راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
من اسمم آرشه بیست سالمه 550 تومن پول دارم بهترین انتخاب برای خرید 360 چیه؟ کمکم کنید
سلام منم اسمم سیناست:biggrin1:
شما با این بودجه ای که داری میتونی الایت بخری که از نظر لوازم جانبی و هارد و رنگش(اگه سیاه خوشت بیاد)بهتره
تازه اضافه هم میاری:biggrin1:
میتونی یه دسته اضافه هم بخری:blushing:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,106
نام
محمد امین
من اسمم آرشه بیست سالمه 550 تومن پول دارم بهترین انتخاب برای خرید 360 چیه؟ کمکم کنید:(

از کحا بخرم انقدر ارزوون

سلام
نگاه کن xbox سه مدل هست که همشون از لحاظ کیفیت یکی هستند و هیچ فرقی با هم نمیکنن و فقط وسایل جانبیشون مثل(هارد-کابل و ...) با هم فرق میکنه که اونم میتونی جداگانه تهیه کنی...

بهترین مدل و به صرفه ترین هم مدل الیت هست... و حدود 420 تا 480 تومن هم قیمت داره...

ولی فقط یک مشکلی برای خرید هست.

تازگیها یک درایوی (درایو لایتون)روی xbox ها نصب شده (از طرف خود سازنده) که دیگه (فعلا) نمیشه بازی های کپی روی دستگاه اجرا کرد و باید بازی اورجینال با قیمت بالا بخری...

ولی هنوز هم مدل های که با درایو کپی خور(درایو بنکیو) شده هستند توی بازار هست ولی کم شده و باید دنبالش بگریدی...

برای خرید هم تو این سایت کسانی هستند که میفروشند ولی متاسفانه الیت کپی خور شده تمام کردند ولی پریمیوم دارند
پیام
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=9516&page=158
مجید
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=16672&page=1
رضا
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=10455&page=1

به شرکت وست گیم که تو تهران هست هم زنگ بزن شاید داشته باشه من خودم از اون جا خریدم 460 تومن...
بگو الیت کپی خور شده میخوام

اینم شماره 77278212 ..اینم آدرس سایت که تمام آدرس ها نمایندگی هاش توش هست...
www.westgame.ir

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
من اسمم آرشه بیست سالمه 550 تومن پول دارم بهترین انتخاب برای خرید 360 چیه؟ کمکم کنید:(
شما می تونید یک الایت بخرید به اسونی با پولی که دارید
برای خرید هم یه سر به فروشگاه مجازی بزن ( اخر های همین سایت )

Ramin_x360

کاربر سایت
Aug 9, 2007
169
یه سوال فوری دارم:
دموی328 مگی گرز2 رو دانلود کردم(ای3)با دایال اپ با یه بد بختی حالا وقتی اجراش میکنم اینو مینویسه:
windows media player cannot play the file because the required video codec is not installed computer
چی کار کنم؟

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
یه سوال فوری دارم:
دموی328 مگی گرز2 رو دانلود کردم(ای3)با دایال اپ با یه بد بختی حالا وقتی اجراش میکنم اینو مینویسه:
windows media player cannot play the file because the required video codec is not installed computer
چی کار کنم؟
فورمتش چیه؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,106
نام
محمد امین
یه سوال فوری دارم:
چی کار کنم؟

مطمئنی همشو دانلود کردی؟ :eek: چند روز طول کشید!!! :confused:

نوشته windows media player نمیتونه اجراش کنه احتیاج به یک ودئو کد یا یک فرمت خاص داره
اگر درست دانلودش کرده باشی با نرم افزار Total Video Converter 3.11 حتماً باز میشه این نرم افزار از شیر مرغ تا جون آدمیزاد رو اجرا و تبدیل میکنه
لینک دانلود برنامه
لینک کرک

مشکلی بود بگو...

Ramin_x360

کاربر سایت
Aug 9, 2007
169
مطمئنی همشو دانلود کردی؟ :eek: چند روز طول کشید!!! :confused:

نوشته windows media player نمیتونه اجراش کنه احتیاج به یک ودئو کد یا یک فرمت خاص داره
اگر درست دانلودش کرده باشی با نرم افزار Total Video Converter 3.11 حتماً باز میشه این نرم افزار از شیر مرغ تا جون آدمیزاد رو اجرا و تبدیل میکنه
لینک دانلود برنامه
لینک کرک

مشکلی بود بگو...
لینک دانلودتو چک کن. زوری دانلود کردم. 2 شبانه روز...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر