راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
دوستان اگه بخوایم 360 رو به صورت عمودی بزاریم به نظرتون بهترین وسیله برای اینکه زیرش بزاریم چی هست؟
دو تا نوار VHS
سلام
من یه الیت دارم اما نمیدونم چطور از هد فون اش استفاده کنم به زیر دسته وصل میکنم اما در هیچ بازیی صدا ازش نمیاد تو تنظیمات بازی هم میرم و میزارم رو هدفون اما بازم نمیاد لازم به ذکر هست که من ازVGA BOXبرای اتصال کنسول به کامپیوتر استفاده میکنم
لطفا راهنمایی کنید
شما وسط بازی دکمه X بزرگه که وسط دسته هست رو بزن بعد اگه اشنباه نکنم گزینه هست که کلمه Personel داره توش اونو بزن از اونجا تنظیماتشو تغییر بده احتمالا مشکلت حل میشه !

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام
من یه الیت دارم اما نمیدونم چطور از هد فون اش استفاده کنم به زیر دسته وصل میکنم اما در هیچ بازیی صدا ازش نمیاد تو تنظیمات بازی هم میرم و میزارم رو هدفون اما بازم نمیاد لازم به ذکر هست که من ازVGA BOXبرای اتصال کنسول به کامپیوتر استفاده میکنم
لطفا راهنمایی کنید
اون هدست که به دسته وصل می شه فقط برای چت کردن و صحبت در محیط لایو با دیگران هست و صدای بازی از توش نمیاد.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اقا پدرام یه توضیحی در مورد I. xtream به ما میدی میگن واسه LIVE لازمه اگه میشه بگو چجوریه ؟
واسه لایو لازم نیست در واقع این Frimware باعث میشه که شما از LIVE بن نشی
و بازی هایی که Stealth Patch ندارن رو اجرا نمیکنه
ولی من اصلا به این Frimware اعتقاد ندارم من الان 1 سال چند ماه هست کنسولمو دارم
لایو هم میرم اما هنوز بن نشدم ;)

un

کاربر سایت
Apr 24, 2006
165
نام
fsdfsdfasfzxc
من با ADSL میخوام بازی کنم ولی فقط اولیه OK میگه Wired ، اما سومیه که DNS Fail میده DNS هم وارد میکنم اشتباه میشه . دلیلشه چیه ؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من با ADSL میخوام بازی کنم ولی فقط اولیه OK میگه Wired ، اما سومیه که DNS Fail میده DNS هم وارد میکنم اشتباه میشه . دلیلشه چیه ؟
DNS به ISP ربط پیدا می کنه ولی شاید
با این روش مشکلت حل بشه :
ا سلام. ابتدا مثل بچه های خوب ;) کامپیوترت رو روشن می کنی بعد 360 و pc رو با اون کابل داخل جعبه به هم وصل می کنی! بعد که وصل کردی خود کامپیوتر اول دیتکت می کنه( این جا باید چند دقیقه صبر کنی تا کارش تموم شه)
بعد از اینکه دیتک کرد احتمال زیاد اروری کنار ساعت ویندوزت نمایش می ده!
1- کابل رو از پشت pc خارج کن
2-برو تو control panel و network connection روی local کلیک کن و از پنجره باز شده روی internet protocol کلیک کن و بعد propertic رو (دکمه پایین کادر) بزن.
3- use the following ip ... رو فعال کن و به ترتیب زیر اعداد رو وارد کن
ip : 192.168.0.1
subnet : 255.255.255.0
و dns رو و gateaway رو خالی بذار. این پنجره رو ok کن و ببند.
4- اون اکانتی که می خوای بالاهاش به اینترنت وصل شی رو توی همون کنترل پنل روش رایت کلیک کن و از منوی باز شده روی propertic کلیک کن. بعد تب advance رو انتخاب کن و توش گزینه allow other network.. رو فعال کن
5- حالا کابل رو وصل کن و برو توی داشبورد قسمت network setting (داشبورد کنسولا!!!:blushing: )
بعد این ها رو وارد کن
IP address: 192.168.0.2
Subnet mask: 255.255.255.0
Gateway: 192.168.0.1
حالا موقعی که done رو بزنی ازت می پرسه test xbox live connection حالا ok کن . شروع می کنه به بررسی کردن و احتمالا شر کردن connection درست انجام شده ( برای من که اینطوری بود) حالا می تونی بری تو بلید xbox live و وصل شی

مهم : دقت کن قبل از همه این کارها firewall رو خاموش کنی حتی ماله ویندوز رو . مشکلی بو پی ام بده:-"
پ.ن : البته این سوال جاش اینجا نیست
اگه مشکلت حل نشد به این تاپیک مراجعه کن http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=169717&highlight=address#post169717

ps3(payam)360

کاربر سایت
Jan 12, 2007
126
نام
پیام
من الان دبی هستم تا دلت میخواد آرکید هست...
plug ins__sharaf dg__toys r us__jacky games__jacky's...
:cool:

انگار ما با این دوستمون همزمان تو دبی بودیم

اگه کسی بتونه جایی رو معرفی کنه که من 100 تا آرکد بخرم 2 تا آرکد جایزه میدم.البته با همون قیمتی که دوستان میگن هست اونجا:eek:

میخوام بدونید که واقعآ نیست. سیتی سنتر هم اومده 2 تا بازی اصلی گذاشته روش که قیمتش نزدیکه پرمیوم پال شده.بعد اومده پرمیوم رو برداشته که آرکد هاش فروش بره خوب تابلو هست که داره چند برابر میکشه رو جنساش.

SilentHunter

کاربر سایت
Jul 9, 2008
58
نام
Silent Hunter
یه سوال بپرسم ؟:cheesygri
من xbox 360 تازه گرفتم 3 4 روزه من از ترس بن شدن کرک نکردم بعد من 400 تومن الایت گرفتم 450 $ میدونم falcon هست و 65 nm بفروشمش از اونا که Jasper
هست (هر موقع امد ) بگیرم خوبه؟

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
سلام بچه ها............. یکی میتونه بگه که مادربورد جسپر به تاریخ خارج وداخل ایران کی می آد؟
تا آخر شهریور میرسه؟ زمان دقیقش رو بگین....... واین که یه تاپیکی بود بحث درباره ی مادربورد بود.........
من پیداش نمیکنم......اگه میشه اون تاپیک رو بزارید
یا علی مدد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر