود کنید......
دقیقا بایدوسط اون مبل ها سمت راست خروجی وایسید

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان خواهشا" يكي جواب بده
ميتونم NEW GAME PLUS رو چپتر سلكت كنم از EASY روي مراحله BILL.S TOWN برم جلو يا بايد حتما" از اول برم ؟

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
دوستان خواهشا" يكي جواب بده
ميتونم NEW GAME PLUS رو چپتر سلكت كنم از EASY روي مراحله BILL.S TOWN برم جلو يا بايد حتما" از اول برم ؟
آپگرید بخوای از اول باید بری
قبلی بری همون تعداد قبل هست که اضافه میشه

The trouble with wanting something is the fear of losing it, or never getting it. The thought makes you weak...

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
آپگرید بخوای از اول باید بری
قبلی بری همون تعداد قبل هست که اضافه میشه

The trouble with wanting something is the fear of losing it, or never getting it. The thought makes you weak...

رفيق ديگه فايده نداره ديروز همه رو رفتم گرفتم از اول :d:|

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
گراندد رو امروز( حالا راحت راحت نه ولی در حد نرمال) تموم کردم
با در نظر گرفتن این
میخوام آنلاین شروع کنم به نظرتون میره رو اعصاب بیخیال شم یا زیاد اعصاب خورد کن نیست برم سخت باشه ولی رو اعصاب نباشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر