راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

MGS_LIFEROAD

کاربر سایت
Jul 31, 2008
46
پدرم داره میره المان

3 روز دیگه

اگه تونست 360 با درایو به غیر لایت ان پیدا کنه بهش بگم چه درایوی بهتره که بگیره ؟

بعد می تونه پدرم همونجا بگه کپی خور کنن بعد من قسمت مشکلات 360 رو به دقت خوندم و متوجه شدم حتی اونایی که falcon 360 دارن باز از روش های مختلف از سه چراغ شدن مواظبت می کنند می خواستم بدونم که همونجا بگم چه وسایلی برای کولینگ بخره این x clamp می گن چه کار می کنن چیزی تنش وصل می کنن بعد بگم اینتر کول بخره یا نمی خواد در کل در مورد این وسایل ضد سه چراغ یه کم توضیح بدید

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
سلام.

من یه سوالی واسم پیش اومد؛ الان قیمت ها رو میدیدم Elite رو میگن 480 تا 550. اونوقت Premium هم همین قیمت !

دسیسه ای در کاره ؟! این الیت ها رو دارن خیلی ارزون میدن یا Premium رو خیلی گرون ؟! دلیلش چیه ؟ :confused:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
3 روز دیگه

اگه تونست 360 با درایو به غیر لایت ان پیدا کنه بهش بگم چه درایوی بهتره که بگیره ؟

بعد می تونه پدرم همونجا بگه کپی خور کنن بعد من قسمت مشکلات 360 رو به دقت خوندم و متوجه شدم حتی اونایی که falcon 360 دارن باز از روش های مختلف از سه چراغ شدن مواظبت می کنند می خواستم بدونم که همونجا بگم چه وسایلی برای کولینگ بخره این x clamp می گن چه کار می کنن چیزی تنش وصل می کنن بعد بگم اینتر کول بخره یا نمی خواد در کل در مورد این وسایل ضد سه چراغ یه کم توضیح بدید

البته یکی از آشناهای ما که ساکن الملن هستن میگه که قیمتهای اونجا خیلی بالاست تقریبا اعداد قیمتهای جهانی ولی به یورو (مثلا 399 یورو) که قیمتش بیشتر از ایران هم میشه . درایو هم بنکیو در الیت موجود هست . اینتر کولر هم نمیخواد بخری . ایکس کلمپ هم برای تعمییر کنسولای خرابه . واسه کولینگ هم اگه خریدی خودت 12 ولتش کن .

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
سلام.

من یه سوالی واسم پیش اومد؛ الان قیمت ها رو میدیدم Elite رو میگن 480 تا 550. اونوقت Premium هم همین قیمت !

دسیسه ای در کاره ؟! این الیت ها رو دارن خیلی ارزون میدن یا Premium رو خیلی گرون ؟! دلیلش چیه ؟ :confused:
احتمالا به خاطر درایوشه که شما بهش توجه نکردی
به هر حال توی بازار ایران به هیچی نه میشه ایراد گرفت نه میشه از چیزی تعجب کرد. یه دفعه می بینی امشب می خوابی فردا صبح پا میشی 360 میشه یه میلیون دوباره فردا شب می خوابی پس فردا صبح پا میشی شده 100 تومن . کاریشم نمی شه کرد

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,040
نام
محمد امین
3 روز دیگه

بخیریت

هرچی گفتم همین جا بخر گوش ندادی تا آخری قطعی درایو بنکیو آمد...:mad: در هر صورت میل خودت....:-"
درایو هیتاچی و بعد هم بنکیو که اولی رو فکر نکنم گیر بیاری دومی هم مگر ....
نه اونجا که از این کارا نمی کنند فکر کنم اونجا کپی رایت خلاف باشه و دیدی خدا نکرده باباتو اینداختن .... اصلا ولش کن بیار همینجا دو سوت برات کپی خور میکنند.;)
خوب فالکون مشکلش کمتر هست ولی برای اطمینان 12 ولت میکنن که کافی بنظر میرسه کارهای دیگر هم زیاد مهم نیست و دیگه مگر خیلی وسواس داشته باشی که بری دونبالش...:sick:
اینقدر پدرتو اذیت نکن....:mad: وصایل زیادی هم نمیخواد فوقش یکدونه اینتر کولر بخره...

3
سلام.

کی میگه پریموم شده هم قیمت الیت ؟!!!:eek:
هیچ دسیسه ای بجز سود بیشتر تو کار نیست که اونم جزء دسیسه نمیشه دونست.:mad:
الان چون درایو بنکیو کم شده قیمتها رفته بالا حالا چه الیت و چه پریمیوم و ملت هم الان چون فقط درایو بنکیو میخوان پریمیوم و الیت زیاد براشون مهم نیست و فروشنده ها هم...:shrewd::twisted1:
شوخی بود جدی نگیرید

MGS_LIFEROAD

کاربر سایت
Jul 31, 2008
46
واسه کولینگ هم اگه خریدی خودت 12 ولتش کن

همین کافی هست؟؟؟؟؟؟

نمی خوام اذیت ام کنه

این فن ها هست که درجه داره اونا همین اینترکولن ؟

برای همین که کنسول امو دور از سه چراغ کنم همین کافی هست

بعد 12 ولت رو خودم می تونم انجام بدم مشکلی که نداره منظورم بعضی ها می گن بن می شه ازین چیزا دیگه

کپی خور چی اونم می تونم انجام بدم ;) راهنمایی

ebikhafan

کاربر سایت
Jul 11, 2008
75
بچه ها سلام
من مي خوام از دبي يه 360 معمولي بخرم. همونطور كه مي دونيد الآن قيمتش 299 دلار هست. مي خوام بدونم چه قيمتي بخرم خوبه؟ چه ريجني؟ چه چيزاي اضافي بخرم باهاش و بگم روش وصل كنن تا سه چراغ نشه.

راستي من يه مغازه آشنا دارم تو دبي كه ازش PSP خريدم خودش برام كپي خور كرد. مي خوام از همون بگيرم تا دوباره برام كپي خور كنه.

Ramin_x360

کاربر سایت
Aug 9, 2007
169
امان از دست این سایت های آپلود
دوباره آپلود کردم ببین چه جوره

لینک دانلود برنامه

کسی هست یکی دو سایت خوب برای آپلود به من بگه؟؟
بازم چک کن:biggrin1:حالا نمیشه یه جور با همین مدیا اجراش کرد؟:confused:

ebikhafan

کاربر سایت
Jul 11, 2008
75
بچه ها سلام
من مي خوام از دبي يه 360 معمولي بخرم. همونطور كه مي دونيد الآن قيمتش 299 دلار هست. مي خوام بدونم چه قيمتي بخرم خوبه؟ چه ريجني؟ چه چيزاي اضافي بخرم باهاش و بگم روش وصل كنن تا سه چراغ نشه.

راستي من يه مغازه آشنا دارم تو دبي كه ازش PSP خريدم خودش برام كپي خور كرد. مي خوام از همون بگيرم تا دوباره برام كپي خور كنه.
كسي جوابمو نمي دونه:-"

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,040
نام
محمد امین
واسه کولینگ هم اگه خریدی خودت 12 ولتش کن

همین کافی هست؟؟؟؟؟؟

نمی خوام اذیت ام کنه

این فن ها هست که درجه داره اونا همین اینترکولن ؟

برای همین که کنسول امو دور از سه چراغ کنم همین کافی هست

بعد 12 ولت رو خودم می تونم انجام بدم مشکلی که نداره منظورم بعضی ها می گن بن می شه ازین چیزا دیگه

کپی خور چی اونم می تونم انجام بدم ;) راهنمایی

آره همین ها اینتر کولرن البته بدونه درجه دار هم دارند...;)
آره تا حد خیلی بالای مشکلش حل میشه.... البته اینو بدون که این قضیه 3 چراغ کاملا شانسیه :cheesygri... کسانی بودن که با مادربرد لانج روزی چندین ساعت بازی کردن و مشکلی براشو پیش نیومده....;)
آره میشه خودت 12 ولت کنی مشکلی نداره بن شدن هم 99%الکی هست ولی 1درصدم یک درصده:(ولی جدی نگیر الکی هست:biggrin1:

کپی خورم خودت میتونی انجام بدی ولی سخته و امکان داره بر به مشکل بخوری و کارت بیخ پیدا کنه ...:( بدش nextgen.ir برات کپی خور میکنه.

بچه ها سلام

360 معمولی نداریم (آرکید ، پریمیوم ، الیت):confused:
اگه منظورت پریموم هست که قیمتش تو دوبی 285 تومن هست ...
البته الان الیت خیلی بهتره که قیمتش اونجا 395 تومن هست ...
ولی یک مشکلی داری... چون تازگی ها یک درایو جدید آمده به نام لایتون که هنوز کپی خور نشده ... اگر خواستی بگیری بگو درایو بنکیو میخوام که خیلی کم پیدا میشه....
رجین هم فرقی نمی کنه الان پال بهتره و تو دبی هم فکر کنم فقط پال پیدا بشه...
فقط یکدون اینتر کولر بخر .... چیز دیگری هم نداره که بخواد:biggrin1:

اگر اطمینان داری به مغازه داره که خوبه اگرم نه بیاری اینجا خیلی راحت برات کپی خور میکنن...

دسته با سیم چنده الان؟(که دیگه نیاز به شارژر و باتری نداشته باشم)

دسته باسیم نخر که اصلا ارزش نداره قیمتشم من یک بار پرسیدم گفتن 28 تومن...
البته دسته سفید بی سیم آقا پیام میده 38 تومن.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,040
نام
محمد امین
بازم چک کن:biggrin1:حالا نمیشه یه جور با همین مدیا اجراش کرد؟:confused:

عجب:mad: این سایت های آپلود چه مزخرف شدند:sick:
فکر کنم اون سایت قبلی فقط یکبار میگزاشت دانلود کنی :mad:

دوبازه برات آپلود کردم(یک سایت دیگر)

لینک دانلود