راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
اگر پولش برام مهم نباشه الیت بگیرم یا ارکید؟؟؟؟کدوم با دوام تر و از کیفیت ساخت بهتری برخورداره(هر دو فالکون).
توی شهری که من هستم 12 ولت نمیکنن:((حالا این اینترکولر های مانیتور دار که درجه رو نشون میده بهتره یا ببرم تهران 12 ولت کنن؟منظورم اینه که اگه خیلی در خنک کردن کنسول فرق دارن 12 ولت کنم(رفت و امد برام مهم نیست.مهم بقای کنسولمه.:cheesygri)
سلام
الایت ! حتما الایت بگیر ! همه 360 ها کیفیت ساختشون یکیه فرقی نمی کنن فقط لوازم جانبیشون با هم فرق داره
ببر 12 v کن این اینتر کولر رو 50 % قبول دارن 50 % نه
ولی 12 v رو همه 100 % قبول دارن و همه میگن که از اینتر کولر بهتره ;)

M Carbon

کاربر سایت
Apr 15, 2008
22
ما یه قومی داریم آلمان بهشون بگم یه آرکید بیارن قیمتا اون جا چطوره می ارزه یا نه
اگه یه لینکی از قیمت های اونجا بدین خیلی :praying:

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
سلام

اگه از دبي يه ايكس باكس بگيرم كپي خور شده است يا بايد بشه؟

راستي كابل اتصال به مانيتور بهترين مدلش چنده؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام

توی دبی ممکنه کپی خور شده هم پیدا بشه . اما معمولا نیست .

کابل VGA هم بهترین مدلش مال خودم مایکروسافت هست که اینجا چیزی حدود 40 تومن قیمتشه . بعدشم Real که حدودای 25 تومنه

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام

اگر از نمایندگی هایی که توی سایت XBox.Com زده بخری ریجن PAL هست و کپی خور نشده.یعنی شما کنسول رو آکبند می خری.اما اگر از بازار آزادشون بخری و خوب توی جاهای سطح پایین شهر بگردی کنسول کپی خور شده هم پیدا می کنی.بهتر از همون فروشگاه های نمایندگی مایکروسافت بخری که هم آکبند باشه هم مطمئن.
توی همون دوبی Microsoft VGA Cable رو می تونی بخری که توی همون نمایندگی ها اصلیش هست.
توی ایران بیشتر یا کابل Real پیدا میشه یا ریمارک Microsoft.

persian hero

کاربر سایت
Jun 18, 2008
167
نام
امیرحسین
سلام.تو شهر من(اصفهان)در حال خاضر فقط j گیر اوردم اونم premium و elite حالا چند تا سوال دارم
1)ایا کیفیت ساخت premium با elite و arcade تفاوت داره یا نه(همه فالکون)؟یعنی زود تر 3چراغ شه و.....
2)j خوبه یا تا 1-2 هفته دیگه صبر کنم پال بگیرم؟(مهم اینده ی دستگاه هست نه تعداد بازی چون اکثرا فری هستندو بازی های دیگه واسه همه ی ریجن ها میاد)
3)530 واسهpremium j البته تو اصفهان قیمت خوبیه؟
4)حالا با این توضیحات همین premium j رو بگیرم یا صبر کنم elite pal رو بگیرم؟(البته اگر تنها تفاوتشون تو لوازم جانبی هست مهم نیست واسه ی premium میگیرم ولی اگر چیزهای دیگه ای هست بذارم واسه بعد)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
360 رو به این تلوزیون ها 2 فیش وصل کردم ولی تصویر سیاه سفیده ! کاری میشه کرد ؟

یه مقدار بیشتر توضیح بده در مورد تلویزیون تا راهنماییت کنم در صورتی که بدونم.

سلام.تو شهر من(اصفهان)در حال خاضر فقط j گیر اوردم اونم premium و elite حالا چند تا سوال دارم
1)ایا کیفیت ساخت premium با elite و arcade تفاوت داره یا نه(همه فالکون)؟یعنی زود تر 3چراغ شه و.....
2)j خوبه یا تا 1-2 هفته دیگه صبر کنم پال بگیرم؟(مهم اینده ی دستگاه هست نه تعداد بازی چون اکثرا فری هستندو بازی های دیگه واسه همه ی ریجن ها میاد)
4)حالا با این توضیحات همین premium j رو بگیرم یا صبر کنم elite pal رو بگیرم؟(البته اگر تنها تفاوتشون تو لوازم جانبی هست مهم نیست واسه ی premium میگیرم ولی اگر چیزهای دیگه ای هست بذارم واسه بعد)

1. از نظر کیفیت ساخت هیچ تفاوتی ندارن.از اواخر 8/2007 روی هر 3 مدل مادربورد Falcon قرار گرفته و هر سه از نظر سخت افزاری یکی هستن.3 چراغ شدن ارتباطی به مدل دستگاه نداره.
2. PAL قیمت اروزن تری داره.برای همین اگر صبر کنی PAL بخری شاید بیشتر برات بصرفه...ولی در کل فرقی ندارن.
3. قیمتش یه مقدار بالاست.اگر 500 یا 510 باشه بهتره...با 530 می تونی از پرتو که یه جای مطمئن و معتبر هست Elite با ریجن PAL بخری.
4. بحث فقط سر قیمتش میشه.در کل از نظر سخت افزاری فرقی ندارن.وسایل جانبی خاصی ندارن که بخوای بخاطر اون وسیله مدل بالاتر یا پایینتر بخری.الایت هاردش 120 گیگابایت هست و کابل HDMI و تبدیل صداش روی این کنسول هست.
در کل من PAL پیشنهاد می کنم چون بازی هاش سریعتر عرضه میشن.الان J یه مقدار دیرتر بازی هاش میاد. ;)

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد

ببین در مورد Region زیاد خودت رو اذیت نکن ، چون هیچ فرقی ندارن! پال هم الآن وضعش فرقی با بقیه نداره! ولی نسبت به قبل خودش وضعش بهتر شده! الآن همه Region ها در یک سطح شدن و فرقی نداره کدوم رو بخری! قبلا بازی های PAL کم گیر میومد ولی الآن دیگه نه! ولی برتری هم نسبت به بقیشون نداره!

بنظر من معطل ریجین نمون ، برو Elite بخر خودت رو راحت کن! از لحاظ کیفی هم فرقی با Pre یا Arcade نداره ( به شرط اینکه مادربود هر سه یکی باشه )!

تفاوت Elite و Premium هم فقط در امکاناتشون هست ، ولی اگر بخوای جدا تهیه خیلی بیشتر از اختلاف قیمتشون باهات در میاد ، و اصلا نمی صرفه! تازه دو تا مشکل دیگه به غیر از قیمت هست : جنس اصلی گیرت نمیاد! اصلا بعضی هاش رو گیرت نمیاد!

ویرایش :
قبل از اینکه این پست رو بزنم پست پدرام نبود! خودت ترکیبی استفاده کن! :biggrin1:
ماشاالله حاجیمون چقدر زرنگه :biggrin1:

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
دوستان عزیز می دونم در صفحات قبل تکرار شده ولی پیدا نکردم لطف کنین بگین در مکه یا مدینه کجا میشه 360 گیر آورد بعد وضع قیمتاش چه طوره ؟

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
من امروز از پرتو یه پریمیم j خریدم...پشت جعبه اینا هست:
LOT:0747
TEAM:CSON
203w
تاریخی هم که پشت دستگاه نوشته اینه: 27-11-2007
روی آداپتورش هم نوشته 175W MAX
گیج شدم...حالا فالکون هست؟!!
525 خریدم...
خوبه؟!! مبارکم باشه؟!!:biggrin1:

persian hero

کاربر سایت
Jun 18, 2008
167
نام
امیرحسین
مرسی از کمکتون.فقط میخواستم بگم که از لوازم جانبی کابل hdmi و تبدیل صداش رو میخوام که اونم 1-2 هفته دیگه میگیرم و این که اینجا elite jو630000 هست و اصلا نمیارزه فکر کنم به همون premium بسنده کنم خوب باشه.:biggrin1:
یه سوال دیگه این بازی های جی که زبونشون ژاپنی یا زیر نویس ژاپنی که ندارن:confused:

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
من امروز از پرتو یه پریمیم j خریدم...پشت جعبه اینا هست:
LOT:0747
TEAM:CSON
203w
تاریخی هم که پشت دستگاه نوشته اینه: 27-11-2007
روی آداپتورش هم نوشته 175W MAX
گیج شدم...حالا فالکون هست؟!!
525 خریدم...
خوبه؟!! مبارکم باشه؟!!:biggrin1:
اره اقا فالکون فالکونه
مبارکت باشه

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
مرسی از کمکتون.فقط میخواستم بگم که از لوازم جانبی کابل hdmi و تبدیل صداش رو میخوام که اونم 1-2 هفته دیگه میگیرم و این که اینجا elite jو630000 هست و اصلا نمیارزه فکر کنم به همون premium بسنده کنم خوب باشه.:biggrin1:
یه سوال دیگه این بازی های جی که زبونشون ژاپنی یا زیر نویس ژاپنی که ندارن:confused:
من که بازم میگم از اقا پیام بگیر حالا خود دانی
نه این بازی های ژاپنی زبانشون ژاپنی نیست به جز عده ی خاصشون که کم هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر