راهنمایی Runaway 2

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
من خوشم نمیاد از Walkthrough استفاده کنم!
من توی چپتر 2 هستم.
دختره باهام قهره،طوطی بیهوش شده،نیاز به گچ دارم.مختصات رو هم گرفتم

برو پیش سرباز اوکانار! ازش بپرس چطوری تو دبستان گچ درست میکرده!! بعد از تو اینونتروی Powder رو با جاسیگاری قاطی کن و چیزی که ساخته شد رو با درختی که کنار ماشین سرباز اوکانار هست Use کن تا گچ درست کنی.
پرنده رو هم برو بده به Kai و ...

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
جالبه!!
من در موردش باهاش صحبت کردم و اون لوله رو هم ساختم (به پست قبلی نگاه کن) و با درخت هم امتحان کردم! (من همه چی رو با همه چی امتحان کردم) ولی کار نکرد! اما الان....

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
چپتر 3 آسون و منطقی بود.
الانم توی چپتر 4 ام و باید با این خرسه ور برم ببینم میره یانه! میدومن باید از اون عطره استفاده کرد...نمیدونم رو چی یا کجا.فقط کسی نگه ها!!! نگینا!!!

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
الانم توی چپتر 4 ام و باید با این خرسه ور برم ببینم میره یانه! میدومن باید از اون عطره استفاده کرد...نمیدونم رو چی یا کجا.فقط کسی نگه ها!!! نگینا!!!

من که میدونم تو میای میگی نگو منظورت اینه که بگو ! :)

خوب من هم همونطوری که خواستی غیر مستقیم میگم ! :biggrin1:

ببین باید یه کاری کنی خرسه بره ، بعد کاری کنی که دستت شبیه دست خرس بشه تا بتونی ماهی بگیری. ;)
برای اینکه کاری کنی خرسه بره هم باید یک همبازی ! براش گیر بیاری ! :)

این هم غیر مستقیم ! خوب بود ؟ :)

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
خوب شد گفتم کسی چیزی نگه!
اون دفعه قبل بود که گفتم غیر مستقیم بگین.ولی اینفدفعه نه!
راهنماییت هم فعلا کار آمد نیست! میدونم که باید یه چیزی رو سفید کنم و میدونم که اسپری خرس ماده رو باید روش بزنم که خرسجون بره سراغش ولی چی؟
تنها چیزی که پیدا کردم اون یارو وازووسکیه.
حدس میزنم که یه چیز مهمی هم توی جعبه کلبه اون یارو باشه.ولی چه جوری باز کنم؟!
کسی چیزی نگه ها!!!!
باتشکر...

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
لباس اون یارو پنجه نداره! (که بغلشه) و کله نداره (احتمالا توی اون جعبه است) پنجه رو فعلا نمیخوام.(هنوز خرس رو دور نکردم)پس احتمالا کله رو میخوام.پس....(فعلا Dc میشم و تا حل نشد On نمیشم!! تا به راه خلافت کشیده نشم!!)

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
خوب مگه تو دیالوگ ها رو گوش نمیدی ؟

اگر میخوای توی بازی موفق باشی باید به دیالوگ ها جزء به جزء گوش کنی . ( ببینم تو که دیالوگ ها رو گوش نمیکنی مرحله ی دوم تست اون زنه رو چجوری رد کردی ؟
57.gif
)

اینجا هم اگه گوش میکردی یارو میگفت که کله ی اون لباسه رو براش نفرستادن و بزودی براش میرسه . پس کله نداره !

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
اتفاقا به دیالوگها کامل گوش میدم...
انفاقا از طریق دیالوگ بود که رفتم سراغ وانته!
البته به طور خیلی بیربط چون واروسکی گفت که پیتزافروش سفارش داده و کله نداشت!
دیدم روی این گوزنه کاری نکرده بودم! خلاصه کله ااش رو بریدم و....
درکل خیلی غیر منطقی بود.
حالا شمع لازم دارم! احتمالا اونهم از یه جای خیلی غیر منطقی.دوتا جا بیشتر نمیتونه باشه.محیط کلبه و محیط برج!!!!
میگم دیگه وسوسه راهنمایی نشین.اینی هم که اینجا مینویسم واسه اینه که مسائل رو راحتتر روش فکر کنم و دیگه کارم بر اساس آزمون و خطا نباشه.
من دوباره بیشتر احتمال رو روی جعبه توی برج میذارم.بالاخره یه جوری باید بازشه!
همینطور شاید توی اون بادسنجه یه چیزی باشه..نمیدونم.
بدی کار اینجاست که کسی نیست باهاش صحبت کنی.حداقل آدم دلش باز میشد!
در ضمن وحید جون چپتر 2 توی اون سوال و جواب ربطی نداره به دیالگوها گوش بدی! هرچقدر هم گوش بدی اولا به عقل جن هم نمیرسید که اونهمه اسم BF سابق به درد بخوره! ثانیا اگر هم بدونی یادت نمیمونه.پس آزمون و خطا باقی میمونه.خوبی یا بدی این بازی اینه که برخلاف Monkey Island (یادش بخیر!!) اگه توی دیالوگها اشتباه کنی دوباره میتونی امتحان کنی و مشکلی پیش نمیاد.
باتشکر.....

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
یعنی بی منطق! یعنی بیربط!
من حاضرم بازهم قسم بخورم که همه چیز رو با همه چیز امتحان کردم.ولی عمل نکرد....حالا چاقو و اره برقی؟
در هر صورت! این مرحله جدید خیلی جالبه! خیلی بزرگه و تجربه ثابت کرده مراحل بزرگ راه حلهای کوچیک دارن!
باتشکر....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر