راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان عزيز خواهش ميکنم راهنمايی کنيد

يه پريميوم نو با هارد 20 بدون پورت HDMI تاريخ 01-2007 (مادربورد لانچ هست ديگه :(( ) بخرم با قيمت 370 هزار تومان
يا يه ارکيد بگيرم بدم درايوشو عوض کنن؟ :confused:
شنيدم ارکيد هايی که درايوشون عوض می کنند اولا که درايو نو نيست, دوم اينکه روی بعضی از بازی ها جواب نميده, سوم اينکه درايو سامسونگ روش ميذارن, چهارم اينکه چون تو برد دستگاه, دستکاری می کنن احتمال3 چراغ شدن بيشتر هست. ديگه دارم قاط ميزنم. :( :((:sick:

در مورد پرمیوم اگر می خوای پولت رو بریزی سطل آشغال برو بخرش.کلا بی خیال پرمیوم با برد لانچ شو.
می تونی یه آرکید بگیری بدی درایوش برات تعویض کنن.خودت می تونی درایو BenQ یا Hitachi نو بخری بدی بذارن جای Lite-On.فکر نمی کنم اون ایرادهایی هم که گفتی وجود داشته باشه.سعی کن درایو BenQ یا Hitachi 79 بندازی که نو باشه و مطمئن باشی.

سلام . اقا من یک 360 سه چراغ دارم که دیگه اوضاش دراماتیکه میخوام بدونم به نظر شما اگه یک فالکون 2008 که درایو LITEON داره بگیرم و درایوشو با ماله خودم عوض کنم کار خوبیه ؟ چون کپی خور نیستند ارزون ترند لطفا کمک کنید :cheesygri

بله می تونی این کار رو انجام بدی بدون مشکل.
NextGen و BigGame این کار رو انجام میدن. ;)

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
دوستان عزيز خواهش ميکنم راهنمايی کنيد
يه پريميوم نو با هارد 20 بدون پورت HDMI تاريخ 01-2007 (مادربورد لانچ هست ديگه :(( ) بخرم با قيمت 370 هزار تومان
يا يه ارکيد بگيرم بدم درايوشو عوض کنن؟ :confused:
شنيدم ارکيد هايی که درايوشون عوض می کنند اولا که درايو نو نيست, دوم اينکه روی بعضی از بازی ها جواب نميده, سوم اينکه درايو سامسونگ روش ميذارن, چهارم اينکه چون تو برد دستگاه, دستکاری می کنن احتمال3 چراغ شدن بيشتر هست. ديگه دارم قاط ميزنم. :( :((:sick:

360 با برد لانچ به هیچ وجه نگیر.چون خیلی سریع سه چراغ میشه و بعدا » :((
شما با 370 تومن میتونی یکدونه پرمیوم 60 گیگ از اقا پیام بگیری که میشه 365 تومن.پس قید ارکید رو بزن.
(در صورتی که نمیخوای درایو رو تعویض کنی)وگرنه یه ارکید بگیر بده تعویض درایو :laughing:،اینایی هم که در مورد درایو و 3چراغ گفتی هیچکدوم حقیقت نداره.;)
سلام . اقا من یک 360 سه چراغ دارم که دیگه اوضاش دراماتیکه میخوام بدونم به نظر شما اگه یک فالکون 2008 که درایو LITEON داره بگیرم و درایوشو با ماله خودم عوض کنم کار خوبیه ؟ چون کپی خور نیستند ارزون ترند لطفا کمک کنید :cheesygri
خیلی کار خوبیه.:)
با تعویض درایو هم هیچ مشکلی پیش نمیاد.:biggrin1:

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
بله می تونی این کار رو انجام بدی بدون مشکل.
NextGen و BigGame این کار رو انجام میدن. ;)
البته West Game هم تعويض درايو رو انجام ميده قيمت هم با يك درايو BenQ يا Hitachi ميشه 85 هزار تومن كه بين قيمت NG و BG هستش
360 با برد لانچ به هیچ وجه نگیر.چون خیلی سریع سه چراغ میشه و بعدا » :((
شما با 370 تومن میتونی یکدونه پرمیوم 60 گیگ از اقا پیام بگیری که میشه 365 تومن.پس قید ارکید رو بزن.
(در صورتی که نمیخوای درایو رو تعویض کنی)وگرنه یه ارکید بگیر بده تعویض درایو :laughing:،اینایی هم که در مورد درایو و 3چراغ گفتی هیچکدوم حقیقت نداره.;)
خیلی کار خوبیه.:)
با تعویض درایو هم هیچ مشکلی پیش نمیاد.:biggrin1:
حسام جان وقتي يك نفر جواب سوال اين اقا رو ميده شما هم همون جواب هارو نده چون مثله صفحه هاي قبل كه هر سوال رو 3-4 نفر جواب ميدادن صفحه ها پر ميشد خيلي خوش ايند نيست اگر هم جواب ميديد پاسخ كاربر قبل رو كامل كنيد نه همون جواب هارو بديد

آخرین ویرایش:

love music

کاربر سایت
Aug 2, 2007
53
نام
سینا
دوستان من یک ذستگاه پرمنیوم 2008 با درایو سامسونگ دارم می خوام بدم به دوستم اول چند بدم؟ خوبه بعد میخواستم یک الایت بگیرم به دلیل اینکه دستگام خروجی hdmi نداره بعد من شنیدم سیستمه خنک کنندگی دستگاهای جدید بهتره و 3 چراغه نمی شه این کارو بکونم.اخه دلم نمیاد بزنم به تخته دستگام خوبه. شوده 7 الی 8 ساتم باهاش یک کله بازی کردم بعد دوباره با نم ساعت استراحت 2 ساعت دیگم بازی کردم.

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
حسام جان وقتي يك نفر جواب سوال اين اقا رو ميده شما هم همون جواب هارو نده چون مثله صفحه هاي قبل كه هر سوال رو 3-4 نفر جواب ميدادن صفحه ها پر ميشد خيلي خوش ايند نيست اگر هم جواب ميديد پاسخ كاربر قبل رو كامل كنيد نه همون جواب هارو بديد
:(
گیر نده مهراد،من وقتی صفحه رو باز کردم پست پدرام نبود وقتی پستمو دادم تازه پست پدرام اومد.:)
دوستان من یک ذستگاه پرمنیوم 2008 با درایو سامسونگ دارم می خوام بدم به دوستم اول چند بدم؟ خوبه بعد میخواستم یک الایت بگیرم به دلیل اینکه دستگام خروجی hdmi نداره بعد من شنیدم سیستمه خنک کنندگی دستگاهای جدید بهتره و 3 چراغه نمی شه این کارو بکونم.اخه دلم نمیاد بزنم به تخته دستگام خوبه. شوده 7 الی 8 ساتم باهاش یک کله بازی کردم بعد دوباره با نم ساعت استراحت 2 ساعت دیگم بازی کردم.
دوست عزیز منظورتو دقیق نرسوندی،خودت میگی دستگام مال 2008 ـه خب اگر اینطوره بردش باید فالکون باشه و پورت HDMI هم داشته باشه.احتمالا یک جا رو اشتباه گفتی.
برد های فالکون به نسبت دیگر برد ها دارای تهویه بهتر و کیفیت ساخت بالاتری هستن.البته چون جاسپر هنوز روئیت نشده فعلا فالکون بهترینه.
اینم یادم رفت دسگام j من pal میخوام شما میگید چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بازم نفهمیدم.
اگر منظورت اینه که کدوم ریجن رو انتخاب کنی فعلا پال از همه بهتره.
سلام

دوستان خبری از Jasper نشده هنوز؟!
جاسپر هنوز دیده نشده و کسی هم ندیده.حتی پیام.:cheesygri

love music

کاربر سایت
Aug 2, 2007
53
نام
سینا
من الان سیستمم جی هست به همین دلیل می خوام ردش کنم پال می خوام بگیرم.
بعد نمیدمنم خروجی hdmi نداه.
این دستگاه رو چند بفروشم خوبه.چون دوستم میخواد بهش گفتم جواب میدم.

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
من الان سیستمم جی هست به همین دلیل می خوام ردش کنم پال می خوام بگیرم.
بعد نمیدمنم خروجی hdmi نداه.
این دستگاه رو چند بفروشم خوبه.چون دوستم میخواد بهش گفتم جواب میدم.
دوست خوبم یکم درست تایپ کن.:)
برو به پشت کنسولت نگاه کن اگر این پورتی که در تصویر مشخصه رو نداشت یعنی پورت HDMI نداره و بردش هم لانچه.:
2euh7is.jpg

اگر کنسولت بردش لانچه میتونی 100 یا 150 بدی بره.:cheesygri

hossein_nfs

کاربر سایت
Jul 12, 2006
316
نام
حسین
سلام دوستان می خواستم بدونم اگه یه ارکید 2008)liteon) بگیرم بدم درایوشو با درایو دستگاه خودم عوض کنم خوبه یه نه ؟ دستگاهه خودم سه چراغه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر