راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
خوب دوست عزیز روی ویندوزت فارسی نویس نصب کن بعد با دکمهای alt+shiftفونتشو میتونی عوض کنی.
اقا حالا واقعا اینgowروی درایوهای سماونگ جواب نمیده پس بدبخت شدیم رفت این همه پول دستگاه دادیم این همه صبر کردیم یعنی هیچی به هیچی یهنی بی خیال این بازی بشیم به خدا دارام از بی بازی میمیرم ان 360من چند روز داره همینطور علکی خاک مخوره تورو به خدا بگید دارید شوخی مکنید

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
منکه تا تابستون دست به دستگاهم نمیزنم.(یعنی اجازه ندارم:( )تا اون مقع هم یه مودچیپ درسات وحسابی میاد وخیال همه رو راحت میکنه.ول یک خبر خوشحال کننده هم برا یشما دارم :
Fall update 2006 included DVD Drive version lockdown on consoles manufactured around end of May/start of June 2006. These consoles are now locked to the version of DVD drive that came with the console. If the DVD drive is different than original drive, Error 66 will be displayed. The response of the Atapi Inquiry command is compared to the stored original drive response to achieve this. (Thanx to DeViLs360 for initial find. Smiley Consoles manufactured before end of May 2006 do not perform this comparison. Only MS25 drives affected by Error 66 with Xtreme 4.x should use the Make file for MS25.

Changes have also been made to the resulting Hitachi/MS25 reporting firmware to make them more similar to their original firmwares.

To use the updated Make files (only if getting Error 66), just copy your existing Samsung firmware to the extracted directory and rename it to orig.bin. Then run the corresponding Make file for your Original drive. This will create the modified X42a.bin/x42b.bin.:-"
ترجمه اش نکردم تا خودتون ترجمه اش کنین . پیدا کردنش با من بود حالا ترجمه اش با شما;)
این لینک کاملش برا ی بچه هایی که خودشون کپی خور می کنن:
http://www.xboxhacker.net/forums/index.php?topic=4985.0
-------------------------------------------------------------------------------------------------
بچه ها حالا که خوشحال شدین ، کسی نمی گه که برای این کابل های HD که توی پک NTSC/j هستن ، تبدیلی وجود داره یا نه؟:confused:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اقا من ميخواستم توي همين روزا اگه وقت كردم برم يه 360 بگيرم.ولي اين خبراتون يكم حالمو گرفت؟
يكي بياد اين قضايا رو روشن كنه لطفا

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
منکه تا تابستون دست به دستگاهم نمیزنم.(یعنی اجازه ندارم:( )تا اون مقع هم یه مودچیپ درسات وحسابی میاد وخیال همه رو راحت میکنه.ول یک خبر خوشحال کننده هم برا یشما دارم :
Fall update 2006 included DVD Drive version lockdown on consoles manufactured around end of May/start of June 2006. These consoles are now locked to the version of DVD drive that came with the console. If the DVD drive is different than original drive, Error 66 will be displayed. The response of the Atapi Inquiry command is compared to the stored original drive response to achieve this. (Thanx to DeViLs360 for initial find. Smiley Consoles manufactured before end of May 2006 do not perform this comparison. Only MS25 drives affected by Error 66 with Xtreme 4.x should use the Make file for MS25.

Changes have also been made to the resulting Hitachi/MS25 reporting firmware to make them more similar to their original firmwares.

To use the updated Make files (only if getting Error 66), just copy your existing Samsung firmware to the extracted directory and rename it to orig.bin. Then run the corresponding Make file for your Original drive. This will create the modified X42a.bin/x42b.bin.:-"
ترجمه اش نکردم تا خودتون ترجمه اش کنین . پیدا کردنش با من بود حالا ترجمه اش با شما;)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
بچه ها حالا که خوشحال شدین ، کسی نمی گه که برای این کابل های HD که توی پک NTSC/j هستن ، تبدیلی وجود داره یا نه؟:confused:

من الان بدترین درسم زبانه:-"
اما اون طور که فهمیدم فقط برای رفع این مشکل باید اسم فایل فرمورمون رو به orig.bin تغییر بدیم...(لطفا صحت ترجمه ی منو یکی تایید کنه...;))
راستی امشب Fifa07 و فردا شب COD 3 و احتمالا شنبه هم GOW رو داتکام میاره
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه راه حل هم برای اونایی که نمی تونن فارسی تایپ کنن و فعلا از فارسی ساز هم خبری نیست:

برن تو سایت parseek.com و با استفاده از صفحه کلید فارسی اون تایپ کنن و بعد تو فروم کپی کنن !!!(یک بار امتحان کافیه...):blushing:

آخرین ویرایش:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد

آقا جان منظورم از کل چیزهایی که گفتم این بود که مشکل Update شدن دستگاه حل شده و می تونید GoW را براحتی اجرا کنید و از آن لذت ببرید:cheesygri (ما که تا تابستون باید صبر کنیم :(( )
منبع اخبار هم همون لینکه که دادم

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
آقا جان منظورم از کل چیزهایی که گفتم این بود که مشکل Update شدن دستگاه حل شده و می تونید GoW را براحتی اجرا کنید و از آن لذت ببرید:cheesygri (ما که تا تابستون باید صبر کنیم :(( )
منبع اخبار هم همون لینکه که دادم
خوب همین الان از اتاق فرمان به من اطلاع دادن که ترجمه ام تقریبا درسته(اگه معلمم اینجا بود، اشک تو چشاش جمع میشد:cheesygri)

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
میگه کسانی که کنسولشون مال قبل از MAY2006 هست مشکلی ندارن و کسانی بعد از May2006 کنسولشون ساخته شده باید فیرمورشون رو دستکاری کنن.

مال من مال April2006ه...:D

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
اگه یه تشکر خشک و خالی میکردین بد نبود!
و البته جواب سوالم هم در مورد کابل HD پک NTSC/j میدادین که تبدیلی براش هست یا نه؟؟؟؟؟؟:mad:

carter

کاربر سایت
Oct 31, 2006
26
یه راه حل هم برای اونایی که نمی تونن فارسی تایپ کنن و فعلا از فارسی ساز هم خبری نیست:

برن تو سایت parseek.com و با استفاده از صفحه کلید فارسی اون تایپ کنن و بعد تو فروم کپی کنن !!!(یک بار امتحان کافیه...):blushing:[/QUOTE]

ممنون از راهنمای که کردی. من 3 روزه xbox 360 خریدام اطلااتم کمه تنها چیزی که میدونم اینه که لذت خریدنهxbox360 اونقدر هست که این اخبار نخواد ادمو منصرف کنه از خریدxbox

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
میگه کسانی که کنسولشون مال قبل از MAY2006 هست مشکلی ندارن و کسانی بعد از May2006 کنسولشون ساخته شده باید فیرمورشون رو دستکاری کنن.

مال من مال April2006ه...:D

تاریخ ساخت کنسول من 30/10/2005 هست یعنی October 2005 که به عبارتی میشه 1سال و 1 ماه پیش!:eek: :eek: :eek: :eek:
در ضمن درایو کنسول من LG/Hitachi هست یعنی اصلا این Update روش کار نمی کرد!!!:cheesygri

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
بله مال بعد از می با فیرمور جدید که نوشته کار می کنه ولی من نمی دونم آقا تکاوچ(:cool: ) یا داتکام(:mad: )یا یگانه(:-" ) یا جای دیگه(:cheesygri ) این فیرمور رو دارن یا نه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر