راهنمایی Runaway 2

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
یعنی بی منطق! یعنی بیربط!
من حاضرم بازهم قسم بخورم که همه چیز رو با همه چیز امتحان کردم.ولی عمل نکرد....حالا چاقو و اره برقی؟
در هر صورت! این مرحله جدید خیلی جالبه! خیلی بزرگه و تجربه ثابت کرده مراحل بزرگ راه حلهای کوچیک دارن!

خیلی هم مرتبطه . . .
اون شمعی که میخواستی رو اره برقی هم داره باید از توش در بیاری . . . :)
به هر حال "همه چیز را روی همه چی امتحان کن" جواب میده. ;)

من کلید رو پیدا کردم ولی شکسته تو پست های قبلی نوشته بودید زیر نور کدوم نور چطوری بچسبونمش؟
باید اون میله بلنده (دیلم بود چی بود ؟ ) رو با ذره بین ترکیب کنی .
و چیزی که حاصل میشه رو با نوار های نوری که بیرون از هواپیما هستن استفاده کنی.
( باریکه های نوری که از لای درختان میتابن)

بعد اون ذره بین رو کار میذاره و شما کلید رو روش استفاده میکنی.

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
بچه ها میشه یه توضیح در مورد داستان بازی بدید چرا پسره دختررو از هواپیما پرت میکنه بیرون و کی به دوختره شلیک میکنه و اصلا برای چی با هواپیما در اون منطقه بودن؟

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
هیچی!
اینا رفتن سفر به هاوایی که به سر دختره میزنه که برن به جزیره "تیکی".تنها هواپیمایی هم که به اونجا میرفت مال اون پیرمرده بود و بقیه آژانس ها به دلیل نا معلومی پروازهاشون رو لغو کردن.
خلاصه ما با اون ابوطیاره میریم سفر و تو راه پیرمرده بیهوش میشه و تنها یک چترنجات موجود بود.پس برایان چتر رو تن جینا میکنه و جینا که نمیخواد بدون برایان بره مقاومت میکنه و بالاخره مجبور میشه برایان که به زور پرتش کنه!
به این دلیل هم بهش شلیک شد که بالاخره اونجا شده بود منطقه نظامی و قطعا این یه کار منطقیه که بهش شلیک کنن!
باتشکر....

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
ایول داستان دستم اومد
من تو چپتر 2 هستم اون میمون رو فرستادم سکه رو بیاره ولی برای اینکه سکه رو بده یه لیوان چای یا قهوه میخواد از کجا بیارم؟

آخرین ویرایش:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
بچه ها میشه یه توضیح در مورد داستان بازی بدید چرا پسره دختررو از هواپیما پرت میکنه بیرون و کی به دوختره شلیک میکنه و اصلا برای چی با هواپیما در اون منطقه بودن؟

این هم داستان مرحله ی یک (نویسنده = خودم ) :cheesygri :
شیوه ی روایت داستان بصورت فلش بک هست. به این صورت که در اول بازی برایان رو میبینیم که داره با سوشی چت میکنه . (سوشی از کاراکتر های به یاد ماندی RunAway 1 بود )
و برای سوشی چیزایی رو تعریف میکنه . . . که زمان به عقب برمیگرده و ما برایان رو با جینا میبینم که میخوان برای مسافرت به جزیره ای برن. ;)

ولی همه ی پرواز ها به اون جزیره به علت اتفاق نامشخصی کنسل شدن ، ولی جینا که خیلی دوست داره به اون جزیره بره ، یک آژانس مسافرتی خصوصی درپیت پیدا میکنه که پروازش کنسل نشده . و با برایان راه میفتن .
خلبان یک پیرمرد لب گور هست که خیلی لج درار و زبون نفهمه و شیوه ی کارش تجربیه !
بالاخره با هواپیما به سمت جزیره راه میفتن ، ولی پیرمرده که خلبان هست ، به دلیل همون سن زیاد و دم مرگ بودن ! وسط پرواز بین زمین و آسمون غش میکنه !

کنترل هواپیما از دست خارج میشه و برایان و جینا هم نمیتونن هواپیما رو کنترل کنن.
اونا فقط یک چتر نجات دارن . برایان بزور میخواد جینا رو با چتر نجات بندازه پایین تا جونشو نجات بده.
ولی جینا مقاومت میکنه و میگه میخوام با هم باشیم و اگر اتفاقی پیش میاد برای جفتمون پیش بیاد و از این حرفا .:)

جینا در آخر میگه تو هم با من بپر ، که برایان جواب میده که یک چتر نجات نمیتونه وزن 2 تامونو تحمل کنه.
در آخر بزور جینا رو میندازه پایین.
ولی بی خبر از این که جزیره تحت کنترل نظامی هاست که به علت نامشخصی کنترل جزیره رو بدست خودشون گرفتن.
اونا فکر میکنن جینا جاسوسه و وقتی میپره با تیر میزننش.
برایان هم با هواپیما سقوط میکنه و بیهوش میشه.
وقتی بهوش میاد خودشو توی هواپیمای درب و داغونی میبینه ، و اثری از خلبان پیر پیدا نمیکنه.
اینجا بازی شروع میشه و ما باید برایان رو از جزیره نجات بدیم و بهش کمک کنیم که جینا رو پیدا کنه.

تا همینجا رو برات تعریف میکنم چون میدونم هنوز مرحله ی یکی ! و اگه بیشتر بگم بازی برات بیمزه میشه.

فقط همینو میگم که هرچی جلو تر میریم قضیه پیچیده تر میشه و علت وجود نظامی ها رو وجود شیء باستانی عجیبی در جزیره میبینیم و میفهمیم قضیه به موجودات فضایی ربط داره و . . . :eek:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
من تو چپتر 2 هستم اون میمون رو فرستادم سکه رو بیاره ولی برای اینکه سکه رو بده یه لیوان چای یا قهوه میخواد از کجا بیارم؟

چه زود رسیدی اونجا !
57.gif

باید بری از زنه بگیری و برای اینکار باید به سوالای مسخرش جواب بدی تا بهش ثابت کنی که به حرفش گوش میدادی..

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
الان چپتر 2 هستم یه کره دارم یه لوله که مربوط به سیگار یه سکه یه میمون چیکار باید کنم سکه رو که نمیتونم تو صندوق بندازم اون یارو سربازه هم از درخت بالا نمیره لطفا بگید باید چه حرکتی بکنم:-"

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
الان چپتر 2 هستم یه کره دارم یه لوله که مربوط به سیگار یه سکه یه میمون چیکار باید کنم سکه رو که نمیتونم تو صندوق بندازم اون یارو سربازه هم از درخت بالا نمیره لطفا بگید باید چه حرکتی بکنم

باید طناب برداری بدی به سربازه تا از درخت بره بالا. طناب رو فکر کنم باید از اون قسمت که بچه هه داره بازی میکنه ور داری.
اون قسمتی که یک نفر نشسته شبیه مرتاض ها ؛ یک سیم بوکسل هست که باید با کره چربش کنی تا برش داره.
همچنین باید بری به اون زیر زمینه . ( وقتی توی اون قسمت هستی که کافه و عکاسی و گاومیش و . . . داره ، یک ساختمان بزرگی هست (همون که سربازه پشتشه ) .
جلوی اون ساختمون بزرگه در زیر زمینه . ( یعنی طرف ما )

بعد وقتی برایان دید زیر زمین مهر و موم شده ، میری به سربازه میگی بره بالا درخت ، با ماشینش میری در زیر زمین رو باز میکنی.
یادت نره کتابی که سربازه وقتی از درخت میره بالا میذاره روی ماشین رو برداری و نگاه کنی.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
این نسخه ای از بازی که شما بازی می کنین کامله؟ آخه تو سایتای مختلف بازی خبری از انتشار بازی نشده.
اره تاریخ ریلیزش Mar 12, 2007 هست ولی خب مثل اینکه زودتر اومده! یا شایدم مثلا تو امریکا ریلیز شده ولی تو اروپا ریلیز نشده;)

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
وحید ایول خیلی کارت درسته .آره نسخه کامل هستش مگه 6 ماه call pf jaurz اومده تو سایتی زده اینم لابد هنوز رسما منتشر نشده.

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
وقتی اون سربازه از درخت میره بالا من رو ماشین کیلیک میکنم سوارش نمیشه اون سیم بوکسر هم کره زدم ولی بازم نمیتونه بکنتش منضورت از زیر زمین همون در بقل سطل زبالست؟ چیکار کنم سوار ماشین بشه الان یه جعبه ابزار هم دارم؟:((

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
شما سیم رو اول با کره باز کردی درست؟ (همونجایی که اون Monk نشسته)
حالا سیم یا همون کابل فلزی رو بردار و ببر سمت سطل آشغال و وصل کن به اون تخته.
بعدش سربازه رو بفرست دنبال نخود و اونموقع میتونی ماشینو برداری.
باتشکر....

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
سلام بچه ها من رفتم تو اون زیر زمین برق ها رو وصل کردم وقتی میرم اونجا که میمونه سکه رو برام در آورد پشت عکس یه جایی هست که انگار یه چیزی باید بزارم کلا بعد از وصل کردن برق چکار باید کنم؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر