راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

میخواستم ببینم این بازیا که روی دیسکهای مختلف رایت میشن چه فرقی با هم دارن؟مثلا یکی 4000 تومان یکی 3000 و ...... مثلا من یه مغازه تو توپخونه دیدم میداد 1500 تومان.به بن شدن از لایو و patch مربوطه؟؟راستی نصب بازی رو هارد 360 چقدر جا میگیره؟؟

آخرین ویرایش:
میخواستم ببینم این بازیا که روی دیسکهای مختلف رایت میشن چه فرقی با هم دارن؟مثلا یکی 4000 تومان یکی 3000 و ...... مثلا من یه مغازه تو توپخونه دیدم میداد 1500 تومان.به بن شدن از لایو و patch مربوطه؟؟راستی نصب بازی رو هارد 360 چقدر جا میگیره؟؟

این قیمتها بستگی به کیفیت دیسک ها داره.. که هرچی کیفیت دیسک بالاتر باشه هم قیمتش بالاتر هست و هم کمتر به لنز دستگاه صدمه میزنه.. ربطی به بن شدن هم نداره..

البته بعضی فروشگاه ها دیسک رو با قاب و چاپ رویه دیسک عرضه میکنن که باعث میشه قیمتش بالاتر بره..

نصب بازی هم بستگی به حجم بازی داره ولی از 6 تا 7 گیگ برای هر بازی فضا میگیره..

با سلام
والا شرمنده اين سوال رو ميكنم ولي بدجور فكرما مشغول كرده!!
360 به تلوبزبون هاي قديمي براي مثال سال 79 يا 80 ميخوره از اين پشت دارا اما معموليه زياد قديمي نيست

سلام

اگر ميتوني هاردت رو باز كني و وصل كني به pc براحتي ميتوني انجام بدي.
به اينجا يه سر بزن .كمكت ميكنه.

يا حق

میثم جان قبلاً نمونه های از این نوع آموزش رو دیده بودم ولی نه با این توضیحات ( کاملی )
فکر نکنم از عهده ایشون بر بیاد. ( تا حدی که ایشون رو میشناسم )

بنده مدت 3 ماه است که 360 الیت خریدم و از دیسک های بد مالزی استفاده کردم و دستگام 3 بار هنگ کرده ایا ممکنه از دیسک ها باشه ؟ خیلی ممنون .
مهم: مشکلات کنسول Xbox360

;)

قوانین سایت
قانون شماره 4) لطفا در هنگام مطرح کردن موضوع خود، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن موضوع در انجمن ‌های نامتناسب با موضوعتان خودداری نمایید.

Last edited by a moderator:
سلام

ببخشید چند تا سوال دارم ! اول اینکه طرز کار این دسته های بی سیم و قیمتشون رو بگید؟ بعد با برق شارژ میشه؟
چیزهای مورد نیازش چی هست؟بعد میشه هم زمان از یک دسته ی بی سیم و با سیم استفاده کرد؟ بعد دستهی با سیم رو میشه بی سیم کرد؟ بعد کدوم بهتره باسیم یا بی سیم؟

ببخشید چند تا سوال دارم ! اول اینکه طرز کار این دسته های بی سیم و قیمتشون رو بگید؟ بعد با برق شارژ میشه؟
چیزهای مورد نیازش چی هست؟بعد میشه هم زمان از یک دسته ی بی سیم و با سیم استفاده کرد؟ بعد دستهی با سیم رو میشه بی سیم کرد؟ بعد کدوم بهتره باسیم یا بی سیم؟

یه جواب کلی بهت بدم اصلا دیگه دسته ی باسیم پیدا نمیشه! من هرچی گشتم پیدا نکردم! برای شارژ هم می تونی از این باتری شارژی ها استفاده کنی

یه جواب کلی بهت بدم اصلا دیگه دسته ی باسیم پیدا نمیشه! من هرچی گشتم پیدا نکردم! برای شارژ هم می تونی از این باتری شارژی ها استفاده کنی
میشه کامل توضیح بدید دسته چجوری شارژ میشه؟؟توسط خود360 یا باید برای شارژ دستگاه اضافی خرید؟؟اگه اره بگید دستگاه چیه و قیمتش چنده؟؟

با سلام
360 به تلوبزبون هاي قديمي براي مثال سال 79 يا 80 ميخوره از اين پشت دارا اما معموليه زياد قديمي نيست

جواب نبود؟؟

s

خوب دیگه واقعا خیلی کلی گفتید اگر میشه همه سوال ها رو به طور کامل جواب بدید من یک خورده مبتدی هستم البته یک خورده که چه عرض کنم!

life4ps3

مطالعه شود
تست و بررسی کیفیت انواع دیسک ها (اوریجینال، رایتی، استمپری غیر اوریجینال)

iman_esf
با سلام

بله باید بخوره، من به یک TV تقریباً 17 سال پیش هم کنسول وصل کردم بهش مشکلی نداشت
فقط تصویر براش سیاه سفید بودش که برای اون TV عادی بودش با توجه به مورد خاصی که داشت.
( بحثش درباره area هستش )

من یه سوال داشتم
من اگه یه ارکد جاسپر بگیرم داشبورد داره یا نه
میشه بعدا بهش هارد وصل کرد ( برای ریختن بازی و اجرای اون از هارد )
خروجی hd داره یا نه
من میخواستم پرمیوم جاسپر بگیرم ولی میگن خیلی طول میکشه تا بیاد ولی ارکد تا عید میاد
لطف کنید من رو راهنمایی کنید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or